Autor Wątek: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie  (Przeczytany 103560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Spirit

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.04.2016r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #680 dnia: Kwiecień 03, 2016, 18:05:04 »
Odpalilem przez exe  gra wyswietla  wersje 1.3 czy jakso tak z dlc 3.0 ale brak euro :) Co teraz z tym bublem ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2016, 18:05:24 wysłana przez Spirit »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #681 dnia: Kwiecień 04, 2016, 09:48:43 »
Wgralem 4.0 i bylo ok  ale po wgraniu 4.1 selector  wywala ze przestal dzialac i tyle ktos wie jak to naprawic ???
napisałem co zrobić.....

@edit: napisałem do MichW co z tym selektorem, a na dniach, już myślę, naprawdę finalna wersja patcha, z nowymi dodatkami etc, oraz z modem na sezon 16/17.....
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 12:07:05 wysłana przez stanek1983 »

Offline Spirit

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.04.2016r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #682 dnia: Kwiecień 04, 2016, 12:58:14 »
wszystko robilem wedle info z 1 stronki do 1.03 dlc 2 dziala pozniej juz nie mozesz mi napsiac co mam od tego momentu zrobic krok po kroku wliczajac w to info o zmianie wartosci na 0 jak pisales na poprzedniej stronie ??
Ja zmienialem te wartosci i podmienialem plik exe steam to i tak czy przez elector czy exe wywala mi wersje 1.03.2 czy jakos tak
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 13:09:31 wysłana przez Spirit »

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #683 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:34:27 »
Witajcie ;) Mam pytanko do was i byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Czy jak wersje 4.0 zainstaluję na czystego Pesa to będzie ładnie działać ? ;) Czy trzeba coś jeszcze oddzielnie pobrać.

Dziękuję z góry za odpowiedź ;)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #684 dnia: Kwiecień 04, 2016, 15:54:45 »
eh...

normalnie wgrywasz patcha wedle instrukcji
w folderze od selektora masz nazwy folderów tak jak w samym selektorze (wybór .exe) jest
kopiujesz z wybranego folderu (opcji .exe) pliki (wszystkie z folderu wybranego) do folderu głównego gry i dajesz podmień wszystko
teraz uruchom grę poprzez 2klik na plik .exe

REJESTRACJA lub LOGOWANIE najnowszy patch konami, wgrywasz do folderu głównego gry, podmieniasz i grasz

PS. w selektorze Stanka mogą być stare crack z exe 1.03 i nie będą działać poprawnie. Chcecie piracić i mieć wersję gry .exe 1.04 (czyt. Patch Version 1.7.0.0) to szukajcie sobie crack'a na necie REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2016, 19:55:44 wysłana przez we'street »

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #685 dnia: Kwiecień 05, 2016, 10:58:26 »
Patch dziala, loga, druzyny, stadiony i bandy mam. Nie moge natomiast wlaczyc selektora, mam scorebord z bundesligi, wchodzac w selektora wyskakuje mi program przestal dzialac. Ktos wie jak to rozwiazac? Zrobilem tak jak w instrukcji. Wersja gry moze byc problemem?  Pro Evolution Soccer 2016 [FitGirl Repack] 
PROBLEM ROZWIAZANY- trzeba bylo wpisac 0 w indexach, dzieki za info, dzieki za patcha.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2016, 11:03:19 wysłana przez Raulos »
Steam ID: Rau7os

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #686 dnia: Kwiecień 08, 2016, 16:51:24 »
LA LIGA PATCH 2016 5.0 by stanek1983 [09.04.2016]
   FINAL VERSION



ZMIANY W WERSJI 5.0:

- update Selector La Liga Patch:
  - dodano nowe teamy classic LaLiga
  - dodano nowe exe w trybie sezon 2016/17
  - update pod DLC EURO 2016
  - nowy ballpack, face, kitsy
  - nowe loga reprezentacji euro 2016
 


ZMIANY OGÓLNE :

- kompatybilny z DLC 3.0 i exe 1.70 (1.04.)
- selektor online/offline (gameplay Yair ,Original Konami exe, no original exe, season 2016/17)
- selektor Scoreboard
- selektor graficzny ML Mode
- intro La Liga
- nazwiska pisane Messi zmiast MESSI
- wszystkie transfery
- dodano kitsy dla Premier League i  Npower Championship, Liga NOS, Bundesliga, Others + logo KMŚ dla Barcelony
- dodano kitsy dla brakujących reprezentacji
- dodano  poprawne loga  dla lig i turniejów
- loga reprezentacji EURO 2016
- dodani piłkarze classic oraz zespół La Liga classics
- update statystyk piłkarzy i klubów (m.in: Chelsea, Valencia w dół, Leicester, Villarreal, Tottenham w górę)
- dodana Bundesliga
- dodana MLS
- dodana M1-League
- poprawione nazwy zespołów z Ameryki Południowej
- dodano kluby w Others Europe (full Champions League i Europa League - SHAKHTAR DONIECK, CSKA MOSKVA, ROSENBORG BK, FK   KRASNODAR, BESIKTAS JK, CELTIC FC, PAOK SALONIKI, PIAST GLIWICE, FC VIKTORIA, WISŁA KRAKÓW, FC MIDTJYLLAND, MALMO FF, FC DNIPRO, FC BRUGGE, FENERBAHCE SK, SLOVAN LIBEREC, DINAMO ZAGREB, FK QABALA, FK ASTANA, LEGIA WARSZAWA, MOLDE FK, DINAMO MINSK, FC SION, RAPID WIEN, FK SKEDERBEU, LOKOMOTIV MOSKVA, ASTERIS TRIPOLIS, RUBIN KAZAN )
- poprawiono nazwy zawodników w drużynach klasycznych
- poprawiono niektóre reprezentacje
- dodano kitsy na sezon 2015/16
- dodano kilku brakujących zawodników
- dodano 2500 nowych face
- realni trenerzy dla niektórych zespołów i reprezentacji
- młode talenty z Barcelony B, Realu Castilla, Atletico B i Valencia Mestalla w ML
- nowy bootspack
- ballpack by danny
- usunięte replay logo
- 32 stadiony: Guiseppe Meazza; - Old Trafford - Allianz Arena; - Estadio do Morumbi; - Estadio Urbano; aldeira'; - Juventus Stadium;
     - Saitama Stadium 2002; - San Siro; - Fussbal Arena Munchen; - St. Jakob-Park; - Emirates Stadium; - Anoeta; - Power8 Stadium;
     - Borussia Park; - KONAMI Stadium; - Camp Nou; - Estadio de Riazor; - Mestalla; - Wembley Stadium; - Türk Telekom Arena;
     - Estadio da Luz; - Ramón Sánchez-Pizjuán; - Benito Villamarín; - Stade de Franc; - La Rosaleda; - Santiago Bernabéu;
     - Ciutat de Valencia; - Estadio de Balaídos; - King Fahd International Stadium; - Estadio de Vallecas; - El Monumental;
     - La Bombonera; - Nuevo Estadio de Los Cármenes; - Coliseum Alfonso Perez; - Estádio Jose Alvalade; - Estádio do Dragao;
     - Vicente Calderón; - Olympiastadion Berlin; - National Stadium in Warsaw

- spolszczenie by tommy999 - wersja dopasowana do tego patcha
- adboards
- chants
- wyłączane replay logo (powoduje zawieszanie się gry)

Zakaz modyfikacji, kopiowania i używania moich plików w patchach bez mojej zgody.

Hasło do wypakowania:  forum.pesleague.pl
 
Credits:  maciejos00, Mikrof, Slaveq, smeagol75, VirtuaRed, Estica, lagun-2, extreme, solusipse, tommy999pl, MichW




INSTRUKCJA:


1. Przed instalacją nie musisz posiadać DLC 1.00, 2.00, 3.00  zawarte w patchu oraz oryginalne, bądź nie oryginalne exe 1.07 (crack 1.04)
2. Musisz usunąć plik EDIT00000  z save z Moich Dokumentów
3. Usnąć wszystkie pliki z folderu download tam gdzie masz zainstalowaną wersję
4. Pobierz patch i wklej wszystkie pliki z folderu download do swojego folderu download
5. Plik EDIT000000 wklej do folderu save w moich dokumentach
6. Folder La Liga Patch Selektor i plik La Liga Patch Selektor.exe wklejamy obok folderu download (nie sugerować się moją ilością plików w folderze to są moje dodatki poprawiające grafikę  ;D ;D )

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

7. Pamiętaj by wyłączyć antyvirusa i dodać cały folder z grą do wyjątków.

8. Uruchamianie gry przez selektor: (pierwsze uruchomienie wymagane jako administrator)
 1.) No Original exe - dla nieoryginalnej wersji gry (działają wszystkie dodatki z patcha)
  - wybieramy z listy No Original exe - Offline La Liga Patch klikamy "change"
  - klikamy Play Offline Mode i gramy offline
  - jest to tryb do nieoryginalnej wersji PES2016

 2.) Original Steam .exe - Online My Club (work online) (działają tylko loga i kitsy)
  - wybieramy z listy Original Steam .exe - Online My Club (work online) klikamy "change"
  - klikamy Play Online Mode i gramy online z połączonym kontem PES2016
  - jest to tryb dla oryginalne wersji PES2016, jesteśmy podłączeni do konta PES2016 możemy zagrać w MyClub Online
     i Exibithon Match Online

 3.) Original/no original Steam .exe - Gameplay Yair (działają wszystkie dodatki z patcha)
  - wybieramy z listy Original/no original Steam .exe - Gameplay Yair klikamy "change"
  - klikamy Play Offline Mode i gramy online z połączonym kontem PES2016
  - jest to tryb dla oryginalne wersji PES2016, jesteśmy podłączeni do konta PES2016 możemy zagrać w MyClub Online
     i Exibithon Match Online

 4.) Original/no original Steam .exe - season 16/17 (działają wszystkie dodatki z patcha)
  - wybieramy z listy Original/no original Steam .exe - season16/17 klikamy "change"
  - klikamy Play Offline Mode i gramy online z połączonym kontem PES2016
  - jest to tryb dla oryginalne wersji PES2016, jesteśmy podłączeni do konta PES2016 możemy zagrać w MyClub Online
     i Exibithon Match Online, dodane nowe stroje dla niektórych klubów i nowe loga lig dla La Liga i Premier League

9. Patch uruchamiamy tylko i wyłącznie przez selektor po wybraniu odpowiedniego exe  przyciskami Online/Offline Mode. Gdy pojawi się komunikat o 3DMGame.ini musimy go usunąć z folderu gry.

10. Patch testowany na oryginalnej grze steam i na nie oryginalnej wersji RELOADED
11. Jest to wersja All In One - nie wymaga wcześniejszych wersji patcha.
12. Gdy masz problem z selektorem, znajdź w folderze La Liga Patch selektor pliki tekstowe "index" wpisz tam "0" i uruchom jeszce raz
12. Nie generujemy nic, żadnym Dptfilelist Generatorem, jeśli ktoś ma nie oryginalną wersję musi mieć crack  - nie zagra na tym Online !!!!









HASŁO: forum.pesleague.pl



SCREENY:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #687 dnia: Kwiecień 08, 2016, 17:39:11 »
Wielkie brawa za włożoną pracę!  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline PioMen10

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #688 dnia: Kwiecień 08, 2016, 19:29:53 »
Jesteś Wielki !!!
Już mnie yy strzelał jak nie działał mój ukochany path dzięki wielkie :)
Jedno pytanko a w mega będziesz zapodawał?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2016, 19:33:13 wysłana przez PioMen10 »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #689 dnia: Kwiecień 08, 2016, 19:34:20 »
Jesteś Wielki !!!
Już mnie yy strzelał jak nie działał mój ukochany path dzięki wielkie :)
Jedno pytanko a w mega będziesz zapodawał?

Wielkie brawa za włożoną pracę!  :)

dzięki pany, na mega nie będzie, tylko na hostuje.net, max 250 MB party, na MEGA nie mam już miejsca

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 08, 2016, 21:40:35 »
Super to wygląda :D Super patch 8)

Offline kingrehis1987

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2016
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2016r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 09, 2016, 01:25:56 »
Niestety nie działa po zgraniu wszystkiego uruchomiłem selector i wyskakuje blad crack tez nie dziala mam piracka wersje.

aha zauważyłem że selector nie dziala tylko po skopiowaniu do folderu z pesem na pulpicie jak włączam harczy o co kaman ??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 01:50:49 wysłana przez kingrehis1987 »

Offline l.peszek

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.02.2015r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 09, 2016, 03:10:00 »
W patch poświęco wiele pracy, gratylacje efektu końcowego panowie. Niestety u mnie to samo jak i u kolegi wyżej, oprucz harczenia bo selector działa tylko w ustawienia Ml mode i Scoreboards, odpalić gry się nie da ale uruchomiłem gre nie z selectora tylko z exe. wgrywając cracka w wersji reloaded i użyciu DpListGeneratora ale wyrzuca czasem  do pulpitu gdy wchodzę w edycje niektótych piłkarzy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 03:22:27 wysłana przez l.peszek »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 09, 2016, 09:54:09 »
Nie wiem jak jest w tym selektorze ale, czytamy ze zrozumienie !

12. Gdy masz problem z selektorem, znajdź w folderze La Liga Patch selektor pliki tekstowe "index" wpisz tam "0" i uruchom jeszce raz
12. Nie generujemy nic, żadnym Dptfilelist Generatorem, jeśli ktoś ma nie oryginalną wersję musi mieć crack  - nie zagra na tym Online !!!!


Czyli grę uruchamiamy przez crack, przez samego siebie znalezionego. Do crack nie generuje się dpfilelist, jest dołączony do patcha i crack nie wpływa, bez względu na wersję, na dpfilelist.
Innymi słowy, patch jest robiony dla osób co mają steam, oryginalną grę. Dlatego "piraci" musza grę uruchamiać prze .exe nie selektor.

Cytuj
Dptfilelist Generator - program którym dodaje się różne elementy graficzne i textowe do gry w plikach z rozszerzeniem nazwa_pliku.cpk do folderu download, który znajduje się w głównym folderze gry. Aby jakiś dodatek działał poprawnie w grze, dpfilelist generator musi wspierać okreslone DLC na którym działa nasz dodatek a w samej grze musi ten DLC się znajdować (gra ma wgrany DLC 3.0 a my mamy dodatek który działa z DLC 2.0, możemy wygenerować nowy dpfilelist.bin, ale jest wielkie prawdopodobieństwo że ten dodatek pod DLC 2.0 nie będzie działał poprawie w grze, jeśli jest wgrany w grze DLC 3.0). Każdy patch zwiera w sobie już gotowy dpfilelist.bin wygenerowany przez autora patcha pod jego dodatki i nie trzeba nic generować jeśli nie dodajemy nowych dodatków. Po za tym numeracja pliku pes2016.exe nie ma znaczenia na dpfilelist.bin.
dpfilelist.bin - określa jakie dodatki (pliki z rozszerzeniem .cpk) bedą w grze działać, mimo że mamy więcej dodatków .cpk w folderze download, a w samym generatorze zaznaczyliśmy tylko 10 z 20 dodatków które będą, powinny, działać w grze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 10:39:29 wysłana przez we'street »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #694 dnia: Kwiecień 09, 2016, 10:32:51 »
Nie wiem jak jest w tym selektorze ale, czytamy ze zrozumienie !

12. Gdy masz problem z selektorem, znajdź w folderze La Liga Patch selektor pliki tekstowe "index" wpisz tam "0" i uruchom jeszce raz
12. Nie generujemy nic, żadnym Dptfilelist Generatorem, jeśli ktoś ma nie oryginalną wersję musi mieć crack  - nie zagra na tym Online !!!!


Czyli grę uruchamiamy przez crack, przez samego siebie znalezionego. Do crack nie generuje się dpfilelist, jest dołączony do patcha i crack nie wpływa, bez względu na wersję, na dpfilelist.
Innymi słowy, patch jest robiony dla osób co mają steam, oryginalną grę. Dlatego "piraci" musza grę uruchamiać prze .exe nie selektor.
zaraz dam fix, nie dałem poprawne exe. mój błąd, ale tak jak pisze we'street mam oryginalną grę i mi selektor działa... , błąd selektora to chyba różne wersje gry, bo np. gdy zapisuje EDIT000000 na wersji REOLADED piłkarze mają inne ID niż na oryginalnej grze, to wina exe

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #695 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:04:58 »
##########################################################

LA LIGA PATCH 2016 FIX 5.1 by stanek1983


- poprawione exe
  - nowe kitsy Euro 2016
  - nowe face
  - poprawiono dwa "fake" teams w others w ML
  - poprawiony Volkov (Lech)
 
 




LUB




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 11:05:29 wysłana przez stanek1983 »

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #696 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:29:48 »
No i pięknie. Wkońcu Donnarumma ma takiego ovr na jakiego zasługuje no i jest Rashford.
A tak z przymrużeniem oka, to Ronaldo w Classic La Liga nie powinien być w białych barwach? :D
A i zauważyłem na screen'ie, że na koszulce Barcelony nie ma Qatar Airways. Ale to tam taki mało ważny szczegół.
Mam nadzieję, że wkońcu będę mógł bez przeszkód pograć na scoreboard'zie BPL, bo ostatnio cięło mi, mimo że był ten pliczek no replay.
Elegancka robota. Każdy powinien docenić tyle ciężkiej pracy!

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 09, 2016, 11:48:01 »
No i pięknie. Wkońcu Donnarumma ma takiego ovr na jakiego zasługuje no i jest Rashford.
A tak z przymrużeniem oka, to Ronaldo w Classic La Liga nie powinien być w białych barwach? :D
A i zauważyłem na screen'ie, że na koszulce Barcelony nie ma Qatar Airways. Ale to tam taki mało ważny szczegół.
Mam nadzieję, że wkońcu będę mógł bez przeszkód pograć na scoreboard'zie BPL, bo ostatnio cięło mi, mimo że był ten pliczek no replay.
Elegancka robota. Każdy powinien docenić tyle ciężkiej pracy!
w classic do wyboru jest strój Barcy(1) i Realu (2), co do Qatar, kończy im się kontrakt, z tego co wiem bije się o niego Qatar i Pepsi, i nie wiadomo co będzie na koszulkach.... o którym scorze BPL mówisz bo są dwa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 11:48:45 wysłana przez stanek1983 »

Offline przem1412

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Lidzbark
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.09.2009r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:06:36 »
w classic do wyboru jest strój Barcy(1) i Realu (2), co do Qatar, kończy im się kontrakt, z tego co wiem bije się o niego Qatar i Pepsi, i nie wiadomo co będzie na koszulkach.... o którym scorze BPL mówisz bo są dwa

Dzięki za wyjaśnienie.
Mam jednak inny problem. Wszystko się pobrało, ładnie pozamieniałem, fix też wgrałem.
Selector się nie odpala. Index'y zapisałem na pulpicie z cyferką "0" i podmieniłem bo bezpośrednio miałem "odmowa dostępu". A gdy chcę odpalić grę przez .exe to wyskakuje nieszczęsne (0xc0000142). Nigdy mi się to wcześniej nie przytrafiało.

A co do score to chodzi mi o "EPL by ljq12697".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 12:10:04 wysłana przez przem1412 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:10:08 »
uruchamiałeś selektor jako admin, uprawnienia.. ?

Cytuj
Index'y zapisałem na pulpicie z cyferką "0"

to nie jest konieczne, jeśli nic nie zadziała powrócić trzeba do stanu pierwotnego
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2016, 12:11:24 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 09, 2016, 12:10:08 »