Autor Wątek: Problem z MyClub PC Steam  (Przeczytany 905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ragus23

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.04.2012r.
Problem z MyClub PC Steam
« dnia: Kwiecień 02, 2016, 09:14:33 »
Z racji, że to mój pierwszy post, witam wszystkich na forum i proszę o pomoc. Po zainstalowaniu MyClub grałem bezproblemowo tydzień, po czym teraz wyrzuca mnie tuż po starcie meczu, nieraz nawet zanim wczyta się rozpoczęcie od środka. Dzieje się to za KAŻDYM razem kiedy próbuję zagrać. Zazwyczaj z niczyjej winy, raz pokazało, że z mojej. Próbowałem wszystkiego z tematu z FAQ i nic nie pomogło. Czy ktoś miał podobne problemy i wie jak sobie z tym poradzić?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2016, 09:16:37 wysłana przez ragus23 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z MyClub PC Steam
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2016, 10:19:01 »
Masz aktualne DLC ?
Wgrywałeś jakieś dodatki ? Może to ich wina ?
W meczach towarzyskich (szybkie mecze) też tak jest ?

Problem może być z osobami, z którymi się łączysz. Mogą mieć jakieś dodatki które nie działają z online lub tak słabą jakość online że zrywa połączenie lub oni sami lub wina serwerów.

Offline ragus23

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.04.2012r.
Odp: Problem z MyClub PC Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 04, 2016, 02:56:50 »
Dzięki za odpowiedź, sam odpisuję późno wybacz - weekend. Ściągnąłem darmowy MyClub na Steamie, z tego co widzę jest to wersja 1.04.00 data pack 3.00. Gram dywizje i problemy zaczęły się od awansu do ósmej, najdziwniejsze jest to, że rozegrałem wcześniej ponad 50 spotkań bez przeszkód, nie rozłączało (tylko kilka razy dziwnym trafem jak wysoko prowadziłem :)). Teraz próbowałem grać spokojnie ponad 20 razy i rekord to 10 minut meczu, więc to raczej nie wina rywali, chyba że spotkałem pod rząd 50 z dobrym netem i 20+ z kiepskim :) Nieraz wyrzuca nawet przy wybieraniu składów. Wobec tego wyczekuję niecierpliwie na jakiekolwiek rozwiązanie, gdyż sam już próbowałem wszystkiego i straciłem wiarę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 03:06:15 wysłana przez ragus23 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z MyClub PC Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:44:46 »
Tutaj nie pomogę, to dosyć obszerny temat.
Polecam for informatyczne i pisać do suportu konami po angielsku :)

Serwery konami i łącza różnych graczy są różne (jakość sieci, szybkość), albo trafisz albo nie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z MyClub PC Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:44:46 »