Autor Wątek: Przyśpiewki  (Przeczytany 2917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swiatus

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Most
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
  • Azeblę...?
    • yhy...
Przyśpiewki
« dnia: Październik 30, 2008, 20:32:53 »
Wrzucił by ktoś jakieś fajne przyśpiewki ?
Jeżeli masz jakiś problem to alt+w go naprawi :)

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Przyśpiewki
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2008, 21:08:42 »
KONAMI nas oszukało, podobno mieliśmy sami edytować przyśpiewki i muzykę w grze, ale tu ni hu.. niewiada kto taką pogłoskę wpuścił przed premierą

Offline Arek1974

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2007r.
Odp: Przyśpiewki
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2008, 11:05:10 »
Na Gamingaccess znalzłem tutorial video do ustawiania samemu przyśpiewek dla swojej drużyny. Wchodzi się w Edit, potem Edit team, wybiera się swój zespół (w moim przypadkui MU), i w ostatnią opcję w menu danego zespołu, dotyczącą dopingu. Tam trzeba ustawić jedną z pięciu ostatnich opcji (coś takiego jak applause, drumming, cheering, normal tempo, high tempo). Jak się ustawi np. applause, to potem wystarczy swoje plik z przyśpiewkami .adx (oznaczone jako unnamed_00324 do unnamed_00328) wrzucić do kitservera do folderu bodajże cs0d.img i cieszyć się w czasie meczu przyśpiewkami (oznaczając inną opcję dopingu np. cheering wrzuca się pliki o innych numerach, ale to macie w tutorialu). W opcji "Liga i puchar" działą, sprawdziłem. P{onizej link do tutorialu, bo pewnie ta moja bazgranina jest mało zrozumiała :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2008, 11:07:53 wysłana przez Arek1974 »

Dawid18pol

  • Gość
Odp: Przyśpiewki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 09, 2008, 22:44:00 »
Czesc wszystkim mam wielka prosbe chciałbym wgrac swoje przyspiewki dla AC Milan jak mam to zrobic zeby cieszyc sie w czasie meczu  z przyspiewek kibiców??? próbowałem juz podmieniac pliki z tym aplause,ze w edit sie wchodzi i takie tam,ale nie działa a te adx? musze zamienic plik mp3 na adx o co chodzi bp za bardzo po tym turtialu nie kapuje bo tam tylko pokazane było jak w grze to zrobic...prosze o pomoc...Kto m i to wytłumaczy? plis.. ;)

Milanista18

  • Gość
Odp: Przyśpiewki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2008, 09:14:31 »
Slavio 19 tak trzeba miec 2 programy aby zrobic przyspiewki jeden to konwerter aby ci przerobił  z mp3 na vav potem np studio aby z vav na adx po przerobieniu wklejasz to wszystko do folderu csod i GIT.Ustawiasz w grze np wchodzisz w edit tam przypisujesz np jakiejs druzynie swojej przyspiewki aplausse no i pamietaj aby zmienic te twoje przyspiewki na nazwe od unnamed_324 do unnamed_328 i masz swoje przyspiewki pozdro ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Przyśpiewki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2008, 09:14:31 »