Autor Wątek: Newcastle United by Razer - Misja Europa! | Ważne info!  (Przeczytany 13087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
A dzisiaj Cisse to jakiś paralityk nie potrafiący skierować piłki nawet w strone bramki... A szczególnie tej, na którą atakujemy...


No niestety może przyszły sezon będzie lepszy, coś czuję że u ciebie bedzie strzelał dużo goli. :)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Kolejny bardzo dobry mecz i mecze sparingowe zbudują wam atmosferę prze City. Mieliście kolejne spotkanie pod kontrolą i wasza gra nawet z debiutantami układa się bardzo dobrze. Laudrup łapie plusu, ale pełna weryfikacja nastąpi w lidze. No i tylko ten błąd Krula, nie na darmo wspominałem o Borucu w waszym klubie. W tym meczu go ujrzałem ;D

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Brawo, następne świetne spotkanie w waszym wykonaniu. Widać, że Marveaux bardzo dobrze czuje się w drużynie. Kurl zachował się co najmniej karygodnie. Ciekawe co by było, gdyby wynik był remisowy. Jednak nadal dla mnie jest odpowiednim dla tego klubu bramkarzem.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Można się tylko cieszyć z tego, że Newcastle przed sezonem wykazuje się dobrą formą przed sezonem. Oby te wyniki przełożyły się na sezon.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Tak spojrzałem na statystyki i można powiedzieć, że zmasakrowałeś Werder pod względem strzałów na bramkę, szkoda tylko tej bramki Krula. Może dobrze, że takie rzeczy w sparingach, a nie w lidze. :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Kurczę, dobrze przedstawiasz te mecze. Nienachalny tekst, elegancka grafika.
Ten sparing pokazał, że jesteście gotowi do gry o punkty.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Rzeczywiście wszystko wygląda całkiem schludnie i kariera ma swój klimat. Dla mnie kwestia klimatu zawsze była bardzo ważna, albo dane opowiadanie ma to coś, co zachęca mnie do kliknięcia w nazwę tematu, albo nie, a wtedy takowy omijam szerokim łukiem. Notujecie ładne zwycięstwo nad dość wymagającym rywalem, nawet nasz polsko-francuski Ludo im nie pomógł.
Życzę powodzenia i wytrwałości! Jest potencjał ;)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #8 Problem bogactwa?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 15, 2014, 14:55:28 »



Problem bogactwa?




Kadra na sezon 2014/15


#9 Papiss Demba Cissé - 28 lat
#11 Yoan Gouffran - 27 lat
#32 Ayoze Pérez Gutiérrez - 20 lat
#43 Adam James Armstrong - 16 lat
#49 Adam Campbell - 18 lat
Liczba zawodników: 5
Średnia wieku: 21,8 lat


#10 Hatem Ben Arfa - 26 lat
#15 Siem de Jong - 24 lata
#17 Thomas Christopher Ince - 21 lat
#18 Jonás Manuel Gutiérrez - 30 lat
#20 Gaël Bigirimana - 19 lat
#22 Sylvain Marveaux - 27 lat
#25 Gabriel Antoine Obertan - 24 lata
#28 Samuel "Sammy" Oluwaseyi J. Ameobi - 21 lat
Liczba zawodników: 8
Średnia wieku: 24 lata


#4 William "Will" James Hughes - 18 lat
#7 Moussa Sissoko - 23 lata
#8 Vurnon San Benito Anita - 24 lata
#14 Jack Raymond Colback - 23 lata
#24 Cheick Ismaël Tioté - 27 lat
#50 Olivier Kemen - 17 lat
Liczba zawodników: 6
Średnia wieku: 22 lata


#3 Davide Santon - 22 lata
#5 Micah Lincoln Richards - 25 lat
#19 Massadio Haïdara - 20 lat
Liczba zawodników: 3
Średnia wieku: 22,3 lat


#2 Fabricio Coloccini - 31 lat
#6 Michael "Mike" James Williamson - 29 lat
#13 Mapou Yanga-M'Biwa - 24 lata
#26 Steven Roy Caulker - 21 lat
#27 Steven Vincent Taylor - 27 lat
#37 Lubomir Šatka - 17 lat
#44 Remie Streete - 18 lat
Liczba zawodników: 7
Średnia wieku: 23,9 lat


#1 Timothy "Tim" Krul - 25 lat
#21 Robert "Rob" Elliot - 27 lat
#47 Frederick "Freddie" John Woodman - 16 lat
Liczba zawodników: 3
Średnia wieku: 22,7 lat



Liczba zawodników: 32
Średnia wieku: 23 lata
Kapitan: #2 Fabricio Coloccini - 31 lat
v-ce kapitan: #24 Cheick Ismaël Tioté - 27 lat
3. kapitan: #18 Jonás Manuel Gutiérrez - 30 lat
Łączna wartość rynkowa: 120,32 mln €



Wypożyczeni zawodnicy:
ŚO - Curtis Edward Good - 20 lat --> Dundee United (Szkocja)
ŚPD - Conor Newton - 21 lat --> St. Mirren (Szkocja)
LP - Shane Kevin Ferguson - 22 lata --> Birmingham City (FL Championship)
LP - Rolando Aarons - 17 lat --> Wigan Athletic (FL Championship)



Przez ostatnie kilkanaście lat Newcastle United cierpiało z powodu zbyt wąskiej kadry. Po sezonie 2011/12, który Sroki zakończyły na 5. miejscu w ligowej tabeli, klubowy budżet został znacząco zasilony. Jednak właściciel Mike Ashley nie zainwestował wówczas w dalszy rozwój klubu. Okno transferowe ograniczył do sprowadzenia juniora Bigirimany i Holendra Vurnona Anity. Odbiło się to czkawką zespołowi z St. James' Park, gdyż rozgrywki zakończył on zaledwie dwa miejsca nad strefą spadkową. W tamtym czasie każdy z piłkarzy sprawiał wrażenie, jakby był ze szkła. Kontuzje okropnie prześladowały ekipę Alana Pardew, a umiejętności rezerwowych znacząco ustępowały pierwszej jedenastce. Kiedy następnego lata konieczny był zaciąg transferowy, nad rzeką Tyne zawitał raptem jeden zawodnik, na dodatek w ramach wypożyczenia. Mowa tu o - kluczowym, jak się później okazało - Loïcu Rémym. Jednak sezon układał się bardzo pozytywnie. Przyszła zima. Yohan Cabaye opuścił klub, a Alan Pardew nagle zapomniał o wszystkich swoich założeniach taktycznych (o ile takowe nie są mu obce). Newcastle ostatecznie skończyło rozgrywki na 10. lokacie uzyskując w 2014 roku zaledwie 16 punktów. Dyrektor do spraw sportowych - Jo(k)e Kinnear stracił posadę, a przejął ją Lee Charnley. Anglik szybko wdał się w łaskę kibiców zaliczając świetne, pierwsze okno transferowe. Na stanowisku menedżerskim również nastąpiła zmiana. Duńczyk Michael Laudrup zastąpił Alana Pardew. Jednak czy Geordies nie cierpią teraz na "przesycenie"? Ilość zawodników jest duża, a każdy z nich pokazuje wysoką klasę. Czy możemy spodziewać się masowego "odchudzenia" kadry Srok? Wiemy, że na Yangę-M'Biwę swoje sieci chce zarzucić St. Etienne i Bordeaux. Kilkoma Francuzami interesuje się również Montpellier. Czy Laudrup da radę uszczęśliwić zarówno fanów, jak i wszystkich swoich podopiecznych? Pożyjemy, zobaczymy...




Parę słów Alana Shearera na temat obecnej sytuacji kadrowej Srok

"W tej drużynie przepych jest chyba na każdej pozycji. Laudrup póki co dał zagrać prawdopodobnie wszystkim zawodnikom, których bierze pod uwagę w nadchodzącym sezonie. Zawodnicy, którzy dotychczas nie dostali szansy muszą szukać sobie nowych klubów. To jest konieczne. Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze w dwóch ostatnich spotkaniach. Nie wykluczone jest, że z klubu mogą odejść najważniejsze ogniwa, takie jak Tim Krul, czy Cheick Tiote. Interesują się nimi czołowe kluby europejskie i na pewno ciężko będzie ich zatrzymać w Newcastle. Charnley i Laudrup na pewno mają jakieś plany awaryjne w przypadku odejścia czołowych graczy. Kadra jest tak szeroka i obfita w talenty, że niektóre luki będą do załatania bez sprowadzania nowych piłkarzy."

Obrona:
"Bramka jest obstawiona bardzo dobrze, przejdźmy więc od razu do defensorów. Tutaj bardzo ważną rolę pełni Mapou Yanga-M'Biwa. Może on grać zarówno na środku jak i na obu bokach obrony. Micah Richards to prawy obrońca, lecz nie straszna jest mu gra jako stoper. Davide Santon również jest zdolny do gry na obu flankach. Młodzi Haidara, Streete, czy Satka mogą dać naprawdę dobre zmiany. Steven Taylor oraz Mike Williamson, mający zresztą za sobą świetny sezon prawdopodobnie nie znajdą tu dla siebie miejsca."

Pomoc:
"Tutaj przepych jest szczególny. W środku pola nie brakuje Srokom zarówno młodych, obiecujących talentów, jak i doświadczonych i ogranych w Premier League weteranów.  Cheick Tiote utrzymuje porządek z tyłu i asekuruje często podłączającego się w akcje ofensywne Moussę Sissoko. Na skrzydłach Ben Arfa i Ince będą napędzali każdy z ataków Newcastle. Kilku zawodników 2. linii na pewno odejdzie jak nie w tym, to w następnym oknie transferowym."

Atak:
"Jest to jedyna formacja, która póki co nie wygląda najlepiej. Cisse jest w fatalnej formie, reszta to młodzi, w ogóle nie ograni napastnicy. Rozwiązaniem może okazać się Alexandre Lacazette z Lyonu lub Emmanuel Riviere z AS Monaco. Na tej pozycji bez problemu radzi sobie Siem de Jong. Zobaczymy, jak to wszystko poukłada Michael Laudrup."

« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2014, 16:20:41 wysłana przez Razer »

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #8 Problem bogactwa?
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 15, 2014, 15:24:50 »
Świetny odcinek, a raczej magazyn. Rzeczywiście problem bogactwa składu jest zauważalny, nawet jak na klub, który w Anglii potentatem nie jest. Jak dla mnie myślę, że atak będzie należał do Cisse, chociaż formą nie imponuje, pomoc ofensywna to Marveaux, de Jong, Ben Arfa, na defensywie Tioté, obrona Richards, Santon, Coloccini i Caulker, bramkarz zdecydowanie Krul. Szczególnie pomoc wygląda na bardzo wyrównaną i silną stronę waszej drużyny. Jeszcze z klubem łączeni są nowi piłkarze, raczej do ataku. Pewnie Cisse będzie kimś zastąpiony. Kogo wybierze Laudrup

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #8 Problem bogactwa? - Ważne info!
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 15, 2014, 23:28:32 »
Pobrałem najnowszego smoke patcha i strasznie mi się spodobał. Byłby to dla Was jakiś problem jakbym zamienił fifę na PESa?

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Pobrałem najnowszego smoke patcha i strasznie mi się spodobał. Byłby to dla Was jakiś problem jakbym zamienił fifę na PESa?
Nie, ale Fifa lepsza xd Rób jak chcesz to twoja kariera nam nie robi różnicy kim grasz tylko jak prowadzisz karierę :)

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Jeśli nie będziesz musiał zaczynać wszystkiego od zera, to jak chcesz, ważne, żeby Tobie się podobało i jednocześnie chciało. :)
Bardzo ciekawie przedstawiony skład, zaciekawiło mnie skąd Newcastle wzięło jeszcze tak młodego Słowaka Satkę? :D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Zamiana gry powiadasz? Nie jestem pewien co do tego, ale może masz plan, więc sobie poradzisz.
Ciekawie i fajnie przedstawiona kadra. Przed nowym sezonem najmniej pewnie wygląda atak, ale to da się wyregulować. Sparingi pokazały dobrą formę i Laudrup jakoś to sobie poukłada. Czekam na pierwszą kolejkę i pojedynek z City.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Najważniejsze żeby Tobie kariera sprawiała radość, wybieraj jaką chcesz grę.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2014, 00:01:44 »




Zwieńczenie świetnego lata




Oficjalnie: Daryl Janmaat, Rémy Cabella i Emmanuel Rivière kolejnymi wzmocnieniami Newcastle United!

Lee Charnley i Michael Laudrup pracują w pocie czoła odkąd pojawili się w drużynie z St. James' Park. Dokonali już 10 transferów tego lata i każdy z nich jest poważnym wzmocnieniem dla klubu znad rzeki Tyne. "To najlepsze okienko od czasu sprowadzenia Alana Shearera!" - takie jest zdanie większości kibiców Newcastle.

Daryl Janmaat podpisał 6-letni kontrakt i kosztował około 7 milionów euro. Założy koszulkę z numerem 6.
Oto, co miał do powiedzenia 24-letni Holender:
"Newcastle to fantastyczny klub, mają bogata historię, świetny stadion, słyszałem także o wspaniałych kibicach."
"To dla mnie idealny ruch, nie mogę doczekać się żeby dołączyć do drużyny i zacząć grać w Newcastle."
"Myślę, że czeka nas świetny sezon."


Rémy Cabella podpisał z klubem 6-letnią umowę. Kwota transferu wyniosła 12 mln euro. Pomocnik będzie grał z numerem 17 na plecach.
Oto słowa 24-letniego Francuza:
"To świetnie, że wreszcie jestem zawodnikiem Newcastle."
"Od dawna wyczekiwałem tego transferu, a o samym klubie nasłuchałem bardzo dużo dobrego."
"Chciałem dołączyć do wielkiego angielskiego klubu i dlatego jestem tutaj. Nie mogę doczekać się, aby założyć koszulkę i wyjść na ten wspaniały stadion i dać klubowi maksimum."


24-letni Rivière kosztował około 8 milionów euro. Francuz przybył do klubu z AS Monaco. Przywdzieje koszulkę z numerem 23.
Oto, co powiedział nowy napastnik Srok:
"Cieszę się, że mogę być tu w Newcastle."
"Kiedy klub odezwał się do mnie, natychmiast powiedziałem tak. To była łatwa decyzja, Newcastle to wspaniały klub ze świetnymi kibicami oraz stadionem."
"Moim marzeniem było zagrać w Premier League i Newcastle dało mi szansę zrealizować to marzenie."





Letni exodus znad rzeki Tyne

Z klubu odeszli kolejno: Mike Williamson, Papiss Cisse, Gabriel Obertan, Steven Taylor, Haris Vučkić i Shane Ferguson.
Angielski stoper trafił do Fulham, Senegalski snajper do Rubina Kazań, zaś Francuski skrzydłowy do Bordeaux. Wychowanka klubu z St. James' Park - Stevena Taylora zatrudniło Leicester City. Anglik ma być rywalizacją dla Marcina Wasilewskiego, lecz prawdopodobnie nowy nabytek Lisów z miejsca trafi do pierwszej jedenastki. Reprezentant Słowenii Vučkić powędrował do swojej rodzimej ligi, do drużyny NK Maribor. Zaś Irlandczyk z północy Shane Ferguson zostanie w Birmingham na stałe po zakończeniu rocznego okresu wypożyczenia.
"Otrzymaliśmy za tych zawodników naprawdę interesujące oferty, które ciężko było odrzucić. Ci piłkarze po prostu nie mieścili się w składzie, lecz mimo wszystko chciałbym w imieniu zarządu i kibiców podziękować całej szóstce za czas spędzony w tym jakże niezwykłym klubie. Takich przygód, jak ta właśnie zakończona, się nie zapomina. Życzę wszystkim równie wyjątkowych wrażeń w ich dalszej karierze." - Oto słowa Michaela Laudrupa na temat odejściu z klubu aż sześciu zawodników w przeciągu dwóch dni.




Czy może być jeszcze lepiej?
The Guardian podaje, że Newcastle intensywnie szuka jeszcze jednego napastnika. Miałby to być piłkarz z dużym nazwiskiem, taki, który oprócz wzmocnienia pierwszego składu spełnił rolę marketingową, tak jak zrobił to Michael Owen 9 lat temu. Najgłośniej mówi się o Christianie Benteke, Wilfriedzie Bonym i Romelu Lukaku. Przewijają się również nazwiska Joela Campbella, Andy'ego Carrolla, Emmanuela Emenike, Victora Ibarbo, Luisa Muriela, Javiera Hernandeza, Danny'ego Welbecka i Alexandre Lacazette'a. Jedno jest pewne, jeżeli któryś z wyżej wymienionych snajperów trafi na St. James' Park, z miejsca stanie się ulubieńcem kibiców Srok. Michael Laudrup zapowiedział, że ewentualny następny transfer będzie ostatnim wzmocnieniem klubu znad rzeki Tyne tego lata.




Dwóch kibiców Srok zginęło w katastrofie na Ukrainie

Jak poinformowała oficjalna strona Newcastle United, w katastrofie samolotu lecącego wczoraj nad Ukrainą, zginęło dwóch kibiców klubu z północno-wschodniej Anglii. Chcielibyśmy złożyć wyrazy współczucia rodzinom zmarłych kibiców Srok, a także wszystkim poszkodowanym w tej katastrofie. Newcastle United w ramach oddania szacunku zmarłym w dwóch następnych spotkaniach zagra w czarnych opaskach na ramieniu.

Źródło: nufc.pl



  3  -  1 

S. de Jong 5'                            
                             6' M. Vrancic
C. Tiote'                      
F. Coloccini 39'                                

Składy:


W swoim ostatnim sprawdzianie przedsezonowym Newcastle United podejmowało u siebie SC Paderborn. Mecz po raz kolejny zakończył się wynikiem 3:1 dla Srok. Ze strony piłkarskiej było to spotkanie, którego raczej nikt nie zapamięta na długo. Uwagę przykuwa jednak poważna kontuzja Thomasa Ince'a. Nieprzytomny Anglik został przetransportowany do szpitala prosto z miejsca wydarzenia. W 69 minucie doszło do starcia między skrzydłowym Srok, a Jensem Wemmerem. Defensor gości nastąpił na nogę rywala w czasie, gdy ten wykonywał wślizg. Piszczel Angielskiego skrzydłowego luźno trzymał się dzięki getrze. Wyglądało to na bardzo poważne złamanie otwarte. Więcej dowiemy się w przeciągu kilku dni.

Statystyki pomeczowe:


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Skrót meczu


Spoiler for Hiden:
Nie rozpisywałem na temat meczu ponieważ:
1. Był nudny
2. I tak jest dużo tekstu, więc mało kto przeczyta cały post
3. Zmieniam grę... FIFA zwyczajnie mi się znudziła. Poza tym na tej stronie nie czuję tego klimatu, kiedy gram w fifę. Tutaj jakoś aż się prosi grać w PESa :D
Oczywiście nie sugeruję, żeby znów ograniczyć kariery tylko do PESa, bo to byłoby bez sensu...
Od teraz będę pykał w PESa 2013 z najnowszym patchem SMoKE nieco zmodyfikowanym przeze mnie. Dużo czasu zajęło mi doprowadzenie drużyn do stanu, w którym się znajdowały w fifie, więc raczej szybko nie skończę, jednak niczego nie obiecuję.
Jest tylko jedna ważna sprawa, mianowicie zmienił się terminarz. Wieeeele ML musiałem stworzyć, żeby "wylosować" City w pierwszej kolejce, ale po jakimś czasie w końcu się udało. W takim razie mecz otwarcia będzie taki sam, a terminarz został zaktualizowany w poście #4 na ostatniej stronie.
Swoją drogą, w fifie wygrywałem każdy mecz na "Legendary", więc moja kariera wyglądałaby mniej więcej jak popisy Kiesslinga u fcbm ;D
Jeszcze raz dzięki za dotychczasowe wsparcie Wam wszystkim :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2014, 11:45:07 wysłana przez Razer »

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 19, 2014, 01:09:20 »
Transfery zgodne z rzeczywistością, a są to dobrzy zawodnicy, z których Ty możesz skorzystać u siebie. Wyprzedaż trwa, ale nie można wiecznie trzymać wszystkich piłkarzy. Mi najbardziej chyba szkoda Williamsona i Taylora. Ciekawe kogo sprowadzi Laudrup, jeśli zapowiada, że może przeprowadzić jeszcze jeden transfer. Mecz bez historii, a i drużyna mniej wymagająca. Kolejna pewna wygrana. Teraz tylko powodzenia w PESie.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 19, 2014, 10:16:55 »
Grając w fifie Newcastle, kupiłem z Aston Villi Benteke, był to znakomity transfer, a sam piłkarz całkiem dobrze prezentował się w koszulce Srok. Lukaku nie pasuje mi do Newcastle, za Bonym nie przepadam, więc chciałbym aby do waszego zespołu dołączył Benteke. Co do kontuzji Incea to coś strasznego, nie jestem pewien, ale prawdopodobnie jego noga wyglądała jak ta Djibrila Cisse czy też Eduardo(Arsenal vs. Birmingham).

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 19, 2014, 12:28:48 »
Widzę że pozbyłeś się kilku drewien :P Jednak Papissa Cisse i Williamsona bym chyba zostawi ł. Fajnie że będziesz miał Cabelle bo jest ciekawym zawodnikiem i ciekawe jak będzie grał u ciebie.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 19, 2014, 20:10:52 »
Dobrze przeprowadzone transfer, a co najważniejsze, realne. Piękny gest Newcastle. Oddaliście prawdziwy szacunek tym osobom co zgineły, a w szczególności dwóm kibicom Srok. Mecz z Paderborn mógł się podobać, ale to tylko sparing. Czekam już z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2014, 19:08:16 »
Sparingi sparingami, mocny skład mocnym składem, ale wszystko zweryfikuje sezon.
Nie ma co bawić się w prognozowanie bo jest tyle meczy do rozegrania w ciężkim sezonie w Anglii, że możecie bić się o mistrzostwo, ale i równie dobrze o utrzymanie.
Czekam na mecze  :)
   


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Newcastle United - Misja Europa! by Razer | #9 Zwieńczenie świetnego lata
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2014, 19:08:16 »