Autor Wątek: Pochwal się swoją drużyną w Master League!  (Przeczytany 44623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 10, 2013, 21:12:21 »
Możesz próbować kupić wyróżniających się piłkarzy z innych klubów Bundesligi. W rzeczywistości Bayern często ma taką politykę transferową.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:03:57 »
Mój Bayern na początku 4 sezonu ;]

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
co Wy z tymi overalami robicie ::) ::)
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:32:29 »
Nic, same tak rosną.
" border="0

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:58:32 »
co Wy z tymi overalami robicie ::) ::)
Pokaż swój skład ::) Takie ovrl to normalka w tym pesie.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 10, 2013, 22:59:59 »
Nie mam swojego składu bo nie gram w ML tylko BaL, a tam niema drużyn w których piłkarze mają takie overale choć mam włączony rozwój to są w chuy realniejsze
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 23:01:34 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MCPL

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.08.2012r.
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 11, 2013, 16:14:29 »
Nie mam swojego składu bo nie gram w ML tylko BaL, a tam niema drużyn w których piłkarze mają takie overale choć mam włączony rozwój to są w chuy realniejsze
no a w ml tak rosną w piz.du ;D
Ja nie oglądam filmów na YouTubie, tylko na YouHejcie ;p

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 11, 2013, 21:03:47 »
Nie mam swojego składu bo nie gram w ML tylko BaL, a tam niema drużyn w których piłkarze mają takie overale choć mam włączony rozwój to są w chuy realniejsze
Bo tak dynamiczny rozwój dotyczy tylko zawodników prowadzonych przez gracza. W BaL jest podobnie, ale jako że tam kierujesz poczynaniami tylko jednego zawodnika, wzrost umiejętności dotyczy tylko jego. Bo chyba nie powiesz mi, że twój piłkarz nie dobił do 90 ovr po trzech-czterech sezonach?
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 11, 2013, 21:10:06 »
Bo tak dynamiczny rozwój dotyczy tylko zawodników prowadzonych przez gracza. W BaL jest podobnie, ale jako że tam kierujesz poczynaniami tylko jednego zawodnika, wzrost umiejętności dotyczy tylko jego. Bo chyba nie powiesz mi, że twój piłkarz nie dobił do 90 ovr po trzech-czterech sezonach?
Ależ nie wzrost umiejętności dotyczy również innych graczy... A mam dopiero pierwszy sezon, więc nie powiem jaki będe miał overal po 3/4-tym, ale myślę, że na pewno nie będzie, to 90, bo nie używam tych metod treningowych do wykupienia, które zwiększają wzrost danej umiejętności o +1,3 czy 5, bo to dla mnie głupota
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 11, 2013, 21:59:42 »
Jasne, że dotyczy. Tyle, że ja mówię o tym dynamicznym...
" border="0

Offline Aisadi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.06.2009r.
  • Real Madryt <3
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 14, 2013, 18:35:19 »
Powiem Wam szczerze, nie wrzucam tutaj ss-ów żeby się pochwalić...albo coś w tym stylu, bo pewnie moje "osiągnięcia" to żaden wyczyn...ale pierwszy raz odkąd gram w PESa (a zacząłem od 3, gram wyłącznie Realem Madryt i od paru lat wyłącznie tym samym ustawieniem na boisku, poziom zawsze najwyższy) muszę się Wam pożalić, ale już w drugim sezonie, najzwyklej w świecie, znudził mi się :(( nigdy rozgrywka przynajmniej tak mi się wydaje nie była jeszcze tak łatwa :( Ale po kolei...

Tak wygląda ustawienie i drużyna:



Z takim oto wynikiem zakończyłem mój drugi sezon w Realu:



Nigdy nie zdarzyło mi się wygrać 38 meczy (mój najlepszy bilans PES 2011 - 33-4-1), nigdy nie zdarzyło mi się w całym sezonie wygrać aż 60 meczy, ba pierwszy raz nie doznałem żadnej porażki, a 1 remis to rewanżowy mecz w Pucharze Króla z Osasuną (2-2, rezerwowy skład itd.) Do tej pory najlepszy wynik ogólnie to 52-2-8 z PESa 2012 (62 mecze dlatego, że jeszcze w poprzednim PESie graliśmy mecz o Klubowe Mistrzostwo Świata)

Osiągnięcia indywidualne:





133 gole Cristiano Ronaldo w całym sezonie - najlepszy wynik - (poprzedni PES 2012 C. Ronaldo - 92 gole - tyle samo co w tym PESie Benzema)
57 asyst Mesuta Ozila w całym sezonie - najlepszy wynik - (poprzedni PES 2012 M. Ozil - 41 asyst)

Szkoda że nie zapisywałem ile goli zdobywali napastnicy rezerwowi ale -33 mecze i 38 goli Higuaina- to pewnie też byłoby -naj-

Tabela Ligowa:



Jak już pisałem, pierwszy raz wygrałem 38 meczy, pierwszy raz też strzelam 248 bramek! (ponad 6,5 gola na mecz), a mój najlepszy wynik dotychczas -170 goli z PESa 2012- sprawia że różnica jest kolosalna, co prawda w tym sezonie straciłem Realem -aż- 42 gole, najlepszy wynik zanotowałem o dziwo w PESie 2009 i były to 24 stracone bramki, więc jak widać są jeszcze rekordy do poprawienia :P 4 razy do tej pory zdarzyło mi się strzelić w meczu ligowym więcej niż 10 goli (3 razy w PESie 2012, 1 raz w 2011) a w tym sezonie wyników powyżej 10 bramek, w samej lidze miałem...5 :(

Tabela strzelców i asystujących:





97 goli Ronaldo w samej lidze, poprzedni najlepszy wynik także Ronaldo - PES 2012 - 72 gole
42 asysty Ozila w samej lidze, poprzedni najlepszy wynik także Ozil - PES 2012 - 30 asyst

11 całego sezonu La Liga



Nic dodać...nic ująć

Reasumując...bardzo mi przykro że już w drugim sezonie, muszę spróbować sił słabszą drużyną z innej ligi, ponieważ radości z gry nie ma żadnej :( Średnio we wszystkich PESa wytrzymywałem 5-6 sezonów moim ukochanym Realem, a teraz łatwość obecnego PESa zmusza mnie do porzucenia ulubionej drużyny ;/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 18:40:56 wysłana przez Aisadi »
Białe serce
Jedno bicie
Real Madryt Moje Życie!
HALA MADRID!!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 14, 2013, 18:44:44 »
Na najwyższym poziomie rozumiem? Ładnie to wygląda, no ale rzeczywiście może się znudzić.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 14, 2013, 18:48:37 »
Nie gram w ML, ale czy ty na pewno grasz na najwyższym poziomie?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 14, 2013, 19:14:52 »
pytanie zasadnicze
" border="0" border="0

Offline luki431

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 14, 2013, 19:50:22 »
Powiem Wam szczerze, nie wrzucam tutaj ss-ów żeby się pochwalić...albo coś w tym stylu, bo pewnie moje "osiągnięcia" to żaden wyczyn...ale pierwszy raz odkąd gram w PESa (a zacząłem od 3, gram wyłącznie Realem Madryt i od paru lat wyłącznie tym samym ustawieniem na boisku, poziom zawsze najwyższy) muszę się Wam pożalić, ale już w drugim sezonie, najzwyklej w świecie, znudził mi się :(( nigdy rozgrywka przynajmniej tak mi się wydaje nie była jeszcze tak łatwa :( Ale po kolei...

Tak wygląda ustawienie i drużyna:



Z takim oto wynikiem zakończyłem mój drugi sezon w Realu:



Nigdy nie zdarzyło mi się wygrać 38 meczy (mój najlepszy bilans PES 2011 - 33-4-1), nigdy nie zdarzyło mi się w całym sezonie wygrać aż 60 meczy, ba pierwszy raz nie doznałem żadnej porażki, a 1 remis to rewanżowy mecz w Pucharze Króla z Osasuną (2-2, rezerwowy skład itd.) Do tej pory najlepszy wynik ogólnie to 52-2-8 z PESa 2012 (62 mecze dlatego, że jeszcze w poprzednim PESie graliśmy mecz o Klubowe Mistrzostwo Świata)

Osiągnięcia indywidualne:





133 gole Cristiano Ronaldo w całym sezonie - najlepszy wynik - (poprzedni PES 2012 C. Ronaldo - 92 gole - tyle samo co w tym PESie Benzema)
57 asyst Mesuta Ozila w całym sezonie - najlepszy wynik - (poprzedni PES 2012 M. Ozil - 41 asyst)

Szkoda że nie zapisywałem ile goli zdobywali napastnicy rezerwowi ale -33 mecze i 38 goli Higuaina- to pewnie też byłoby -naj-

Tabela Ligowa:



Jak już pisałem, pierwszy raz wygrałem 38 meczy, pierwszy raz też strzelam 248 bramek! (ponad 6,5 gola na mecz), a mój najlepszy wynik dotychczas -170 goli z PESa 2012- sprawia że różnica jest kolosalna, co prawda w tym sezonie straciłem Realem -aż- 42 gole, najlepszy wynik zanotowałem o dziwo w PESie 2009 i były to 24 stracone bramki, więc jak widać są jeszcze rekordy do poprawienia :P 4 razy do tej pory zdarzyło mi się strzelić w meczu ligowym więcej niż 10 goli (3 razy w PESie 2012, 1 raz w 2011) a w tym sezonie wyników powyżej 10 bramek, w samej lidze miałem...5 :(

Tabela strzelców i asystujących:





97 goli Ronaldo w samej lidze, poprzedni najlepszy wynik także Ronaldo - PES 2012 - 72 gole
42 asysty Ozila w samej lidze, poprzedni najlepszy wynik także Ozil - PES 2012 - 30 asyst

11 całego sezonu La Liga



Nic dodać...nic ująć

Reasumując...bardzo mi przykro że już w drugim sezonie, muszę spróbować sił słabszą drużyną z innej ligi, ponieważ radości z gry nie ma żadnej :( Średnio we wszystkich PESa wytrzymywałem 5-6 sezonów moim ukochanym Realem, a teraz łatwość obecnego PESa zmusza mnie do porzucenia ulubionej drużyny ;/

Niemożliwe że na najwyższym poziomie grałeś i osiągnąłeś taki wynik-to jakaś głupota.Na poziomie superstar czy nawet top player nie da się uzyskać takiego wyniku.Zawsze przegrasz jakiś mecz albo zremisujesz;chcąc nie chcąc żebyś niewiadomo jak się starał to zawsze zdarzy się porażka albo remis.Jeśli ty nie dopuśćisz do tego swoją dobrą grą to skrypt o to zadba.
A to co ty tu pokazałeś to jakaś głupota.Ech,same zwycięstwa ani jednej porażki ani jednego remisu i to na najwyższym poziomie-bzdura.I samym Ronaldo strzeliłeś prawie 100 goli??? Gdzie tu realizm pozatym.Po co tak grać? Nie znasz się chyba na piłce że sie jarasz takimi wynikami (nierealnymi).Po drugie ten pes nie jest aż taki łatwy,ja gram teraz Realem Madryt na poziomie regular i w zeszłym sezonie zająłem w lidze dopiero 4 miejsce,w Copa del Rey przegrałem w finale a w CL przegrałem w półfinale.Teraz w drugim sezonie idzie mi póki co troche lepiej;sześć wygranych jeden remis jak dotąd.
To co tu na tych zrzutach ekranu pokazujesz to chyba sam powklejałeś w paincie.
"Są chwile liczące się podwójnie i lata nie warte jednego dnia."

Offline Aisadi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.06.2009r.
  • Real Madryt <3
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 14, 2013, 20:19:10 »
@ up

Sprawdziłem po raz enty, gram na poziomie -super star- :) też miałem nadzieję że przegram jakiś mecz, w pierwszym sezonie wygrałem Ligę -tylko z dwupunktową- przewagą nad Barceloną, walka trwała do samego końca, przegrałem sporo meczy, i to zdarzały się nawet porażki przykładowo 1-5,  odpadłem w Pucharze Króla w ćwierćfinale z Atletico, wygrałem LM beż żadnych problemów...

No ja nie wiem gdzie tu realizm, sam chciałbym wiedzieć, ja się jaram tymi wynikami? napisałem że wstawiam te ss-y tylko dlatego, że jest mi bardzo smutno że obecny PES nie wymaga dużo, jeśli chodzi o wygrywanie meczy, a na pewno jest duzo słabszy od poprzedników :)

I tak...sam te zrzuty ekranuj powklejałem do painta, bo niby jakbym inaczej miał je wstawić na forum :O?

PS: Nie wiem jak mam Ci udowodnić, że te ss-y są prawdziwe, ale jeśli podasz, jakieś rozwiązanie, które pozwoli Ci uwierzyć w te screeny, to bardzo chętnie zrobię wszystko żeby rozwiać Twoje wątpliwości :) poza tym gram już tak długo w tą gre czy to na psie czy pececie, że naprawdę nie miałbym powodu, żeby bawić się w jakieś fakeowe ss-y :)

Białe serce
Jedno bicie
Real Madryt Moje Życie!
HALA MADRID!!

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 14, 2013, 20:21:19 »
W takim razie spróbuj sił w grze online :D

Offline Aisadi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.06.2009r.
  • Real Madryt <3
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 14, 2013, 20:26:01 »
Hmm...może taki ss, z Twoim postem w tle -luki431- pozwoli Ci uwierzyć :)



W takim razie spróbuj sił w grze online :D

Spróbowałem, chciałbym pokazać staty, jak mi idzie, ale tak dawno nie grałem online że nie pamiętam, a obecnie mam -unbelievable connect to server- jeśli chodzi o tryb online :)

Ale z tego co pamiętam to przykładowo mój stosunek meczy, załóżmy na 50 wyglądał 40 zwycięstw, 5 remisów, 5 porażek ;) jednak tak bardzo denerwowało mnie to, że gdy prowadzę, nagle ktoś zaczyna tak lagować że mecz zostaje przerwany, że zrezygnowałem z gry online ;(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 20:28:56 wysłana przez Aisadi »
Białe serce
Jedno bicie
Real Madryt Moje Życie!
HALA MADRID!!

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 14, 2013, 22:03:14 »
Głównie chodzi mi o grę z ludźmi z pesleague, wbij kiedyś na mirca i zagraj z kimś ogarniętym.

Offline ProEvo.

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.09.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 14, 2013, 22:04:11 »
Aisadi pewnie grasz na asystach?

Offline Aisadi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.06.2009r.
  • Real Madryt <3
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 14, 2013, 22:40:16 »
Aisadi pewnie grasz na asystach?

Yyy...może to będzie głupie pytanie, więc z góry przepraszam :( ale co to znaczy "grać na asystach"?
Białe serce
Jedno bicie
Real Madryt Moje Życie!
HALA MADRID!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pochwal się swoją drużyną w Master League!
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 14, 2013, 22:40:16 »