Autor Wątek: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych  (Przeczytany 2227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YrAhBeJoP

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2007
  • location: Lesko
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.05.2007r.
    • Status GG
ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« dnia: Grudzień 18, 2012, 21:01:03 »
Tak, zauważyłem w ligach krajowych że jeśli jakiś mocny gracz wylosuje mocną drużynę to w tedy praktycznie młuci każdego jak leci i wpadłem na taki pomysł że może dla urozmaicenia i sprawdzenia swoich umiejętności rewanże można zrobić grając drużynami przeciwników (tak jak to się miało bodajże w Turnieju Tygodniowym).. Zawsze to by lekko wyrównało szanse w lidze a i rozgrywki były by bardziej emocjonujące i gracze musieli by się wysilać nie tylko w ataku obronie lecz i w odwrotnej sytuacji...

Proszę Was wszystkich o swoje wypowiedzi w tym temacie oraz zastanowienie się administracji nad dodaniem takiej zasady do obecnych rozgrywek w rundzie rewanżowej.

Offline szczawx19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2012r.
Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2012, 21:08:03 »
Tak pamietam bylo cos takiego w jakims turnieju.To nie jest zły pomysł.Zwłaszcza dla tych słabszych zawodników to bedzie wieksza szansa na zdobycie jakichkolwiek punktów.Popieram ten pomysł :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2012, 08:45:22 »
Pomysl moze nawet i ciekawy ale....
1) Liga juz trwa i nikt nie zmienia zasad w trakcie trwania ligi.
2) Jak to sobie wyobrazasz "technicznie"?? W lidze bedziemy grali dwumecze?? To nagle z 38 meczy zrobi sie 76 meczy a to juz tyle co 2 sezony
3) Liga ma to do siebie ze dostajesz zespol ktorego sie uczysz - mozesz sobie grzewac w ustawieniu i taktyce - a jak bede miec co chwile nowy zespol to nic z tego nie bedzie
4) Taki system juz istnieje i w Pucharze Ligi i w Turnieju Specjalnym wiec co za duzo to nie zdrowo

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2012, 15:08:59 »
jak dla mnie krajowa, to tylko jedna drużyna do której się "przywiązujemy" od początku i każdy zdawał sobie sprawę z tego, że będzie losowanie, więc teraz nie powinno być "płaczy", że się ma słabą drużynę i nie zdobywa punktów - to moje zdanie
" border="0" border="0

Offline YrAhBeJoP

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2007
  • location: Lesko
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.05.2007r.
    • Status GG
Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2012, 13:46:41 »
Pomysl moze nawet i ciekawy ale....
1) Liga juz trwa i nikt nie zmienia zasad w trakcie trwania ligi.
2) Jak to sobie wyobrazasz "technicznie"?? W lidze bedziemy grali dwumecze?? To nagle z 38 meczy zrobi sie 76 meczy a to juz tyle co 2 sezony

po prostu dopisek że w rundzie rewanżowej gramy drużynami przeciwnika a nie że każdy mecz ma być traktowany jako dwumecz ;)

3) Liga ma to do siebie ze dostajesz zespol ktorego sie uczysz - mozesz sobie grzewac w ustawieniu i taktyce - a jak bede miec co chwile nowy zespol to nic z tego nie bedzie

każdy najpierw na 19 meczy musi sobie przyswoić grę wylosowaną drużyną a w rundzie rewanżowej pokazuje jak potrafi się zachować i wdrożyć w grę innych drużyn (słabszych lub mocniejszych) raz pokazać umiejętności obronne a raz ofensywne..

4) Taki system juz istnieje i w Pucharze Ligi i w Turnieju Specjalnym wiec co za duzo to nie zdrowo

w tych rozgrywkach jest coś podobnego ale nie to samo.. jak w ad 1 i 2 napisałem to by było tak że 19 meczy gra się własną drużyną a dopiero w rewanżach gra się drużyną przeciwnika więc jak widać jest różnica bo nie gra się dwa razy dwumeczy tylko  gra się dwa mecze dwiema różnymi drużynami..

To by na pewno urozmaiciło grę i na pewno wyrównałoby troszkę rozgrywki a i pokazało kto tak naprawdę jest skillowcem w tej grze ;)

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2012, 14:43:56 »
Wedlug mnie fajnie grac ta sama druzy a caly sezon mimo ze nie jest najlepsza. Czlowiek sie przywiazuje do ekipy :-)

Wysyłane z mojego A500 za pomocą Tapatalk 2

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Odp: ZMIENNE DRUŻYNY - pomysł na urozmaicenie lig krajowych
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2012, 14:43:56 »