Autor Wątek: XBOX360 - ruszyła liga pes2008  (Przeczytany 2419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« dnia: Wrzesień 08, 2008, 12:19:43 »
  Dziś po dwóch tygodniach zapisów mam przyjemność ogłosić,że ruszyła  liga pes2008 na xboxa. Terminarz i zasady zgłaszania problemów dostępny jest na forum, natomiast ważne informacje znajdziecie również na stronie w zakładce liga.
Opiekunem zostaje Maciek_pl i do niego proszę kierować pytania. W tym sezonie gramy o.... nagrodę niespodziankę .

Powodzenia

Offline wilk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2008r.
Odp: XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2008, 14:21:20 »
Do wszystkich uczestnikow ktorzy nie sledzili poprzednich newsow co do zapisow , Fat_Boy to moj brat i bedziemy razem grac na jednym tagu na xbl.Pisze to tak zeby sie pozniej nikt nie pytal a co a jak a gdzie :P
Pozdrawiam ;)

Offline perszing17btmpl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2008r.
Odp: XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2008, 01:05:19 »
no spoko adamos:)nie wiedzialem ze masz brothera troche ciulato ze makaron ani zielak nie mogli gravc jeden feralna i smieszna historia z moim kompem drugi tez cos z zapisem mial lipnego:Dna poczatek zagralem z sir gregorem i mimo iz mecz bardzo byl ciekawy akcje flankami duzo gry w srodku zdobylem komplet punktow wygrywajac 5:0 pozdro dla gregora i powodzenia w dalszych meczach w lidze:D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2008, 13:29:27 »
mecze beda dochodily co tydzien

Offline perszing17btmpl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.08.2008r.
Odp: XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2008, 22:55:40 »
Pred chwila gralem z majdamem ten mecz byl konkretny do teraz sie trzese :o cos niesamowitego niebede ukrywal myslalem ze bedzie latwo i przyjemnie poniewaz wiem ze majdam gral 4fun i pamietam jak gralejm z nim turnieje ;Dno ale coz......zaskoczyl mnie niemilosiernie po 20 minutach gry jedno..nudy  >:(   majdam strzela mi na 0;1 po czym wlaczam formacje atakujaca 4 napastnikami z wysunietym owenem :D
co daje postac strzelenia bramki....dopiero po przerwie :-\w pierwszej polowie statystyka strzalow 9 do 3 dla mnie....jednakze dochodze do sedna sprawy to co sie zaczelo dziac od 50 minuty to naprawde popis programistow konami oraz ogromnego szczescia z mojej strony moja druga bramka byla kuriozalna wbiegam w pole majdama po czym slysze gwizdek......karny!!!....gdzie???ktos kogos cos ale nie ten co byl.....smiech zenada daje owena do karnego a......broni majdam nagle( jak to konami) bylo jego 4 obroncow oni stali jak wryci betonowce a martins podbiega i strzela w takim gaszczu smiech patologia ;Ddochodzi 65min strzelam znowu kuriozalna bramke tym razem winy majdama...........nie wolno bawic sie ostatnim obronca hehe gdy zblizala sie 70 minuta czulem ze mam ,mecz wygrany nagle rog tewez wrzuca....gol..................bramke strzela carrick z glowy jak to strzelil??? on sam pewnie niewie!!!!!!jest 3;2 i teraz naprawde oklaski dla konami tokyo ;D dziekuje wam bo jak ja nie przegralem do teraz mysle 15 min ataku majdama strzaly sam na sam dobitki kiwki a wszystko................w moim polu karnym oraz jego granicach szok!!!!!!!!!!!!!!!nie umialem nic zrobic bobmbardiera majdama to czysta rakieta.......jednak utrzymuje wynik do konca po czym razem z majdamem smiejemy sie jak cholera :D :D :Dniemozliwe 3 punkty zostaja w newcastle dzieki majdam i powodzenia dalej z taka forma i zawzieciem powinienes wysoko uplasowac sie w lidze temn mecz byl niesamowity dzieki jeszcze raz ;D ;D do zobaczyska w rewanzu hehehehe

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: XBOX360 - ruszyła liga pes2008
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2008, 22:55:40 »