Autor Wątek: - - => PES Friend's Tour (PFT)<= - - czyli Turniej Specjalny na rzecz pesleague  (Przeczytany 31258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
obawiam się, że nas za bardzo nie lubią dzięki kiku osobą, ale postram się :)

Mam nadzieje ze nie dzieki mnie? :D hahaha :D

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
chetnie zagram w tym turniejku bardzo fajny pomysl:)
pozdro:)
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
chetnie zagram w tym turniejku bardzo fajny pomysl:)
pozdro:)

Tak jak mówiłem mam nadzieje że wesprzesz też organizacyjnie Mati już miał pomysł co do Twojej osoby:)

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
chetnie zagram w tym turniejku bardzo fajny pomysl:)
pozdro:)

Offline Nastek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2005
  • location:
  • Wiadomości: 193
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2005r.
  • VISCA EL BARCA
No własnie wielu graczy chętnie zagrałoby w dwóch częściach ja np. w 6 i 08, domyślam się ze znajdzie sie wielu do 6 i 4. Można by było zrobić promocję 15 zł dwa tury :D
Maciek powiedz mi, nie dalibyście zoorganizować od jakiś sponsorów drobne nagrody. Można by było zrobic turniej ze sponsorem w nazwie i zoorganizować to z większą pompą.


no no, dosyc realne. pes6 start 18:00, pes2008 start 19:00. akurat zdazysz skonczyc 1 turniej  ;D

Offline BORYS82

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.11.2007r.
SUPER POMYSł I SZCZYTNY CEL NAPEWNO WEZME UDZIAł I WESPRZE FINANSOWO NASZA STRONKE.POZDRO

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Jeśli można coś wtrącić to dobrze byłoby od razu ustalić na jakich zasadach gramy tzn. jakimi klubami lub repre. , czy losowe, czy ulubione itd (moja propozycja - średnimi losowymi tzn bez MAN U, CHELSEA, BAYERN,INTER, MILAN, BARCA, REAL - to tylko luźna propozycja)  oraz przydałaby sie mozliwość deklaracji w zakładce OPCJE - wtedy bedzie widac ilu jest chętnych oraz przydałyby sie potwierdzenia na forum jeśli chodzi o wpłate kasy. Myśle że to ważne kwestie żeby później nie było zaskoczeń i nieporozumień.
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Oczywiście można przestawić godziny rozpoczęcia tych turniejów ale musimy się zastanowić a raczej sięgnąć po informacje do zawodników czy będzie ich na tyle dużo by tak to właśnie wyglądało i wzięliby udział w więcej niż 1 turnieju - więc proszę się wypowiadać , to wszystko jest w fazie roboczej i zostanie tak dopasowane aby było optymalnie najlepiej .

Balcer >>> PES 6 I PES 2008 kto dalej?

BTW. Zachęciłem , nie to za duże słowo wspomniałem o PES FREIND'S TOUR Marynarzowi adminowi pes4 i bez chwili wahania zgodził się wziąć udział i pomóc organizacyjnie przekładając swój wyjazd naprawdę postawa godna naśladowania i zwracam się z serdeczną prośbą do NASZYCH adminów aby wszyscy wzięli udział w tych turniejach są już Marynarz w PES 4 , Deimian w PES 6 >>> czekam na Macką , Belze , Deejaya , Zająca , Mezcola , Ziutka na czele z Mścicielem - wystarczy że weźmiecie udział i tym dacie przykład innym to już będzie coś wielkiego .

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Balcer >>> I PES 2008 kto dalej?
[/b][/color][/size]
JA k,,,,
wpłace 12-70 bo przelewe 2,30 :P

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Aha ustaliliśmy że wpłacamy tylko poprzez wpłatę przez druczek na poczcie jak już wspomniałem wtedy 100% sumy trafi do celu czyli na konto Mściciela .   

Na druczku należy koniecznie napisać swój nick z dopiskiem "Turniej PES...- tutaj odpowiednia odsłona w  której będziemy chcieli wziąć udział . Tylko na tej podstawie później gracz będzie mógł przystąpić do turnieju  więc proszę wypełniać rzetelnie .Konto na które wpłacamy to :


08 1140 2004 0000 3202 3045 0490

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Po konsultacjach z Deimianem mam dobrą wiadomość dla graczy - nagrody są spontanicznym pomysłem i będą bardzo przydatne  myślę dla innych  - dla najlepszych udostępnione będą zaproszenia na stronę torentową REJESTRACJA lub LOGOWANIE - jest to drugi  po REJESTRACJA lub LOGOWANIE największy serwis torrentowy w Polsce ..
Dzięki pomocy innych graczy dostępne mamy też zaproszenia na REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - czyli strona torrentowa  z pozycjami w formacie rmvb .


Chciałbym również zaznaczyć że żadnej korzyści  z tego tytułu nie będziemy mieli no może satysfakcję jak się Wam pomysł spodoba .
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2008, 00:14:28 wysłana przez Gattuso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
No to Wilos bedzie musial walczyc ostro :D hehehe

Offline scorpion17

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 770
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2007r.
  • Hala Madrid !!!
A w sumie co mi ta, przełożę wyjazd i zagram w turnieju ;), a jeżeli mogę w czymś pomóc itp. to bardzo chętnie włącze się w czynny udział w organizacji turnieju ;)
Si luchamos podemos perder, si no lo hacemos estamos perdidos! Madrid!

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
A w sumie co mi ta, przełożę wyjazd i zagram w turnieju ;), a jeżeli mogę w czymś pomóc itp. to bardzo chętnie włącze się w czynny udział w organizacji turnieju ;)

Oczywiście , że się przydasz bardzo się cieszymy i mam nadzieję że wraz z Markusem wesprzesz nas w organizacji .

PS.Jako , że zainteresowanie jest "nie małe" i wiele osób deklaruje chęć pomocy doszliśmy do porozumienia wraz z Deimianem i Matim że zostaną utworzone "grupy robocze" w poszczególnym odsłonach . Będą one we wspólnym gronie zastanawiać się nad kształtem i formą turnieju oraz nad innymi ważnymi aspektami związanymi z tym przedsięwzięciem .Pozwolę sobie umieścić takie "grupy robocze" na forum :) Jeżeli ktoś jest zainteresowany pomocą proszę napisać posta bądź zgłosić się do poszczególnych opiekunów:)

                                       >>>>>>>>>> "GRUPA ROBOCZA" DOSTĘPNA W poście głównym
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 23:43:18 wysłana przez Gattuso »

Offline Markus85

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2007r.
Tak jak Gatti napisales sluze pomoca, teraz troszke zajety jestem ale juz wkrotce bede mial wiecej czasu ;p - wieczorkiem poczytam jak prace i wlacze sie do oraganizacji.
pozdrawiam

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.

no no, dosyc realne. pes6 start 18:00, pes2008 start 19:00. akurat zdazysz skonczyc 1 turniej  ;D
Nastek chodzi mi o to aby zmienic godziny.

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Aha ustaliliśmy że wpłacamy tylko poprzez wpłatę przez druczek na poczcie jak już wspomniałem wtedy 100% sumy trafi do celu czyli na konto Mściciela .   

Na druczku należy koniecznie napisać swój nick z dopiskiem "Turniej PES...- tutaj odpowiednia odsłona w  której będziemy chcieli wziąć udział . Tylko na tej podstawie później gracz będzie mógł przystąpić do turnieju  więc proszę wypełniać rzetelnie .Konto na które wpłacamy to :


08 1140 2004 0000 3202 3045 0490
Musza być wpłaty przez paypal oraz przez intenet!!! Gati druczki to już prahistoria, ja prześle napewno przez internet (tak jak wcześniej). Nie mam czasu aby biegać do banku, bądź na poczte.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
przecież są możliwe, chce tylko zaznaczyć że do 15 zł nalezy doliczyć koszt przelewu...



Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
przecież są możliwe, chce tylko zaznaczyć że do 15 zł nalezy doliczyć koszt przelewu...





Okey ale póki co nie było to brane po uwagę proszę Maćku nie wprowadzaj w błąd .Poprawiam na stronie pierwszej wprowadzając też przelew ino należy pamiętać żeby napisać po przelewie że te pieniądze są na TURNIEJ! najlepiej na forum od razu po wpłacie my to zweryfikujemy .

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
tak wywnioskowałem z regulaminu, że opłata za turniej to 15 złotych + koszty przesyłki....jezeli się myle to mnie popraw :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer