Autor Wątek: Czy możliwe że mam za słaby sprzęt ?  (Przeczytany 1100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kukiz87

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2016
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2016r.
Czy możliwe że mam za słaby sprzęt ?
« dnia: Lipiec 25, 2016, 21:23:07 »
Witam serdecznie jestem tutaj nowy i już z problemem :( zakupiłem dziś pes16 i mam takie zapytanie czy to możliwe aby na moim komputerze gra działała nie zbyt płynnie ? a mam

Procesor Amd a10 5750m 2,5 ghz
Ram 4gb
Grafika Radeon 8670 HD 2gb

w każdym can yourun it pokazywało mi ze bedzie chodizło na full detalach płynnie , pes 16 myclub chodzil na full płynnie a tutaj gram na minimalnych mam 60 fps jednak sa spowolnienia czesto w grze przy strzałach np, w replayach klatki spadaja tak na 20-35 , na medium mam ok 55 fps i w replayach ok 20 i na full mam ok 45-50 fps i w replayach ok 15 klatek , czy to możliwe ? komp mam w miare czysty nie mam syfu tylko kilka programów i orginalnych gier , antywirusa uzywam avg , czesto skanuje dysk cclenearem rejestr i ogólnie dysk.Czy gre uruchamiam w trybie power saving czy wysoka wydajnosc lub power high perfomance chodzi tak samo , nie ma żadnej różnicy , grając na wysokiej wydajnosci chyba komp korzysta z tej lepszej grafiki prawda ?

Prosze o pomoc :( co tu jeszcze zrobić aby grać w pełni płynnie

a jeszcze pytanie z innej beczki , jest może mod jakiś który wyłacza kibiców ?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Czy możliwe że mam za słaby sprzęt ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2016, 00:13:57 »
Nie licz na pełną płynność, na to wpływa wiele czynników.

Może taka jest różnica miedzy myclub a pełnym wydaniem. Konami ma to do siebie że dema są lepsze płynniejsze od pełnych wersji, aby wcisnąć kit i sprzedać produkt.

Gra nie jest w pełni zoptymalizowana w wielu aspektach (od zawsze), my club najwidoczniej jest bardziej dopracowany ale i okrojony. Może to jakieś inne elementy kodu gry wpływają na to. Trudno stwierdzić.

To że w settings pisze GOOD to nie znaczy że all będzie płynne. Jak z reszta w wielu innych grach.

Możesz pobawić się w ustawieniach karty graficznej od radeona u ustawić tam profil pod pesa, czyli jak uruchomisz grę załadują się określone ustawienia.

Możesz poczytać też FAQ, po za tym nic więcej nie doradzę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czy możliwe że mam za słaby sprzęt ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2016, 00:13:57 »