Ankieta

Co mają zawierać opisy meczów ?

Obszerny skrót (Bayer vs PSV, Wolfsburg vs Bayer)
1 (12.5%)
Skrót spotkania "PES'owski", czyli to co leci po meczu a ja tylko nagrywam
7 (87.5%)
Galera pomeczowa (HSV vs Bayer, BVB vs Bayer)
0 (0%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !  (Przeczytany 10112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Bayer Leverkusen bei_fcbm18 - Mecz z Chelsea już za nami !
« dnia: Lipiec 08, 2014, 18:57:27 »
Parę słów ode mnie, proszę przeczytać


Spoiler for Hiden:
Wracam do pisania karier, kiedyś miałem swoje wątki z Manchesterem, Bayernem, Hoffenheim i Lazio. Ta ostatnia wychodziła mi najlepiej, miała najwięcej wyświetleń i komentarzy ze wszystkich które pisałem. Mam nadzieję że ta osiągnie przynajmniej to co Lazio z PES'a 6. W tej karierze będę grał w PES'a 2013 na poziomie proffesional 10 minut połowa. Patch to PESEDIT 6.0. Nie będzie to taka kariera jak inne że mnóstwo opisów itp. Będą tutaj natomiast dosyć krótkie ale szczegółowe opisy meczów, czasami wywiady, plotki klubowe i transferowe, wieści z boisk Bundesligi itp. Mam nadzieję że wam się spodoba. :) Pozdrawiam i zapraszam do czytania !





Bayer 04 Leverkusen


Pełna nazwa: Turn- und Sportverein Bayer 04 Leverkusen
Data założenia: 1 lipca 1904
Przydomek: Aptekarze
Barwy: czerwono-biało-czarne
Stadion: BayArena
Oficjalna strona klubu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Felix Magath nowym trenerem Bayeru Leverkusen !


Dziś na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzono to, o czym krążyły plotki od dawna. Felix Magath będzie trenerem Bayeru przez kolejne 2 sezony !

"Jesteśmy bardzo zadowoleni że, Felix będzie trenował naszą drużynę. To wielki fachowiec z twardą ręką, zna Bundesligę jak mało kto. Jego doświadczenie pomoże nam osiągnięciu celów, które na ten rok są wyjątkowo wysokie. Chcemy aby Felix Magath z drużyną po raz pierwszy w historii naszego klubu zdobył Mistrzostwo Niemiec. To jest nasz priorytet. Uważamy że mamy wystarczająco silną kadrę aby powalczyć z Borussią i Bayernem o tytuł. Mamy nadzieję na udany sezon. Kadra nie jest jeszcze zamknięta, chcielibyśmy aby konkurencja o pozycję była na wyższym poziomie. Dlatego też naszymi celami w tym okienku transferowym jest napastnik i środkowy defensywny pomocnik. Uważamy że te role potrzebują wzmocnień. Sam Stefan Kiessling nie może harować przez cały sezon, dlatego szukamy alternatywy dla niego."

Co o podpisaniu kontraktu i drużynie sądzi Felix Magath?

"Wiele ludzi zna mnie z moich "twardych" i "ostrych" metod treningowych. Ja uważam że one wcale nie są tak surowe, są znacznie cięższe kiedy któryś z zawodników mi podpadnie. Chcę spełnić wymagania zarządu i z drużyną zrobimy wszystko aby osiągnąć wyznaczony nam cel. Przybywając tutaj obawiałem się zbytniego rozluźnienia u zawodników. Nic z tych rzeczy. Cała drużyna jest zmobilizowana i zdają Sobie sprawę z tego, jak ciężki cel mamy do spełnienia. Bayer Leverkusen to świetnie zorganizowana drużyna i aż dziw bierze że nigdy nie udało im się osiągnąć upragnionego mistrzostwa. Na następne sezony mamy zamiar systematycznie brać udział w Lidze Mistrzów, te elitarne rozgrywki pozwolą rozwinąć nasz klub i pomogą sprowadzać gwiazdy do drużyny."



Kadra na sezon 2013/2014

Bramkarze

1. Bernd Leno 
22. David Yelldell 
25. Andrés Palop 
36. Niklas Lomb 

Obrońcy

2. Kostas Stafylidis 
4. Philipp Wollscheid 
5. Emir Spahić 
14. Roberto Hilbert 
17. Sebastian Boenisch 
21. Ömer Toprak 
26. Giulio Donati 
34. Nico Perrey 

Pomocnicy

3. Stefan Reinartz 
6. Simon Rolfes 
7. Son Heung-min 
8. Lars Bender 
10. Emre Can 
13. Jens Hegeler 
15. Levin Öztunalı 
18. Sidney Sam 
27. Gonzalo Castro 
29. Luca Durholtz 
30. Kolja Pusch 
31. Dominik Kohr 
32. Jonas Meffert 
40. Julian Riedel 

Napastnik

9. Eren Derdiyok 
11. Stefan Kiessling 
19. Okan Aydın 
23. Robbie Kruse 

(Kadra może ulec zmianie przy ewentualnych transferach)




Przeciwko Borussi na otwarcie sezonu !

Mamy hit w pierwszej kolejce Bundesligi ! Drużyna z Zagłębia Ruhry podejmie na własnym obiekcie Bayer Leverkusen.


"Moi piłkarze są świetnie przygotowani do nadchodzącego sezonu zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Dużo pracowaliśmy nad zgraniem i stałymi fragmentami w okresie przygotowawczym. Mam nadzieję że moi piłkarze zrealizują plany taktyczne ustalone w czasie przedsezonowych przygotowań, jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to nie wróżę spokojnego wieczoru Panu Felixowi." - Jurgen Klopp

"Mamy swój plan taktyczny na ten mecz, wiem czego mniej więcej możemy spodziewać się po Dortmundczykach. To bardzo mocna drużyna, podchodzimy do nich z respektem ale bez strachu. Musimy zagrać swoją piłkę, przejąć inicjatywę w meczu i sądzę że rezultat powinien być dla nas pozytywny. Jeżeli poważnie myślimy o mistrzostwie musimy wygrywać mecze bez względu na to kto jest przeciwnikiem. Czy jest to Bayern, czy Schalke musimy grać swoje i wygrywać mecze. Takie spotkania kreują wielkie gwiazdy, mam nadzieję na wielki spektakl." - Felix Magath
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2014, 19:06:12 wysłana przez fcbm18 »

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Przedstawienie trenera i kadry.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2014, 19:05:04 »
Ciężko wam będzie w pierwszej kolejce Bundesligi, już na samym starcie zagracie spotkanie z Borussią, ja jednak liczę, że pokusicie się o pełną stawkę.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Przedstawienie trenera i kadry.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2014, 19:33:38 »
Mistrzostwo? Może w następnym sezonie... Jeżeli myśleliście o tym to moim zdaniem nieco przesadziliście... Co do wzmocnień, to po co Wam one? Macie Bonisza ;) On jest młody, perspektywiczny, a równocześnie doświadczony i dojrzały :D Jest hiperuniwersalny. Na każdej pozycji gra tak samo... Tak samo... Tak samo... beznadziejnie... ;D

Na ŚPD i na ŚN potrzebujecie wzmocnień? Przecież na ŚPD jest Can, jest Bender, jest Rolfes... Co do napadziora to faktycznie ktoś by się przydał. Chociaż możesz jeszcze grać tam Sonem.

Powodzenia i życzę Ci, żebyś prowadził tą karierę dużo dłużej niż poprzednią. Zresztą... Już prawie to osiągnąłeś :P

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Przedstawienie trenera i kadry.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2014, 20:47:18 »
Przerzucamy się na inny rok. Porównywając skład wcześniejszy i teraźniejszy, to tamten indywidualnie wypadał dużo lepiej. Jednak to drużyna gra i wygrywa, więc teraz praca Magatha jest bardzo ważna. Zaczynacie mecz z niedawnymi mistrzami kraju, więc jest to super ważne spotkanie. Jeśli wygracie, na pewno polepszy to morale zespołu i pokaże, że będziecie walczyć o najwyższe cele.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Przedstawienie trenera i kadry.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2014, 00:45:48 »
1 Kolejka


Dreszczowiec na początek

Borussia Dortmund   2-3   Bayer Leverkusen

75' Mkhitaryan 87' Schieber  -  10' Wollscheid 38' Kiessling 47' Sam



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Bayer Leverkusen pokonuje po ciężkim meczu Borussie Dortmund 3-2.

Od początku meczu widać było komu bardziej zależy na zwycięstwie. Bayer przeważał i zaciekle atakował, stwarzał więcej szans i jedną z nich w 10 minucie po złym wybiciu po rzucie rożnym wykorzystał Phillip Wollscheid. Z pola karnego piłkę wybijał Hummels, futbolówka trafiła pod nogi środkowego obrońcy Bayeru, ten się długo nie zastanawiał i uderzył z 18 metra. Piłka zatrzepotała w siatce ! 1-0 ! Po tym golu Bayer atakował dalej a piłkarze Borussi wyglądali jak dzieci we mgle. Jedynie cud uratował Dortmundczyków przy strzale Kiesslinga w 23 minucie gdy piłka trafiła w poprzeczkę. Ale co się odwlecze to nie uciecze i już w 38 minucie Kiessling mógł cieszyć się ze zdobytego gola. Sideny Sam popisał się fantastycznym prostopadłym podaniem z głębi pola do Stefana Kiesslinga, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Borussi i pewnym technicznym strzałem pokonał Langeraka. 2-0 dla Aptekarzy. Pod koniec pierwszej połowy swoją pierwszą sytuację mieli piłkarze BVB. Dośrodkowanie, strzał głową Schieber'a ale... piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Drugą połowę z impetem rozpoczęli podopieczni Felixa Magatha. Strzał z narożnika pola karnego oddał Lars Bender, Langerak nie zdołał złapać piłki która trafiła wprost pod nogi Sidneya Sam'a a ten bez najmniejszych problemów wpakował piłkę do siatki. 3-0. Po trzecim ciosie Borussia odżyła, zaczęła w końcu konstruować składne akcje i coraz łatwiej dostawali się pod bramkę Leno. Mnóstwo strzałów omijało bramkę lub fantastycznymi obronami wykazywał się Bernd Leno. Obronił między innymi sytuację sam na sam z Schieberemw 55 minucie. Piłka jednak musiała w końcu trafić do siatki. Stało się to 75 minucie kiedy tuż przed polem karnym piłkę przejął Robert Lewandowski, zagrał sprytnie do Mkhitaryana a ten technicznym strzałem pokonał bramkarza Bayeru. Leverkusen starało się podwyższyć wynik jednak dzięki dobrym interwencją rezerwowego bramkarza Borussi wynik nie ulegał zmianie. Drugiego gola dla Borusii strzelił Schieber. Fantastycznym podaniem wzdłuż pola karnego popisał się Marcel Schmelzer a Schiber dopełnił formalności pakując piłkę do pustej bramki. Jedynie na tyle było stać Borussię.

Sędzie kończy mecz ! Na inaugurację 51 edycji Bundesligi Bayer wygrywa z Borussią Dortmund 3-2 !



Galeria pomeczowa:





Wypowiedź piłkarza meczu:

"Rozegraliśmy świetną pierwszą połowę. Mieliśmy mecz pod kontrolą i nie dopuszczaliśmy przeciwników do bramki. W drugiej dobrze wystartowaliśmy, ale dalsza część gry nie układała się po naszej myśli. W nasze szeregi wkradła się niepewność i niepokój, nasze podania nie trafiały do celu a akcje nie zazębiały się. Borussia to wykorzystała i strzeliła 2 gole. Na szczęście nie zdołali strzelić kolejnego gola i tym samym wygraliśmy to bardzo ciężkie spotkanie. Jesteśmy pozytywnie nastawienie do sezonu."




Wypowiedzi pomeczowe trenerów:

"Jestem bardzo zadowolony z postawy moich piłkarzy w pierwszej połowie, o drugiej nie chcę rozmawiać. Nie możemy dopuszczać w przyszłości do takich sytuacji. Borussia zbyt łatwo tworzyła Sobie okazje w drugiej części spotkania. Jesteśmy zmotywowani do pracy i jak pokazuje ten mecz pomimo negatywnych komentarzy możemy liczyć się w walce o mistrzostwo. Najważniejsze jest że w ostatecznym rozrachunku to my mamy 3 punkty. Pan Jurgen zapowiadał dla mnie smutny wieczór. Ja jestem szczęśliwy, jak się czujesz Jurgen (śmiech) ?"


"Zobaczymy co będziesz mówił po meczu w rundzie rewanżowej (śmiech). Pomimo porażki nie jestem zły na swoich piłkarzy. Dostrzegam wiele negatywów w naszej grze, ale widzę też pozytywy i będziemy pracowali nad naszymi słabymi stronami. To dopiero początek sezonu. Spekulowanie w tym momencie kto na koniec będzie na szczycie nie ma najmniejszego sensu, pozostały przecież jeszcze 33 mecze do końca sezonu. Pan Felix za bardzo wybiega myślami w przyszłość."

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Inauguracja Bundesligi !
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2014, 01:53:58 »
Hahahahaha Sziber Ci strzelił ;D

Tekst jest bardzo przystępny, ale niestety znów te literówki. Myślę, że niepotrzebnie wypośrodkowujesz tekst. Do cytatów jeszcze warto dodać podpis. Wtedy będzie już chyba idealnie ;) Graficznie znów super. Te logosy są ekstra, nigdy ich nie widziałem, a ilość logopacków jest przecież ograniczona i dużo mniejsza niż ilość przeprowadzonych karier na tym forum. No chyba, że się mylę i ktoś już ich kiedyś używał.
Po pierwszej połowie zdawało się, że macie wszystko pod kontrolą. Również początek drugiej nie mógł się dla Was lepiej ułożyć. Później jednak zaskoczenie ze strony BVB i było już 3:2. Dobrze, że obudziliście się w porę, bo inaczej wrócilibyście z max 1 punktem.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Inauguracja Bundesligi !
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2014, 09:39:03 »
Grafika już wygląda znacznie lepiej niż w tamtej karierze, przede wszystkim chodzi mi tu o logosy. W pierwszej kolejce mieliście ciężkiego rywala, ale poradziliście sobie z nim wyśmienicie. Szybko strzelona bramka dała wam więcej pewności siebie i dała wam możliwości zdobycia następnych. Jednak nie ukrywam... Byłem pewny, że Borussia was rozjedzie, a jednak się przeliczyłem.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Inauguracja Bundesligi !
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2014, 09:42:06 »
Liczyłem, że zagracie o pełną stawkę i się nie przeliczyłem, wygrywacie z Borussią Dortmund już na samym początku i jest to dobry prognostyk na dalszą część sezonu.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Inauguracja Bundesligi !
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2014, 14:33:58 »

Grupy Ligii Mistrzów rozlosowane !

Wiemy już, jak będzie wyglądać tegoroczna odsłona fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bayer Leverkusen zmierzy się w grupie A z Włoskim Interem Mediolan, Londyńską Chelsea i Holenderskim PSV. Pary Champions League wylosowano w czwartek podczas gali w Monte Carlo.


"To bardzo mocna i ciężka grupa. Faworytem do awansu z pierwszego miejsca jest z pewnością Chelsea która rok temu zwyciężyła w tych elitarnych rozgrywkach. Jest jeszcze Inter z którym na pewno nie będzie łatwo nam wygrać, to w końcu triumfatorzy z 2010 roku. PSV to ekipa co do której mam największe wątpliwości. Mogą zaskoczyć wszystkich i wygrać grupę, mają do tego potencjał. Do każdego rywala mamy duży respekt, ale nie boimy się żadnej z tych trzech ekip. Faworytów do zwycięstwa Ligii Mistrzów jest wielu, Juventus, Bayern, Barcelona, Real Madryt, Manchester City i wiele innych. Przy fazie grupowej ciężko stwierdzić, kto ostatecznie będzie cieszył się z pucharu. Którą grupę nazwałbym grupą śmierci ? Nie widzę takiej. Każda grupa ma przynajmniej 2 mocne ekipy, grupy są wyjątkowo wyrównane i w każdej kolejce będzie dochodziło do jakiegoś spotkania - hitu." - Stefan Kiessling po losowaniu.


"Naszym priorytetem w tym sezonie jest zdobycie mistrzostwa ale to nie oznacza, że składamy broń w Lidze Mistrzów ! Chcemy grać w każdym meczu o 3 punkty, mamy swoje aspiracje i chcemy wyjść z grupy. Mam pozytywne przeczucia co do tych meczów. Nasz plan minimum to 9 punktów lub awans do Ligii Europejskiej. Wszyscy stawiają w roli faworytów stawiają Chelsea Londyn, mamy do nich respekt, ale nie obawiamy się ich kadry. Musimy myśleć pozytywnie, jeżeli z góry założymy że nie uda nam się ugrać przeciwko nim punktów to sami Siebie stawiamy pod ścianą." - Felix Magath


Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2014, 14:43:50 »
No grupa ciężka, ale z tymi 9 pkt, czy awansem do LE powinniście sobie poradzić. Inter to już nie ten Inter, a PSV opiera się głównie na młodych, niedoświadczonych zawodnikach. Przewiduję 2. miejsce w grupie

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2014, 14:56:09 »
Niestety trafiliście do bardzo trudnej grupy w Lidze Mistrzów. O awans raczej będzie walczyć z Interem, ponieważ pierwsze miejsce raczej jest zaklepane dla Chelsea, nie możemy również skreślać PSV, choć moim zdaniem mają najmniejsze szanse na wyjście z grupy.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2014, 16:48:07 »
Już mecz z Borussią pokazał, że będziecie się gdzieś tam liczyć. Sądzę, że będzie was stać na dobrą grę i awans z grupy jest bardzo możliwy. Inter to już nie to samo co kiedyś. Drugie miejsce jest w zasięgi i trzeba tylko nie popełniać błędów w kluczowych momentach

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 09, 2014, 17:03:21 »
Trafiliście na ciężko grupę z której wyjść będzie bardzo trudno. Myśle, że wszystko się rozstrzygnie pomiędzy Interem, Chelsea i Bayerem. PSV nie ma takiej silnej ekipy, choć zawsze mogą stworzyć dodatkowo problemy.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2014, 01:41:54 »
Koszmarnie silna grupa się wam trafiła, ale możecie zaskoczyć Chelsea, czy Inter. Jeśli się nie powiedzie zawsze zostaje walka o Ligę Europy, co też nie byłoby jakąś hańbą. Ale dobry mecz z Borussią pokazał, że trzeba się z wami liczyć i na pewno dodał jeszcze lepszych i bardziej bojowych nastrojów czy to przez ligą czy Ligą Mistrzów.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:25:23 »
Dlaczego tytuł kariery to "Bayern Leverkusen". Jakiś nowy klub?  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Bayern Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2014, 10:48:07 »
Grupy Ligii Mistrzów rozlosowane !
Jedno i. Ligi nie Ligii

No grupy A i B zdają się być najmocniejsze, szkoda, że trafiliście do tej pierwszej, ale myślę, że nie ma co się załamywać. Inter nie jest tak mocny jak jeszcze rok wcześniej. Jeżeli tylko zagracie tak dobrze, jak was na to stać, to wywalczycie awans.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2014, 11:32:25 »
Grupa dość wyrównana, Chelsea pewnie odstawi towarzystwo już na starcie, ale według mnie, o to drugie miejsce spokojnie będzie walczyć. Coś mi jednak mówi, że nie z Interem, a z PSV. Liczę na wyjście z grupy, jest to w waszym zasięgu. Osobiście, Liga Europejska będzie dla mnie rozczarowaniem.
W grupie G będą dobre mecze Arsenalu z Bayernem ;)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów !
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 10, 2014, 12:10:39 »
2 Kolejka


Znowu brak koncentracji...

HSV Hamburg   2-2   Bayer Leverkusen

67' Rudnevs 75' Van der Vaart  -  23' Kiessling 65' Kiessling



Składy obu zespołów:




Relacja z meczu:

Bayer Leverkusen remisuje z HSV Hamburg 2-2.

Przyjezdni przystąpili do meczu w ofensywnym składzie, ku zdziwieniu dziennikarzy i kibiców w wyjściowej 11 aptekarzy zabrakło doświadczonego pomocnika Simona Rolfesa, a w jego miejsce do składu wskoczył perspektywiczny Emre Can. Goście nastawili się ofensywnie i chcieli utrzymywać się przy piłce, starali się konstruować ataki środkiem pola i przechodzić pod bramkę przeciwnika prostopadłymi podaniami. W 23 minucie spotkania korner z lewej strony wykonywał Castro, piłka przeleciała nad polem karnym i na granicy pola karnego zgarnął ją Sam, minął dryblingiem przeciwnika, zagrał do Stefana Kiesslinga, ten uderzył z pierwszej piłki i gol ! Drobny był bez szans przy tym uderzeniu z 5 metra ! 1-0 dla Bayeru ! W dalszej fazie gry HSV chciało wyrównać, jednak ich ataki świetnie przerywała defensywa obrony Bayeru. W 44 minucie kontrę wyprowadzał osamotniony Sidney Sam, nie widział partnerów do których mógłby zagrać więc zdecydował się na uderzenie z 30 metrów, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

Drugą połowę możemy podzielić na dwie fazy. Faza pierwsza to taka w której dominował Bayer, stwarzał sobie więcej okazji. Ta faza trwała do 65 minuty kiedy Stefan Kiessling wyszedł na sytuację sam na sam po fantastycznym 40 metrowym podaniu prostopadłym od Larsa Bendera i skrzętnie wykorzystał ją podwyższając wynik na 2-0. Tutaj rozpoczyna się druga faza meczu, w której Bayer kompletnie nie istniał. Cały Bayer, jak zaczarowany, przysłowiowo położył się na boisku i czekał do ostatniego gwizdka. Hamburczycy nie omieszkali tego wykorzystać i już 2 minuty po straconym golu sami cieszyli się ze zdobytej bramki. Genialnym przerzutem piłki przez całą połowę do Diekmeiera popisał się Tah, Diekmeier dośrodkował w pole karne a akcję sfinalizował niedopilnowany Rudnevs. Bayer próbował się pozbierać i zaatakować pozycyjne ale ataki był nieudolne. Piłki zagrywane prostopadle trafiały pod nogi obrońców a ci napędzali kolejne kontry HSV. Jeden z takich szybkich ataków przyniósł efekt bramkowy, piłkę za linię obrony posłał Beister do wychodzącego na pozycję Van der Vaarta, Holender wygrał walkę o pozycję z obrońcą Bayeru i huknął w długi róg z lewej nogi. Leno był bez szans i wściekły na swoich partnerów z obrony musiał wyciągać piłkę z siatki. 2-2. Warto wspomnieć że w między czasie 2 sytuacje sam na sam nieudolnie zmarnował Gonzalo Castro co bardzo rozwścieczyło Felixa Magatha. Trener Bayeru żywiołowo zareagował na zmarnowaną sytuację z 88 minuty i uderzył w plastikową osłonę ławki trenerskiej. Sędzie techniczny przekazał informację o tym zdarzeniu do sędziego głównego, który wyrzucił Magatha na trybuny.

Sędzie kończy mecz ! Bayer Leverkusen we "frajerski" sposób kończy mecz z jednym punktem.



Galeria pomeczowa:




Wypowiedź piłkarza meczu:

"Bardzo żałujemy tego meczu, mogliśmy spokojnie zainkasować 3 punkty. Nie tak ma to wyglądać, jeżeli mierzymy w mistrzostwo musimy wygrywać mecze niezależnie od tego, kto jest naszym przeciwnikiem. To dopiero początek sezonu i mamy czas aby naprawić błędy które popełniliśmy w tym meczu. Szkoda wielu sytuacji które zmarnowaliśmy, musimy popracować nad koncentracją, szczególnie w drugiej części meczu. To już drugi raz gdy pierwsza połowa wychodzi nam świetnie, a druga część spotkania to jakieś nieporozumienie."




Statystyki pomeczowe i wyniki innych spotkań w 2 kolejce Bundesligi:

Spoiler for Hiden:



Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 10, 2014, 12:18:31 »
Znów kolejny świetny mecz, ale tylko do momentu straty bramki, a potem kolejnej. Była szansa na 3 punkty, ogromna wręcz. Nie dziwię się Magathowi, że był tak wściekły. Jednym co może cieszyć najbardziej jest postawa Kiesslinga, który jest liderem ataku i bierze na siebie strzelanie, szkoda że partnerzy go rzadko wspomagają.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2014, 13:51:54 »
Strzelacie dwie bramki i wydaje się, że mecz jest już pod kontrolą. Niestety chyba za bardzo się uspokoiliście i rywale to wykorzystali. Wyrwali wam trzy punkty i to oni są małymi zwycięzcami, bo przecież byli już pod ścianą. Oby ten mecz jeszcze bardziej was zmotywował do lepszej pracy, bo jak na razie jest dobrze, ale takie spotkania trzeba wygrywać

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayer Leverkusen by_fcbm18 - 2 Kolejka Bundesligi !
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 10, 2014, 13:51:54 »