Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 492791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 14, 2014, 15:01:20 »

Wracaja belki z nazwiskami zawodnikow. 4 lata im zajelo dojscie do wniosku, ze ich usuniecie bylo bledem...
Niestety wyglada na to, ze strzalka przy wolnych zostaje.

No z nazwiskami nad graczem wyglądało to dziwnie, choć ja to zawsze wyłączałem, Belki mogą być opcjonalne, nie muszą być na stale, tak mi się wydaje.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 14, 2014, 15:43:56 »
Jak w tym roku nie zrobią porządnego trybu kariery, Bal czy online to już nigdy nie zrobią. Taka prawda.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 14, 2014, 18:54:05 »
Jak w tym roku nie zrobią porządnego trybu kariery, Bal czy online to już nigdy nie zrobią. Taka prawda.

Ja się nie nastawiam na duże zmiany, raczej kosmetyczne, czyli poprawki w gameplayu itd, a Online, Master League, BaL itd. zostanie zapewne nietknięte lub zmienią jakiś szczegół. Na konkretne zmiany Japońce nie mają kasy i czasu, z gry Indie jaką obecnie jest PES nie zrobi się konkurenta FIFY.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 14, 2014, 20:49:12 »
No z nazwiskami nad graczem wyglądało to dziwnie, choć ja to zawsze wyłączałem, Belki mogą być opcjonalne, nie muszą być na stale, tak mi się wydaje.

a ja zawsze włączałem i lubiłem mieć nazwisko i widzieć którym zawodnikiem gram bo czasami zdarzały się beznadziejne zmiany pozycji (czego osobiście nie lubię) - nad komputerem też zostawiałem włączone, ale to zapewne kwestia gustu, jak kto woli :) to co jest plusem to pasek wytrzymałości (mam nadzieję, że będzie widoczny) bo to niewątpliwie się przyda ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 15, 2014, 10:51:24 »
a ja zawsze włączałem i lubiłem mieć nazwisko i widzieć którym zawodnikiem gram bo czasami zdarzały się beznadziejne zmiany pozycji (czego osobiście nie lubię) - nad komputerem też zostawiałem włączone, ale to zapewne kwestia gustu, jak kto woli :) to co jest plusem to pasek wytrzymałości (mam nadzieję, że będzie widoczny) bo to niewątpliwie się przyda ;)

Obecnie też można włączyć pasek wytrzymałości, ale ciężko go odczytać, bo jest tak dziwnie zrobiony i kiepsko czytelny, więc te belki na dole to nawet dobra zmiana, a raczej powrót. Oby to nie była jedyna zmiana jaką japończycy nam dadzą, oczywiście prócz zmiany z PES2014 na 2015.
Teraz dopiero się dziwię jakim cudem 2014tka łapała oceny w stylu 7, 8 od różnych pism branżowych, gdy nawet to było spore nadużycie, chyba jedynie Gamespot się wyłamał i nie dał oceny z sentymentu (6/10).

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 15, 2014, 15:02:35 »
Niestety wszystko co robi konami to kosmetyka przesiedli sie na nowy silnik jednoczesnie nie ruszajac prawie trybow gry. Mam wrazenie ze master league czy Bal robione jest od edytora.   Od lat kilku dobrych praktycznie w to nie grywam bo ile mozna walkowac ta nude i lopatologie tryby ktore nie wciagaja.

Ja nie czuje zycia w tych trybach.  Nie mam pojecia czemu wywalili te belki na tyle lat nie mam pojecia czemu ustawienia taktyczne sa do dupy - te suwaki  zamiast podejscia indywidualnego do kazdego zawodnika.

ale my tu gadu gadu a jesli nie da sie swobodnie sterowac,bedzie lag bedzie fizyka ludzi z genetyczna niezwrotnascia  to moga kosmetyke wprowadzac  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 15, 2014, 15:43:24 »
Niestety wszystko co robi konami to kosmetyka przesiedli sie na nowy silnik jednoczesnie nie ruszajac prawie trybow gry. Mam wrazenie ze master league czy Bal robione jest od edytora.   Od lat kilku dobrych praktycznie w to nie grywam bo ile mozna walkowac ta nude i lopatologie tryby ktore nie wciagaja.



Mi się w pesie 11 tryb Bal podobał. Wciągało nie powiem. Chociaż na coś można było wydać hajs( na agenta) a nie tak jak w 14, że tylko mecz mecz i kolejny mecz, a kasa jest nam nie potrzebna. Wiadomo, że na dzisiejsze standardy sam agent nie wystarczy. Potrzeba dużo ulepszeń.

Offline Macieh91

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 15, 2014, 19:42:58 »
znalazłem prognozę wymagań sprzętowych REJESTRACJA lub LOGOWANIE wiem, wiem, że to z palca info, bo nawet nie wiadomo o wersji na PC, ale ktoś orientujący się może skomentować, czy to są podobne wymagania co do wersji 2014 ?

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 16, 2014, 14:15:34 »
Jak źle zoptymalizują, to mogą sobie gadać, że gra odpali na starych kompach, a i tak będzie chrupać. Dobra optymalizacja=połowa sukcesu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 16, 2014, 16:52:52 »
Cytuj
znalazłem prognozę wymagań sprzętowych REJESTRACJA lub LOGOWANIE wiem, wiem, że to z palca info, bo nawet nie wiadomo o wersji na PC, ale ktoś orientujący się może skomentować, czy to są podobne wymagania co do wersji 2014 ?

Nawet jak ktoś spełni te wymagania (co są bezpodstawnie oparte na poprzedniej edycji i trochę wyśrubowane w górę ze względu na PS4) to i gra tak będzie lipnie działać. Nadal będą problemy i problemy. Nie znają się na robieniu symulacji, przy użyciu nowoczesnych silników. Ich era zakończyła się na PES6. Mają strasznie bezmyślne rozwiązania, coraz to bardziej plastikowe wnoszące co roku co innego i co roku problematycznego z racji błędów.
Programista piszący na co dzień zaawansowane programy, po 2 latach by zrobił lepsze algorytmy i całą otoczkę w tym AI niż oni po 6 latach.
Po prostu mydlenie ludziom oczu, dla zysku (jak wszystko), bez względu na to jak gracze skrytykują grę. Nawet porównując względem ostatnich edycji.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2014, 16:54:28 wysłana przez Mahadew »

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 16, 2014, 19:35:35 »
Ja tylko bym najbardziej chciał,żeby w pes-sie 2015 ML online był  normalny czyli - aby szło kupować zawodników za pieniądze a nie za jakies popier.... punkty . Czy w realu piłkarzy kupuje sie za punkty czy za pieniądze do  cholery.. Tego nienawidze w pes 2014 kretyny... To,że Hifa ma takie [cenzura]... to oni niech se maja ale niech nie zamieniaja pieniędzy na punkty...
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline loy1004

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 282
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 29.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 17, 2014, 19:06:38 »
TEN gościu co już niby grał w pro 2015 to jakiś bajkopisarz i gluś ostatnio wrzucił zdjęcia twarzy z nowego dlc 7.0 i podpisał ze to z PES 2015 co bardzo rozwścieczyło fanów gdy zajarzyli ze to PES 2014 bo w tle było widać ze to menu z PES 2014 a potem te same twarze konami pokazało w dlc.
Wczoraj czytałem wypowiedz jakiejś gazety która była na e3 napisali ze konami zrobiło bardzo duży progres w fox engine w PES 2015 lecz nic więcej nie mogą zdradzić do 25tego...
Było tam też napisane ze PES w tym roku wraca do gry.
do 25 nie spodziewał bym się żadnych więcej wycieków bo gdyby miały takowe być to już by dawno były.

tutaj źródło:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 19:17:33 wysłana przez loy1004 »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 17, 2014, 20:13:56 »
Czego oczekuje? :

Porządne tryby gry.
Porządny soundtrack (a nie 8 piosenek w tym Nessum Dorma).
Nowe licencje lig w Europie (np. turecka / rosyjska / ukraińska / portugalska / szkocka)
Ulepszony gameplay i inne rzeczy z tym związane.
Większa ilość animacji.


Co dostaniemy? :

Ciut lepszą grafikę + kosmetyczne zmiany w gameplayu.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 17, 2014, 23:34:28 »
Co dostaniemy? :

Ciut lepszą grafikę + kosmetyczne zmiany w gameplayu.

Jezeli bedzie to konwersja z PS3 to tak bedzie.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 18, 2014, 00:01:28 »
Cytuj
Jezeli bedzie to konwersja z PS3 to tak bedzie.

Nawet jeszcze nic nie wiecie co będzie a już wysuwasz wniosek że konw. z PS3 a nie PS4 lub XOne itd. Dodając do tego że jeśli gra będzie "jednym ciałem" na all platformy to nie znaczy że będzie o 1000% lepsza od obecnej odsłony (tak, opieram to na zapewnieniach z 2013r. dla wydania PES2014 który to niby robili ~4 lata jako podstawę dla PES2015 - dobry wałek).
Masz ślepą nadzieje na cuda z roku na rok :P Ale niektórym wiele nie trzeba do szczęścia :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2014, 00:05:02 wysłana przez Mahadew »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 18, 2014, 09:17:22 »
Jakaś relacja z gry w wersję PES 2015 z E3. Żadnych konkretów, bardziej przyrównanie do FIFY (korzystałem z google translate: Aby zamknąć tę sprawę teraz, bulion z kurczaka. Jesteśmy bardzo podekscytowani demo PES 2014, a później były potrzebne miesiącami, plastry i inne łaty Data pięć paczek, aby gra była "grywalna". Potem bulion z kurczaka.
xDD

W każdym razie wypowiadają się bardzo pochlebnie
- W rzeczywistości, absolutnie nic w grze pamięta poprzednich grach z serii (...) Nic o grafice ale uczucie gry (grafika niezmieniona, ale grywalność tak)
- PES 2015 Szeroki przed FIFA 15 i z dużą przewagą. Uznają, że dużo gra jak inni może jeszcze dokonać regulacji i dokonać znacznych usprawnień, aż końcowy produkt trafi do konsumenta / fanów.
- Choć jeszcze nie wiem nic o tym, wolę wierzyć, że KONAMI zaplanował również dla PES 2015 konsol Stary-Gen. - o starych konsolach nie wiadomo nic
- Ale jeśli jesteś właścicielem PS4 lub X-1, a nawet solidnego komputera ... to koniec agonii i wznowienie pięknej opowieści:))


REJESTRACJA lub LOGOWANIE


i wywiad z...? nie wiem :P

Dowiadujemy się, że w zeszłym roku KONAMI nie było gotowe na prezentacje PES 2014 w trakcie E3 i... prezentacja jaką zrobili była błędem. W tym roku nie powtarzają tego błędu więc 25 czerwca - czy będzie kolejny trailer? zdjęcia? Odp:Bardziej prawdopodobne jest prezentacja cut-scen.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wczoraj czytałem wypowiedz jakiejś gazety która była na e3 napisali ze konami zrobiło bardzo duży progres w fox engine w PES 2015 lecz nic więcej nie mogą zdradzić do 25tego...
Było tam też napisane ze PES w tym roku wraca do gry.
do 25 nie spodziewał bym się żadnych więcej wycieków bo gdyby miały takowe być to już by dawno były.

tutaj źródło:  REJESTRACJA lub LOGOWANIE


PES 2015 od tego portalu otrzymał nagrodę zaskoczenia E3? nadziei E3? w każdym razie po tygodniu od E3 mamy 1 porządny wniosek... KONAMI siedzi cicho jak nigdy, a opinie po E3 kreują portale, które miały styczność z graniem więc... coś w tym musi być :)






edit, 30 sekundowe nagranie FIFY 15 telefonem:

Spoiler for Hiden:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2014, 17:08:01 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 18, 2014, 10:22:18 »
"Bulion z Kurczaka" rządzi:D
No piszą tutaj ładnie, przynajmniej tyle, ile da się zrozumieć, ale co roku pojawia się jakiś portal lub pismo o grach, które wieszczy "Powrót Króla" i "Nową Jakość", która zdetronizuje FIFE, a gra jest Wow i Ach, ale ich reakcje oparte są na demie, a przy PES 2014 wszyscy ludzie byli zachwyceni demem, które naprawdę było dobre, ale było tylko iluzją i finalny produkt był o wiele gorszy. Także trzeba te informacje brać z dużym dystansem, PES nie odrodzi się w przeciągu jednego roku, nie ma na to szans moim zdaniem, skoro nad 2014tką dłubali 4 lata i udało im się zmienić tylko silnik odpowiedzialny za grafikę i dodać trochę animacji.

"Konami dostało nagrodę zaskoczenia E3" - fajnie, ale tylko od tego jednego portalu, inne jakoś nawet nie zwróciły uwagi na nowego PES-a, a jest wiele pism, które traktują PES-a z szacunkiem, jednak u nich jest cisza i nikt nie wieszczy powrotu PES-a.

Co do starych konsol, to nie ma możliwości, by PES 2015 nie pojawił się na nich. Konami nie stać na olewanie dwóch największych rynków, w końcu PS3 i X360 to ponad 160 milionów ich posiadaczy, a nowe konsole ledwie 14, może 15 milionów, gdzie pewnie 9/10 użytkowników PES-a ma głęboko gdzieś, także jeśli Konami sprzedałoby na nowe konsole 200 tysięcy kopii gry, to byłby sukces, a raczej nie będą dokładać do tego biznesu. O PC nawet nie wspominam, bo na komputerach sprzedaż to dramat.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 18, 2014, 10:23:17 »
Rok temu portale też bardzo pozytywnie oceniały grę po demo, a potem co było każdy wie. Ciekawi tylko, że siedzą cicho, a zazwyczaj dużo mówili, a mało robili. Tym razem jest odwrotnie, ale fani serii już za bardzo się na nich przejechali
" border="0" border="0

Offline piter39

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Alaska
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2014r.
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 19, 2014, 14:44:12 »
Hola hola koledzy istnieje coś takiego jak wolność słowa cnie ?
Skoro koleś ma swoją opinie to po huy wy ją kwestionujecie.
Typowe zachowanie gimbusów...

Wolność słowa... Aha.. Spam na całe forum nazywasz wolnością słowa. Polecam ponowną edukacje. Zwłaszcza osoby która się przed chwilą zarejestrowała. Panu podziękujemy.

Zarejestrowałem się przed chwilą, bo nie mogłem już dłużej się temu przyglądać.
A przepraszam bardzo co jest w tym złego, każdy może wyrazić chyba opinie na forum i ja i ty i nawet on
No chyba że to jakieś dziadowskie forum
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2014, 15:00:24 wysłana przez Mahadew »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 19, 2014, 15:03:52 »
Używaj opcji MODYFIKUJ zamiast pisać next posta pod swym postem.

Chyba nigdy nie miałeś styczności z forum.
Już wyraziłem się odnośnie wolności słowa i jego znaczenia. Jeśli nie rozumiesz: chciałbyś dostawać na e-mail 1000 wiadomości dziennie o tym samym lub innym forum na które uczęszczasz ? Powiesz że ma prawo, bo to wolność słowa ? Chyba nie rozróżniasz jednego od drugiego.
Więc nie rób sobie jaj :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2014, 15:14:45 wysłana przez Mahadew »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 19, 2014, 15:03:52 »