Autor Wątek: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!  (Przeczytany 2579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« dnia: Grudzień 11, 2013, 09:59:24 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
KONAMI zaprasza wszystkich do udziału w ankiecie dotyczącej Pro Evolution Soccer (PES), w której główną nagrodą jest voucher na $400! Opinia nas graczy jest dla nich bardzo ważna. Producenci serii PES chcą zrozumieć więcej na temat tego dlaczego gramy w swoje ulubione gry komputerowe, dlaczego są one dla nas ważne i jak kupujemy gry. Wszystkie dane oraz odpowiedzi będą w pełni poufne. KONAMI jest zainteresowane wszystkimi opiniami, jednak istnieją ograniczenia wiekowe w uczestnictwie w ankiecie.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zapraszamy więc do zasypania KONAMI i ankietami z Polski ;-)
Zespół pesleague.pl

Offline arconada1

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: krapkowice
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2005r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2013, 11:39:29 »
A mogę po polsku swoja opinie?Nie ma naszego języka to niech spadają!!!BO BYM IM NAWTYKAŁ!!!ICH  ŚMIESZNE DLC I PATCHE.
Visca el Barca

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2013, 19:10:50 »
Już kiedyś były takie ankiety. Jakby brali pod uwagę nasze opinie to nie wyszedłby PES2014.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2013, 21:36:31 »
to nic nie da zamiast poczytać fora wszelakie lub własnego facebooka daja durne ankiety a co roku jest to samo.Niech wyladują na ziemi bo na razie sa z glowami w chmurach przekonani o świetnej własnej pracy.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2013, 19:47:33 »
Już kiedyś były takie ankiety. Jakby brali pod uwagę nasze opinie to nie wyszedłby PES2014.

dobre  :D

Offline Givren

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 97
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.03.2009r.
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 15, 2013, 22:38:14 »
Już kiedyś były takie ankiety. Jakby brali pod uwagę nasze opinie to nie wyszedłby PES2014.


No z której strony nie spojrzeć.. masz rację. Z roku na rok starają się bardziej trafić do gracza ale jakoś im nie wychodzi.

2009--> 1000
2010--> 1000
2011--> 1500
2012--> 1000
2013--> 500
2014--> 15 rozegranych spotkań
2015--> ??? -200 ???


Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2013, 16:05:55 »
ja z innej beczki ale muszę to napisać bo to fenomen,odpaliłem w tamtym tygodniu Pesa(1,5 miesiąca nie grałem w niego),zrobiłem to tylko po to żeby coś sprawdzić,wchodzę w ranking match,wybieram drużyny klasy B,5min szukania-nie ma!,dalej kategoria C...itd w dół-nie ma! wybrałem Any Team,chwila i już mam rywala który szybkością antylopy wskakuje w ligę hiszpańską i wybiera Real,ok pomyślałem może fan Realu,zagrałem Torino-przegrałem ale to nie ważne,znów parę dni przerwy i dziś odpalam Pesa w celu zagrania jednego meczu,sytuacja ta sama po 20min szukania wybieram Any Team i dostaję kolesia który tak samo zasuwa do Hiszpanii i bierze Real.Nie wiem czy to żart?nie pojmuję tego jak z tak dobrej gry jaką była 13 można zrobić takie dno,użytkownicy(gracze) dostosowali się poziomem do Pesa 14,każdy w ranking match gra Realem,to jest śmiech na sali,możecie mi jechać (spier...grać w fifę),mam prostą odpowiedź-TAK będę grać w fifę,nie dlatego że jest jakaś dobra,ale dlatego że Pes jest fatalny,gram w niego nieprzerwanie od części 6,wcześniej fakt była fifa ale po spróbowaniu Pesa do fify nie wróciłem przez kilka lat,aż do 2013 roku,Konami zawiodło mnie na całej linii,z wielkich zapowiedzi wyszedł gniot,po odpaleniu gry zadaję sobie pytanie ,z którego roku jest ta gra" takie MENU miałem kiedyś na grze telewizyjnej ,Pegasus',przeraża mnie to że oprócz pesleague w którym też większość na turnieje czy ligi wybiera Real,nie da się zagrać w sieci z jakąkolwiek drużyną słabszą niż Real czy Bayern,po co te ligi?chilijska?kompletnie nikt tym nie gra.Co by nie mówić o fifie to zagrałem w nią z 100 meczów online,ani razu nie grałem drużynami z najwyższej półki a mimo to rywala miałem znalezionego w 3 sekundy,czy to gra Hannoverem 4-gwiadkowym czy Koroną 2-gwiazdkową,ludzie grają tam może i dla wyników ale też dla przyjemności,a w pesa chyba jedynie dla punktów,żałuję wydanych pieniędzy bo to kasa w błoto jeśli konami będzie dalej szło tą drogą to za rok gra będzie jeszcze gorsza,jest to moja osobista opinia i oczywiście sporo ludzi się z nią nie zgodzi ale powiedzcie z ręką na sercu czy pes 2014 spełnił wasze oczekiwania?ja jestem na maxa zawiedziony,musiałem o tym napisać(admini mogą usunąć post) pozdrawiam fanów piłki kopanej na PC!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2013, 17:55:32 »
ale Ty chyba powinieneś wiedzieć, że to żadna nowość... Przecież tak było od zawsze... Barca i Real w lobby, to normalka... Mi się może parę razy zdarzyło zagrać mecz średniaków, ale to jak wcześniej z typem na czacie napisałem "No Barca i Real"... A online w FIFie zachwalają ludzie szczególnie FUT i sezony, oraz filtr drużyn
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ankieta dotycząca Pro Evolution Soccer!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2013, 17:55:32 »