Autor Wątek: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa  (Przeczytany 68793 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #260 dnia: Maj 06, 2008, 09:19:05 »
przesle cos nie cos bo widze ze nie dozbieracie sie do koncaroku jak tak dalej pojdzie;p
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #261 dnia: Maj 06, 2008, 13:35:05 »
Stan konta : 702zl

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #262 dnia: Maj 06, 2008, 18:04:11 »
poszło dziś przelewm 20 zł... pozdrawiam

Offline konradbr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #263 dnia: Maj 06, 2008, 19:33:29 »
ehh trzeba znalezc jakies rozwiazanie ktore pozwoli na biezaco zarabiac pieniadze na pesleague.pl ;)

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #264 dnia: Maj 06, 2008, 20:30:37 »
no, np obowiązkowa miesięczna składka od wszystkich graczy pesleague.pl w wysokosci 5-10zł... dla nas to grosze, niektórzy więcej pewnie na fajki wydają, a dla ligi byłby jakiś regularny pewny pieniądz(może nie wielki) ale było by z czego odłożyć np. na modernizacje serwera lub inne tego typu wydatki. pozdrawiam

Offline JacK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2007
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2007r.
  • POGOń SZCZECIN
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #265 dnia: Maj 07, 2008, 00:53:38 »
popieram pomysł ze składkami  najlepiej jakby szły przez sms    każdy ma telefon i to by było najwygodniejsze i  dostępne dla każdego

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #266 dnia: Maj 07, 2008, 07:43:46 »
popieram pomysł ze składkami  najlepiej jakby szły przez sms    każdy ma telefon i to by było najwygodniejsze i  dostępne dla każdego

1. w przypadku takich dotacji sms'owych tylko polowa kwoty by trafiala do nas
2. nie ma mozliwosci wystawiania faktur co jest niezbedne dla zamowienia takiej uslugi

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #267 dnia: Maj 07, 2008, 18:58:08 »
ale można zrobić coś takiego, że warunkiem do przstąpienia do danych rozgrywek jest np. przelać 5zł na konto pesleague.pl i złożyć deklarację gry... (przykładowo: "uwaga!!! nowe rozgrywki ligowe na pesleague.pl rozpoczynają się 15 maja, warunkiem uczestniczenia w zawodach jest przelanie na konto pesleague.pl 5zł do 10 maja oraz złożenie deklaracji udziału w grze równiez do 10 maja") kapujecie o co mi chodzi? 5 zł to nie jest jakaś galaktyczna kwota, jak juz gdzieś kiedys pisałem, "niektórzy na fajki pewnie więcej wydają" ;) każdy komu zależy na wspólnym dobru i kocha grę w PES-a na pesleague.pl zrozumie to i z chęcia przystapi do nowych rozgrywek wpłacajac 5zł... choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy to założyli, którzy o to dbają żeby się kręciło... pozdrawiam i czekam na komentarze :)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 18:59:57 wysłana przez styku »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #268 dnia: Maj 07, 2008, 19:10:46 »
ale można zrobić coś takiego, że warunkiem do przstąpienia do danych rozgrywek jest np. przelać 5zł na konto pesleague.pl i złożyć deklarację gry... (przykładowo: "uwaga!!! nowe rozgrywki ligowe na pesleague.pl rozpoczynają się 15 maja, warunkiem uczestniczenia w zawodach jest przelanie na konto pesleague.pl 5zł do 10 maja oraz złożenie deklaracji udziału w grze równiez do 10 maja") kapujecie o co mi chodzi? 5 zł to nie jest jakaś galaktyczna kwota, jak juz gdzieś kiedys pisałem, "niektórzy na fajki pewnie więcej wydają" ;) każdy komu zależy na wspólnym dobru i kocha grę w PES-a na pesleague.pl zrozumie to i z chęcia przystapi do nowych rozgrywek wpłacajac 5zł... choćby ze względu na szacunek dla ludzi, którzy to założyli, którzy o to dbają żeby się kręciło... pozdrawiam i czekam na komentarze :)

Popieram pomysl, ale zaloze sie ze zarzad nie zgodzi sie na to, poniewaz nie chce pobierac oplat za rozgrywki :) gdzies taka zmianka o tym juz byla...

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #269 dnia: Maj 07, 2008, 19:15:08 »
jak to wygląda na stopniu prawnym ?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #270 dnia: Maj 07, 2008, 19:20:29 »
Ojj Rosiak Rosiak... Wydoroslej :)

Kazdy chce grac, ale od siebie 70-80% nie wlozy nic na rozwoj strony, taka jest prawda...
A Ty pitolisz o jakis prawach... Moze jeszcze msciciel bedzie podatek odprowadzal??

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 07, 2008, 19:48:17 »
Popieram pomysl, ale zaloze sie ze zarzad nie zgodzi sie na to, poniewaz nie chce pobierac oplat za rozgrywki :) gdzies taka zmianka o tym juz byla...

to już nie wiem sam... przed chwilą wysłałem maila do dyrektora marketingu w firmie w której pracuje... może uda sie ich namówić do zajęcia wolnego miejsca na reklamę na pesleague.pl... to by może wtedy pomogło... bo już mi barkuje rozgrywek jak cholera >:(

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 07, 2008, 20:11:33 »
Nie chce ponieważ drastycznie wtedy spadnie liczba zawodników w lidze , nie tędy droga ja mam inny pomysł .Jest on następujący : zorganizować TURNIEJ na rzecz pesleague ,a wtedy warunkiem uczestnictwa byłaby naznaczona kwota wstępu do takich zawodów. Przystąpili by do tego tylko chętni , tylko Ci którzy chcą wspomóc ligę .Oczywiście kwota nie może być zbyt wygórowana dajmy na to 5 pln .Jeżeli takie coś by się sprawdziło wtedy  z odpowiednią częstotliwością były by one znowu organizowane .
Można byłoby wtedy wymyślić specjalną nazwę  dla takich turniejów .Tak sobie teraz pomyślałem że zwycięzca takiego turnieju mógłby dajmy na to w nagrodę stać się honorowym graczem pesleague .( pierw rzecz jasna należało by się zastanowić jakie mógłby mieć z tego tytułu "korzyści" taki gracz hmm może na początek właśnie taki statut na forum o ile jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ).
I jak sądzicie jest coś w tym pomyśle? podyskutujmy , zróbmy "burze mózgów" razem coś wymyślimy - pozdrawiam .

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #273 dnia: Maj 07, 2008, 20:25:09 »
Nie chce ponieważ drastycznie wtedy spadnie liczba zawodników w lidze , nie tędy droga ja mam inny pomysł .Jest on następujący : zorganizować TURNIEJ na rzecz pesleague ,a wtedy warunkiem uczestnictwa byłaby naznaczona kwota wstępu do takich zawodów. Przystąpili by do tego tylko chętni , tylko Ci którzy chcą wspomóc ligę .Oczywiście kwota nie może być zbyt wygórowana dajmy na to 5 pln .Jeżeli takie coś by się sprawdziło wtedy  z odpowiednią częstotliwością były by one znowu organizowane .
Można byłoby wtedy wymyślić specjalną nazwę  dla takich turniejów .Tak sobie teraz pomyślałem że zwycięzca takiego turnieju mógłby dajmy na to w nagrodę stać się honorowym graczem pesleague .( pierw rzecz jasna należało by się zastanowić jakie mógłby mieć z tego tytułu "korzyści" taki gracz hmm może na początek właśnie taki statut na forum o ile jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ).
I jak sądzicie jest coś w tym pomyśle? podyskutujmy , zróbmy "burze mózgów" razem coś wymyślimy - pozdrawiam .

pomysł jak dla mnie naprawdę świetny....

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #274 dnia: Maj 07, 2008, 20:31:12 »
Ojj Rosiak Rosiak... Wydoroslej :)

Kazdy chce grac, ale od siebie 70-80% nie wlozy nic na rozwoj strony, taka jest prawda...
A Ty pitolisz o jakis prawach... Moze jeszcze msciciel bedzie podatek odprowadzal??
Śmiech msciciel mógł by za to zapłacić kawał kasy.

Offline simon999

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: Żary
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.04.2008r.
  • INTER FUN SINCE 1996 - FOREVER!
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #275 dnia: Maj 07, 2008, 21:24:37 »
Najprostrzym sposobem jest zrobienie ligi platnej. Jakies 200 aktywnych graczy we wszystkich ligach na pewno macie. Za rok 10zl i macie problem z banki. Sam prowadze najwiekszy polski portal simracingowy i tam za lige tez placimy, 100zl rocznie a na ilosc graczy nie narzekamy. Jesli komus naprawde zalezy na jakiejs lidze to zaplaci, moze nawet troche wyeliminuje to ludzi ze "slomianym zapalem", ktorzy w trakcie sezonu rezygnuja z ligi.

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #276 dnia: Maj 08, 2008, 11:49:16 »
Nie chce ponieważ drastycznie wtedy spadnie liczba zawodników w lidze , nie tędy droga ja mam inny pomysł .Jest on następujący : zorganizować TURNIEJ na rzecz pesleague ,a wtedy warunkiem uczestnictwa byłaby naznaczona kwota wstępu do takich zawodów. Przystąpili by do tego tylko chętni , tylko Ci którzy chcą wspomóc ligę .Oczywiście kwota nie może być zbyt wygórowana dajmy na to 5 pln .Jeżeli takie coś by się sprawdziło wtedy  z odpowiednią częstotliwością były by one znowu organizowane .
Można byłoby wtedy wymyślić specjalną nazwę  dla takich turniejów .Tak sobie teraz pomyślałem że zwycięzca takiego turnieju mógłby dajmy na to w nagrodę stać się honorowym graczem pesleague .( pierw rzecz jasna należało by się zastanowić jakie mógłby mieć z tego tytułu "korzyści" taki gracz hmm może na początek właśnie taki statut na forum o ile jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ).
I jak sądzicie jest coś w tym pomyśle? podyskutujmy , zróbmy "burze mózgów" razem coś wymyślimy - pozdrawiam .
Powiem ci Gati, ze jest pod wrażeniem. Nigdy nie sądziłbym ze przeczytam coś sensownego w twoim poscię, a to jest naprawde genialny i zajebisty pomysł!!! Jestem za.
p.s. Można by było ustalić np, że ten kto wygra dostanie nagrodę, powiedzmy za 20 % uzbieranej sumy.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #277 dnia: Maj 08, 2008, 12:30:22 »
Powiem ci Gati, ze jest pod wrażeniem. Nigdy nie sądziłbym ze przeczytam coś sensownego w twoim poscię, a to jest naprawde genialny i zajebisty pomysł!!! Jestem za.
p.s. Można by było ustalić np, że ten kto wygra dostanie nagrodę, powiedzmy za 20 % uzbieranej sumy.

moze nie wiele osób pamięta, ale był już taki turniej z wpisowym.... zapisało się z 15 osób. Generalnie takie były tłumaczenia:

" nie zapisalem się na turniej, bo po co mam kase płacić jak i tak nic nie wygram..."

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #278 dnia: Maj 08, 2008, 12:50:40 »
ale chyba można spróbować....

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #279 dnia: Maj 08, 2008, 13:17:37 »
moze nie wiele osób pamięta, ale był już taki turniej z wpisowym.... zapisało się z 15 osób. Generalnie takie były tłumaczenia:

" nie zapisalem się na turniej, bo po co mam kase płacić jak i tak nic nie wygram..."

Przecież to jest diametralnie inna sytuacja .Tam był turniej płatny z nagrodami , zróbcie tak koledzy admini żeby każdy kto w takim turnieju wystąpi został jakoś doceniony , wyróżniony - można być bardzo kreatywnym teraz - np. wpisowe to tylko 2 PLN wtedy liczba się zwiększy uczestników a przez to będzie można takie turnieje z odpowiednią częstotliwością powtarzać .Oczywiście taki turniej musi być wyjątkowy oraz nie za często tak aby nie stracił swojej wartości .
Zastanówmy się co zrobić aby taki turniej był atrakcyjny dla graczy , tak aby uczestnictwo w  nim było czymś szczególnym .W tej chwili więc pytanie do graczy co by ich zachęciło do takich turniejów ( ja dałem pomysł ze statusem "honorowego gracza ligi pesleague" )  .Każdy kto weźmie udział w takim turnieju powinien czuć , że przyczynia się do "przetrwania , czy też rozwoju ligi " .Oczywiście liczy się rywalizacja kto jest lepszy ale jestem święcie przekonany , że wśród nas większość i to zdecydowana chce pomóc lidze i wzięła by udział w "tej inicjatywie " poprzez udział w takich turniejach . Tu  mniej będzie ważne kto wygra ale najważniejszy będzie sam udział .Pozdro



Właśnie wpadłem na pomysł odnośnie kwestii wpłaty na taki turniej a więc tak :
Aby wziąć udział w Turnieju pesleague należy kupić zamówić gadżet na klucze  pesleague - tutaj prośba do adminów aby owy gadżet jeżeli jest to możliwe miały napis "honorowy gracz pelesague " .Gadżet taki  kosztuje 5 pln więc wpisowe właśnie tyle by wynosiło .  Wiecie fajnie by to załatwiło problem przelewu i dzięki samemu wpisowi dostalibyśmy gadżet z napisem " honorowy gracz pesleague" , czyli i My skorzystamy(uczestnictwo + dobra zabawa+ gadżet + świadomość tego że mieliśmy udział w "budowie ligi" ) i liga (sprzedany gadżet + środki wspomocy finansowej ) .Co Wy na to?
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 13:53:27 wysłana przez Gattuso »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #279 dnia: Maj 08, 2008, 13:17:37 »