Autor Wątek: Problem z usunięciem Pes 13 wersja BlackBox  (Przeczytany 1527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Opellus

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2014
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2014r.
Problem z usunięciem Pes 13 wersja BlackBox
« dnia: Wrzesień 11, 2014, 18:34:38 »
witam. mam problem z usunięciem z komputera Pesa 13 wesji BlackBox.  W folderze Pes'a usunęło się normalnie po przez plik Uninstall.  Ale spojrzałem jeszcze w "Dodaj lub odinstaluj programy" i tam nadal jest. I gdy biorę odinstaluj wyskakuje takie coś:

Instalator Windows:

Funkcja, którą próbujesz użyć, znajduje się na niedostępnym dysku CD-ROM lub innym niedostępnym dysku wymiennym

Włóz dysk Pro Evolution Soccer 2013 i kliknij przycisk OK



Dodam że brałem plik cały ( bo jest spakowany  ) i przez Daemona jako napęd robiłem, ale nic nie pomaga.
Aha, i jeszcze w dodatku nie mogę zainstalować Pesa 13 tylko tej wersji Skidrow czy jakoś tak. Bo bym sobie pograł przynajmniej w tą wersję, a teraz przez to że ta wersja jest nie do końca usunięta to nie mogę zainstalować normalnie Pesa...

z góry dzięki za odp.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z usunięciem Pes 13 wersja BlackBox
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2014, 20:40:55 »
Po pierwsze, mamy temat przyklejony, w którym zgłaszamy problemy z grą.

Coś źle zrobiłeś w czasie instalacji.
Sprawdź czy jest folder KONAMI tam gdzie go instalowałeś. Jeśli jest to go usuń z dysku.
Usuń folder KONAMI z Moich Dokumentów.

Jeśli instalowałeś jakieś patche (nie od Konami) na tego PES to mogły powstać problemy...

Ściągnij program CCleaner, przejdź w nim do "Narzędzia" i tam prawym klikiem na PES, wybierz "Usuń Wpis", wyskoczy okno i zatwierdź.
Ewentualnie możesz jeszcze użyć programu GeekUninstalle i w nim na PES prawym myszy: "Usuń program - wymuszone" (potem skanuje rejestr i czyści), jeśli nic nie da to "Wpis w rejestrze".

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z usunięciem Pes 13 wersja BlackBox
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2014, 20:40:55 »