Autor Wątek: pes2013 cheaterzy i quiterzy  (Przeczytany 15488 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mratko

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2008r.
pes2013 cheaterzy i quiterzy
« dnia: Listopad 02, 2012, 20:50:03 »
Witam  może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego jak gram sobie od pewnego czasu w ML i coraz częściej zdarza mi się że jak prowadzę z kimś kto jest bardzo wysoko w rankingu i zbliża się koniec meczu i pewny jestem  już zwycięstwa to taka osoba rozłącza się  i nie ponosi żadnych konsekwencji w postaci utraty punktów za mecz przerwany i co gorsza ja na tym nic nie zyskuje bo nie dostaje żadnych punktów w rankingu no i przede wszystkim kasy za wygraną  >:( ???,zastanawia mnie to dla tego bo jak mnie nieraz prze problemy z netem rozłączyło co prawda było to moze ze 4 razy ;D mimo remisy czy powadzenia dostałem walkowera na korzyśc przeciwnika i na dodatek utrate punktów i zero kasy ,dlaczego tak się dzieje ze jedni mogę sie kiedy chca rozłaczać i nic nie traca a inni są poszkodowni ,szukam logicznego wytłumaczenie ale nie potrafię go znaleśc może ktos z z was potrafi mi to wytłumaczyć o co w tym biega i dziwie się tylko że Konami nic z tym nie robi i pozwala na takie zachowanie a wręcz faworyzuje takie zachowanie wedle mojego odczucia ? Pozdrawiam PES maniaków  ;D a oto przykład najlepszych :) <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9253209d2746d6722c8f5f91f5a9b676&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9253209d2746d6722c8f5f91f5a9b676&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 20:52:52 wysłana przez mratko »

Offline beq98

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2012, 20:52:11 »
też chciałbym to wiedzieć jest to bardzo denerwujące...

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 21:04:44 »
Niestety u mnie tez to sie zdarza bardzo czesto,ehh bo uzywaja programow,szkoda,ze konami nic nie moze z nimi zrobic i tak jest juz od kilku lat

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2012, 21:22:38 »
Niestety u mnie tez to sie zdarza bardzo czesto,ehh bo uzywaja programow,szkoda,ze konami nic nie moze z nimi zrobic i tak jest juz od kilku lat

ha ha . no toś mnie rozbawił  ;D program , którego używają nazywa się "odpalam sto okienek youtuba w jakości HD"  i muli mi połączenie

Nie , Konami może to naprawić jednak to bardzo  głupawy developer jest , niestety. Jak naprawić? ależ bardzo prosto- serwer "widzi" komu połączenie zamula, skrypt powinien wywalać tę osobę i po krzyku.

___________

zresztą co dziwnym nei jest - Konami wychodowało sobie tabuny głupich graczy. Przykład- wczoraj w community gram mecz TOWARZYSKI (bo tylko takie tam są). Koleś (Polak) bierze Barcelonę na Ajax.

Kur..wa jakim trzeba być niedojebańcem by w towarzyskim meczu dla funu zrobic coś takiego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 21:26:17 wysłana przez Kostek123 »

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 22:36:51 »
ha ha . no toś mnie rozbawił  ;D program , którego używają nazywa się "odpalam sto okienek youtuba w jakości HD"  i muli mi połączenie

Nie , Konami może to naprawić jednak to bardzo  głupawy developer jest , niestety. Jak naprawić? ależ bardzo prosto- serwer "widzi" komu połączenie zamula, skrypt powinien wywalać tę osobę i po krzyku.

___________

zresztą co dziwnym nei jest - Konami wychodowało sobie tabuny głupich graczy. Przykład- wczoraj w community gram mecz TOWARZYSKI (bo tylko takie tam są). Koleś (Polak) bierze Barcelonę na Ajax.

Kur..wa jakim trzeba być niedojebańcem by w towarzyskim meczu dla funu zrobic coś takiego.

Ty to mnie rozbawiłeś jeszcze bardziej...

program nie nazywa się jak Ty to opisałeś "100 filmów w HD na yt"
Tu nie chodzi o zmulenie łącza... niejednokrotnie miałem tak że łącze jest zmulone lagi są i mecz można rozegrać...

kiedyś mnie to zastanawiało jak oni to robią... pogrzebałem trochę w necie i sposób okazał się tak banalny że pisanie na tych ludzi cheaterzy/hackerzy jest obrazą dla tych grup internetowych... nie będę tego opisywał ale w wujku google to jest, nawet na yt znajdziecie filmiki...

dziwi mnie fakt że w meczach które są rozgrywane w turniejach konami po wyjściu z grupy czyli w fazie playoff system konami rozpoznaje wynik przy takim rozłączeniu... czyli jak wygrywam 3:0 a połączenie zostaje zrywane to wynik zostaje i ja gram dalej... szkoda tylko że działa to w fazie playoff... żenada lekka 

Offline TJP_08

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2012, 23:14:41 »
To słuchajcie jak mnie koleś załatwił.
Gram mecz rakingowy sobie i zawsze wybieram jakąś normalną drużynę a nie real lub barce ale gdy oni biorą takie teamy to ja mam ich gdzieś i też przechodzę na mocną. To gramy real na real i wygrywa 4-0 do przerwy ale dałem radę wyrównać choć palce bolały już od pada he he nadchodzi 87 minuta mam rożny di maria strzela z głowy a ten gnój rozłącza że nawet punktu nie dostaję to nie jaki paulinho czy coś takiego z pierwszej setki ogólnego rakingu.
Chłopaki co ja się wkurzyłem a było już po północy a o 6 pobudka do pracy a więc trzeba mieć dużo cierpliwości!!!

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2012, 02:03:31 »
To słuchajcie jak mnie koleś załatwił.
Gram mecz rakingowy sobie i zawsze wybieram jakąś normalną drużynę a nie real lub barce ale gdy oni biorą takie teamy to ja mam ich gdzieś i też przechodzę na mocną. To gramy real na real i wygrywa 4-0 do przerwy ale dałem radę wyrównać choć palce bolały już od pada he he nadchodzi 87 minuta mam rożny di maria strzela z głowy a ten gnój rozłącza że nawet punktu nie dostaję to nie jaki paulinho czy coś takiego z pierwszej setki ogólnego rakingu.
Chłopaki co ja się wkurzyłem a było już po północy a o 6 pobudka do pracy a więc trzeba mieć dużo cierpliwości!!!

Rzadko który zawodnik z pierwszek 100 to uczciwy gracz...
To co opisałeś to normalka w PES :D

Jest jeden gościu który ma nick złożony z imienia i nazwiska a pochodzi z portugali i gra Sportingiem Lizbona... i gościu ma coś z głową bo gra tylko z graczami którzy mają rank poniżej 500 i siłe drużyny poniżej 750 ;) Z teoretycznie lepszym zawodnikiem rozłącza się gdy kamera schodzi niżej i sędzia ma już gwizdać a tutaj odrazu rozłączenie :D beka z gościa... najlepsze jest to że ma same gwiazdy a jak grałem z nim team noobem bo kumpel zaczynał dopiero grę to na full manualu z nim wygrywałem (wiadomo że żadna wygrana się nie zakończyła bo się rozłączał) takiej lamy to ja nigdy w PESie nie widziałem :D

JesuOtaku

  • Gość
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2012, 12:59:28 »
Rzadko który zawodnik z pierwszek 100 to uczciwy gracz...
To co opisałeś to normalka w PES :D

Jest jeden gościu który ma nick złożony z imienia i nazwiska a pochodzi z portugali i gra Sportingiem Lizbona... i gościu ma coś z głową bo gra tylko z graczami którzy mają rank poniżej 500 i siłe drużyny poniżej 750 ;) Z teoretycznie lepszym zawodnikiem rozłącza się gdy kamera schodzi niżej i sędzia ma już gwizdać a tutaj odrazu rozłączenie :D beka z gościa... najlepsze jest to że ma same gwiazdy a jak grałem z nim team noobem bo kumpel zaczynał dopiero grę to na full manualu z nim wygrywałem (wiadomo że żadna wygrana się nie zakończyła bo się rozłączał) takiej lamy to ja nigdy w PESie nie widziałem :D

Szkoda, że zlikwidwali ten czat, dzięki któremu można było w trakcie meczu -czy to po dobrej akcji, czy po golu coś napisać - znaczy te edytowane wcześniej wypowiedzi typu: "Good Game" czy " What a Goal". Mogli by wprowadzić takie coś znowu, ale z własnymi wcześniej edytowanymi komentarzami typu "Ty pi***ny quiterze nogi z d**py Ci powyrywam" :)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2012, 13:41:08 »
Szkoda, że zlikwidwali ten czat, dzięki któremu można było w trakcie meczu -czy to po dobrej akcji, czy po golu coś napisać - znaczy te edytowane wcześniej wypowiedzi typu: "Good Game" czy " What a Goal". Mogli by wprowadzić takie coś znowu, ale z własnymi wcześniej edytowanymi komentarzami typu "Ty pi***ny quiterze nogi z d**py Ci powyrywam" :)
no mogli by zrobić...w tym roku trochę lipnie jest z komunikacja..a jak uciekali z meczy tak dalej uciekają :(

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 03, 2012, 17:48:45 »
panowie, co chwile o tym piszecie, a z tym nie da się nic zrobić. Tutaj większosć gra przez pesleague i dobrze się bawi, a nie męczy się z takimi typami na serwerach Konami. Jak chcecie do nas dołaczyć to zapraszam: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2012, 08:53:38 »
Cytuj
panowie, co chwile o tym piszecie, a z tym nie da się nic zrobić. Tutaj większosć gra przez pesleague i dobrze się bawi, a nie męczy się z takimi typami na serwerach Konami. Jak chcecie do nas dołaczyć to zapraszam: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Hm... MLO nie zagra się poprzez pesleague.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2012, 12:18:09 »
dlatego lepiej olać pesa.. nie ma teraz dobrej kopanki..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2012, 12:58:02 »
Ty to mnie rozbawiłeś jeszcze bardziej...

program nie nazywa się jak Ty to opisałeś "100 filmów w HD na yt"
Tu nie chodzi o zmulenie łącza... niejednokrotnie miałem tak że łącze jest zmulone lagi są i mecz można rozegrać...



mylisz się. Chodzi o zrobienie bardzo dużego pingu co można wykonać na dziesiątki sposobów -ot choćby przez yt. Można zrobić test uploadu , można coś wysyłać ale wtedy jest ryzyko, że (o ile cały swój upload zużyjesz), że ciebie wywali z serwera.

Sposoby te znam z PES FAN (oficjalnego forum PESa) , były omawiane przy okazji ES 2012. Nie, nie robię tak, nie jestem [cenzura] by oszukiwać w gry video  ;D

_______________

mateusz- ja tam się bawię b.dobrze z PES 2013 (a pamiętam wszystkie ISS/PEsy oprócz tego z SNES'a ). PES 2013 to najlepszy pES ever, ludziom wydaje się, że PES 6 czy 5 były lepsze- bo były ale relatywnie "jak na swoje czasy" . Pamieć  płata figle

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 04, 2012, 17:16:12 »
nie no.. po przygodzie z mlo pes 2012 już mnie pes wgl nie bawi:/ w sumie dorze.. teraz mam wiele czasu... czasami ochota na 2 mecze jest i kilka dni spokoju..
niestety jest tylko wybór fifa a pes.. i ani jedno ani drugie nie jest dobrym wyborem.. jak już to wybór mniejszego zła...
a to czy jest lepsze czy nie, hmm to nie moja branża moje zdanie jetst takie że sram na to;)
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2012, 17:42:11 »
nie no.. po przygodzie z mlo pes 2012 już mnie pes wgl nie bawi:/ w sumie dorze.. teraz mam wiele czasu... czasami ochota na 2 mecze jest i kilka dni spokoju..
niestety jest tylko wybór fifa a pes.. i ani jedno ani drugie nie jest dobrym wyborem.. jak już to wybór mniejszego zła...
a to czy jest lepsze czy nie, hmm to nie moja branża moje zdanie jetst takie że sram na to;)
Jest w tym racja. Najczęściej to pykam z kumplem w Fifę na jednym kompie, bo tak to się nie zwraca uwagi na słabość obu gier. Niestety zasługujemy na lepszą grę
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Qlorowy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2012, 17:52:06 »
Niech ktos bedzie tak mily i podpowie mi gdzie znajde (jesli jest takowa opcja) dodawanie userow do czarnej listy.
Poprzednia odslona pesa miala takowa opcje, a w 13 nie potrafie jej znalezc :/
Dziekuje za podpowiedzi

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2012, 19:09:14 »
wchodzisz w opcje gry,ustawienia online i masz dodaj do przyjaciół i dodaj na czarna liste...tylko musisz znać nick kolesia(chyba)

Offline beq98

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2012, 20:47:16 »
wracajac do tego tematu gram z kolesiem ponad 180 pkt lepszym prowadze 8;2 po 50 minutach i mecz off 0 pkt nosz [cenzura] mac ludzie co za niedojebcy sa w tym swiecie zeby przegrywac nie umieć?

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2012, 21:46:36 »
jaką drużyną grał?

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2012, 20:47:23 »
michaW

jak dla mni emogli by raz puścić jakieś hmm demko ze wspólpracy:P  to by było lepsze niż ten chłam.. fifa ma swoje zalety... ale ogromne wady które odpychają.. pes ma nawet fajne rzeczy, ale dupy nie urywa.. ale z kolei mało błędów.. przez to tak nie odrzuca..
ogladam kanał jednego goscia co gra w fife.. włączył demo pesa.. i pokazał go z najgorszej strony.. wgl nie wspominając że to demo.....
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes2013 cheaterzy i quiterzy
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2012, 20:47:23 »