Autor Wątek: PES 2016: Gra zaoferuje nam więcej licencji niż kiedykolwiek wcześniej!!  (Przeczytany 30742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
PES przegrywa z Fifą nie grywalnością, a marketingiem. Premier League i Bundesliga jest tym powodem. Te ligi są wręcz ekstremalnie ważne dla KONAMI i powinni walczyć o nie jak najmocniej. Powinni także nabyć 100% licencji do argentyńskiej, brazylijskiej, amerykańskiej czy do meksykańskiej ligi.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
PES przegrywa z Fifą nie grywalnością, a marketingiem. Premier League i Bundesliga jest tym powodem. Te ligi są wręcz ekstremalnie ważne dla KONAMI i powinni walczyć o nie jak najmocniej.
PES nigdy nie mialo licencji na te ligi co nie przeszkadzalo w osiaganiu coraz lepszych wynikow sprzedazy. Co roku, az do rekordowego 2008 kiedy na wszystkie platformy sprzedalo sie 8,5 mln sztuk Konami notowalo wzrost. Pozniej bylo juz tylko gorzej az do marnego 1,25  mln w tym roku. Glowny wplyw mialo na to przestarzala technologia i brak pomyslow na rozwoj serii, a w zasadzie wrecz regres w wielu elementach.

Offline jakubmateu569

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Europa
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2015r.
  • Gram w: PES 2015
Ale PES 2016 może mieć dużą sprzedaż, gdyż EA spiepszyło swój najpopularniejszy tryb- Ultimate Team. Przykładem tego jestem ja, który od FIFA 13 kupowałem tą produkcję co rok. Znajomi pokazywali mi PES ale jakoś mi "nie wchodził", ale teraz po tym co zrobiło EA zakupiłem PES 2015, sciągąłem mody itp. Co do grafiki (oprócz wizerunku twarzy) to FIFA 15 góruje, ale co do grywalności to PES 2015 bardzo mi się podoba. ;) Na pewno kupię PES 2016.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
PES nigdy nie mialo licencji na te ligi
W PES 4,5,6 nie było licencji na Bundesligę?
" border="0" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Ale PES 2016 może mieć dużą sprzedaż, gdyż EA spiepszyło swój najpopularniejszy tryb- Ultimate Team.
I dlatego PES powinien walczyć do upadłego o licencje i przyspieszyć rozwój swojego własnego UT. FIFA strzela sobie w stopę modząc i tworząc coraz to bardziej skomplikowane i niepotrzebne rzeczy, nie tylko do trybów online (słyszałem o dodaniu w FIFA16 trybu fabularnego co dla mnie jest kompletną głupotą). Coraz to więcej jest pojawiających się filmików nt. otwierania piłek na YT czy na Twitchu, a to oznacza, że gra zyskuje pomalutku graczy. Dlatego PES16 może być niezwykle kluczowy.

Offline krzaq12

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.10.2014r.
PES 2015 zdobył tytuł najlepszej gry sportowej na targach Gamescom, a to już coś znaczy. Myślę, że to również może się przyczynić do ,,szumnie" zapowiadanych licencji i tego że coraz więcej lig będzie chciało się pokazać/zareklamować w tej właśnie produkcji.
Warto jednak poczekać na oficjalne informacje, żeby nie zawieść się tak jak w przypadku np. hiszpańskich stadionów.  :)

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
W PES 4,5,6 nie było licencji na Bundesligę?
Przez krotki czas (chyba w pes4 i 5) byla na zasadzie takiej jak obecnie jest liga angielska. Pozniej calkiem ja wycieli.

Od zawsze PES slynal ze swietnej animacji, fizyki i gameplay'u. Jak zaczeli to kaszanic to zaczely sie problemy. Na tym Konami powinno sie skupic. Walka o licencje z EA jest skazana na porazke.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2015, 16:57:02 wysłana przez MGS »

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Walka o licencje z EA jest skazana na porazke.

Ale jednak zabrali rozgrywki UEFA oraz brazylijską ligę tylko dla siebie, a to już coś.

Offline Ksawier

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 52
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes17
PES 2015 zdobył tytuł najlepszej gry sportowej na targach Gamescom i co  dalej nic po paru miechach na serwerach jest garstka ludzi i jeśli nie grasz w lidze na jakieś stronie to sobie pograsz tylko z PC jak już pisałem serwery do bani sędziowanie to już porażka zastanawiam się czy ci co programują grę kiedyś oglądali mecz piłki nożnej  ;D ;D  zresztą kitajce zawsze widza coś innego niż reszta świata   a ich dlc robione przez Steam połowa graczy musiała usuwać plik  mount aby pobrać coś to już śmiech na sali  i pytanie jeszcze macie jakieś nadzieje na poprawę gry co rok to porażka to ocena graczy co tu graja długo nie moja  dla mnie to w tym roku wyj*bana kasa w błoto :( :( :( :(


Kultura osobista!
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2015, 13:00:00 wysłana przez hose444 »

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
ja też grałem od czasu do czasu ale szczerze? co z tego jak gameplaj jest fajny offline skoro online zawsze jest jakis lag i zamiast grac na wyczucie to latwiej proste schematy, bo sie nie da kiwnąć czy przytrzymac piłki.

Serwery konami to lagserwers dlatego nie kupie już 16ki bo online leży.... A offline gra sie całkiem znośnie.

reakcja musi byc prawie natychmiastowa a nie czasem dropy jakbym grał ze stacją na antarktydzie na modemie na korbke:)
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2015, 20:09:30 wysłana przez pavulon666 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Cytuj
reakcja musi byc prawie natychmiastowa a nie czasem dropy jakbym grał ze stacją na antarktydzie na modemie na korbke:)

Cóż... musisz poprawić sprzęt ? Pad czy klawiatura, oraz odświeżanie monitora i render gry to znaczące rzeczy chociaż by w grach FPS gdzie te czynniki mają ms opóźnienia względem tego co zrobisz na padzie a zobaczysz na monitorze.
Bardziej to kumuluje się przy grze online gdzie lag jest nieraz nieznośny a mecz strasznie spowalnia.
Tego nie naprawią (online), bo i tak zawsze się znajdzie troll który zlaguje łącze na swą korzyść.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Cóż... musisz poprawić sprzęt ? Pad czy klawiatura, oraz odświeżanie monitora i render gry to znaczące rzeczy chociaż by w grach FPS gdzie te czynniki mają ms opóźnienia względem tego co zrobisz na padzie a zobaczysz na monitorze.

Nie w tym problem.
Niby po przesiadce z 2014 na 2015 wydaje sie, ze czas rekacji jest ok, ale wystarczy odpalic sobie jakas starsza edycje - np pes6 zeby stwierdzic, ze dalej nie jest tak jak powinno byc.

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Dla mnie w pierwszej kolejności muszą poprawić reakcje zawodników offline....niby minimalne opóźnienie jednak dla doświadocznych graczy jest to mega zauważalne....jedynie na sync off jest ok ale obraz sie psuje. Pierdziele to jak tego znowu nie poprawią ani mi sie sni kupić tego bubla.
Nie wspomnę o jakichś innych niuansach ...nie wiem w ogóle jak pamiętam od pierwszych Pesów zawsze jakoś tak było, ze w jednym pesie cos bylo super a jakis element do bani to w nastepnym jedno poprawili a drugie skopali....i tak jest caly czas z tymi pesami cos poprawia cos zepsuja ...jakby zebrac wszyskie plusy z kazdej wersji pesa wyszlaby gra idealna :D....ogolnie dziwne te japonce :P

Offline jawor001

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: brzeg dolny
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2007r.
niech się za stadiony wezmą, 20 stadionów to kpina gdzie jest camp nou , santiego bernabeu itd.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
niech się za stadiony wezmą, 20 stadionów to kpina gdzie jest camp nou , santiego bernabeu itd.

Też prawda.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
no stadiony to lipa :( gram sezon Juve to ciągle te same stadiony w serie a

Offline jawor001

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: brzeg dolny
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2007r.
pamiętam stare czasy jeszcze z PES 2004-05 tez konami nie miała licencji na CAMP NOU, a stadion Barcy był tylko pod nazwą catalonia stadion
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2015, 20:53:46 wysłana przez jawor001 »

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Tak apropo nowej wersji PES'a. Konami przedstawiło swoje plany wydawnicze na 2015 i nowej wersji pro evo na niej nie znajdziemy.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Moze planuja wydac nowego PESa na poczatku 2016.

Offline Qrul

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Maj 2015
  • location:
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 12.05.2015r.

Wczoraj dzięki stronie PESEdit Blog informowaliśmy Was, że pierwsze oficjalne informacje na temat PES 2016 zostaną opublikowane podczas Finału Ligi Mistrzów UEFA (6 czerwiec) i E3 2015 (16-18 czerwiec).


W pierwszym poście możecie przeczytać kiedy będą pierwsze informacje na temat PES 2016. I dopiero po tej dacie dodadzą do planów wydawniczych PES 2016.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer