Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1243870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2660 dnia: Listopad 10, 2015, 21:44:16 »
po dzisiejszum graniu rezygnuje z pesa, pierwszy raz rozlaczylem soe przed meczem, stan nerwow siegna zenitu. To jest jakis zart. Tak marudze, narzekam ale po prostu nie da sie grac, nic nie laguje wszusyko jest ok, kazdy podaje gdzie chce, zawodnicy sie przewracaja w obronie, a Neymar na czerwono wchodzi w 4 obroncow jak w maslo, chociaz od wciskania X mnie juz palec boli, paranoja I tragedia.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2661 dnia: Listopad 10, 2015, 21:47:30 »
Obrona to nie tylko trzymane X. Trzeba się dobrze ustawiać i podwajać krycie.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2662 dnia: Listopad 10, 2015, 21:47:45 »
po dzisiejszum graniu rezygnuje z pesa, pierwszy raz rozlaczylem soe przed meczem, stan nerwow siegna zenitu. To jest jakis zart. Tak marudze, narzekam ale po prostu nie da sie grac, nic nie laguje wszusyko jest ok, kazdy podaje gdzie chce, zawodnicy sie przewracaja w obronie, a Neymar na czerwono wchodzi w 4 obroncow jak w maslo, chociaz od wciskania X mnie juz palec boli, paranoja I tragedia.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
jakim trenerem grasz? jaką taktyką?

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2663 dnia: Listopad 10, 2015, 21:52:34 »
gralem guardiola, tym z 3ma obroncami, dwa tyfosnie temu bylo idealnie,az do aktualizacji przedostatniej. Ts 99,  teraz mega padaka, zmienilem trenera na tego z Atletico, niby wszystko super, bo przy szybkim odbiorze Remy mi zawsze idealnie wychodzi na kontry, ale tak jak I przy guardioli tak I teraz wszustko wyglada jak kibel po sraczce. Nic nie ustawiam wiecej, nie grzebie w ustawieniach w game planie, ew czasem podsuwam kopaczy lub cofam.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2664 dnia: Listopad 10, 2015, 21:59:23 »
gralem guardiola, tym z 3ma obroncami, dwa tyfosnie temu bylo idealnie,az do aktualizacji przedostatniej. Ts 99,  teraz mega padaka, zmienilem trenera na tego z Atletico, niby wszystko super, bo przy szybkim odbiorze Remy mi zawsze idealnie wychodzi na kontry, ale tak jak I przy guardioli tak I teraz wszustko wyglada jak kibel po sraczce. Nic nie ustawiam wiecej, nie grzebie w ustawieniach w game planie, ew czasem podsuwam kopaczy lub cofam.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
to lipa, mi poza dzisiejszym dniem gdzie łapie lost conn gra sie dobrze. obrona zgrana, dobrze broni, w ataku pozycyjnym ładnie ludki sie pokazują.
Gram luisem Enrique tyle  że skrzydłowych na SS zamieniłem i lekko do środka przesunąłem teraz mam 3 x SS

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2665 dnia: Listopad 10, 2015, 22:03:27 »
u mnie obrona zapomniala po co jest, bylo dobrze to musieli poyebac cos, cale konami. mialem w ostatnim meczy z 4 mega setki. to nie trafiali w bramki albo trafiali w bramkrza, gdzie idealnie mierzylem po rogach. w 80 minucie przy 2:6 yeblem padem I wylaczylem to gowno. Wracam do Uncharted I Mgs , mniej stresu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline DiscoG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.10.2010r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2666 dnia: Listopad 10, 2015, 22:29:44 »
po dzisiejszum graniu rezygnuje z pesa, pierwszy raz rozlaczylem soe przed meczem, stan nerwow siegna zenitu. To jest jakis zart. Tak marudze, narzekam ale po prostu nie da sie grac, nic nie laguje wszusyko jest ok, kazdy podaje gdzie chce, zawodnicy sie przewracaja w obronie, a Neymar na czerwono wchodzi w 4 obroncow jak w maslo, chociaz od wciskania X mnie juz palec boli, paranoja I tragedia.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. W tym tygodniu Neymar to robot nie do zatrzymania, każdy strzał to praktycznie bramka, strasznie daje się we znaki. Zadowoleni mogą być tylko ci co go mają w składzie.

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2667 dnia: Listopad 10, 2015, 22:32:13 »
u mnie obrona zapomniala po co jest, bylo dobrze to musieli poyebac cos, cale konami. mialem w ostatnim meczy z 4 mega setki. to nie trafiali w bramki albo trafiali w bramkrza, gdzie idealnie mierzylem po rogach. w 80 minucie przy 2:6 yeblem padem I wylaczylem to gowno. Wracam do Uncharted I Mgs , mniej stresu.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Po*ebali i to na maksa, powinni to zmienić w tym tygodniu bo to jest masakra, i to nie tylko moja opinia, inni też to dostrzegli, gracze którzy nie przegrywali seriami zaczęli mieć passe 5 meczów bez zwycięstwa,  to żart
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2668 dnia: Listopad 10, 2015, 22:42:31 »
Dokładnie. W tym tygodniu Neymar to robot nie do zatrzymania, każdy strzał to praktycznie bramka, strasznie daje się we znaki. Zadowoleni mogą być tylko ci co go mają w składzie.
ja go mam i uwierz mi dałbym ze 100k GP żebym za niego mógł dostać Teveza
sposób na Naymana? dwie chamskie kosy od tyłu ( gdzieś w  środku pola żeby czerwo nie było) i kontuzja, sprawdzone bo tracę go co drugi mecz  8)

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2669 dnia: Listopad 10, 2015, 23:04:13 »
Ta, po**bali, nie bardzo wiem co, śmiesznie się to czyta bo ciągle jęczą te same osoby, mi gra się cały czas tak samo, jest ktoś na tym forum co jak przegra parę meczy to nie jęczy że coś po**bali? ,można wygrać i przegrać z każdym w kretyńskich okolicznościach, ot cały PES, zawsze taki był, przegrywasz seriami to se odpuść jeden z drugim na 2,3 dni, pograj w online div, pofarm se GP a nie płaczesz że coś po***ali, sorry, nie pisze nicków, nie robię żadnych osobistych wycieczek bo mi też zdarzy się czasami ponarzekać ale niektórzy tak już przeginają że aż żałośnie się to czyta.
Co do tego cygana Neymara, to smiechen ma rację, dwie solidne kosy w okolicach środka boiska i po beduinie, mi największą trudność w grze przeciwko niemu sprawia ten balans ciałem, gibie się jak rezus i ciężko go wyczuć w pojedynkach sam na sam ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 10:43:55 wysłana przez hose444 »

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2670 dnia: Listopad 10, 2015, 23:14:32 »
Ta, pojebali, nie bardzo wiem co, śmiesznie się to czyta bo ciągle jęczą te same osoby, mi gra się cały czas tak samo, jest ktoś na tym forum co jak przegra parę meczy to nie jęczy że coś pojebali? ,można wygrać i przegrać z każdym w kretyńskich okolicznościach, ot cały PES, zawsze taki był, przegrywasz seriami to se odpuść jeden z drugim na 2,3 dni, pograj w online div, pofarm se GP a nie płaczesz że coś pojebali, sorry, nie pisze nicków, nie robię żadnych osobistych wycieczek bo mi też zdarzy się czasami ponarzekać ale niektórzy tak już przeginają że aż żałośnie się to czyta.

człowieku dla ciebie może nie ma żadnej różnicy czy przegrasz 2-0 czy 3-0, ale po aktualizacji moja taktyka którą kosiłem wszystko przez pare miesiecy jest do wy*ebania, chyba nie grałeś w 15 jak tam bawili sie czasami tempem gry i w w pes 16 zaczynają robić to samo, w tamtym tygodniu obrona ustawiona że nikt sie nie mogl przecisnac a w tym piłki wchodzą zza obroncow jak w masło, ja nie płacze z tego powodu bo wiem że w tym tygodniu gra będzie wyglądała jak w tamtym po fali maili do konami...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2671 dnia: Listopad 10, 2015, 23:27:35 »
człowieku dla ciebie może nie ma żadnej różnicy czy przegrasz 2-0 czy 3-0, ale po aktualizacji moja taktyka którą kosiłem wszystko przez pare miesiecy jest do wy*ebania, chyba nie grałeś w 15 jak tam bawili sie czasami tempem gry i w w pes 16 zaczynają robić to samo, w tamtym tygodniu obrona ustawiona że nikt sie nie mogl przecisnac a w tym piłki wchodzą zza obroncow jak w masło, ja nie płacze z tego powodu bo wiem że w tym tygodniu gra będzie wyglądała jak w tamtym po fali maili do konami...
Człowieku, po pierwsze to nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, po drugie przegrywam póki co sporadycznie a jak już przegrywam to masz rację, nie robi mi różnicy czy 1-0 czy 5-4 efekt końcowy ten sam a po trzecie w 15 grałem, wiem, bawili się i będą się bawić, można się przystosować albo nie grać, proste. "fala maili do konami" łał, japońce pewnie zadrżały i już w pocie czoła zmieniają ustawienia żeby takie mistrze jak ty były zadowolone, trzeba było jeszcze w tej "fali maili" o cheaterach,lagach i runtime errorach czy co wam tam na kompach wyskakuje wspomnieć to może wreszcie by po kilku ładnych latach też z tym porządek zrobili ;D , btw co tobie za różnica jeśli o myclub chodzi? chyba przy farmieniu to nie robi wielkiej różnicy...

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2672 dnia: Listopad 10, 2015, 23:46:54 »
Człowieku, po pierwsze to nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie, po drugie przegrywam póki co sporadycznie a jak już przegrywam to masz rację, nie robi mi różnicy czy 1-0 czy 5-4 efekt końcowy ten sam a po trzecie w 15 grałem, wiem, bawili się i będą się bawić, można się przystosować albo nie grać, proste. "fala maili do konami" łał, japońce pewnie zadrżały i już w pocie czoła zmieniają ustawienia żeby takie mistrze jak ty były zadowolone, trzeba było jeszcze w tej "fali maili" o cheaterach,lagach i runtime errorach czy co wam tam na kompach wyskakuje wspomnieć to może wreszcie by po kilku ładnych latach też z tym porządek zrobili ;D , btw co tobie za różnica jeśli o myclub chodzi? chyba przy farmieniu to nie robi wielkiej różnicy...

konami na wersje pc i cheaterow ma wyje*ne, ale co do innych platform to potrafią słuchać ludzi, gdybyś chciał wiedzieć to Guardiola który byl dostepny to wlasnie efekt maili ludzi którym brakowalo tego menadzera, w poprzedniej wersji nikt nie miescił sie na ławce pozniej po mailach zwiekszyli menadzerom rating, a w tej wersji jak sie ma dobrego menadzera to jest w stanie pomiescic duzo dobrych graczy, takie bawienie sie suwakami jest wkurzające ale wiem ze to przejsciowe  :) co do cheaterów to wszędzie są czy to na pc czy ps4...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2673 dnia: Listopad 11, 2015, 00:19:43 »
takie bawienie sie suwakami jest wkurzające ale wiem ze to przejsciowe  :)

Wiesz ale jednocześnie lament podnosisz i próbujesz dogryzać komuś kto ma inne zdanie na ten temat albo podchodzi do tego obojętnie ;D

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2674 dnia: Listopad 11, 2015, 05:38:55 »
lex To moze I gra sie dobrze, spoko ja wszystko rozumiem, ale od czasu mojego pierwszego narzekania ze spadne zaraz do 12 ligi spadlem do 8, po pewnej aktualizacji zmienilem trenera wlasnie ma guardiole z 3 obroncami, doszedlem do 2 ligi na luzie, jak przegralem mecz to po prostu trafialem na mega wyjadaczy, ale kilka lig przeszedlem bez zadnej przegranej, teraz juz jestem spowrotem w 4 I moze jakims cudem awansuje, w co watpie. To nie jest normalne dostawac z typami z ratingiem 300 czy 400 albo jak maja ts 65 ;-) tak jak napisalem ja sobie narazie odpuszczam, bo w koncu pad wleci w sciane. Nie mam zamiaru tu sie napinac, napisalem swoje odczucie z gry na ta chwile, a Ty mozesz to odbierac jako placz I lament :-P

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline ortom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2675 dnia: Listopad 11, 2015, 10:33:35 »

Chyba nie wiem, o co w tej grze biega :(

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2676 dnia: Listopad 11, 2015, 10:46:46 »

Chyba nie wiem, o co w tej grze biega :(
Jak to o co?? No dzida i do przodu. Moze sie co ustrzeli

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2677 dnia: Listopad 11, 2015, 10:50:05 »
POJEBALI COŚ...
VIVA FCB!!!!!

Offline Cielak1990

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 09.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2678 dnia: Listopad 11, 2015, 10:59:16 »
Zobaczymy w jaka gre bedziemy grac od czwartku :-)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2679 dnia: Listopad 11, 2015, 11:05:36 »
lex To moze I gra sie dobrze, spoko ja wszystko rozumiem, ale od czasu mojego pierwszego narzekania ze spadne zaraz do 12 ligi spadlem do 8, po pewnej aktualizacji zmienilem trenera wlasnie ma guardiole z 3 obroncami, doszedlem do 2 ligi na luzie, jak przegralem mecz to po prostu trafialem na mega wyjadaczy, ale kilka lig przeszedlem bez zadnej przegranej, teraz juz jestem spowrotem w 4 I moze jakims cudem awansuje, w co watpie. To nie jest normalne dostawac z typami z ratingiem 300 czy 400 albo jak maja ts 65 ;-) tak jak napisalem ja sobie narazie odpuszczam, bo w koncu pad wleci w sciane. Nie mam zamiaru tu sie napinac, napisalem swoje odczucie z gry na ta chwile, a Ty mozesz to odbierac jako placz I lament :-P


Nie bierz tego do siebie ;) może za jakiś czas i mnie to dopadnie i będę miał podobne odczucia ale narazie jest ok. ni lepiej, ni gorzej niż po premierze ;D luz.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2679 dnia: Listopad 11, 2015, 11:05:36 »