Autor Wątek: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)  (Przeczytany 22354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« dnia: Grudzień 10, 2012, 21:59:05 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<strong>STARTUJEMY Z ZAPISAMI DO LIG KRAJOWYCH :)</strong>

od dnia dzisiejszego do piątku 14.12.12 do północy trwają zapisy na Ligi krajowe to taka mała odskocznia od zwykłej ligi w której gramy teamami ulubionym, w tych ligach losujemy zespoły danego kraju teamy się nie powielają - dla każdego kto ma dość meczy Barca vs Barca ;) .
 
Dodatkowa zmiana to:
- pogoda random
- włączone kontuzje
- kondycja random
- gramy ligi Brazylijska, Portugalska, Angielska, Holenderska oraz Francuska (co do wyboru lig w zależności od ilości osób chętnych - losowanie)

 tak aby maksymalnie przypominały prawdziwe rozgrywki dlatego też w momencie kiedy ktoś np w lidze Francuskiej wylosuje Paris Saint-Germain a ktoś inny AC Ajaccio to w momencie kiedy w teamie PSG kondycja/strzałki będą do ...... a ten w teamie AC Ajaccio będzie miał na czerwono :) będzie miał ciut większe szanse na wygraną (*oczywiście ta sama sytuacja ma miejsce też w drugą stronę jak w życiu nie zawsze wszystko zależy od nas). Jednemu lepiej się będzie grało w deszcz a innemu już nie ....
Tak samo od dobrze dobranej taktyki/formacji będą zależały losy meczu a nie tylko od umiejętności bo ktoś kto ma słaby team nie może sobie pozwolić na otwartą grę full atak :)
Oczywiście osoby które są zablokowane nie mogą wziąć udziału w rozgrywkach tak samo osoby które oczekują że wylosują najlepszy team w lidze nie powinny się zapisywać bo w sytuacji gdy gracz nie trafi i nie dogra rozgrywek zostanie zablokowany - otrzyma wo we wszystkich rozgrywkach w których bierze udział, chcemy aby w te rozgrywki odbyły się w duchu fair play związku z czym zastosujemy już to co będzie miało miejsce od następnego sezonu tj. gracze z wątpliwą reputacją nie zostaną dopuszczeni do lig krajowych.
na dniach ogłoszę końcową listę takich graczy:

- Martinso
- Pink!

ZAPISUJEMY SIĘ LOGUJĄC NA STRONIE --> WCHODZIMY W OPCJE I WYBIERAMY TEAM W LIGI KRAJOWE/TURNIEJ SPECJALNY (*team dowolny bo i tak będzie losowanie)

DODATKOWO NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LIGACH KRAJOWYCH GRACZE KTÓRZY MAJĄ WIĘKSZĄ ILOŚĆ WO W LIDZE NIŻ 4 ORAZ CI KTÓRZY MAJĄ  MNIEJ NIŻ 10 ROZEGRANYCH MECZY NA PROFILU
tzn nie grasz w lidze swojej masz wywal*.... na innych tak samo jak nie piszesz postów o wo w sprawie tych co są nie aktywni - nie zagrasz tutaj (* i tak zawsze będzie czyli jeżeli teraz w lidze krajowej nie będziesz aktywny możesz się spodziewać że w następnych rozgrywkach nie zagrasz i dotyczy to tych co robią to w ten sposób by nie przekroczyć 1/3 wo bo taki jest zapis w regulaminie i dopiero po przekroczeniu spadają to najniższej ligi) jest to ukłon z naszej strony dla tych którzy doceniają rozgrywki i dla tych co chcą się z nami bawić, grają systematycznie nie olewając innych.


PONIŻEJ LISTA TYCH CO ZOSTALI ODRZUCENI :

- Francesc_   
- Mavano       
- rzezniczek94
- surma90           
- Doktor_23         
- Mateo_PL         
- kicha7             
- RODZYN             
- kamil18020         
- AdizgPL             
- borys82         
- Kopyt               
- szakal           
- Kriss           
- Szpesto         
- afronauta       
- PrecisionPL     
- noisee86       



REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 12:04:48 wysłana przez belzebub »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:01:03 »
będzie się działo  :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:03:03 »
zajebiście losowe formy i mam nadzieję, że normalni ludzie się zapiszą, bo ja nawet jakbym grał AC Ajaccio (gdzie byłem na wakacjach ;)) i miał słabe formy w danym meczu, to bym się cieszył... ;]
" border="0" border="0

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:06:18 »
Sory bo ja nie kumam wszystkiego... Zapisujemy sie w turniej specjalny? to rozumiem ze mozna brac udzial tylko w jednej lidze??? i czy jest mozliwosc wybrania ligi czy bedzie losowanie?

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:07:21 »
ja ogólnie też wolę grać słabszym jakieś wyzwanie, pamiętam jak się cieszyłem jak tym lepszym teamom urwałem jakieś pkt a miałem tylko remis a cieszyłem się jakbym wygrał z 5-0:D

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:08:43 »
Sory bo ja nie kumam wszystkiego... Zapisujemy sie w turniej specjalny? to rozumiem ze mozna brac udzial tylko w jednej lidze??? i czy jest mozliwosc wybrania ligi czy bedzie losowanie?

zapisujesz się w TURNIEJ SPECJALNY po czym osoby zapisane biorą udział w losowaniu lig jak i drużyn tak aby było sprawiedliwie, więc zapisując się trzeba brać pod uwagę że zagrasz w lidze brazylijskiej której np nie cierpisz

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:13:34 »
dzieki belzebub! juz wszystko kumam mi obojetnie w jakiej lidze zagrac ale brazylijska bylaby interesujaca bo nie ma tak duzej roznicy miedzy druzynami :)

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:26:19 »
Nie rozumiem dlaczego nie jestem dopuszony do lig krajowych? Bo kogoś zdarzyło mi się skosić? Nic mi nie wiadomo aby w regulaminie był zapis ''za faule 1v1 zostanie się niedopuszonym do blablabla rozgrywek'' - jeżeli ktoś by do mnie napisał - od teraz jak jeszcze raz zobacze że kosisz to nie zostaniesz dopuszonym do lig krajowych - ale nie miałem prawa do takiej wiedzy.. Zreszta nikt mi nie udowodnił żadnego oszustwa ani nic, więc nie rozumiem dlaczego jestem niedopuszczony do tych rozgrywek.. Dlaczego na tej liscie nie ma Robaka, który gra na czas?? Został nagrany filmik macie czarno na białym, że dopuścił się oszustwa - tylko czekać aż kogoś w krajówkach ''wydyma''... dlatego proszę o przemyślenie jeszcze tych bynajmniej moim zdaniem pochopnych decyzji. Pozdrawiam

Offline Mateo_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:32:12 »
dlaczego nie ma ligi wloskiej i hiszpanskiej ? ???

Offline Gruby20

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2008r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:43:55 »
tez mnie to zastanawia :D dodatkowo spoko tez by byla liga europejska w ktorej znalazly by sie kluby w innych lig(najlepiej bez Bayernu)

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2012, 22:51:20 »
Belze.. dziwne jest to że w lidze NiKT nie miał problemów ze mną w ,oprócz Tomasza..  Jedno nie porozumienie.. Reszta czyli Kamil i Robson oraz Blo,który stwierdził iż nie chce zemną grac bo nie chce biegać za Cr7.. Robson w poprzednim meczu ligowym dostał 6:1 i nie miał żadnych pretensji po meczu. A Kamil? W poprzednim meczu ligowym wygrywał w 1polowie 3:0 aby w 90min dostać na 5:4. Napisał ze go ZLAGOWALEM a graliśmy na LD.Mecz wcześniej przegrał mecz ze mną w pucharze ligi.. i od tamtej pory nie chciał grac twierdząc iż jestem lagerem i kosze.. Napisałeś,aby w lidze Kamil rozegrał mecz i rozegrał,miał go nagrywać,tak napisał przed meczem (skreen jest w temacie) po meczu napisał ze po bramce (strzeliłem na 1:1) odechciało mu się grac,bo faulowałem,wiec poprosiłem o jego nagranie to stwierdził ze nie nagrał.. Gdyby była taka sytuacja to wrzuciłby nagranie po 5minutach.. Każdy po przegranym meczu  może napisać wszystko,a żeby udokumentować to jest Beee i mee.. (ok tygodnia temu Kamil wygrał zemną półfinał w pucharze dnia,podziękowałem mu za mecz to odpisał mi : "spierd...." ) Pozostali gracze w lidze nie mieli żadnych pretensji do mnie i zaznaczam iż oprócz Kamila nikt mnie nie prosił o włączenie LD oraz nawet o screen czy gram na dodatkach.. Rozegrałem ponad 400meczy na pesleague w ta edycje i nikt mi nie zarzucał iż laguje, ze gram na czas(co do Robaka który tak wychwalał swoja grę fair play jest wideo) iż wychodzę z meczów,lub nie potwierdzam wyników. Żadnych skarg niema, kary oraz bana za złamanie regulaminu nie dostałem (za wyzwiska także) nie wyzywam,inni nagminnie wyzywają na mnie,ale juz przestałem wnosić o kare dla graczy np. gracz Szczawx. Są tylko pretensje co do mojego stylu gry (oczywiście po meczu kiedy mój przeciwnik przegra) To są słowne pretensje.. Zwracam się z prośbą o dopuszczenie mnie do ligi..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 01:34:25 wysłana przez Martinso »

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2012, 23:32:57 »
Martinso nie rozśmieszaj mnie... Pokazałem Pinkiemu, że można grać tak jak on gra i nic się nie jest w stanie zrobić. Przepraszam, że pokazałem to tylko przez 8 minut czasu wirtualnego w meczu i to jeszcze w 50 %, bo niestety nie zacząłem kosić przy sam na sam tak jak Ty to robisz i Pinki.

Martinso z Tobą i Pinkiem problemy ma połowa graczy w ligach, w których uczestniczycie co widać po postach, które piszą gracze na wasz temat. Druga połowa to ludzie na waszym poziomie, gdzie w meczach wymieniacie się "uprzejmościami" w postaci chamskich kos przy sam na sam. Z tymi graczami rozumiecie się bez słów, więc oni nie piszą postów na wasz temat.

Bardzo dobra lista... W końcu ktoś zrobił porządek z pseudo graczami tej ligi!!!

Też dołączam się i pytam dlaczego nie ma ligi włoskiej i europejskiej... Może jeszcze uda się jakoś je dodać? :)

Offline skladowa9

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2012r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 10, 2012, 23:41:47 »
na ps3 tez bedzie  liga czy tu nie ma sensu??

Offline fortis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2012r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 11, 2012, 00:05:54 »
Ta lista graczy z wątpliwą reputacją to świetny pomysł, wprowadziłbym ją na stałe, tylko nie na wszystkie rozgrywki.
Mam pewien pomysł jak udokumentować tych "kosiarzy". Gość kosi w sytuacji sam na sam, mamy rzut wolny i czerwo zazwyczaj. Pauza, robimy screen, gdzie widać załóżmy 2 czerwone kartki w taktyce przeciwnika. Zazwyczaj wykluczani są obrońcy to i dyskusji nie będzie że przypadkowy faul itp. Wklejamy ss na forum w odpowiednim temacie. Mógłby on posłużyć do wykluczania tych graczy z ważniejszych rozgrywek, gdzie liczy się gra fair play.
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 11, 2012, 00:16:11 »
Ta lista graczy z wątpliwą reputacją to świetny pomysł, wprowadziłbym ją na stałe, tylko nie na wszystkie rozgrywki.
Mam pewien pomysł jak udokumentować tych "kosiarzy". Gość kosi w sytuacji sam na sam, mamy rzut wolny i czerwo zazwyczaj. Pauza, robimy screen, gdzie widać załóżmy 2 czerwone kartki w taktyce przeciwnika. Zazwyczaj wykluczani są obrońcy to i dyskusji nie będzie że przypadkowy faul itp. Wklejamy ss na forum w odpowiednim temacie. Mógłby on posłużyć do wykluczania tych graczy z ważniejszych rozgrywek, gdzie liczy się gra fair play.

Dokładnie fortis jestem za tym samym (statystyke kartek masz po meczu w tabeli) Zawsze byłem za tym aby po meczach ligowych wpisywać ilość kartek !!
Bo to pokaże kto fauluje najczęściej !! A jak poszukamy na forum są i tacy którzy chcą usunąć kartki, bo wpisywanie samych ZER to strata czasu, jestem za tym aby do regulaminu wszedł zapis kartek (warunek konieczny) po meczu, bo to udokumentuje jacy gracze są naprawdę i jak grają w lidze, i jestem pewien iż te zapisy obaliły by stwierdzenia, pretensje w moim kierunku że koszę co mecz sam na sam.. Myślę że wielu graczy by zyskało na tym, jedni by byli oczyszczeni z zarzutów "kosiarz" z drugiej strony mecze były by jeszcze bardziej "czystsze" i nikt do nikogo nie rzucałby pustymi tekstami że jest kosiarzem, bo statystyki kartek znajdziemy w lidze w tabeli "kartki"

I co o tym Panowie myślicie ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 00:27:53 wysłana przez Martinso »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2012, 09:47:12 »
co do wpisywania kartek to nie ma zadnego znaczenia w przypadku "gracza" Martinso - od i tak sie rozlaczy przed koncem spotkania i nie bedzie dowodu ;]

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:34:46 »
Brak słów co tutaj się teraz dzieje :D
Najlepiej to poprosić admina, żeby dodał taką zakładkę przy danym meczu "AKTA SPRAWY". Tam będą gromadzone wszystkie dowody rzeczowe z meczu, a po nim admin na posiedzeniu niejawnym będzie wydawał orzeczenie i wpisywał wynik. Koszt procesu 5 zł. Niektórzy niech już sobie szykują dobrych prawników. Normalnie "Prawo Agaty" będzie czy jak się to tam nazywa :D

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:36:35 »
wiadomo moze w jakich termianch bedzie odbywala sie liga krajowa?

Czy beda nakladaly sie ze zwykla liga?

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:45:18 »
co do wpisywania kartek to nie ma zadnego znaczenia w przypadku "gracza" Martinso - od i tak sie rozlaczy przed koncem spotkania i nie bedzie dowodu ;]

Wiesz co Sabbi? piszesz to po prostu po złości, bo z meczów nie uciekam, a dobrze wiesz że ten pomysł z kartkami to dobry pomysł, bo to by mnie oczyściło z zarzutów z których co chwile słyszę, że kosze co mecz, co akcje sam na sam co jest nie prawdą, a dowód w postaci kartek byłby ewidentny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 10:50:42 wysłana przez Martinso »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:51:17 »
pesleague to nie jest Policja - nikt nie bedzie tutaj prowadzil dochodzen czy wynajmowal detektywow - poza tym nie wierze ze 100 osob przypadkiem uwziela sie tylko na jedna wiec kazdy sobie winien ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:51:17 »