Autor Wątek: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa  (Przeczytany 69976 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 17, 2008, 22:58:22 »
Pytanie prywatne to było;] nie pozwoliłem publikować go

Offline argas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2006r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 18, 2008, 06:12:38 »
Mowiłem to Maćkowi na priv, ale powtórze publicznie. Strona działa coraz grzej i trzeba coś z tym zrobić, bo cierpi na tym liga i grupa (ok. 25 osób jak narazie) której zależy na rozgrywkach. Jak widać dobrowolna składka nie wywołała pospolitego ruszenia. Moim zdaniem wprowadzenie opłaty/licencji na gre w przyszłym sezonie rozwiązało by problem. Po pierwsze: znalazła by się kaska na serwer, po drugie: grały by tylko osoby którym zależy - co spowodowałoby mniejszą liczbę walkoverów i rezygnacji, a wszystko przyczyniło by się do bardziej zawodowj ligi. Może warto by zrobić jakąś ankietę kto jest za a kto nie. Pozdrowienia dla prawdziwych graczy.

Offline pes_master

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 137
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2007r.
  • cry me a river baby.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 21, 2008, 12:27:52 »
Jutro sie dorzuce...:D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 22, 2008, 11:14:41 »
widzę że wasze możliwości się wyczerpały.... jednak szczerze powiem, że moja wiara w was upadła...

szkoda..

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 25, 2008, 08:52:55 »
to, że musicie wpłacić kasę -szkoda wam - jakos to zrozumiem, ale, że nie kilkacie w reklamy google na stronie i nie dajcie nam możliwości utrzymania się za darmo to nie rozumiem...

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 27, 2008, 18:28:44 »
Panowie albo nazbieramy na serwer albo zamykamy lige. Nie ma sensu by korzystanie ze strony bylo meczarnia a nie przyjemnoscia. Decyzja lezy w Waszych rekach, nazbieranie na wlasny nowy serwer to najtansze rozwiazanie i albo sie to uda albo liga zostanie zamknieta gdy korzystanie ze strony bedzie coraz bardziej utrudnione co nastapi ze pewnoscia po wakacjach.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 27, 2008, 19:24:28 »
5zł poszło do rosiaka ;O

po *** piszesz bzdury..... żal

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 27, 2008, 20:12:01 »
Wiem , że mam pstro do gadania , ale mam pytanie -  czy w tej chwili gdy sytuacja z serverem wygląda tak a nie inaczej nie można było by zrezygnować z poszczegołnych nagród na rzecz wpłacenia tych pieniędzy na wspomniany server ?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 27, 2008, 20:33:46 »
Wiem , że mam pstro do gadania , ale mam pytanie -  czy w tej chwili gdy sytuacja z serverem wygląda tak a nie inaczej nie można było by zrezygnować z poszczegołnych nagród na rzecz wpłacenia tych pieniędzy na wspomniany server ?


jakich nagród???

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 27, 2008, 20:39:14 »
jakich nagród???

No dajmy na to za Ligę Mistrzów

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 27, 2008, 20:59:28 »
jeszcze trochę i będzie taka sytuacja że nie będzie tak wielu rozgrywek a trochę później - liga zostanie całkowicie zamknięta i wtedy każdy będzie "piszczał" i obwiniał każdego prócz siebie, tylko że wtedy już będzie za późno

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:01:01 »
serwer jest tak bardzo obciążony,że dziś podejmiemy na zebraniu zarządu decyzję z jakich rozgrywke rezygnujemy

Offline JarJar1112

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 80
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:03:02 »
Ja się nie dołożyłem bo mam teraz pilniejsze wydatki (wyobraźcie sobie jak się gra w pesa 2008 na medium żeby nie było lagów na zintegrowanej graficznej to mnie zrozumiecie), ale słyszałem coś o tym że Rodek miał kupić nowy serwer. Podobno już go wysłał. Swoją drogą od początku w to nie wierzyłem, bo tak samo miał mi przysłać graficzną i robił to 4 miesiące bez skutku ;D Więc jak to jest, tłumaczył się jakoś?

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:14:58 »
serwer jest tak bardzo obciążony,że dziś podejmiemy na zebraniu zarządu decyzję z jakich rozgrywke rezygnujemy

Tym bardziej nie rozumiem po co były działania dotyczące nowych rozgrywek :| no sry czegoś tu nie rozumiem .Mam jednak nadzieję , że nie pójdziecie na "łatwiznę" i nie wywalicie już tak okrojoną lige pes 4 .

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:27:09 »
Tym bardziej nie rozumiem po co były działania dotyczące nowych rozgrywek :| no sry czegoś tu nie rozumiem .Mam jednak nadzieję , że nie pójdziecie na "łatwiznę" i nie wywalicie już tak okrojoną lige pes 4 .

nie bedzie żadnych rozgrywke oprcz ligi i kończenia tego co mamy, do puki d puty nie bedzie nowego serwera....

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:33:20 »
cytuje:

Panowie albo nazbieramy na serwer albo zamykamy lige. Nie ma sensu by korzystanie ze strony bylo meczarnia a nie przyjemnoscia. Decyzja lezy w Waszych rekach, nazbieranie na wlasny nowy serwer to najtansze rozwiazanie i albo sie to uda albo liga zostanie zamknieta gdy korzystanie ze strony bedzie coraz bardziej utrudnione co nastapi ze pewnoscia po wakacjach.

Do czasu uzbierania na nowy serwer jedynymi nowy rozgrywkami beda ligi. Aktualnie toczace sie rozgrywki zostana dokoncznie ale zadne nowy typu LM nie zostana rozpoczete. Liga jest dla Was, nie dla Nas , pamietajcie o tym.

Jeżeli chcesz wspomóc finansowo działanie serwisu możesz przelać pieniądze na konto:

08 1140 2004 0000 3202 3045 0490
z tytułem przelewu : "Dotacja pesleague.pl" oraz nazwę użytkownika.

Aktualny stan konta: 445zl. Pozostało do zebrania 1055zl.

Offline tomus12300

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2007
  • location: www.ligapes.pl
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:35:44 »
Oj wy tu naprawde zbieracie na serwer od zawodników grorząc zamknięciem ligi? U mnie na lidze się tak nierobi;p ba nawet sam z własnej kieszeni daje na nagrody dla zawodników (nie będe tu wymieniał nazwy ligi bo mnie ktoś posądzi o spam czy coś). Pozdro pesleague

Offline _DJ_

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2005
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2005r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 27, 2008, 21:56:50 »
Oj wy tu naprawde zbieracie na serwer od zawodników grorząc zamknięciem ligi? U mnie na lidze się tak nierobi;p ba nawet sam z własnej kieszeni daje na nagrody dla zawodników (nie będe tu wymieniał nazwy ligi bo mnie ktoś posądzi o spam czy coś). Pozdro pesleague

tomus12300 śmiechu warte co piszesz!! Ty się chcesz swoją ligą równać do tej!!
Dzisiaj wpłacam kasę! i mam nadzieję że pare osób też odstapi sobie ze 2 paczki fajek czy tam innych rzeczy co by sobie mogli za to kupić (chodzi o te osoby co im zależy na istnieniu pesleague!!) i wyślą te głupie 10zł przynajmniej.... ja też napewno nie przeleję kroci ale chce pomóc bo ta liga ma swoją tradycję i warto zainwestować tak niewielką sumę i napewno przez jakiś czas (myślę że długi!!) będzie spokój.
A jak wiadomo ta strona istnieje dla Naszej zabawy!! zabicia wolnego czasu!! przecież nikt tutaj nie gra z przymusu tylko dlatego że chcą!! a msciciel, Maciek i reszta ekipy którzy poświecaja i to nie mało czasu na to aby ta zabawa była jak najbardziej urozmaicona i  oczywiście na wysokim poziomie!! Moim skromnym zdaniem należy się szacunek dla tych ludzi!! którzy robią wszystko żeby ta liga była najlepszą i jest!! i mam nadzieje że bedzie zawsze!! ale to już od nas graczy zależy!! więc ruszta swoje     kieszenie bo 10zł to chyba nie majątek!!
Pozdrawiam!

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 27, 2008, 22:15:52 »
cytuje:

Panowie albo nazbieramy na serwer albo zamykamy lige. Nie ma sensu by korzystanie ze strony bylo meczarnia a nie przyjemnoscia. Decyzja lezy w Waszych rekach, nazbieranie na wlasny nowy serwer to najtansze rozwiazanie i albo sie to uda albo liga zostanie zamknieta gdy korzystanie ze strony bedzie coraz bardziej utrudnione co nastapi ze pewnoscia po wakacjach.

Do czasu uzbierania na nowy serwer jedynymi nowy rozgrywkami beda ligi. Aktualnie toczace sie rozgrywki zostana dokoncznie ale zadne nowy typu LM nie zostana rozpoczete. Liga jest dla Was, nie dla Nas , pamietajcie o tym.

Jeżeli chcesz wspomóc finansowo działanie serwisu możesz przelać pieniądze na konto:

08 1140 2004 0000 3202 3045 0490
z tytułem przelewu : "Dotacja pesleague.pl" oraz nazwę użytkownika.

Aktualny stan konta: 445zl. Pozostało do zebrania 1055zl.





Oczywiście przyjdzie czas na rozliczenie tej sytuacji , liga już długo istnieje ale nie szukając winnych bo nie o to tu chodzi moim zdaniem powinno się umiejętnie rozdysponować własne zasoby - ciągłe nawoływanie nowych graczy , ciągle nowe rozgrywki - to jest super ale  też wiadomo trzeba to zrobić tak aby wsio grało już to pisałem że tendencja poszła w zła stronę kierunek ilość nie wartość, jakość .Przykład teraz "wali" się server a tu pomysł nowych rozgrywek- super ale zadania powinny być zintensyfikowane właśnie jak zdobyć fundusze .Słyszę że nagrody są w rozgrywkach i to całkiem przyzwoite nawet gracze się nie spodziewali - spoko ale nie można teraz wszystkie wydatki przeznaczyć na server? Maciek napisał że LIGA JEST DLA WAS , NIE DLA NAS .Przepraszam ale krew mnie zalewa jak ktoś tak pisze .Po 1 po co robić podziały jesteśmy MY nie ma ich , po 2 to jest absurd bo każdy admin jest zarazem graczem ! szanuję pracę adminów tylko proszę żeby nie było głosów typu " dużo gada a sam co zrobił " - dlaczego? admini są proklamowani przez obecnych adminów więc na tyle ile to jest możliwe na tyle wspieramy ligę nie pełniąc funkcję admina .

Zachęcam do wpłacania pieniędzy przez graczy tyle ile mogą każda złotówka się liczy i każda ta złotówka może uratować ligę .Adminów zachęcam do nowatorskich rozwiązań , które pozwolą uzyskać potrzebne fundusze .


Offline SEBAKLEJ

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 240
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 27, 2008, 22:24:01 »
jak widzicie  totalna porazka jestesmy tacy beznadziejni ze nawet nie potrafimy uzbierac na serwer   porazka  -----  hej moze by sie znalazlo 5 osob ktore dalyby po 200 zl i sprawa zalatwiona no w sumie 4 osoby po piata jestem ja   hello  i   naprawde co  niektorzy    hhee  normalnie zalamka

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 27, 2008, 22:24:01 »