Autor Wątek: Dziwny celownik oraz pytanie o strzały!  (Przeczytany 874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malina1809

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.09.2015r.
Dziwny celownik oraz pytanie o strzały!
« dnia: Wrzesień 30, 2015, 21:56:26 »
Siema. PES 2016 to mój pierwszy PES. Gra sie miodnie oprócz jednej ważnej rzeczy. Jak to jest z tymi strzałami? PRAWDOPODOBNIE zmieniłem cos w ustawieniach (bo troche grzebałem) i teraz przy naciśnięciu X pojawia mi sie na bramce takie przerywane koło i to nim celuje. To tak jest fabrycznie czy ja cos zmieniłem?? A i jeszcze jedno: jak biegnę w strone bramki  i strzelam -mam LS wychylony do przodu to pilka leci albo nad bramką albo prosto w poprzeczke! I znowu pytanie czy to jest tak fabrycznie ze musze puścić gałke albo dac na bok zeby strzelic w światło bramki? Dzięki za pomoc.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Dziwny celownik oraz pytanie o strzały!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2015, 19:41:05 »
Zmieniłeś, tam w ustawieniach z obrazkiem pada, musisz ustawić na Type 1 lub default.
Oczywiście w settings też musisz ustawić dobrze pada, czy odpowiada temu co wciskasz na padzie.

Offline niebieski9

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: pl
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2015r.
  • Gram w: pes 2015
Odp: Dziwny celownik oraz pytanie o strzały!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2015, 11:51:30 »
Siema. PES 2016 to mój pierwszy PES. Gra sie miodnie oprócz jednej ważnej rzeczy. Jak to jest z tymi strzałami? PRAWDOPODOBNIE zmieniłem cos w ustawieniach (bo troche grzebałem) i teraz przy naciśnięciu X pojawia mi sie na bramce takie przerywane koło i to nim celuje. To tak jest fabrycznie czy ja cos zmieniłem?? A i jeszcze jedno: jak biegnę w strone bramki  i strzelam -mam LS wychylony do przodu to pilka leci albo nad bramką albo prosto w poprzeczke! I znowu pytanie czy to jest tak fabrycznie ze musze puścić gałke albo dac na bok zeby strzelic w światło bramki? Dzięki za pomoc.
strzały ustawiłeś na advanced, zmień na basic i będzie ok (w ustawieniach z obrazkiem pada wciskasz kwadrat i tam zmieniasz schoot type na basic)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dziwny celownik oraz pytanie o strzały!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2015, 11:51:30 »