Autor Wątek: Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 1671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline winghaven

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2008r.
Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!
« dnia: Lipiec 16, 2008, 18:27:50 »
Zaczelo sie od piatku kiedy mial byc turniej nocny o 22.00 oraganizowany przez Stuka
Czekalem do godziny 22 ale turniej sie nie odbyl. Bez zadnego uprzedzenia turniej rozegrano w Niedziele.
Ale no wlasnie........ nie skasowano deklaracji tylko dopislai sie jeszcze chetni o GO! a mnie nei bylo i dostalem 3 WO za to ze nie wiedzialem ze bedzi ewogole rozgrywany ten turniej. Nawet nie bylo laska napisac na stronie w news ze jest przelozony to bym sie wycofal. Ja skladalem deklaracje  do turnieju nocnego w piatek a nie Niedziele i to jeszcze nei weim o kotrej byl.

Oto  ID meczy w ktorych dostalem WO.
 - 86905
 - 86908
 - 86909

Prosze u usuniecie mi tych WO bo to nie wporzadku dostac WO jak sie nie powinlo.
Troszke trzeba ruszyc tymi makowkami jak sie cos rozgrywa w puzniejszym terminie a nie zebym ja sie fatygowal pisaniem postow jak nie musze.

 

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2008, 04:49:28 »
co Ty gadasz????????????? do piątku włącznie miałem nocki... hehe, więc nie było takiej możliwości... a co do turnieju niedzielnego to dopiero późnym popołudniem w sobote stwierdziłem, że znajdę czas w niedzielę wieczorem i zrobie tura w pes6 i pes2008... i takie info dałem ale dopiero w sobotę pod wieczór... nie wiem o co Ci chodzi? hehe... dobre... jakaś sztuczna nagonka na mnie? pozdrawiam i życze miłego dnia...


...więc nie wiem o co chodzi z tymi "wo"....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 04:52:19 wysłana przez styku »

Offline Overmarsinho89

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 360
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.01.2007r.
Odp: Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2008, 09:31:10 »
wing ciebie chyba cos sie pomylilo;p bo turniej mial byc w niedziele w nocy jak dobrze pamietam;0
!!Visca El Barca!!
"Wydałem dużo kasy na alkohol, laski i szybkie samochody. Resztę po prostu zmarnotrawiłem." - George Best.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:16:05 »
winghaven tak jak ci napisałem na Ircu zapisałeś się to trzeba było grać (burza i inne okoliczności nie zmienią wyników)
na przyszłość się zapisuj jak jesteś pewien że możesz grać

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Z JAKIEJ RACJI ????????? DOSTALEM TRZY WALKOWERY!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:16:05 »