Autor Wątek: Problem z grą wieloosobową.  (Przeczytany 2595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zielony3986

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.09.2015r.
Problem z grą wieloosobową.
« dnia: Wrzesień 30, 2015, 16:04:59 »
Cześć wszystkim.
W tym roku postanowiłem zakupić PESa 2016, ponieważ mój komputer już nie dał rady uciągnąć kolejnej odsłony Fify - a na konsole czy podrasowanie komputera nie mam kasy.
Póki co jestem zadowolony z samej gry, aczkolwiek pojawił się pewien problem. Mianowicie, chciałem podzielić się z kumplem wrażeniami z nowej gierki i zaprosiłem go żeby sobie pograć na dwóch. Gra odpalona, pady podłączone, chcemy zaczynać i klops... Gra nie widzi drugiego kontrolera. Żeby było śmieszniej, to nie wina pada, bo po odłączeniu jednego z nich wszystko jest ok. Kiedy podłączone są oba, to działa tylko ten, który został podłączony jako pierwszy. Co gorsza, niemożliwa jest też gra klawiatura vs pad ponieważ, kiedy gra była odpalona z padem jako domyślnym kontrolerem, to podczas wyboru stron, nie widzi nawet klawiatury.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, ponieważ nie mam zbyt dużego doświadczenia w PESie. Co należy zrobić żeby gra mogła wykorzystać większą ilość kontrolerów?
Proszę o wyrozumiałość  i z góry dzięki za pomoc. ;)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z grą wieloosobową.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2015, 16:51:23 »
Musisz wejść w settings.exe (tam gdzie zainstalowana gra)
Tam w zakładce Controller dla napisu Controller wybierasz pada który będzie jako pierwszy czyli Controller 1 (maksymalnie można podpiąć 4 pady).
W napisie Device wybierasz pada swego.

I tam samo robisz dla gracza (pada) drugiego. Controller 2 i pad jego (nie twój) w Device.

Do tego sprawdźcie czy dobrze przypisane są klawisze, względem obrazka i przycisków które wciskacie na padzie.

PS.

Controller 1 zastępuje klawiaturę, czyli jak jest pad ustawiony jako controller 1 możesz w grze sterować padem i klawiaturą.

Klawiatury w grze nie przestawisz na środek.

Jak che się grać klawiatura vs. pad to pada ustawia się jako kontroller 2.

Chyba wszystko już jasne ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z grą wieloosobową.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2015, 16:51:23 »