Autor Wątek: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #3 Wielkie Powroty na Cichą! /  (Przeczytany 3772 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Tamta kariera jak się spodziewałem to tylko kolos na glinianych nogach. Po rozegraniu jednego meczu zaczęło mnie wywalać do Windowsa, więc zaprzestałem ją pisać równie szybko, jak zacząłem.



Hutniczy Klub Sportowy Ruch Chorzów

Data założenia: 20 kwietnia 1920
Przydomek: Niebiescy
Siedziba: Chorzów, ulica Cicha 6
Prezes: Dariusz Smagorowicz
Trener: Jacek Zieliński


Ustawienia rozgrywki
Poziom: Profesjonalista
Czas gry: 5 Minut
Patch: T - Mobile High Quality Patch 13/14 1.0

KADRA





Smagorowicz: "Jeżeli trener Zieliński sam nie zrezygnuje, to ja go zwolnię"


Przed rozpoczęciem nowego sezonu nie milkną echa niecodziennej sytuacji jaka zaistniała w zakończonym niedawno sezonie. Otóż przypomnijmy, że z Ekstraklasą pożegnała się niewypłacalna Polonia Warszawa, przez co zajmujący 15. po sezonie Ruch Chorzów może zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Jednak styl gry jaki prezentowała drużyna za kadencji trenera Zielińskiego nie powalał. Ruch przegrywał mecz za meczem i gdyby nie wysoka wygrana z GKSem Bełchatów, to z pewnością Niebiescy zajęliby miejsce ostatnie w Ekstraklasie. Swoimi przemyśleniami na temat zeszłego sezonu:

"Sytuacja Ruchu była beznadziejna. Trudno szczerze mówiąc mi się patrzy na to co tutaj jest. Drużyna jest w rozsypce, wyników nie ma i gdyby nie to, że Polonia Warszawa się z Ekstraklasą pożegnała, to w tym sezonie spokojnie moglibyśmy jechać na derby do Katowic. Czy to wina Zielińskiego? Nie wiem, ale wiem, że jeżeli on nie zrezygnuje, to sam go zwolnię. Nie mówię, że to zły trener, ale widocznie nie udało mu się trafić do naszych piłkarzy."


JACEK ZIELIŃSKI TRENEREM GKS'U BEŁCHATÓW!


Na oficjalnej stronie Ruchu Chorzów, podano, iż Jacek Zieliński rozwiązał kontrakt z drużyną Niebieskich i związał się dwuletnią umową z klubem z Bełchatowa.

Trzech kandydatów na nowego szkoleniowca Niebieskich!



Jan Kocjan - Swego czasu asystent selekcjonera reprezentacji Słowacji. Poza tym ma w swoim CV zapisane prowadzenie kilku ciekawych klubów, takich jak FC Koeln, czy Eintracht Frankfurt, choć też jako drugi trener.



Leszek Ojrzyński - Były trener Korony Kielce z którą odnosił największe sukcesy. Młody i ambitny trener, miłośnik Szkockiej myśli szkoleniowej



Mariusz Śrutwa - Były piłkarz Ruchu. Król strzelców Ekstraklasy w barwach Niebieskich, jednak nie posiada żadnego doświadczenia trenerskiego


KOCJAN TRENEREM RUCHU CHORZÓW!


Jak podaje oficjalna strona internetowa Ruchu Chorzów, były trener Dukli Bańska Bystrzyca będzie w nowym sezonie prowadził Niebieskich. W następny weekend zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej zwołanej na hali MOSiR w Chorzowie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2013, 16:22:32 wysłana przez rudek9 »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2013, 15:25:36 »
Aż łezka się w oku kręci jak się widzi jak jedna osoba prowadzi karierę i jedna managera... Ten dział został rozjebany nazywając rzecz po imieniu... :( >:(
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2013, 16:38:34 »
Żeby chociaż jedna osoba prowadziła regularnie i chociaż dwa miesiące to już by było dobrze. W sumie dział karier dawno umierał, wydawało się, że będzie rozkwit, ale ktoś dodał szybko 4 posty i spadówa  :-\  Prawda jest taka, że karerowicze już dawno przeniśli się na fora poświęcona tylko karierom, więc moim zdaniem ten dział świecący pustkami nie ma sensu istnieć na forum. No chyba, że Ty- rudek ożywisz ten dział :D Powodzenia i wytrwałości  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2013, 11:38:03 »
KOCJAN ZAPREZENTOWANY MEDIOM!

Dariusz Smagorowicz na dzisiejszej konferencji prasowej, zaprezentował nowego szkoleniowca Niebieskich - czyli Jana Kocjana. Słowak o dziwo był dzisiaj bardzo rozmowny i z nieukrywaną chęcią odpowiadał na pytania dziennikarzy.


Michał Pol, Przegląd Sportowy: Panie Janie, to jak mniemam będzie pana pierwsze wyzwanie podjęte w Polsce. Jak się pan z tym czuje?
JK: To będzie dla mnie zupełnie nowe wyzwanie. Od dawna czekałem na tą chwilę. Zrobię wszystko, aby zadowolić wszystkich w klubie i naszych fanów
Piotr Laboga, NC+:: Panie trenerze, mówi Pan, że zrobi wszystko, by nie zawieźć nikogo. Drużyna trenera Zielińskiego, była bardzo nieskuteczna, ma pan jakieś pomysły, ażeby jakoś ożywić i poukładać grę Niebieskich?
JK: Jeśli będzie trzeba, to odwrócę drużynę do góry nogami. Śląskie drużyny znane były z charakteru, zadziorności, woli walki i niezwykłej kondycji fizycznej. Mam teraz okres przygotowawczy, fakt trwa on krótko, bo zaledwie 5 tygodni, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Te drużynie trzeba ataku. Trzeba ją ustawić tak, ażeby od początku do końca mogła grać swoje nie patrząc na rywala.
Wojciech Jagoda: Rozumiem więc, że preferuje pan grę bardzo ofensywną, skoro tak, to co z obrońcami?
JK: Panie redaktorze, kto nie ryzykuje, nie żyje. Preferuję futbol oparty na ofensywie, bo lubię, jak moja drużyna gra to co ja chcę, a nie to, na co pozwalają nam rywale. Fakt obrona monolitem nie jest, ale od tego mam okres przygotowawczy by poszukać rozwiązań, które przyniosą mnie i piłkarzom wyczekiwane skutki.
Mateusz Borek, Polsat Sport: Rozumiem, że celuje pan w Mistrzostwo Polski
JK: Jak na razie celuję w pierwszą piątkę. Mam kontrakt podpisany na trzy sezony, więc jak na razie nie mam zamiaru obiecywać gruszek na wierzbie. Jeżeli uda mi się z pierwszą piątką, to w sezonie następnym celem będzie pierwsza trójka, a w trzecim roku mojej pracy powalczę o mistrzostwo.



Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2013, 15:47:00 »
Ciekawe, czy Twój Ruch zaliczy taką serię pod wodzą Kociana jak zaliczył ten w rzeczywistości.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2013, 19:02:15 »
Po co nc+ miałoby wysyłać dwóch reporterów od siebie?
Jeden wystarczy  ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2013, 20:17:42 »
Aż łezka się w oku kręci jak się widzi jak jedna osoba prowadzi karierę i jedna managera... Ten dział został rozjebany nazywając rzecz po imieniu... :( >:(
W zupełności się zgadzam. Kiedyś zazwyczaj czekało się z opublikowaniem swojego postu, żeby od razu nie spadł na drugą stronę, a teraz...
Nie wiem jak jest z ligą, ale forum upadło i nie zamierza się podnieść. Szkoda, bo było fajnie.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2013, 06:32:21 »
Ale trudno obwiniać o to tylko dział karier, który na początku roku już się rozpadał... W końcu, to forum o PESie... Pamiętam jak w Hydeparku był duży ruch... Były codzienne rozmowy i kłótnie w dziale Sport, a w dziale rozrywka ciekawe wątki... był Haxballl, była Mafia, a po marcu jakoś, to wszystko się rozwaliło, a ludzie gdzieś znikneli... ??? :( Nawet jeden z Modów, który tu wprowadził jakiś powiew świeżość od 2 miesiecy przestał zaglądać...
" border="0" border="0

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 13, 2013, 06:50:43 »
Cytat: Daav One
Po co nc+ miałoby wysyłać dwóch reporterów od siebie?Jeden wystarczy 



Szczerze mówiąc nie miałem pomysłu na dziennikarzy, jakich tu uiszczę, bo 90% z tych których znam, to albo PS, albo TVP1, albo NC+

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2013, 16:21:41 »
SZYKUJĄ SIĘ WIELKIE POWROTY NA "CICHĄ"?


Jak podał właśnie portal śląsk.sport.pl, powołując się na portal niebiescy.pl, do drużyny Ruchu Chorzów, po wielu latach mają wrócić, jej czołowi niegdyś zawodnicy. Sam trener Kocjan przyznał, że planuje kilka wzmocnień.

"Obejrzałem kilka meczy Ruchu z zeszłego sezonu. Ta drużyna po odejściu Niedzielana, kontuzji Sadloka i utracie kilku czołowych zawodników, rozsypała się w drobny piach. Trener Zieliński musiał poskładać z tego jakiś kolektyw i sam fakt, że 60 % ludzi dołączyło do tej drużyny "za 5 dwunasta" nie wpłynęło pozytywnie na team. Przyglądam też się zespołowi rezerw. Jest tam kilka perełek, które z chęcią chciałbym zakontraktować w pierwszej drużynie."

Uzupełniając tą informację, portal niebiescy.pl wskazał też potencjalne cele transferowe Kociana. Poza zakontraktowanym już wcześniej Buchalikiem, do drużyny mieliby dołączyć tacy piłkarze jak:

1. Mariusz Masternak (GKS Tychy)
2. Tomasz Balul (GKS Tychy)
3. Krzysztof Nykiel (Cracovia Kraków)
4. Grzegorz Baran (GKS Bełchatów)
5. Damian Krajanowski (Arka Gdynia)
6. Marek Suker (Silesia Miechowice)

Poza tym kontrakty z takimi piłkarzami, jak Marcin Kikut i Robert Chwastek mają zostać renegocjowane.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Powrócić na tron, czyli Ruch Chorzów by rudek9! / #2 Konferencja Prasowa /
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2013, 16:21:41 »