Autor Wątek: PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!  (Przeczytany 1904 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!
« dnia: Grudzień 13, 2012, 15:10:04 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Już 20 grudnia bieżącego roku wszyscy fani Pro Evolution Soccer 2013 będę mogli pobrać Patch 1.03. Patch ten w głównej mierze, poza kosmetycznymi zmianami jak większa liczba "cieszynek" po zdobytej bramce, skoncentruje się na rozwinięciu trybu 2vs2. Z okazji ujawnienia daty premiery nowego Patch'a Jon Murphy wziął udział w krótkim wywiadzie, którego tekst przedstawiamy Wam poniżej.

1) Patch 1.03 ukaże się 20 grudnia. Co możesz nam powiedzieć coś więcej o nim?

Najważniejsze jest pełne rozszerzenie trybu 2vs2, który to był najwyżej na liście życzeń Graczy. Mimo, że był on już wcześniej to nie było to naprawdę tym co fani mogli się spodziewać dlatego nowa aktualizacja wprowadza kilka kluczowych zmian. Ogólny balans gry został zmieniony, a przy okazji tu i tam wprowadzamy kilka usprawnień estetycznych takich jak poruszanie się piłkarzy i zwiększona liczba nowych celebracji strzelonych bramek. Na wniosek fanów naprawiliśmy również kilka małych problemów z MLO i innymi trybami.

2) Tryb 2vs2 jest największą nowością w Patch'u 1.03. Czy możesz wyjaśnić nam nieco więcej na ten temat?

Spójrzmy prawdzie w oczy, PES 2013 to wspaniałe doświadczenie a my jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak nasi projektanci reagują na uwagi fanów. Pomimo iż tryb 2vs2 był już w grze nasz zespół wciąż pracował by poprawić kluczowe jego elementy tak, aby był on jeszcze bardziej intuicyjny i aby przełączenie się pomiędzy piłkarzami było jeszcze wygodniejsze.

3) Czarne buty i funkcja auto-save zostały dodane w poprzedniej poprawce dzięki uwagom fanów. Jak ważne są dla Was ich opinie?

Są one dla nas niezbędne. To dzięki wsparciu fanów seria PES zrobiła tak wielkie kroki naprzód w ostatnich latach. Kiedy robimy coś dobrze to oni mówią nam o tym. Jeśli popełniamy błąd to oferują wsparcie i sugestie - musielibyśmy być szaleni aby to ignorować.
Mamy znaczną liczbę miejsc, w których możemy otrzymać informacje zwrotne od fanów i dziękujemy im za ich zaangażowanie i entuzjazm. Ich wsparcie jest niezbędne dla rozwoju serii. Może to zająć trochę czasu, aby nie poddajemy się bez walki!

4) Czy możesz nam opowiedzieć o tym co planujecie w przyszłości?

Po dopracowaniu trybu 2vs2, który był naszym priorytetem nadal mamy wiele elementów, które wymagają naszej uwagi. Wkrótce powiemy o nich więcej...

5) Czy używasz aplikacji myPES i co o niej sądzisz?

Niestety z powodu częstych podróży pomiędzy Japonią a Wielką Brytanią nie mogę grać tyle ile bym chciał. Używałem go kilka razy i uważam, że jest to jeden z bardziej niedocenianych części gry: a jest on bardzo łatwy w obsłudze. Widzimy jednak dużo wzrost korzystania z niego, więc zamierzamy nieustannie go poprawiać.

6) Tylko dla naszych fanów, możesz nam powiedzieć jaki jest twój ulubiony zespół i ulubiony tryb w Pro Evolution Soccer 2013?

Jestem fanem Chelsea, więc często można zobaczyć mnie grającego drużyną Londyn FC. Jestem także wielkim fanem gry w trybie 2vs2 - granie we dwóch w celu pokonania przeciwnika sprawia naprawdę wiele przyjemności.

Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2012, 15:20:16 »
jakieś bzdury dodają a zwykłego trybu ligowego czy tworzenia wlasnej strukutry pucharu dodac nie mogą  ???
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:06:27 »
jakieś bzdury dodają a zwykłego trybu ligowego czy tworzenia wlasnej strukutry pucharu dodac nie mogą  ???
z tego co mi wiadomo to ligi i puchary mozna juz samodzielnie tworzyc ale odbywa sie to poprzez aplikacje myPES na Facebooku. Tutaj masz wiecej informacji:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Dodatkowo jeśli korzystasz z myPES (i Twój przeciwnik też) to zapisują się tam wszystkiego Twoje mecze: zarówno wyniki jak i kto jaką drużyną grał. Do tego dochodzi mnóstwo różnych statystyk i achievmenty do zdobycia :)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:31:50 »
ale to jest chyba na zasadzie Online, a on tak jak też ja chciałby zagrać w domu zwykłą Ligę z ziomkiem, która istniała od początku PES-a na kompie, a teraz jej oczywiście musiało zabraknąć - zwykły tryb, a nigdy nie mogłem sobie wyobrazić PES-a bez niego... ::) ::)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2012, 17:33:28 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013: Patch 1.03 już 20 grudnia!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2012, 17:31:50 »