Autor Wątek: Hull City by VeB | #28  (Przeczytany 12502 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Hull City by VeB | #28
« dnia: Sierpień 14, 2013, 21:34:41 »
Moje drugie podejście do Hull, życzcie mi wytrwałości :D

Gra: PES 2013
Patch: PesEdit 5.0
Poziom: Professional
Czas gry: 10 min







Hull City AFC


Pełna nazwa: Hull City Association Football Club
Przydomek: The Tigers (Tygrysy)
Data założenia: 1904 r.
Barwy: Bursztynowy i Czarny
Rekordowe zwycięstwo: Hull City 11:1 Carlisle Utd.
Rekordowa porażka: Wolverhampton 8:0 Hull City
Oficjalny sponsor: Cash Converters
Stadion: The KC Stadium
Pojemność stadionu: 25 404 miejsc
Prezes: Assem Allam 
Trener: Steve Bruce



Największe sukcesy:

Trzecie miejsce w drugiej lidze w sezonie 1909/10
Półfinał Pucharu Anglii w roku 1930
Awans do Premier League w sezonie 2007/08
Awans do Premier League w sezonie 2012/13






Tygrysy, po 4 latach w Premiership!

W końcu nastał ten dzień, 4 maja 2013 roku, kibice Tygrysów mogli cieszyć się z awansu swoich podopiecznych, do najwyższej klasy rozgrywkowej - Premier League. W ostatniej kolejce Hull podejmowało Cardiff, które już przed tym meczem, miało zapewnione mistrzostwo ligi. Walka toczyła się o drugie, premiowane awansem miejsce do Premiership. Hull mogło zapewnić sobie awans już w przed-ostatniej kolejce w meczu z Barnsley. Podopieczni Steve'a Bruce'a zaliczyli jednak potknięcie i teraz musieli walczyć do ostatniej minuty, by nie stracić swojego miejsca, na rzecz Watford, które traciło punkt do Tygrysów. Gianfranco Zola i jego piłkarze, mieli teoretycznie łatwiejsze zadanie, niż Hull. Watford grało z Leeds United. W tym dniu, kibice Hull zapomnieli o wrogości do Leeds i szczerze im kibicowali, by tylko The Peacocks ograli Szerszeni. Podwójnie zmotywowani, piłkarze Hull zagrali wyśmienite spotkanie i na 10 minut przed końcem spotkania prowadzili z Cardiff 2:1. Radość na trybunach była niesamowita. Stała się ona jeszcze większa, gdy sędzia podyktował rzut karny przeciwko Cardiff. Do jedenastki podszedł Nick Proschwitz i... spudłował! Nikt jednak się tym zbytnio nie przejął, bo przecież do końca spotkania pozostało niewiele, a zwycięstwo dawało Hull awans. Nadeszła jednak 4 minuta doliczonego czasu gry i w tym momencie, arbiter spotkania podyktował kolejny rzut karny, tym razem przeciwko Tygrysom. Kibice powstali z miejsc, wszyscy dodawali teraz sił Jakupoviciowi. Szwajcar nie zdołał jednak obronić karnego i mamy 2:2. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. W spotkaniu Leeds i Watford, w 80 minucie, był remis - po 1. Taki wynik, dawał teoretycznie awans Tygrysom, jednak pozostało jeszcze 10 minut, a Watford nie jest słabą ekipą, więc jeden zryw w końcówce i Hull wylądowałoby w barażach. Piłkarze Hull nie świętowali więc jeszcze awansu, lecz szybko zbiegli do szatni i tam, na telewizorze śledzili ostatnie 10 minut spotkania Watford. To właśnie Szerszenie atakowały bramkę Kenny'ego, gdy nagle do kontrataku przeszli goście. McCormak zabrał się z piłką i pewnie pokonał bramkarza Watford, wprawiając w euforię nie tylko kibiców Leeds, ale także fanatyków i zawodników Hull. Mimo, że normalnie Tygrysy byłyby załamane takim wynikiem, jako, że Leeds to ich największy wróg, to tym razem Leeds dało Hull pewny awans. Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego, Hull rozpoczęło wielkie świętowanie awansu do Premiership.
Ostatni raz, Hull występowało w Premier League w sezonie 2008/09.

"To coś niesamowitego. Jestem po prostu wniebowzięty. Awans do Premier League to spełnienie marzeń. Zagraliśmy dobry sezon i zostaliśmy wynagrodzeni. Świętujmy!" - mówił rozradowany Steve Bruce.

Do Premiership, oprócz Cardiff i Hull, awansowało także Crystal Palace, które pokonało w barażach - w półfinale Brighton & Hove Albion. W finale podopieczni Ian'a Holloway'a musieli zmierzyć się z Watford FC. Po bardzo wyrównanych 90 minutach, na tablicy widniał wynik 0-0. Nadszedł więc czas na dogrywkę, a tam, pod koniec pierwszej połowy, bramkę na 1:0 dla Crystal, strzelił Phillips. Do końca Crystal nie oddało już prowadzenia i to właśnie Orły cieszyły się z awansu.

Do Championship spadły natomiast Reading, Wigan Athletic i niespodziewanie Queens Park Rangers. Po tylu wzmocnieniach na początku sezonu, spodziewano się, że QPR powalczy nawet o Ligę Europejską, tymczasem Rangersi "wywalczyli" spadek.

W Premier League natomiast bez niespodzianek. Manchester United, pod wodzą Sir Alexa Fergusona zdobył 20 mistrzostwo ligi. To był ostatni sezon Sir Alexa, jako trenera Czerwonych Diabłów. Ferguson będzie teraz zajmował stanowisko dyrektora i ambasadora Manchesteru. Pałeczkę po Szkocie przejmie teraz jego rodak - David Moyes, z którym wiązane są duże nadzieje, ze względu na jego dobrą pracę w Evertonie.
Na drugim miejscu Premiership znalazł się Manchester City, ze stratą jedenastu punktów do Czerwonych Diabłów.
Ostatnie miejsce na podium zajęła Chelsea Londyn, która zgromadziła 75 punktów.






Sagbo Tygrysem!

Oficjalna strona klubu potwierdziła definitywny transfer napastnika z Wybrzeża Kości Słoniowej Yannicka Sagbo, który przybył za ok. 1,6 mln funtów, z francuskiego Evian. 25-latek będzie reprezentował barwy Hull przez co najmniej 2 sezony. Sagbo z wielką radością wypowiada się na temat transferu i z optymizmem patrzy na jego przygodę z Hull.

"Jestem podekscytowany początkiem gry w Premier League. To liga na którą patrzyłem z bliska i wiem wszystko na jej temat. Czekam na to wyzwanie i postaram się zdobyć wiele bramek." - mówił Sagbo.

"Jestem pewny, że razem z Hull osiągnę wiele. Może nie zdobędziemy od razu mistrzostwa, ale jestem przekonany, że zajdziemy daleko w tym sezonie. Niech inne kluby zaczynają się bać, bo Tygrysy mają ostre pazury!" - powiedział Yannick.

Legenda Srok w Hull!

Hull wzmocnił 38-letni Steve Harper. Doświadczony golkiper podpisał z Hull City roczną umowę. Harper był wolnym agentem po tym jak opuścił Newcastle United, w którym spędził 20 lat i zaliczył około 200 występów.
Steve Harper jest podekscytowany perspektywą nowego wyzwania po podpisaniu rocznego kontraktu z Hull City.

"To nie będzie trwało tak długo jak ostatni rozdział (pobyt w Newcastle), ale nie mogę się tego doczekać. Powiedziano mi, że jest tutaj dobre grono chłopaków, a moje ścieżki skrzyżowały się z menedżerem już kilka razy."

"Z niecierpliwością czekam na początek. To nowe wyzwanie, nowy rozdział."


Graham na rok Tygrysem!

Kolejnym wzmocnieniem Hull, tego lata, jest Danny Graham. Graham zadebiutował w Premier League w barwach Middlesbrough w 2004 roku przeciwko Manchesterowi United. Podczas czteroletniego pobytu w Middlesbrough tylko raz zaczął mecz od pierwszych minut. Był wypożyczany do różnych klubów z trzech niższych lig, a w 2007 roku podpisał dwuletni kontrakt z Carlisle United. Po wypełnieniu kontraktu przeszedł do klubu z Championship, Watford. Był ich najlepszym strzelcem przez dwa sezony. W lipcu 2011 roku podpisał kontrakt z beniaminkiem Premier League, Swansea City. 31 stycznia 2013 roku podpisał trzy i pół letni kontrakt z Sunderlandem. Hull wypożyczyło Danny'ego na jeden sezon.

Jack Hobbs opuszcza KC Stadium

Jack Hobbs został wypożyczony przez Nottingham Forrest na jeden sezon, z możliwością definitywnego transferu. Mówi się o tym, że Hobbs sam poprosił o wypożyczenie, ze względu na mało satysfakcjonującą liczbę występów. W Nottingham, Hobbs będzie mógł z pewnością liczyć na regularne występy. Były zawodnik Liverpoolu rozegrał w ubiegłym sezonie dla Hull 22 spotkania. 


Kto jeszcze wzmocni, a kto opuści Hull?

Mówi się o tym, że w tym okienku, Assem Allam nie będzie żałował pieniędzy na transfery. Podobno Steve Bruce może zażyczyć sobie każdego zawodnika, a Allam postara się go ściągnąć. Pierwszym zawodnikiem, którego łączy się z Hull, jest Adel Taarabt. Menedżer Hull Steve Bruce rzekomo postanowił rozpocząć letni niespodziewany zamach na rozgrywającego Quenns Park Rangers Adela. Marokańczyk jest nadwyżką dla wymogów QPR i w ubiegłym tygodniu został odesłany do domu w trakcie przygotowań do sezonu w Devon. Bruce jest gotowy rozważyć całosezonowe wypożyczenie lub transfer definitywny 24-latka i złoży formalną ofertę w tym tygodniu, informuje The Sun. Z wypożyczeniem Taarabta połączona została również Marsylia, a sam zawodnik przyznał, że pragnie przejść na południe Francji. Pomocnik ma jeszcze dwuletni kontrakt na Loftus Road z pensją w rejonach 50,000 funtów tygodniowo.
Tymczasem wczoraj wieczorem głos w tej sprawie zabrał również menedżer QPR Harry Redknapp.

"Mówi się o przejściu Taarbta do Hull w ramach wypożyczenia. Co jest w tym dobre? Jeśli chce odejść, niech ktoś przyjdzie i zapłaci pieniądze za niego."

Kolejnym piłkarzem, którego chciałby Bruce, jest podobno Kiko Femenía. Barcelona "B" szuka klubu dla młodego pomocnika, gdyż trener Barçy "B" nie ufa temu zawodnikowi. Femenía przybył do Barcelony z Hérculésa Alicante w sezonie 2011/12 za dwa miliony euro. Dobre występy piłkarza w klubie z południowo-wschodniej Hiszpanii rozbudziły wielkie nadzieje co do niego. Po dwóch sezonach wiadomo już, że Kiko Femenía nie sprawdził się w Barcelonie. Klub szuka dla niego nowego pracodawcy, gdyż po tym sezonie młody pomocnik stanie się wolnym piłkarzem. Jednak na razie do klubu nie wpłynęła żadna atrakcyjna oferta za tego zawodnika. Czy Hull złoży ofertę za Kiko?

Bruce chce Armanda Traoré. Senegalczyk, francuskiego pochodzenia, jest podobno niezadowolony z tego, że jego klub spadł do Championship i pragnie odejść do innego klubu. Czy Hull, które od sezonu 2013/14 występować będzie w Premiership, skusi obrońcę do zmiany barw klubowych?

Hull przygląda się także Ben'owi Amos'owi. Młody Anglik, który wrócił z wypożyczenia (z Hull) do Manchesteru United, jest podobno w planach Steve'a Bruce'a. Jako, że ten bramkarz na pewno, przez długi czas nie znajdzie miejsca w podstawowej jedenastce Czerwonych Diabłów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ben, przejdzie do Tygrysów.

Z Hull łączony jest także Sergi Gomez, który zaimponował swoją grą w Barcelonie "B" - Steve'owi Bruce'owi. Czy jednak Barca zgodzi się na odejście swojego talentu?

Z odejściami łączeni są tacy zawodnicy jak Diagne-Faye, Jakupović, Nick Proschwitz i Robert Koren. Czy Bruce pozbędzie się zawodników, którzy w zeszłym sezonie stanowili o sile zespołu, by sprowadzić zawodników młodszych? Tego dowiemy się w najbliższych tygodniach.




Doszedł jeszcze Boyd, Davies, Elmohamady (był na wypożyczeniu w Hull i teraz był definitywny transfer), Figueroa i McGregor, ale powiem szczerze, że nie chciało mi się już szukać o nich newsów i pisać o każdym, bo te transfery były jakoś na początku lipca.

Spoiler for Hiden:
Źródła:
hulcityafc.info
wikipedia
fcbarca.com
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2013, 00:17:41 wysłana przez VeB »

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Hull City | Wracamy po 4 latach!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2013, 23:46:08 »
Świetnie się zapowiada :D Powodzenia :P

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Hull traci Taarabt'a
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:13:37 »

Taarabt wybiera Fulham

Pomocnik, którego Steve Bruce chciał mieć w swoich szeregach - Adel Taarabt, udał się na roczne wypożyczenie do klubu z Premier League - Fulham FC. W wywiadzie udzielonym stacji telewizyjnej "ESPN", Martin przyznał, że bardzo ceni sobie umiejętności piłkarza QPR, z którym miał okazję już pracować w Tottenhamie. Jol powiedział:

"Spóźniłem się z pozyskaniem go kiedy odchodził do QPR, a tam dał sobie radę. Rok temu był wart ponad 10 milionów funtów i mam nadzieję, że pokaże swój potencjał w naszym klubie."

Transfer Traoré na ostatniej prostej?

Jak podaje "The Sun" Hull City prowadzi rozmowy z Queens Park Rangers, odnośnie transferu Armanda Traoré. Podobno Armand wyraził chęć do grania dla klubu z Kingston Upon Hull. Jak podaje dziennik, sam piłkarz naciska na swój transfer do drużyny Tygrysów. Steve Bruce ma być bardzo zadowolony z postępów negocjacji, jak i z samego zachowania piłkarza. Szkoleniowiec "The Tigers" podobno nie może doczekać się pracy z obrońcą, który na pewno wniósłby wiele dobrego do defensywy Tygrysów.
Prezes klubu, jak Steve Bruce, nie wypowiedzieli się jeszcze na temat artykułu opublikowanego przez "The Sun". Nadal więc nie można stwierdzić na 100%, że Armand Traoré zasili szeregi Hull City.

Ben Amos: W Hull czułem się dobrze

Młody bramkarz Czerwonych Diabłów - Ben Amos, który właśnie wrócił do Manchesteru z wypożyczenia w Hull City, jest podobno bardzo zainteresowany możliwością gry dla Tygrysów. Kilka dni temu, golkiper Manchesteru United, udzielił wywiadu dla "The Sun", w którym powiedział, że czas spędzony w Hull, był dla niego bardzo szczęśliwy. Największe wrażenie na młodym zawodniku, zrobił Steve Bruce, który miał być jak drugi ojciec, dla swoich zawodników. Amos był także zachwycony atmosferą w szatni, w której wszyscy mieli być dla siebie jak rodzina. Mimo nielicznych występów, Amos stwierdził, że gdyby mógł, chciałby wrócić do The Tigers i podobno nawet zlecił swojemu agentowi, by ten powiadomił władze Czerwonych Diabłów, o chęci odejścia do Hull City. Jeśli Tygrysy złożyłyby ofertę za Ben'a, Czerwone Diabły nie robiłyby więc żadnych problemów.

Mówi się o tym, że Steve Bruce, chce sprzedać Eldina Jakupovicia i w jego miejsce sprowadzić młody talent Czerwonych Diabłów. Amos miałby pobierać nauki od Steve'a Harpera, który w tym roku zasilił szeregi Hull City. Doświadczony golkiper z pewnością nie pogra już zbyt długo, a Amos miałby być jego następcą. Jak będzie w rzeczywistości, z pewnością przekonamy się niebawem.

Sergi Gomez: Swoją przyszłość wiąże z Barceloną

Już wiadomo, że Sergi Gomez na pewno nie zasili szeregów Hull City. Młody defensor FC Barcelony nie ma zamiaru odchodzić ze stolicy Katalonii. Sergi Gomez liczy na to, że w tym sezonie będzie pełnił coraz większą rolę w pierwszej drużynie Barcelony. W związku ze zmianą trenera, który uwielbia stawiać na młodzież, Sergi Gomez postanowił nie ruszać się z Barcy, mając nadzieję na występy w pierwszym zespole. Sam klub także nie chce oddawać swojego wychowanka, z którym wiąże się spore nadzieje.

Z kolei, kolega Sergi Gomez'a - Kiko Femenía stwierdził, że jest gotowy na nowe doświadczenia i przyznaje, że byłby zainteresowany grą w Premier League. Kiko powiedział również, że jednym z klubów, do których chciałby dołączyć, jest właśnie Hull City. Jednak czy Tygrysy są na poważnie zainteresowane usługami Kiko? Jedno jest pewne, jeśli nie do Hull, Kiko zostanie sprzedany do innego klubu, gdyż Barcelona nie jest już zainteresowana usługami młodego pomocnika.

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Hull City | Hull traci Taarabt'a
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:28:15 »
Ben Amos dla Hull to dobre posunięcie według mnie, bo w ManU raczej i tak by się nie przebił do pierwszego składu :P jeszcze raz życzę powodzenia :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Hull City | Hull traci Taarabt'a
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2013, 11:56:10 »
I kolejna kariera na naszym forrum  :P Powodzenia i wytrwałosci życzę !
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Traoré w Hull!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2013, 14:27:37 »

Traoré: Jestem zadowolony z transferu

Jeszcze niedawno były tylko spekulacje, a już dzisiaj mamy oficjalne potwierdzenie tego transferu. 24-letni Armand Traoré przechodzi do Hull City z Queens Park Rangers za 3 miliony funtów! To najdroższy transfer Hull tego lata. Assem Allam zapowiadał jednak, że w tym oknie transferowym, oszczędzać nie będzie, bo chce, żeby Hull powalczyło o Ligę Europejską i rzeczywiście nie oszczędza. Wydaje się, że Traoré to bardzo dobre wzmocnienie dla Hull. Ten zawodnik potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, jeśli tylko jest w formie.

Armand urodził się 8 października 1989 roku. Jest Senegalczykiem, francuskiego pochodzenia i gra na pozycji lewego obrońcy. Zawodnik ten, występował w juniorskiej drużynie AS Monaco, by potem dołączyć do Arsenalu w sierpniu 2005 roku. Z początku grał w drużynie rezerw, ale już rok po transferze - 24 października 2006 roku, zadebiutował w pierwszej drużynie w meczu z West Bromwich Albion, wygranym przez Arsenal 2:0. Traoré zagrał tylko w 13 meczach Arsenalu. W 2008 roku, został on wypożyczony do Portsmouth, natomiast w 2010 roku do Juventusu Turyn. W 2011 roku z Arsenalu wykupiło go QPR, a w lipcu 2013 roku, zawodnik trafił do Hull City. Wszyscy wiążą z Armandem duże nadzieje i liczą na poprawę gry defensywy Hull. Co o transferze mówił sam zawodnik?

"Jestem zadowolony z tego transferu. Wierzę, że z Hull zdobędę wiele tytułów. Jestem świadomy, że będzie ciężko, że w pierwszym sezonie w Premier League może być tak, że będziemy walczyć o utrzymanie, ale wiem, że w późniejszym czasie przyjdą sukcesy. Chcę tryumfować z Hull i mam nadzieję, że zapiszę się w kartach historii tego klubu."

Oficjalna oferta za Amosa!

Jak podaje oficjalna strona klubu, Hull złożyło ofertę za 23-letniego Bena Amosa. Golkiper Czerwonych Diabłów jest wart 875 tys. funtów, jednak Hull zaoferowało o 125 tys. mniej. Władze Tygrysów są pewne, że sam zawodnik będzie naciskał na transfer, co pozwoli zmniejszyć koszty tego zakupu. Ben jest dopiero trzecim bramkarzem w hierarchii Manchesteru United. Przed nim są: David De Gea oraz Anders Lindegaard. Z tego powodu, Anglik nie może liczyć na częste występy, a z pewnością jego marzeniem jest gra dla reprezentacji, a przecież skoro nie może grać w klubie, to w reprezentacji nie zagra na pewno. Tygrysy oferują młodemu zawodnikowi opiekę Steve'a Harpera, który niedawno dołączył do Hull, a także grę w pierwszym składzie, w niedalekiej przyszłości. Amos jest podobno zainteresowany zmianą barw klubowych, na bursztynowo-czarne. Czy United oddadzą tego utalentowanego bramkarza i nie zahamują jego rozwoju?

Jakupović: Powiedziano mi, że nie jestem w planach trenera...

"Powiedziano mi, że nie jestem w planach trenera na ten sezon, że jeśli pojawi się za mnie jakaś oferta, zostanie przyjęta." - powiedział, dla telewizji "ESPN" Eldin Jakupović - do niedawna ważna postać w szeregach Tygrysów. W związku z tym, że Hull rozpoczęło negocjacje z Manchesterem United, odnośnie transferu Bena Amosa, Eldin Jakupović dostał informację, że zostanie sprzedany w tym okienku transferowym. Eldin nie jest z tego powodu zadowolony, jednak wie, że jeśli nie odejdzie, większość sezonu spędzi na ławce rezerwowych, a tego nie chce.
Podobno usługami Szwajcara są zainteresowane takie kluby jak: Watford FC, czy Leicester City. Eldin jest wart ok. 450 tys. funtów.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Trzy nowe twarze na KC Stadium!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 16, 2013, 16:08:52 »

Huddlestone w Hull!

Nowym zawodnikiem Hull, został Thomas Andrew Huddlestone - dotychczasowy zawodnik Tottenhamu Hotspur. 26-latek gra na pozycji pomocnika, ale może występować także na pozycji środkowego obrońcy. Huddlestone podpisał z Hull trzyletni kontrakt. Kwota transferu nie została oficjalnie upubliczniona. 26-latek w nowym klubie zagra z "ósemką" na plecach.

"Nadchodzą bardzo ekscytujące czasy dla klubu i dla mnie. Kilka zespołów się mną interesowało, ale ja miałem już okazję rozmawiać ze Stevem Brucem. Jestem zwolennikiem jego pomysłów, cieszę się z mojej roli jaką widzi w zespole i stylu drużyny. Główny cel będzie zupełnie inny niż w Tottenhamie. Myślę, że tutaj 15 czy 16 miejsce będzie uznane za sukces, bo naszym głównym celem jest utrzymanie" - powiedział Huddlestone.

Livermore wypożyczony!

Kolejnym zawodnikiem, który wzmocnił Hull, jest Jake Livermore. Anglik, występujący na pozycji defensywnego pomocnika, wzmocnił zespół Tygrysów, na zasadzie rocznego wypożyczenia. W zeszłym sezonie Livermore wystąpił w zaledwie 11 meczach Tottenhamu, więc nikogo nie dziwi decyzja Jake'a, który postanowił odejść w poszukiwaniu częstszych występów.

"Jestem zadowolony z możliwości gry dla Hull. Mam nadzieję, że będę regularnie pojawiał się na boisku i bardzo rozwinę się przez ten rok. Potem chciałbym wrócić do Tottenhamu i tam kontynuować swoją karierę. Teraz jednak myślę tylko o grze dla Hull." - powiedział 24-latek.

Amos Tygrysem!

Ostatnim wzmocnieniem jest Ben Amos, który do tej pory reprezentował barwy Manchesteru United. Ben, niedawno był na wypożyczeniu w Hull City, a teraz zdecydował się na definitywny transfer. Menedżer zespołu Tygrysów jest bardzo zadowolony z tego transferu, twierdzi, że "Amos to bardzo utalentowany bramkarz, a przy Steve'ie rozwinie się jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że w przyszłości, to on będzie najpewniejszym punktem drużyny". Co mówił o transferze 23-latek?

"Jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Gdy byłem tu ostatnim razem, czułem się świetnie. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Liczę na to, że z Hull osiągnę wiele i będę mógł liczyć na wsparcie kolegów, oraz trenera. Nie mogę doczekać się pierwszego występu."

Hull wydało na Bena 780 tys. funtów.

Jakupović w Leicester City!

Wraz z przyjściem Bena Amosa, klub opuścił inny bramkarz - Eldin Jakupović. Szwajcarowi nie było więc dane w tym sezonie powrócić do Premier League, gdyż przeszedł do Leicester City - występującego w Npower Championship. Eldin reprezentował barwy Hull tylko przez jeden sezon - 2012/13. Dziwi więc decyzja Steve'a Bruce'a, który zaledwie po jednym sezonie, sprzedaje zawodnika. Mówi się jednak o tym, że Steve Bruce koniecznie chciał mieć w zespole Bena Amosa, nawet kosztem doświadczonego Eldina. Jakupović nie krył rozczarowania transferem:

"To nieprofesjonalne. Dołączyłem do tego klubu zaledwie rok temu i już zostałem sprzedany. Nie rozumiem tej decyzji. Myślę, że nie grałem na niskim poziomie, a tymczasem zostałem wyrzucony z powodu jakiegoś młodziaka. Mam nadzieję, że w Leicester będzie się mnie lepiej traktować. Hull jest teraz przeszłością. Liczy się tylko Leicester, z którym chcę zawalczyć o Premier League."

Lisy zapłaciły za Eldina 450 tys. funtów.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Trzy nowe twarze na KC Stadium!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2013, 21:53:47 »
Wyjeżdżam na 9-cio dniową wyprawę rowerową, dlatego muszę na razie zawiesić karierę. Wrócę 27 sierpnia, a kolejny odcinek powinien pojawić się w okolicach 28-29 sierpnia.

Pozdro!
Nareczka!
:)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Trzy nowe twarze na KC Stadium!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2013, 22:47:43 »
Szkoda, że nie udało się z tym Taarabtem. Jak zacząłem grać QPR na tym patchu, to gość jest niesamowity.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Konferencja prasowa.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2013, 22:46:34 »
Spoiler for Hiden:
No i wróciłem :) Mam nadzieję, że takich długich przerw już nie będzie ^_^


Steve Bruce na konferencji prasowej, inaugurującej presezon

Na dzisiejszej konferencji prasowej, Steve Bruce mówił o przygotowaniu Hull do presezonu, a także nowego sezonu. Wypowiadał się także na temat nowych zawodników, oraz oczekiwań na bieżący sezon. Steve zaprzeczył także, jakoby interesował się jeszcze jakimś zawodnikiem na rynku transferowym, jednocześnie zapewniając, że kadra jaką ma do dyspozycji jest w dobrej formie i liczy, że z nią osiągnie wiele. Bruce powiedział, że ufa swoim zawodnikom i wierzy w ich możliwości. Co dokładnie mówił Steve?

Liga: Jesteśmy dobrym zespołem, może nie tak dobrym jak Manchester United, Chelsea, czy Manchester United, ale ciągle się doskonalimy. Liczę na dobry sezon, bo wiem na co nas stać. Jeśli ktoś myśli, że po tym sezonie, pożegnamy się z Premier League, to się myli. Walczyliśmy o Premiership jak prawdziwe Tygrysy i teraz tak łatwo się nie poddamy. Mogę nawet powiedzieć, że marzymy o tym, by stać się czarnym koniem tego sezonu. Mam nadzieję na środek tabeli, a nawet na Ligę Europejską, bo wiem, że mamy skład, który może rywalizować z każdym zespołem na świecie. To nie jest tak, że przyszliśmy z Championship i wystarczy nam utrzymanie. Jesteśmy ambitni i chcemy walczyć o wszystko. Liga będzie dla nas najważniejsza, jednak w tym sezonie nie odpuścimy także w FA Cup. Chcemy grać dobrze, w każdych rozgrywkach. Pokażemy na co stać Hull City.

Presezon: Wyruszymy do Hiszpanii. Prezes Assem Allam, był bardzo zadowolony z naszej gry w Championship, oraz z awansu i chciał nam to wynagrodzić podróżą do Hiszpanii. Cieszymy się z takiej możliwości, bo wiemy, że tam będziemy mogli zagrać z najlepszymi ekipami w Europie. Liga Hiszpańska nie jest może zbyt wyrównana, ale są tam bardzo dobre zespoły, które zawsze stawiają dobre warunki. Mamy nadzieję, że to będzie dla nas dobry sprawdzian przed ligą.

Sparingpartnerzy: Zagramy z czterema drużynami z Hiszpanii. Będą to Athletic Club, Espanyol Barcelona, Real Betis, oraz FC Barcelona. Tak, dobrze państwo słyszycie - FC Barcelona. Blaugrana zgodziła się na ten sparing, jednak nie wiadomo jeszcze, czy zagramy z pierwszym zespołem, czy z Barcą "B". Te dwa zespoły są bardzo dobre, więc nawet jeśli zagramy z Barcą "B", będzie to bardzo wymagający sparing. Wiemy już, że zagramy na Camp Nou, to jest pewne, jednak nie wiadomo, z którą Barceloną. Naszym marzeniem jest zmierzyć się z Messim, Neymarem i Xavim, jednak jeśli będziemy musieli zmierzyć się z ekipą Eusebio Sacristána, także będziemy zadowoleni. Nadal trwają negocjacje pomiędzy Hull, a Barceloną. Zobaczymy jak wszystko się potoczy.

Armand Traoré: To bardzo dobry zawodnik, cieszę się, że udało nam się go przekonać do gry dla Hull. Wierzę, że dzięki niemu, nasza defensywa będzie lepsza i będziemy tracić mało bramek. Będziemy mierzyli się z najlepszymi zespołami na świecie, ale wiem, że nasza defensywa dobrze się spisze. Armand pokazał już swoje umiejętności w QPR i mam nadzieję, że w Hull jego gwiazda rozbłyśnie jeszcze mocniej.

Skład: Jak już powiedziałem wcześniej, mamy bardzo dobry zespół. Przyszli nowi zawodnicy, przez co zespół stał się bardziej konkurencyjny. Wszyscy będą musieli dawać z siebie 100% w każdym meczu. U mnie nie ma ulubieńców. Jeśli nie grasz dobrze, siedzisz na ławce, albo na trybunach. To od zawodnika zależy, czy wywalczy sobie miejsce w wyjściowej jedenastce, czy nie.

Ben Amos: To bardzo dobry i młody bramkarz. Kupiliśmy go z myślą o przyszłości, a on o tym wie. W tym sezonie, Ben będzie występował w FA Cup. Jeśli skończymy nasze występy w tych rozgrywkach bardzo wcześnie, będę go wpuszczał w meczach ligowych. Wierzę jednak, że Ben z każdym meczem będzie coraz lepszy i w przyszłym sezonie udowodni swoją klasę. Cieszę się, że mamy go w swoich szeregach.

Sprowadzenie nowego zawodnika: Już nikt nie jest nam potrzebny. Ewentualnie może dojść jakiś junior, ale nic nie obiecuję. Mam dobrych zawodników i nie potrzebuję kolejnych piłkarzy. Jeśli jakaś pozycja będzie potrzebowała wzmocnienia, mamy jeszcze zimowe okienko.

FA Cup: To bardzo trudne rozgrywki, jednak nie tak ważne jak liga. Mam oczywiście nadzieję, że zajdziemy bardzo wysoko, np. do 1/8, ale wiadomo, że każdy zespół chce wygrać. W mojej głowie już maluje się obrazek, w którym moja ekipa podnosi puchar FA Cup, jednak wszyscy wiemy, że będzie bardzo ciężko w każdym meczu. Damy z siebie wszystko, jednak naszym priorytetem jest liga.

Aston Villa: Gramy z nimi w pierwszej kolejce, to bardzo trudny rywal, ale do tego meczu mamy jeszcze sporo czasu. Wiemy jednak, że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych, jak każdy w Premiership. W drugiej kolejce mierzymy się z Manchesterem United, tak więc terminarz nas nie rozpieszcza. Cieszę się, że możemy zacząć meczem z Aston Villą, bo oni potrafią grać bardzo dobrą piłkę, a to pozwoli mi szybko wykryć błędy, które będzie popełniał mój zespół. Mam jednak nadzieję, że zobaczę więcej tych pozytywnych aspektów w naszej grze. Myślę, że w tym meczu padnie remis, lub minimalnie wygramy. Każdy wynik, inny od przegranej, będzie dla nas sukcesem.

Kto wygra ligę: Hull (śmiech). Tak na poważnie, typuję, że w tym sezonie ligę wygra Manchester United. Nie ma się co oszukiwać. Na tę chwilę, to najlepsza ekipa w Premier League. Mają nowego trenera, ale to nic nie zmienia. Styl gry będzie taki sam, więc sądzę, że nawet Jose Mourinho, który jest świetnym trenerem, nie zdoła zatrzymać lokomotywy o nazwie Manchester United. Jako, że grałem kiedyś w ich szeregach, po cichu im kibicuję. Wiadomo jednak, że jeśli przyjdzie nam się z nimi mierzyć, damy z siebie wszystko. Nie pogniewałbym się oczywiście, gdybyśmy to my wygrali ligę, ale myślę, że w tym sezonie, jest to niemożliwe. Nie chcę przez to powiedzieć, że nasza kadra jest zbyt słaba, nie. Po prostu mamy zbyt mało doświadczenia i ogrania w Premiership.

Po konferencji Steve pozował do zdjęć z domowym trykotem Hull. Następnie udał się do prezesa, Assema Allama, z którym to zjadł kolację w jednej z restauracji w Kingston Upon Hull. Za dwa dni, czyli 15 lipca, Tygrysy wylecą do Hiszpanii, a konkretniej do Madrytu. Tam Hull będzie miało okazję trenować na obiektach treningowych Realu Madryt. Pierwszy sparing Hull rozegra 17 lipca w Bilbao, z Athletic Club, na stadionie tego zespołu. Pełna lista powołanych na tournee zostanie podana na konferencji prasowej, po przybyciu Hull do Madrytu.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Athletic już na nas czeka!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 31, 2013, 00:19:06 »
Już jutro pierwszy mecz presezonu!

Hull City jest już po pierwszym dniu intensywnych, dwóch treningów, na obiektach treningowych Realu Madryt. Dnia jutrzejszego, czyli 17 lipca, o godzinie 18:00 Tygrysy wybiegną na murawę stadionu San Mamés, by rozegrać pierwszy przedsezonowy sparing, z Athletic Club. Wraz z nadejściem nowego sezonu, nastąpiły zmiany nie tylko kadrowe, ale także w taktyce. Jak podaje dziennik The Sun, Hull nie ma już występować w ustawieniu 3-5-2, ale w ofensywnym ustawieniu 4-1-3-2. Co w tym takiego ofensywnego? Otóż jak możemy wyczytać w artykule, angielskiego dziennika, Hull będzie grało szybką piłkę. Steve'owi Bruce'owi ma podobno także zależeć na długim posiadaniu piłki, gdyż twierdzi on, że lepiej jest mieć piłkę, niż za nią biegać. Dodatkowo w ofensywie ma pojawiać się aż do nawet 8 zawodników Hull. Tutaj zaskoczeniem dla innych drużyn mają być skrzydłowi, którzy częściej mają zbiegać w pole karne rywala. Będą jednak oni także odpowiedzialni za rozegranie piłki. Robert Koren, lub inny zawodnik, występujący na tej pozycji, także będzie musiał częściej włączać się do akcji ofensywnych, by wspomóc dwóch napastników. Jeśli natomiast nastąpi sytuacja, w której skrzydłowi będą w środku boiska, lub będą zbyt daleko, by swobodnie rozegrać piłkę w środku pola, do akcji włączać się mają boczni obrońcy, którzy w momencie, gdy Hull będzie przy piłce, będą przejmować role skrzydłowych. Bronić dostępu do brami mają dwaj środkowi obrońcy, a także defensywny pomocnik. Hull będzie broniło więc trzema zawodnikami, a atakowało siedmioma. Od tego sezonu, ma być także stosowany wysoki pressing, który ma skutecznie pomóc w zdobywaniu bramek, szczególnie przeciwko mocniejszym drużynom, gdyż jeśli rywale nie będą mogli spokojnie rozegrać piłki, nie będą mogli także zagrozić bramce Hull.
Nowa taktyka ma zostać wypróbowana w meczu z Athletic. Jak wiadomo, nie będzie to łatwy mecz dla Hull. Zespół z Bilbao to jedna z lepszych drużyn w Hiszpanii. Mimo, iż w sezonie 2012/13 Athletic zajął dopiero 12 pozycję, to wszyscy wiemy, jak ta drużyna potrafi grać, szczególnie przy własnej publiczności. Będzie więc to dobry sprawdzian dla Tygrysów, które w tym sezonie będą mierzyły się z najlepszymi drużynami na świecie, w Premier League.

Nowe ustawienie Hull:


Przewidywane składy:

Athletic Club: Iraizoz - Aurtenetxe - Gurpegi - Borja Ekiza - Iraola - Benat - Muniain - De Marcos - Ander Herrera - Susaeta - Aduriz

Hull City: Amos - Traoré - Figueroa - Davies - Rosenior - Huddlestone - Quinn - Koren - Aluko - Boyd - Sagbo

Przewidywany wynik:
Athletic 1:0 Hull

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Wynik lepszy od gry
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2013, 15:29:09 »
Wynik lepszy od gry

Athletic Club  2:0  Hull City

Pierwszy przedsezonowy sparing, miał pokazać kibicom, jak dobrze ich podopieczni są przygotowani do nowego sezonu. Premier League zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem Tygrysy pokazały, że ich gra pozostawia wiele do życzenia. Mecz powinien zakończyć się wynikiem, przynajmniej 7:0 dla gospodarzy, jednak dzięki dobrej postawie Steve'a Harpera i Bena Amosa, zakończyło się tylko na 2:0.

Athletic atakowało już od pierwszych minut spotkania. Natomiast Hull pokazało wszystkie swoje słabości. Zbyt wolna gra, niedokładne podania, zero zgrania i dodatkowo okropne błędy w każdej z formacji. Defensywa nie istniała. Athletic nie prowadził do 45 minuty 4:0, tylko dzięki świetnym interwencjom Steve'a Harpera. Steve uległ tylko raz. W 27 minucie, kiedy po podaniu od De Marcosa, sam-na-sam z Harperem wyszedł Muniain. Iker nie zmarnował tej sytuacji i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. 45 minuta i koniec koszaru dla Hull.
Po przerwie zobaczyliśmy sześciu nowych graczy - Amosa, Daviesa, Evansa, Korena, Quinna i Aluko, którzy zmienili odpowiednio: Harpera, Diagne-Faye, Huddlestone'a, Livermore'a, Brady'ego i Boyd'a. Aluko w roli napastnika radził sobie dobrze, jednak nie udało mu się wpisać na listę strzelców, chociaż był tego bliski. Sone zmarnował jednak stuprocentową okazję w 79 minucie, kiedy to wyszedł sam-na-sam z Iraizoz'em. Nigeryjczyk oddał słaby strzał, przez co Iraizoz nie miał problemów z obroną. W 84 minucie, Los Leones ukąsili po raz drugi. Tym razem strzelał Aduriz, a w roli asystującego wystąpił Iker Muniain. Ten drugi podał pomiędzy dwóch obrońców do swojego partnera, który bez problemów pokonał bezradnego w tej sytuacji Bena Amosa. Ostatni gol w tym meczu i ostatnia akcja warta uwagi. Po 6 minutach, sędzia zakończył koszmar Hull.

Steve Bruce szalał przy linii bocznej przez całe spotkanie. Widać było, że jest wściekły z gry swoich podopiecznych. Nikt nie wyobrażał sobie aż tak słabego występu Tygrysów. Teraz trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotowywać się do starcia z Espanyolem Barcelona, które odbędzie się dopiero 21 lipca, o godzinie 21:30 na Estadi Cornellà-El Prat.

"To był koszmar. Popełnialiśmy masę błędów. Gra była zbyt powolna. Nie tak to sobie zaplanowałem. To cud, że nie przegraliśmy wyżej. Wiem co trzeba zmienić, zacznę od ustawienia, widziałem już na treningach, że zawodnicy się gubią, ale myślałem, że jakoś to wyjdzie. Źle myślałem. Dobrze, że jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, by wszystko zmienić. Na razie muszę się jednak przespać." - mówił Steve Bruce.

Składy:

Athletic Club: Iraizoz - Aurtenetxe - Gurpegi(C) - Borja Ekiza - Iraola - Benat - Muniain - De Marcos - Ander Herrera - Susaeta - Aduriz

Hull City: Harper(C) - Dudgeon - Figueroa - Diagne-Faye - Rosenior - Huddlestone - Brady - Livermore - Elmohamady - Boyd - Graham

Muniain 27' (De Marcos) Aduriz 83' (Muniain)

Zmiany:

Hull: 45' Amos za Harpera, 45' Davies za Diagne-Faye, 45' Evans za Huddlestone'a, 45' Koren za Livermore'a, 45' Quinn za Brady'ego, 45' Aluko za Boyd'a

Athletic: 79' Iturraspe za Aurtenetxe, 85' San Jose za Susaete, 85' Inigo Perez za Muniaina

Spoiler for Hiden:
Opis meczu na pewno będzie wyglądał inaczej - ładniej. Także spokojnie :D
Trochę dłuższy mi ten opis wyszedł niż oczekiwałem - następnym razem postaram się, albo krócej, albo opiszę tak jak mecze ligowe.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Dzień wolny dla zawodników
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2013, 20:20:06 »

Piłkarze zwiedzają Madryt

Dzień po meczu z Athletic, 18 lipca, piłkarze dostali dzień wolny. Wszyscy zawodnicy, korzystając z okazji, wybrali się na zwiedzanie Madrytu. Jednym z miejsc które odwiedzili piłkarze był Pałac Królewski, zbudowany w XVIII wieku, przez Filipa V Burbona. Zaprojektowany został w stylu barokowym, przez włoskiego architekta Filippo Juvarę. Pałac jest oficjalną rezydencją króla Hiszpanii, chociaż król Jan Karol I ani jego rodzina nie mieszka obecnie w pałacu, a w mniejszym Palacio de la Zarzuela na przedmieściach Madrytu. Ma 2800 pomieszczeń, część z nich jest udostępniona dla turystów. Bez wątpienia, obiekt ten największe wrażenie zrobił na Sone Aluko, który mówił, że "ta budowla jest niesamowita. Tyle pomieszczeń w jednym budynku. Dodatkowo pałac, jest pięknie zdobiony. Ogromne wrażenie wywarła na mnie także kopuła, nad królewską kaplicą" - mówił podekscytowany Sone.
Tygrysy zobaczyły także katedrę Almudena, arenę Las Ventas, na której odbywają się walki byków, stadion Vincente Calderón oraz Santiago Bernabéu i wiele innych atrakcyjnych miejsc w Madrycie.

Mecz z Espanyolem zbliża się wielkimi krokami

Do meczu z Espanyolem pozostały jeszcze 3 dni, więc sztab szkoleniowy Hull chce opracować jak najlepszą taktykę na to spotkanie. W czasie, gdy piłkarze dostali dzień wolny, Steve Bruce, wraz z współpracownikami spotkał się w jednej z sal hotelowych, by opracować nowy system gry. Jak podaje dziennik "The Sun" Hull ma zagrać w tym meczu systemem 3-4-3. Steve Bruce znowu chce zagrać bardzo ofensywnie i tak samo jak w poprzednim spotkaniu, spróbować zastosować wysoki pressing i długie utrzymywanie się przy piłce. Hull ma także swobodniej poruszać się po boisku. Zawodnicy mają wymieniać się pozycjami, przy tym nie gubiąc się na boisku. Widzimy zatem, że Steve chce wprowadzić podobny styl, jakim gra FC Barcelona. Sam szkoleniowiec nie zgadza się z tym stwierdzeniem, mówiąc: "Nie chcemy grać jak Barcelona, bo to niemożliwe. Chcemy grać po prostu szybką, ofensywną piłkę. Chyba wszyscy zgodzimy się z tym, że kto ma piłkę, nie musi za nią biegać, więc mniej się męczy. Dlatego posiadanie piłki jest dla mnie ważne."
Jeszcze ważniejszym zadaniem dla sztabu szkoleniowego Hull, jest przygotowanie fizyczne zawodników. W ostatnim meczu mogliśmy oglądać powolne poruszanie się po murawie, tak jakby zawodnicy biegali pierwszy raz od kilku miesięcy. Szybkość i wytrzymałość to podstawa w dzisiejszym futbolu, jednak tego wszystkiego brakowało Tygrysom.
Podania - w tym aspekcie Hull także musi się poprawić. W ostatnim meczu, mogliśmy oglądać masę niecelnych zagrań, które skutkowały groźnymi kontratakami gospodarzy. Na całe szczęście posada golkipera jest bardzo dobrze obsadzona, więc Hull nie straciło tylu bramek, ile okazji miał Athletic.

Espanyol to silna ekipa, więc jeśli Hull nie chce przegrać kolejnego spotkania, musi wyjść na boisko w stu procentach skoncentrowane i zmotywowane do gry. Nie chcemy przecież zobaczyć tej samej drużyny co w meczu z Athletic. Chcemy zobaczyć drużynę, która ma zawojować Premier League.

Wszyscy mamy nadzieję, że 21 lipca, o 21:00 zobaczymy zespół, który będzie walczyć o najwyższe cele w Premier League, a nie drużynę do bicia. Przed Tygrysami jeszcze sporo pracy, by dojść do optymalnej formy, jednak sezon przygotowawczy jest na całe szczęście dość długi i miejmy nadzieję, że Tygrysom starczy czasu, aby dobrze przygotować się na nowy sezon i nie dać plamy w lidze.

Przewidywana formacja Hull na mecz z Espanyolem:


Przewidywane składy:

R.C.D Espanyol Barcelona: Casilla - Capdevilla - Sidnei - Colotto - Felipe Mattioni - C. Gomez - V. Sanchez - Simao - Albin - Stuani - Sergio Garcia

Hull City: McGregor - Traoré - Chester - Rosenior - Huddlestone - Livermore - Cairney - Koren - Quinn - Sagbo - Aluko

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Było dobrze, mogło być lepiej
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2013, 17:00:23 »
Było dobrze, mogło być lepiej

      R.C.D Espanyol Barcelona 0:2 Hull City      


W drugim spotkaniu sparingowym, Hull podejmowało Espanyol. Tygrysy w ostatnim spotkaniu, po kiepskiej grze, przegrały z Athletic Bilbao 2:0, więc teraz oczekiwało się, że Hull zagra o wiele lepiej i pokaże, że nie przypadkiem znalazło się w Premier League.
Grę rozpoczęli gospodarze, jednak to goście szybko przejęli kontrolę nad spotkaniem. Nowe ustawienie (3-4-3) przynosiło pozytywne efekty. Hull potrafiło na dłużej utrzymać się przy piłce, a ponadto dobrze rozegrać i stworzyć sytuację zagrażającą bramce Espanyolu. Gospodarze w pierwszej połowie praktycznie tylko się bronili. Hull było skoncentrowane i to Hull atakowało. Bramka była tylko kwestią czasu. Mimo ogromnej przewagi Tygrysów, to Espanyol mógł wyjść pierwszy na prowadzenie, jednak bramka Albina z 33 minuty, nie została uznana przez sędziego, który stwierdził, że był spalony. Już 2 minuty później, to Tygrysy cieszyły się z bramki. Boyd zagrał ze skrzydła do Matty'iego Fryatt'a, który strzałem zza pola karnego zaskoczył Casillę, tym samym, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Już 10 minut później, Fryatt świętował swojego drugiego gola. Po zamieszaniu w polu karnym Espanyolu, do piłki dopadł właśnie Fryatt, który prostym strzałem, w dolny róg, pokonał Casillę po raz drugi. Już nic więcej się nie wydarzyło i do przerwy goście prowadzą 2:0.

Druga połowa, to zmiana ustawienia Hull na 4-5-1. W drugiej części spotkania, Hull także radziło sobie dobrze, jednak Espanyol miał nieco więcej swobody, niż w pierwszej części meczu. Zmiana ustawienia podziałała negatywnie na Tygrysy, które lepiej radziły sobie w formacji 3-4-3. Mimo wszystko, Hull nadal stwarzało sobie sytuacje podbramkowe - brakowało tylko skuteczności. Espanyol natomiast nie mógł poradzić sobie ze szczelną defensywą Tygrysów. Najlepszą okazją na strzelenie bramki przez gospodarzy, był rzut karny w 86 minucie. Wtedy to, Chester sfaulował w polu karnym Albina. Do futbolówki podszedł Sergio Garcia, jednak przestrzelił. W 88 minucie, z rzutu wolnego, z 28 metrów, próbował jeszcze Huddlestone, jednak strzelił za bardzo w bok. Ostatni gwizdek sędziego i Hull wygrywa 2:0.

Dobre spotkanie w wykonaniu Hull City. Jest jeszcze wiele aspektów do poprawy, w szczególności skuteczność, jednak gra Tygrysów mogła się podobać.



Składy:

R.C.D Espanyol Barcelona: Casilla - Capdevilla(C), Sidnei, Colotto, Felipe Mattioni - V. Sanchez, Javi Lopez - Simao, S. Tejera, Albin - Sergio Garcia

Hull City: McGregor - Traoré, Chester, Rosenior - Huddlestone, Livermore, Cairney, Koren(C) - Boyd, Fryatt, Aluko

Bramki:

Matty Fryatt 33' (Boyd)
Matty Fryatt 43'

Kartki:

Chester 86'

Zmiany:

45' Boyd Figueroa
45' Cairney Quinn
45' Fryatt Sagbo
59' Felipe Mattioni Javi Lopez
59' Capdevilla Fuentes
59' David Lopez C. Gomez
59' Simao Stuani
59' McGregor Amos
59' Aluko Elmohamady
71' V. Sanchez Lanzarote
74' Livermore Meyler

Spoiler for Hiden:
W opisie meczu, więcej szczegółów będzie, w meczach ligowych. A jeśli chodzi o całość, to graficznie mi się to nie za bardzo podoba.. Postaram się wymyślić coś innego..

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Proschwitz: Chcę odejść
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2013, 22:10:13 »
#11

Proschwitz: Chcę odejść

Jak informuje oficjalna strona klubu, Nick Proschwitz (na grafice drugi od lewej), po rozmowie z trenerem, poprosił o transfer do innego klubu. Niemiecki napastnik jest niezadowolony z tego, że nie wystąpił w żadnym meczu sparingowym. Wydaje się, że decyzja Niemca jest nierozsądna, gdyż pozostały jeszcze dwa mecze sparingowe, a także liga i Nick mógłby jeszcze znaleźć się w wyjściowej jedenastce wiele razy. Klamka jednak zapadła i teraz poszukuje się nowego klubu dla Nicka. "Rozmawiałem z trenerem i dowiedziałem się, że jeśli zostanę, może będę grał, wszystko zależy od formy mojej i moich kolegów. Nie ma więc pewności, że będę grał. Trener powiedział mi, że jeśli chcę odejść, on to uszanuje i nie będzie mi niczego utrudniał. Chcę mieć pewność, a nie nadzieję, że będę grał, dlatego zdecydowałem się na transfer. Teraz tylko poczekam na oferty, a jeśli ich nie będzie, zostanę w Hull do zimy." - powiedział Proschwitz, dla oficjalnej strony klubu. Nie wiadomo jeszcze, czy zostanie sprowadzony jakiś zawodnik, w miejsce Nick'a. Wszyscy jednak wiemy, po meczach sparingowych, że przydałby się napastnik, który potrafiłby wykorzystać swoje okazje, bo jak na razie, skuteczność napastników Hull nie zachwyca.
Nick ma 26 lat, a barwy Tygrysów reprezentuje od poprzedniego sezonu. Hull City zapłaciło za zawodnika 2,6 mln funtów. Czy po dopiero pierwszym swoim sezonie w Hull, Nick odejdzie? A może jednak zmieni zdanie i nadal będzie reprezentował Tygrysy? Tego dowiemy się niebawem.

Przygotowania na Sociedad

25 lipca, o godzinie 16:30 Hull City zawita na Estadio Anoeta, by w trzecim spotkaniu przedsezonowym, zmierzyć się z Realem Sociedad. Ekipa gospodarzy w zeszłym sezonie ligowym spisywała się bardzo dobrze i w tym roku powalczy o Ligę Mistrzów. Będzie to niewątpliwie bardzo trudny rywal dla Hull City, które wciąż testuje nowe ustawienia. Jagoba Arraste - szkoleniowiec gospodarzy, zapowiada, że jego zespół zagra na 100%, dlatego też Hull musi zagrać także na maksimum swoich możliwości, by nie dać plamy. Przewiduje się, że Tygrysy wystąpią w tym meczu w formacji 4-4-2. Do tej pory zespół z Kingston Upon Hull najlepiej spisywał się w formacji 3-4-3 i niewiele gorzej w ustawieniu 4-5-1. Przewiduje się, że w spotkaniu z Blaugraną, może zostać zastosowane ustawienie 4-1-3-2, czyli to samo co w meczu z Athletic, jednak w mniej ofensywnym wydaniu. Skupmy się jednak na meczu z Realem. Ustawienie 4-4-2, ma być ostatnim, które przetestują Tygrysy, nie wiadomo jednak, czy Hull zagra w tej formacji całe 90 minut, czy może po pierwszych 45 minutach, Steve Bruce wprowadzi małe zmiany. Jeśli chodzi o składy, to największą niewiadomą jest pozycja bramkarza. W dwóch ostatnich spotkaniach, od pierwszych minut zaczynali dwaj różni bramkarze. Teraz wszyscy stawiają, że od pierwszych minut wystąpi Ben Amos, który do tej pory, wchodził z ławki rezerwowych w każdym meczu i zawsze grał bezbłędnie. W środku defensywy szansę dostać mają McShane i Bruce, natomiast po bokach obrony prawdopodobnie zagrają Dudgeon i Chester. W środku pola wystąpić mają Fathy i Meyler, a na skrzydłach Quinn, oraz Elmohamady. W napadzie powinniśmy ujrzeć Aluko oraz Fryatt'a. Nic jednak nie jest jeszcze pewne i zapewne w meczu, ujrzymy inny skład, niż ten, który został przedstawiony powyżej.
Chyba każdy kibic Hull liczy na to, że w tym spotkaniu Hull pokaże swoją najlepszą wersję i nikt nie będzie musiał kryć twarzy w dłoniach, po błędach Tygrysów, czy po straconych bramkach.

Ustawienie Hull na mecz z Sociedad:


Przewidywane składy:

Real Sociedad: Bravo - De La Bella, I. Martinez, Mikel Gonzalez, C. Martinez - Elustondo, R. Pardo - C. Vela, Zurutuza, Griezmann - Ifran

Hull City: Amos - Dudgeon, McShane, Bruce, Chester - Quinn, Meyler, A. Fathy, Elmohamady - Aluko, Fryatt

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Sensacyjne doniesienia z obozu Hull
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 08, 2013, 12:41:02 »
#12

Ronaldinho zawita na KC Stadium?

"Hull pozyska giganta?" - tak właśnie zatytułowany został nowy numer angielskiego dziennika "The Sun". Dziennikarze tej gazety twierdzą, że Steve Bruce, w miejsce Nick'a Proschwitz'a chce ściągnąć... Ronaldinho! Brazylijski napastnik znany jest ze swojego geniuszu piłkarskiego. Mimo, że od 2011 roku, nie możemy oglądać Ronniego na boiskach europejskich, to i tak słyszy się o nim same dobre rzeczy. W tym roku, wraz ze swoim Atlético Mineiro zdobył Copa Libertadores. Podobno angielski szkoleniowiec Tygrysów chce ściągnąć zawodnika doświadczonego, który w pojedynkę będzie potrafił rozstrzygnąć losy spotkania, a ponadto będzie umiał wykorzystywać wszystkie nadarzające się okazje. Dodatkowo Steve ceni Ronaldinho za jego charakter. Wiecznie uśmiechnięty Brazylijczyk swoim zachowaniem, potrafi zmotywować do gry nawet największego pesymistę i właśnie na to liczy też Bruce. Przypomnijmy, że Ronaldinho grał także w FC Barcelonie, a jeśli Hull zdoła w miarę szybko zamknąć operację transferu, może okazać się, że Ronnie ponownie będzie mógł zobaczyć się ze swoimi byłymi kolegami. Czy jednak Brazylijczyk będzie chciał porzucić swoją ojczyznę, by wrócić do Europy? Czy Hull City sięgnie głęboko do swojej sakiewki, by wyłożyć spore pieniądze za napastnika? Czy warto jednak ściągać 33-letniego Ronaldinho? Prawdą jest, że w Brazylii ten piłkarz gra wyśmienicie. Dodatkowo świetnie wykorzystuje rzuty wolne. Nie wiadomo jednak, czy w Europie Ronnie także będzie błyszczał.
Jak na razie żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat ewentualnego transferu. Czy Ronaldinho zasili szeregi Hull? Tego dowiemy się niebawem.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Transfer na ostatniej prostej?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 15, 2013, 18:26:10 »

"To byłaby fajna przygoda..."

Kilka dni temu, w mediach pojawiła się informacja o możliwości przejścia wielkiego Ronaldinho, do Hull City. W Atlético Mineiro Ronnie radzi sobie świetnie i wszyscy liczą na to, że Ronaldinho przywdzieje koszulkę Tygrysów i ponownie będzie czarował na boiskach Europy. Całą sytuację skomentował sam Ronaldinho mówiąc, że "Jeśli Hull się mną interesuje, to fajnie. Świetnie, że są kluby, które Cię doceniają i które chciałyby, żebyś zagrał w ich szeregach. Jak na razie nie wpłynęła jeszcze żadna oferta. Jeśli takowa będzie, na pewno ją rozważę, bo codziennie myślę o Europie. W Brazylii czuję się świetnie, mam tu przyjaciół, rodzinę, jestem w domu. Ponowna gra w Europie, w lidze angielskiej, to byłaby fajna przygoda. Hull? To dobry zespół. Awansowali do Premier League, mają skład z potencjałem i mogą powalczyć o wiele. Czy do nich dołączę? Nie wiem." - mówił Brazylijczyk.
Na ulicach Kingston Upon Hull już możemy zobaczyć kibiców, którzy chodzą w koszulkach Hull, z naklejonym nazwiskiem "Ronaldinho". Jeden zaczepiony na ulicy kibic, mówił, że: "...jeśli Ronaldinho dołączyłby do Hull, to byłoby coś niesamowitego. Jestem pewien, że on strzeliłby masę goli dla naszego zespołu. Ronnie to geniusz. Mimo swojego wieku i tak gra genialnie. Liczę, że Hull go ściągnie."
Steve Bruce mówił natomiast bardzo tajemniczo: "Ronaldinho? To świetny zawodnik. Czy się nim interesujemy? Być może. Czy go ściągniemy? Może tak, a może nie, na pewno dowiecie się państwo pierwsi, jeśli będzie jakiś transfer."
Atmosfera jest napięta. Wszyscy liczą, że legenda Barcelony, zagra w Hull. Czy jednak sam Ronaldinho porzuci swoją ojczyznę, dla Anglii?
Już jutro Hull zagra na Estadio Anoeta z Realem Sociedad, dlatego na razie należy modlić się o dobry wynik w tym spotkaniu i o dobrą grę Hull, a potem o ewentualny transfer Ronaldinho.

Offline Cris#20

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2013
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Transfer na ostatniej prostej?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:50:13 »
No no ... Widzę Hull przygotowuje nowy " Wielki " transfer . Mam nadzieje ,że uda Ci się go ściągnąć i ,że pokaż co umie w lidze angielskiej :D

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Zabrakło skuteczności
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2013, 23:32:49 »
#14
Zabrakło skuteczności

      Real Sociedad 3:2 Hull City      


To już przedostatnie starcie Tygrysów w presezonie. W tym meczu, testowane było ustawienie 4-4-2.
Już przed spotkaniem wiadomo było, że Sociedad będzie bardzo trudnym rywalem Hull. Ekipa, która walczy o Ligę Mistrzów, do spotkania przystąpiła w mocnym składzie, tym samym pokazując, że liczy się tylko zwycięstwo.
Spotkanie dobrze rozpoczęli goście, bo już w 10 minucie, szansę na bramkę miał Boyd, jednak strzelił za lekko. Na boisku widać było przewagę jednego zespołu, a tą drużyną było... Hull City. Tygrysy nie potrafiły jednak wykorzystać swoich okazji, a jak wiadomo, niewykorzystane okazje się mszczą. Tak było i tym razem. W 17 minucie Agirrtexe wychodzi sam-na-sam z Amosem i nie daje młodemu Anglikowi żadnych szans, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. Pierwszy strzał i od razu bramka. Po wielu okazjach dla Hull - niewykorzystanych, kolejny cios zadali gospodarze. W 31 minucie, Elustondo wrzuca w pole karne, piłka odbija się jeszcze od Bruce'a i trafia pod nogi Chory'ego Castro, który potężnym strzałem nie daje szans Amosowi. 2:0. Do końca pierwszej połowy kolejne okazje marnowali goście i do szatni Hull schodziło, przegrywając dwoma bramkami.

Druga część spotkania rozpoczęła się od błyskawicznie zdobytego gola dla Hull. Wszystko zaczęło się od Fryatt'a, który podał do Aluko, a ten wyłożył futbolówkę zbiegającemu ze skrzydła Quinn'owi, który w sytuacji sam-na-sam z golkiperem gospodarzy, nie pomylił się i umieścił piłkę w siatce. Irlandczyk dopiero co wszedł na boisko, a już wpisał się na listę strzelców. Radość z bramki kontaktowej nie trwała długo. 7 minut po bramce Quinn'a, gola dla Sociedad strzelił Xavi Prieto, który znalazł się sam-na-sam z bramkarzem już na 23 metry przed bramką gości. Amos popełnił błąd wychodząc do Xabiego, który strzelił obok interweniującego Anglika. Już minutę później było 3:2. Elmohamady popędził skrzydłem, podał do Fathy'iego, który mocnym strzałem zza pola karnego, nie dał szans golkiperowi Realu. Do końca meczu wszyscy wierzyli, że Hull zdoła strzelić jeszcze jedną bramkę i mogło tak się stać, jednak brakowało skuteczności. Hull, na własne życzenie, przegrywa z Realem Sociedad 3:2.
Liczba strzałów: 14 (7 celnych) dla Hull i 7 (4 celne) dla Sociedad.

Składy:

Real Sociedad: Bravo - Jose Angel, Ansotegi, Mikel Gonzalez, C. Martinez - M. Bergara, Elustondo - Chory Castro - Xabi Prieto(C), Griezmann - Agirretxe

Hull City: Amos - Traoré, McShane, Bruce, Chester - Boyd, Evans, Fathy, Elmohamady - Aluko(C), Sagbo

Bramki:

Agirretxe 17' (Griezmann)
Chory Castro 31'
Quinn 46' (Aluko)
Xabi Prieto 53' (Agirretxe)
A. Fathy 54' (Elmohamady)

Kartki:

Bruce 90'

Zmiany:

45' Elustondo R. Pardo
45' Evans Koren
45' Boyd Quinn
45' Sagbo Mattioni Fryatt
53' Griezmann Zurutuza
71' A. Fathy Huddlestone
71' Elmohamady Brady
83' Mikel Gonzalez I. Martinez
59' Aluko Elmohamady
71' V. Sanchez Lanzarote
74' Livermore Meyler




Ronaldinho nie dla Hull

Jak podaje "The Sun" Ronaldinho odrzucił ofertę Hull City. Steve Bruce proponował Ronniemu podstawowy skład, koszulkę z numerem dziesięć, a także opaskę kapitańską, jednak Ronaldinho nie przyjął oferty. Ronniemu nie chodziło jednak o zarobki czy jakikolwiek inny aspekt. Brazylijczyk przemyślał całą sytuację i stwierdził, że nie chce wyjeżdżać ze swojego kraju. Przenosiny nie wchodziły także w grę, gdyż Ronaldinho nie chciał ponownie opuszczać rodziny i przyjaciół, których ma w Brazylii, a także dlatego, że Ronnie dobrze czuje się w swoim obecnym klubie. Dla "ESPN" Ronaldinho powiedział: "Hull to na prawdę dobry zespół. Mają szansę na to, by wiele osiągnąć, jednak ja nie chcę się tam przenosić. Czuję, że Europa, to ten etap, który jest już za mną i nie powinienem do niego wracać. Jestem szczęśliwy w Brazylii i chcę tu dalej żyć i grać. Mam tu rodzinę, przyjaciół i wszystko czego tylko zapragnę. Ponadto boję się, że w Premiership nie dałbym sobie rady."
Tak więc Tygrysów nie zasili genialny Brazylijczyk. Steve Bruce zapowiada jednak, że transfer napastnika będzie na pewno, a Nick Proschwitz jest już prawie zakontraktowany przez jeden z zespołów z Championship. Osoby z otoczenia Bruce'a mówią, że do Hull przybędzie dwóch Brazylijczyków. Jedna, była wielka gwiazda, która boryka się z wieloma problemami życiowymi i drugi młodziak, który będzie zastępcą Proschwitz'a. Steve chce doprowadzić starszego z Brazylijczyków do porządku, zająć się nim i sprawić, by ten ponownie, z radością wbiegł na boisko i jeszcze przez kilka lat cieszył się futbolem. Kto przyjdzie? Zapewne dowiemy się niebawem.

Offline VeB

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City | Proschwitz w nowym klubie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:04:18 »
#15

Proschwitz w Burnley

To już pewne. Oficjalna strona klubu podaje, że Nick Proschwitz w sezonie 2013/14 będzie reprezentował barwy Burnley FC. Grający z numerem 33 zawodnik sam poprosił o transfer, ponieważ nie odpowiadało mu jego miejsce w zespole. Nick skarżył się na małą liczbę występów w presezonie i po rozmowie z trenerem, postanowił, że pragnie zmienić otoczenie. Burnley wykorzystało chęć odejścia z Hull zawodnika i złożyło ofertę opiewającą na 1,3 mln Euro, czylo i 200 tys. Euro mniej, niż rynkowo warty jest Proschwitz. Zawodnik wpłynął jednak na Hull, by zaakceptowało ofertę. Dyrekcja przystała na prośbę Nick'a i tak, Niemiec stał się zawodnikiem The Clarets.
"Klub nie robił mi problemów jeśli chodzi o transfer, za co bardzo dziękuje. Chciałem również podziękować Hull za ten rok. Czułem wielkie wsparcie kibiców, a także kolegów z szatni. Atmosfera była wspaniała. Dziękuje wszystkim, którzy we mnie wierzyli i którzy mnie wspierali. To był bardzo szczęśliwy sezon w mojej karierze. Teraz staję na nowej drodze i mam nadzieję, że razem z Burnley awansuję do Premiership." - mówił dwudziestosiedmioletni Niemiec.
Nick na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla Burnley, które w tym sezonie chce powalczyć o awans do Premiership, a to będzie bardzo trudne.

QPR straci kolejnego zawodnika na rzecz Hull?

Jak podaje "The Sun" Hull City jest podobno zainteresowane Loïc Rémy'm z Queens Park Rangers. Loïc ma 26 lat i występuje na pozycji napastnika, a do QPR przeszedł w tym sezonie z Olympique Marsylia. Queens Park Rangers chce jednak wypożyczyć Rémy'iego, w którym Steve widzi podobno napastnika pierwszego składu. Loïc byłby zapewne bardzo dobrym wzmocnieniem, gdyż już w Marsylii pokazał, że stać go na wiele. Strzelił 21 bramek w 57 meczach. Steve Bruce zapowiadał, że ściągnie dwóch napastników, jednego po 30, który ma wracać do świata futbolu i być stopniowo wprowadzany do pierwszej drużyny Tygrysów i drugiego, młodego, który z miejsca stałby się ważnym zawodnikiem. Nikt jednak nie wierzy w to, że Bruce ściągnie zawodnika, którego najpierw będzie trzeba odbudować psychicznie, a potem fizycznie, dlatego też mówi się o tym, że Hull powalczy o Rémy'iego.
Jak na razie, żadna ze stron nie skomentowała tej plotki.

Rafinha zasili Hull?

Ten piłkarz ma dopiero 20 lat, jednak już pokazuje, że warto na niego postawić. Steve Bruce jest podobno poważnie zainteresowany tym zawodnikiem. Mowa o Rafaelu Lima Pereira - "Rafinhi". Ten prawonożny napastnik, jest zawodnikiem brazylijskiego Flamengo. Steve Bruce jest zachwycony szybkością tego piłkarza. Dodatkowo Rafael gra bardzo mądrze i dużo widzi. A co najważniejsze - ma ciąg na bramkę. Mówi się o tym, że właśnie o nim mówił Bruce, jako o "młodziaku", który miałby z miejsca wskoczyć do składu Hull. Czy jednak Rafinha zdecyduje się na tak odważny krok, jakim jest gra w najlepszej i najbardziej konkurencyjnej lidze na świecie? Czy Rafinha pójdzie w ślady swojego rodaka - Neymara i tak jako on zdecyduje się na grę w Europie? Tego dowiemy się niebawem - na pewno przed meczem z FC Barceloną. Możliwe jest, że jeśli dojdzie do transferu, Rafael wystąpi w meczu przeciwko Blaugranie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hull City | Proschwitz w nowym klubie
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2013, 13:04:18 »