Autor Wątek: 3 liga masakryczny podzial na grupy  (Przeczytany 3437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
3 liga masakryczny podzial na grupy
« dnia: Luty 01, 2013, 08:11:32 »
Nie bede owijac bo po co?dlaczego podzielilscie tak nie rowno lige 3 na grupy?w grupie pierwszej mamy damiana (5) danego (7) paczi(13) grzybek (14) a w grupie drugiej najlepszy zawodnik ma 20 miejsce a reszta poza 40....nie wiem co ma na celu zrobienie takiej zenady...do gr 1 dolozmy GrandeInter i nie ma szans na wyjscie czy nawet na gre w barazach...myslalem ze tyle czasu zajmuje wam ten podzial na ligi ze ktos zrobi cos rozsadnie a nie nie odpier***ol....sory panowie ale cos tu jest nie tak nie mozna bylo dac 2 z czolowki do gr numer 2?mozna powiedziec ze zalatwiliscie pozostalym graczom z grupy 1 walke o miejsca od 6 w dol....dzieki!i nie piszcie mi ,nie placz' itd albo jakies nauki o tym ze lepiej grac z lepszymi...myslalem ze sa tu jakies zasady i chcecie aby gra byla fair...a wy nie chcecie!

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2013, 11:07:28 »
Moim zdaniem powinno być tak, że zamiast tych co odchodzą(nie graja drugiego sezonu) wchodzą nowi gracze, a nie tak jak teraz, ze Ci którzy przegrają baraże, albo są na dalszym miejscu awansują dalej przez to, ze paru graczy odeszło. Teraz tak na prawdę traci sie sens rywalizacji o jak najwyższe miejsce, bo i tak wiadomo, ze się awansuje, a baraże to już w ogóle, są teraz jedynie towarzyskie ponieważ i tak zawsze obaj gracze awansują.


Jak to rozwiązać? Z grupy graczy, którzy się zapisują na drugi sezon itd. Zrobić kwalifikacje i po nich ułożyć tych graczy w odpowiednie miejsca brakujące.

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2013, 11:53:21 »
Z całym szacunkiem - ale co ma wspólnego ten "pseudo" ranking z umiejętnościami? ja mogę wskazać palcem 5 graczy poza pierwszą setką, którzy grają o niebo lepiej niż pierwsza 15 tego rankingu "kto gra więcej i wszystko" . Przecież on w ogóle nie jest miarodajny więc nie rozumiem problemu, zresztą to jest zabawa :) Czy nie?:)

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2013, 12:07:35 »
tak kfiat...ok czyli grzybek dany damian paczi inter to slabi gracze...a w gr 2 sa lepsi...prosze cie...niech sie udzielaja ludzie z naszej grupy bo wiekszosc sadzi tak jak ja...ja nie mowie zeby dac samych sredniakow ale kurde na logiczne myslenie jak masz 2  grupy to trzeba je jakos rozsadnie podzielic a nie do jednej dac najlepszych a do drugiej slabszych(nic nie ujmujac graczom z gr2)....jesli ci co ich wymienilem sa slabi to dlaczego zajmuja pierwsze 5 czy 6 miejsc?cud?nie raczej nie cud...myslalem ze liga bedzie miala jakis sens a widze ze nie,dodajac to ze ci najlepsi graja Realem i Barcelona to naprawde reszta ma problem z ugraniem czegokolwiek.spojrz ten na staty gracz nr 1:13/0/1 gracz nr 2:9/2/2 gracz nr 3:9/0/1 grac nr4 9/0/2 wiec o czym tu mowimy?w grupie drugiej oprocz lidera wszyscy sa w podobnej sytuacji punktowej jest wyrownana walka i to ma sens...wiec prosze o przemyslenie czy taki podzial byl dobry
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2013, 12:29:19 wysłana przez surma90 »

Offline gienek85

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2013, 12:33:07 »
no np taki Veb co z tego ze jest 1 w rankingu, to nie znaczy ze jest najlepszy ,gra 100 wyzwan dziennie i dlatego jest"1" ,a tak jak kfiatulla napisal moge ci wskazac graczy z 1 czy tes 2 setki ,którzy z nim wygraj grajac jedna rekom na padzie

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2013, 12:51:03 »
stary czy ja mowie o martinso i vebie?przeczytaj uwaznie masz argumenty i na nie odpowiedz a nie piszesz o vebie...ci ktorych wymienilem nie sa przypadkiem w czolowce tylko sa jednymi z najlepszych tutaj i to udowadniaja w lidze...chodzi mi tylko o to zebym ich np podzielic 2 dac do grupy 2 a wtedy byloby zupelnie inaczej...wiec nie pisz mi o Vebie Martinso czy innych przypadkach...masz jasno napisane obie grupy sa calkowicie inne i co widac w naszej czolowka mi 2 razy tyle pkt co reszta w gr 2 oprocz lidera wszyscy ida leb w leb...i wtedy gra w lidze ma sens

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2013, 13:49:48 »
Przeciez tych ktorych wymieniles to pJonki :D
A P(ł)ACZI NA CZELE i jego druzyna ktora sie nazywa MESSI :D


Surma nie przesadzaj :) Nie bierz tego tak do siebie... To tylko gra  >:(

PS. Paczi tylko sie nie stresuj  :-\

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2013, 13:51:24 »
no to popatrz obiektywnie jak to wyglada...i odpowiedz dlaczego tak podzielilsicie 3 lige?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2013, 14:01:47 »
Wszystko bylo losowo robione :) Ciezko zrozumiec?

Jakby losowo nie bylo robione, to moglbys powiedziec ze ja i es_sabbi specjalnie dalismy siebie do slabszej grupy  :D

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 01, 2013, 15:24:05 »
Racja Paczi gdyby dostał jakąś słabszą drużynę to jest słaby tylko boty  go ratują.
Ps.Sam gram Barcą ale staram się tak nie wykorzystywać Messiego Alexisa i innych.


Offline Paczi

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2011r.
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 05, 2013, 22:37:59 »
Przeciez tych ktorych wymieniles to pJonki :D
A P(ł)ACZI NA CZELE i jego druzyna ktora sie nazywa MESSI :D


Surma nie przesadzaj :) Nie bierz tego tak do siebie... To tylko gra  >:(

PS. Paczi tylko sie nie stresuj  :-\
Matip zawsze myślałem że twoje teksty to taki żart ale teraz to szczerze powiem delikatnie mnie wkurwiasz.
Ponieważ nie gram tylko messim a po 2 jakbym grał messim to jest to najprostsza metoda do powstrzymania mnie i tym pokazujesz ty i ci co narzekają że wql nie ogarniają taktyki pro evo:)a pozatym są jeszcze 1.2.3.4 inne lig i jakoś takich stat jak ja i dany nikt nie ma to po 1.
Po 2 gap nie wypowiadaj się na temat mojej gry czy jestem dobry czy nie bo ty akurat raczej nie jesteś z tych graczy którzy coś więcej grają w pesa:)

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2013, 01:12:05 »
Matip zawsze myślałem że twoje teksty to taki żart ale teraz to szczerze powiem delikatnie mnie wkurwiasz.
Ponieważ nie gram tylko messim a po 2 jakbym grał messim to jest to najprostsza metoda do powstrzymania mnie i tym pokazujesz ty i ci co narzekają że wql nie ogarniają taktyki pro evo:)a pozatym są jeszcze 1.2.3.4 inne lig i jakoś takich stat jak ja i dany nikt nie ma to po 1.

Po 2 gap nie wypowiadaj się na temat mojej gry czy jestem dobry czy nie bo ty akurat raczej nie jesteś z tych graczy którzy coś więcej grają w pesa:)


To tez masz powod do tego co napisales ;) I dobrze wiesz ze zartuje, ale nie bede rozpisywal sie :) Jesli Ciebie to urazilo, to najmocniej przepraszam..
I oszczedz sobie tego typu tekstow:
<Paczi> dopisz odrazu po mojej odzywce do swojego szefa zeby mi jeszcze tydzien przedluzyl bana

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 3 liga masakryczny podzial na grupy
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 06, 2013, 01:12:05 »