Autor Wątek: Która gra piłkarska jest lepsza ?  (Przeczytany 1991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aloha

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2016r.
Która gra piłkarska jest lepsza ?
« dnia: Kwiecień 08, 2016, 18:34:23 »
Witajcie. Mam do was pytanie z czym według was pes jest lepszy od fify ? Grałem w pes strasznie długo do 2012 w fife również i od roku 2012 fifa.bardzirj mnie do siebie przyciągnęła głównie dzięki tym że jest więcej możliwości gry(odbiory, kombinacja gra itp.) f
 Jednak zakupiłem sobie z czystej ciekawości pes 16 i strasznie ale to strasznie żałuję. Według mnie ta gra nic się nie zmieniła pod względem grywalnosci od czasu kiedy zakończyłem przygodę z pes. Jedynie z czym pes jest lepszy to grafika jak i kariera jest troszkę lepiej rozbudowana. Jednak grywalnosci jest dużo dużo gorsza. Mam przyzwyczajenie z fify być może próbuje tutaj robić rzeczy których jestem nauczony w fifie ale się nie da. Fifa według mnie strasznie odbiega od pes. Fakt jestem nauczony gry w fifa gram w nią kupę lat w każdej odsłonie grałem w pierwszej lidze on-line. Z tego co zauważyłem pes stoi w miejscu a fifa ciągle się rozwija ciągle dodają jakieś usprawnienia w grze przez co gracz ma więcej możliwości. Jest to temat do dyskusji więc proszę nie kasować chce poczytać opinie użytkowników i wymienić się spostrzeżeniami. Piszę z tel więc sory za błędy pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2016, 19:14:08 wysłana przez we'street »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2016, 06:09:16 »
Dwie gry są fatalne.
Ale jeśli przychodzisz pytać na forum PESa która gra lepsza to wygląda to na tani troling.
Idź zapytaj na forum miłośników kotów co kupić psa czy kota i oczekuj obiektywnej odpowiedzi.

Offline Aloha

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2016r.
Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:04:22 »
Tani troling ? Gram kolejny dzień i żałuję pieniędzy wydanych. Odbiory grywalnosci jest masakra a o bramkarza chyba nie wspomnę. Po prostu ciekawi mnie co wy w tej grze widzicie ? Z czym jest lepsza od fify ? Bo fifa fakt jest też fatalna ale nie aż tak. O wiele wiele lepiej się gra w fife niż pes. To co się w pes dzieje to śmieszne jest bardzo czasami również brakuje mi już nerwów więc również będę sprzedawał pes w niedługim czasie

Offline Aloha

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2016r.
Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:07:55 »
Podania również masakra jakaś. Presing zawodników też stoją i się patrzą na piłkę. Ta gra zeszła na psy. Pomyśleć że kiedyś pes był.numerem jeden...

Offline Aloha

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2016r.
Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:17:35 »
Czy w tej grze ewogole jest ręką ? I czy sędziowie wiedzą co to faul ? Przecież to masakra jest tyle dostałem wslizgow bez piłki i faulu nie ma.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2016, 15:22:12 »
Gianni Infantino zapowiedział,  że od 2017 roku nie będzie czegoś takiegonjak faul i piłka stanie się bardziej męską grą.
Jako,  że PES jest ponadczasowy wprowadzil te zmiany już w tej edycji.

A tak na serio.  PES 2016 to frustrujące, oskryptowane, automatyczne gówno nie warte 5 złotych.
Natomiast offline ta gra miażdży fife pod każdym względem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Która gra piłkarska jest lepsza ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2016, 15:22:12 »