Autor Wątek: - - => PES Friend's Tour (PFT)<= - - czyli Turniej Specjalny na rzecz pesleague  (Przeczytany 31234 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Mam niekłamaną przyjemność zaprosić każdego z Was 25 MAJA (niedziela)  na specjalny cykl turniejów  pes 4 , pes 6 oraz pes 2008 .
Pierwotnie data była wyznaczona na 22 Maja czwartek Boże Ciało niemniej robiąc małą sondę doszedłem do wniosku , że ten czas poświęćmy rodzinie tak aby w jak najwyższej frekwencji zjawić się w niedziele 25 MAJA .

PES Friend's Tour ( PFT) bo taką nazwę będzie nosił jak sama nazwa wskazuje jest to turniej przyjaciół pesa a przede wszystkim serwisu REJESTRACJA lub LOGOWANIE . Nazwa chodź niewyszukana ma oddać specyficzny ,rodzinny i koleżeński charakter tego przedsięwzięcia. Z tego też tytułu bardzo jesteśmy rad że wiele osób zgłosiło chęć pomocy w organizacji .

Pokrótce może o samym serwisie .Powstał w 2005 roku i przez te 3 lata ewoluował do tego stopnia , że stał się jednym z największych jak nie największym i najlepszym serwisem Pro Evolution Soccer  w Polsce . Oczywiście liczba graczy wzrastała równie szybko jak rozwijał się serwis . Od początku swojego istnienia serwis działał samoistnie samemu
gromadząc środki na funkcjonowanie .Sytuacja nieco się zmieniła pojawili się "mali sponsorzy" niemniej wraz ze wzrostem zainteresowania serwisem przez graczy wrosła eksploatacja serwisu , który moim zdaniem nie był do końca przygotowany do aż tak wielkiego popytu . W konsekwencji pojawił się problem , serwer nie wytrzymuje obciążenia są na tyle duże że utrudnia to normalne funkcjonowanie . Od tej pory zaczęła się wielka zbiórka w której i NASZ turniej weźmie udział .Celem jego jest uzbieranie kwoty bliskiej 1500 pln która zostanie przeznaczona na komputer o parametrach : core 2 duo + 2GB ram + 2 x hdd . Na stan obecny uzbierano kwotę : 747 PLN .Dziękujemy to już  sporo ale mam głębokie przekonanie , że dzięki temu przedsięwzięciu kwota ta zostanie obficie powiększona . Powoli przejdę do spraw technicznych ale jeszcze słowo do naszej całej rodziny - Niektórzy z nas są już w tej lidze długi, długi czas a inni dopiero dołączają , są Ci którzy grają dla przyjemności i Ci którzy lubią porywalizować , są Ci którzy preferują piękna techniczną grę i są Ci którzy podporządkowują grę  pod wynik , są ludzie kulturalni którzy potrafią z godnością przyjąć porażkę i są Ci którym to ciężej przychodzi nie mogąc utrzymać nerwy na wodzy , są również admini na których narzekamy , których zganiamy , ale również nie raz chwalimy i dziękujemy za to że .Łączy nas jedno miłość do pesa i pragnę do każdego z WAS bez wyjątku powiedzieć stańmy  się jednością  chodź ten jedyny raz i pokażmy że stać nas na coś tak wielkiego co jest możliwe tylko razem i przystąpmy do tych turniejów okraszając go datkiem na ligę która tyle emocji( i tych pozytywnych i tych negatywnych  i wrażeń nam dostarcza  i dostarczać zapewne dalej będzie .


Wpłata .Forma wpłaty


- Wpisowe będzie wynosiło minimum 10 PLN  tzn. kto może dać więcej to oczywiście tak wielkie dzięki ,

- jeśli chodzi o formę wpłaty to proszę uważać .Należy wpłacić pieniądze do banku przez druczek odpowiednio wypełniony na konto mściciela .Na druczku należy koniecznie napisać swój nick z dopiskiem "Turniej PES...- tutaj odpowiednia odsłona w  której będziemy chcieli wziąć udział np. "Turniej PES 4 z dopiskiem na dole Gattuso .W niejsce adres odbiorcy nic nie wpisujemy bo i tak przelew idzie numerem konta , a w miejsce imię i nazwisko odbiorcy można wpisać dane Mściciela czyli Krzysztof  Pawłowski . Tylko na tej podstawie później gracz będzie mógł przystąpić do turnieju  więc proszę wypełniać rzetelnie .Konto na które wpłacamy to :

08 1140 2004 0000 3202 3045 0490

UWAGA!!
Bo konsultacjach doszliśmy do wniosku , że wpłaty z przelewu też będą przyjmowane :

dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE/ na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE

dokonać wpłaty poprzez REJESTRACJA lub LOGOWANIE na konto REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Po wprowadzeniu opłaty przelewem należy napisać post w tym temacie w którym będzie zawierał się nasz mail przykładowo >> moj nick na forum matip125 dokonałem wpłaty przez paypal i mój email to REJESTRACJA lub LOGOWANIE jak dojada pitaki to proszę o potwierdzenie udziału w turnieju pozdrawiam

 --wpłaty przyjmowane będą do piątku 23 MAJA ale proszę pamiętać że w czwartek jest Boże Ciało więc najlepiej wpłacić jak najszybciej .Reasumując w piątek nastąpi weryfikacja graczy i ich frekwencji . Innymi słowy ostatnia możliwość wpłaty to WTOREK 20 MAJA bo dzień przelew dochodzi a czwartek jest świętem Bożego Ciała .


Jeżeli ktoś dokona wpłaty niech napisze post w tym temacie że to uczynił , a w przypadku przelewu obowiązkowo również ze swoim mailem !!!!


>>>> Rozmowa z Mścicielem zaowocowała w pomysł , który będzie nie lada gratką dla graczy :) Otóż w każdej z odsłon czyli PES 4 , PES 6 oraz PES 2008 zawodnicy z pierwszych  3 miejsc otrzymają :

za 1 miejsce     udział w grupowych już rozgrywkach Ligi Mistrzów bez względu na aktualny ranking zawodnika i  bez potrzeby kwalifikacji ,

za 2 i 3 miejsce graczom zostanie zagwarantowany udział w fazie grupowej pucharu UEFA bez względu na aktualny ranking zawodnika i bez potrzeby kwalifikacji


Owocem rozmowy było również  zapewnienie , że jeżeli  nic nagle mu nie wyskoczy  to na dzień dzisiejszy weźmie czynny udział w PES FRIEND'S TOUR >> bardzo się cieszymy:)


O P I E K U N O W I E

- 4 PES -   Gattuso - Tristan

- PES 6      Deimian

- PES 2008  Mati


Jestem bardzo zadowolony , że udało mi się nakłonić chodź jednego admina do współpracy i może inni pójdą za jego śladem:) Osobę Matiego nie muszę chyba nikomu przedstawiać jest to człowiek jeżeli mogę tak to określić " złota rączka pesleague" potrafi jeżeli nie wszystko to bardzo dużo do tego nigdy nie odmówi pomocy za co wielki szacun :) Oczywiście nie zapomniałem o osobach które deklarowały swoją pomoc , osobiście do PES 4 nakłoniłem do współpracy Marynarza . Mam nadzieję że Dei mian i Mati przyjmą pomoc Balcera , Tomm-iego 612 i Styka . Mam również prośbę do tych największych i najlepszych w poszczególnych odsłonach że wezmą udział czy też organizacyjno czy czynnie mam tu na myśli w PES 4 cała czołówke na czele z łysy-m , w PES 6 Patryka Ledzika (ah była by pasjonująca walka między nimi ) i Bayerna ( genialnie wyszkolonego technicznie gracza ) ; oraz w PES 2008 na czele z Overmarsinho89 (Overem;]) i Wilosem .


Organizacja Turnieju :

1.Kalendarz
25 MAJ (niedziela)

- 19.00   PES 6   

- 19.00  PES 2008

- 19.00  PES 4


2.Do piątku jak wspomniałem będą przyjmowane wpłaty wieczorem rozpocznie się weryfikacja graczy i frekwencji i na tej podstawie odpowiednio zdecydujemy czy odbędzie się turniej czy puchar .Z tego też tytułu reguły zostaną umieszczone w późniejszym terminie .

3.Oczywiście cel jest szczytny ratujemy ligę , chciałbym jakoś wynagrodzić najlepszym udział w turnieju dlatego też zapewniam że będzie mnóstwo atrakcji ja odpowiadam za PES 4 i mogę poinformować że będziemy mieli okazje zagrać w tym turnieju na nowym rosterze z Orange Ekstraklasą tak dawno wypatrywaną przez Was. Do tego dla zwycięscy mam może nie wielką nagrodę ale zawsze - kto wygra dostanie ode mnie key do PES 6 na cały miesiąc czerwiec :) Jestem też przekonany że takie i większe atrakcje zaproponują Państwu koledzy Deimian i Mati .

4. Po konsultacjach z Deimianem mam dobrą wiadomość dla graczy - nagrody są spontanicznym pomysłem i będą bardzo przydatne  myślę dla innych  - dla najlepszych udostępnione będą zaproszenia na stronę torentową REJESTRACJA lub LOGOWANIE - jest to drugi  po REJESTRACJA lub LOGOWANIE największy serwis torrentowy w Polsce ..
Dzięki pomocy innych graczy dostępne mamy też zaproszenia na REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - czyli strona torrentowa  z pozycjami w formacie rmvb .


Chciałbym również zaznaczyć że żadnej korzyści  z tego tytułu nie będziemy mieli no może satysfakcję jak się Wam pomysł spodoba .





Myślę , że na dzień dzisiejszy tyle informacji wystarczy , mam nadzieję że wszyscy wezmą na poważnie ten Turniej o co serdecznie proszę .Wszelkie pytania proszę pisać na forum a w razie chęci pomocy przy organizacji proszę pisać :

Gattuso - 6806271

Deimian 7237415

Matti    4751931

   
G r u p a    R o b o c z a

Pro Evolution Soccer  6
[/size]

1. D e i m i a n (opiekun)

2. S t y k u

3.  S c o r p i

4.  M a r k u s

5. T o m m y
 


Pro Evulution Soccer 2008


1.M a t i (opiekun)

2.O v e r

3.W i l o s

4.B a l c e r


Pro Evolution Soccer 4

1.G a t t u s o (tristan) - opiekun

2.M a r y n a r z

3.F o c h m e n


Mile widziane również pomysły :) Pozdrawiam .

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2008, 12:42:39 wysłana przez Gattuso »

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: PES Friend's Tour (PFT) czyli Turniej specjalny na rzecz pesleague
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2008, 01:01:08 »
I TO MI SIĘ PODOBA... WSZYSTKO SUPER POŁAPANE... TYLKO WIELKA PROŚBA DO GRACZY ABY SIE Z NAMI ŁACZYLI W TAK SZCZYTNYM CELU!!!... GATTUSO !!! WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE 8) POWODZENIA I POZDRAWIAM...

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: PES Friend's Tour (PFT) czyli Turniej specjalny na rzecz pesleague
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2008, 01:21:09 »
JEŚLI MOŻNA TO OTO MOJE SKROMNE PROPOZYCJE:

***TURNIEJ PES***

GR. A
1
2
3
4

GR. B
1
2
3
4

GR. C
1
2
3
4

GR. D
1
2
3
4

MECZE ROZGRYWANE SĄ W GRUPACH SYSTEMEM MECZ I REWANŻ(KAŻDY Z KAŻDYM), CZYLI 6 MECZY W GRUPIE... PO DWIE NAJLEPSZE DRUŻYNY Z GRUPY AWANSUJĄ DO KOLEJNEJ RUNDY...

...TERMINARZ... (GRACZE MOGĄ BYĆ ROZSTAWIENI WEDŁUG RANKINGU)... DOTYCZY SIĘ KAŻDEJ GRUPY (A, B, C, D)
*1-4   3-1   1-2      /   *(REWANŻE)4-1   1-3   2-1
  2-3   4-2   3-4     /                     3-2   2-4   4-3

MECZE W GRUPACH ROZGRYWANE SĄ 2xPO 10 MINUT

1/4 MECZ I REWANŻ( ZASADA BRAMEK NA WYJEŹDZIE )... MECZE 2xPO 15 MINUT

1A-2B
2A-1B
1C-2D
2C-1D

1/2 MECZ I REWANŻ( ZASADA BRAMEK NA WYJEŹDZIE )... MECZE 2xPO 15 MINUT

1C/2D-1A/2B
2A/1B-2C/1D

FINAŁ ;D MECZ I REWANŻ( ZASADA BRAMEK NA WYJEŹDZIE )... MECZE 2 xPO 15 MINUT

1C/2D///1A/2B   VS   2A/1B///2C/1D

TEN SYSTEM ZAPEWNI, ŻE ZAWODNICY Z TEJ SAMEJ GRUPY SPOTKAJĄ SIĘ EWENTUALNIE DOPIERO W FINALE...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 01:23:04 wysłana przez styku »

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ TAKŻE TAKI TURNIEJ 2 vs 2 ;D PŁACĄC 10 ZŁ OD PARY JAK WCZEŚNIEJ MACIEK PROPONOWAŁ...

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ TAKŻE TAKI TURNIEJ 2 vs 2 ;D PŁACĄC 10 ZŁ OD PARY JAK WCZEŚNIEJ MACIEK PROPONOWAŁ...

Tak , ale to później musimy zrobić wszystko co możliwe aby ten cykl dobrze wypalił , dobrze tzn. najlepiej jak się da :) musimy jak najwięcej ludzi włączyć w to a wiemy że ludzie angażują się najbardziej jak są potrzebni z tego też tytułu ja w PES 4 i nie tylko przyjmę pomoc każdego kto będzie chciał :)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 01:34:17 wysłana przez Gattuso »

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
W PES4 TEŻ MOGĘ PYKAĆ, BO NIEDAWNO SOBIE WRZUCIŁEM... A TYM CZASEM GATTUSO PRZEJRZYJ MOJE PROPOZYCJE TURÓW I CO COS WYBIERZ... OK? TEN WEEKEND CO ZAPROPONOWAŁEŚ TO MI LEŻY JAK ULAŁ, WIĘC JEST JUŻ NAS DWÓCH NAPEWNO... A POSTARAM SIE JESZCZE KOGOŚ NAMÓWIC... FC_PORTO TO JEST ŚWIETNY GOŚĆ WIĘC JAK COŚ TO RĘCZĘ ZA NIEGO, ŻE NAS WESPRZE...
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 02:02:57 wysłana przez styku »

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
A OTO NASTĘPNA ODSŁONA PROPONOWANEGO PRZEZE MNIE TURNIEJU(PUCHARU)...

1/16 FINAŁU... (OD TEJ CZĘŚCI CIĘŻKO ZAPEWNE BĘDZIE ZACZĄĆ, BO TO WYMAGA 32 GRACZY... ALE NADZIEJA... ;) )

1                                        ...1/8 FINAŁU
2                                 
3                                        Z, CO OZNACZA ZWYCIĘZCE PARY(np. Z1, czyli zwycięzca 1 pary)                 
4                                        Z1 VS Z16
5                                        Z2 VS Z15
6                                        Z3 VS Z14
7                                        Z4 VS Z13
8                                        Z5 VS Z12
9                                        Z6 VS Z11
10                                       Z7 VS Z10
11                                       Z8 VS Z9
12
13
14                                      1/4 FINAŁU...
15
16                                      (1*)Z1/Z16 VS Z3/Z14
                                         (2*)Z2/Z15 VS Z4/Z13
                                         (3*)Z5/Z12/ VS Z7/Z10
                                         (4*)Z6/Z11 VS Z8/Z9

                                         1/2 FINAŁU...

                                         (1*)VS(2*)
                                         (3*)VS(4*)

                                         FINAŁ...

                                         (4*/3*)VS(2*/1)


TEN PUCHAR MOŻE BYĆ ROZGRYWANY ZARÓWNO, W SYSTEMIE MECZ I REWANŻ, JAK RÓWNIEŻ JAKO JEDNO SPOTKANIE... ORAZ OCZYWIŚCIE MOŻEMY GO ZACZĄC ROZGRYWAĆ W OD 1/8 FNAŁU, JEŻELI NIE ZNAJDZIE SIĘ 32 CHĘTNYCH...

« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 02:08:54 wysłana przez styku »

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
JEDNE I DRUGIE ZAWODY PROPONUJĘ RÓWNIEŻ ROZEGRAĆ JAKO MECZE 2 VS 2... PROSZĘ O KOMENTARZE I EWENTUALNĄ KRYTYKĘ PRZEDSTAWIONYCH PRZEZE MNIE PROPOZYCJI ROZEGRANIA PŁATNYCH ZAWODÓW... POZDRAWIAM SERDECZNIE ;D

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Ja z tych kreskowanek nic nie rozumie :D ale jak cos... To ja biore Ciebie styku do pomocy (jesli oczywiscie sie zgodzisz, zoorganizujemy pes 2008 razem? fajnie by bylo)

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
NIE MA SPRAWY ;D POMIMO, ŻE NIE GRAM W PES2008 TO CI Z PRZYJEMNOŚCIA POMOGĘ ;D

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Ja z tych kreskowanek nic nie rozumie :D ale jak cos... To ja biore Ciebie styku do pomocy (jesli oczywiscie sie zgodzisz, zoorganizujemy pes 2008 razem? fajnie by bylo)

to jest prostsze niz Ci się wydaje  ;D 1, 2, 3, 4.... itd. oznaczaja pary

                                                   Z1 oznacza zwycięzce pary nr 1
                                                   (1*) oznacza parę, którą wyłoniła rywalizacja w 1/8 finału...
                                                    ... i analogicznie już, aż do samego finału... przpatrzcie się dobrze...

...to jest proste, tylko na pierwszy rzut oka to jest galimatias  ;)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
pamiętajcie, że banki muszą mieć co najmniej jeden dzień na zaksięgowanie kasy

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
pamiętajcie, że banki muszą mieć co najmniej jeden dzień na zaksięgowanie kasy

Dokładnie PIĄTEK 23 MAJ to już dzień weryfikacji uczestników więc ostatni dzień wpłaty mija nota bene we wtorek ponieważ czwartek mamy święto Boże Ciało .

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
W pesa 2008 zrobimy grupy 6 osobowe. Wiecej gry, wiecej zabawy. Trzeba jeszcze coś wymyśleć dla uatrakcyjnienia turnieju. Myśle, że powinniśmy zagrać klubowymi i repami, czyli wszystkie zespoły. Może coś pokombinować z kondycją ?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
jeżeli moge wam coś zaproponowac z doświadczenia przypominając sobie wasze problemy:

czy mozna się zapisać do kilku turnieji oraz czy istnieje możliwośc zrobienia tak, że jak jeden się konczy to drugi się zaczyna

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
W pesa 2008 zrobimy grupy 6 osobowe. Wiecej gry, wiecej zabawy. Trzeba jeszcze coś wymyśleć dla uatrakcyjnienia turnieju. Myśle, że powinniśmy zagrać klubowymi i repami, czyli wszystkie zespoły. Może coś pokombinować z kondycją ?


Rep i kluby TAK TAK TAK :)

jeżeli moge wam coś zaproponowac z doświadczenia przypominając sobie wasze problemy:

czy mozna się zapisać do kilku turnieji oraz czy istnieje możliwośc zrobienia tak, że jak jeden się konczy to drugi się zaczyna

Wlasnie sie mysli nad tym :D hehe

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
jeżeli moge wam coś zaproponowac z doświadczenia przypominając sobie wasze problemy:

czy mozna się zapisać do kilku turnieji oraz czy istnieje możliwośc zrobienia tak, że jak jeden się konczy to drugi się zaczyna

No własnie wielu graczy chętnie zagrałoby w dwóch częściach ja np. w 6 i 08, domyślam się ze znajdzie sie wielu do 6 i 4. Można by było zrobić promocję 15 zł dwa tury :D
Maciek powiedz mi, nie dalibyście zoorganizować od jakiś sponsorów drobne nagrody. Można by było zrobic turniej ze sponsorem w nazwie i zoorganizować to z większą pompą.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
nie mamy obecnie sponsorów ale zobaczymy ile będzie zapisanych  8)

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
nie mamy obecnie sponsorów ale zobaczymy ile będzie zapisanych  8)

A macku moze dalbys rade gdzie tego noo zareklamowac :D wiesz iss... Itp :) Ty tam masz ziomkof :D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
obawiam się, że nas za bardzo nie lubią dzięki kiku osobą, ale postram się :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer