Autor Wątek: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY  (Przeczytany 2143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« dnia: Grudzień 07, 2008, 17:04:38 »
Chciałem ruszyc z inicjatywa Stop NOoWEMU STYLOWI GRY. Mysle ze kazdy wie o co chodzi zygzak zygazak. PRzebegnięcie Eto/ Messim/Hernym/C Ronaldo/Tevezem i wieloma innymi piłkarzami połowy boiska uzywajac tylko strzaelk (wiekszosć noobków gra na klawie co nie oznacza ze wsyzscy klaiwturowcy to nooby  ;D). Kazde ich zatrzymanie konczy sie czerwona kartka. WIem ze akcja nie przyjmie się bo tutaj połowa graczy tak "wymiata"Jedank moze ktos przeczte ten temat i choćby ze wsydu zacznie grac kombinacyjnie podaniam. Gra zygzakiem jest łątwa do opanowania i praktycznie kazdy potrafi to robić jednak są tacy któzy choćby ze względu na honor nei chcą tego robić. Tak a gram wg. mnie jest niezgodna z punktem regulaminu dotyczącego godnego reprezentowania ligi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 17:06:15 wysłana przez jaros2009 »

nasza klasa ,fotka it

Offline Ivanek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2008r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2008, 17:21:40 »
Jeśli grasz z osobą która ogarnia obronę to go tak nie przejdziesz.
Nie wszystkie zatrzymania kończą się kartką, jeśli dobrze opanujesz grę wślizgami oraz wchodzenie w zawodników, to przejmiesz im piłke, oczywiście jeśli ktoś wyjdzie Sam na Sam to go juz nie zatrzymasz, ale jeśli rajduje od połowy to nie ma z tym problemów.

Gra kombinacyjna mówisz trudniejsza?, Myśle, że naprawde dobry rajd także jest cięzki i trudny do opanowania, jeśli ktoś ogarnia obrone.

Tyle ode mnie, każdy gra ja chce, aby wygrać.

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2008, 17:31:57 »
wiadomo zo teoretycznie mzoan zatrzymac ale jzu wiem z doswiadczenia ze jesli odbiorę piłke czysto to konczy  sieto faulem i kartką. Bo czsto tez sa lagi i czysty wslizg nei zawsze konczy się odbiorem.

nasza klasa ,fotka it

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2008, 17:35:55 »
Niech każdy gra jak chce! Nie gram często zygzakiem, ale jak np. przegrywam 1-0 to lubię się tak pobawic. A jak ktoś na rajdach opiera całą swoją grę to też nie widzę w tym nic złego. Każdy gra tak, aby wygrac. Zgodzę się z przeciwnikiem, że skuteczne rajdy nie są wcale takie łatwe. Trzeba miec bardzo dobre wyczucie. To tyle. Naprawdę myślę, że nie ma sensu wprowadzac takich innowacji.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2008, 17:43:01 »
Dzięki za kzadą opinię jednak ja raczej zdani nie zmienie, gdyz gra opirając się na zygzaku nie ma nic wspólnego z futbolem

nasza klasa ,fotka it

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2008, 18:16:18 »
Chyba jesteś jeszcze młody bo akcja Maradony (chyba to był zygzak od połowy boiska  ;D) uważana jest za jedną z najpiękniejszych w historii futbolu.

Offline buchos

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2007r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2008, 18:40:01 »
Dzięki za kzadą opinię jednak ja raczej zdani nie zmienie, gdyz gra opirając się na zygzaku nie ma nic wspólnego z futbolem

Wiele rzeczy w PESie jest nie zgodne z futbolem.
Idąc twoim tokiem myślenia to trzeba byłoby zakazać połowy rzeczy, np zakazać atakowania bramkarza gdy ten wybija "5" do pierwszego obrońcy, czy zakazać ustawiania niestworzonych formacji z czterema napastnikami itp.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 18:42:09 wysłana przez buchos »

Offline karwocha

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Łomża
  • Wiadomości: 287
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2007r.
  • GLORY GLORY MAN UNITED!!!
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2008, 18:55:09 »
Chciałem ruszyc z inicjatywa Stop NOoWEMU STYLOWI GRY. Mysle ze kazdy wie o co chodzi zygzak zygazak. PRzebegnięcie Eto/ Messim/Hernym/C Ronaldo/Tevezem i wieloma innymi piłkarzami połowy boiska uzywajac tylko strzaelk (wiekszosć noobków gra na klawie co nie oznacza ze wsyzscy klaiwturowcy to nooby  ;D). Kazde ich zatrzymanie konczy sie czerwona kartka. WIem ze akcja nie przyjmie się bo tutaj połowa graczy tak "wymiata"Jedank moze ktos przeczte ten temat i choćby ze wsydu zacznie grac kombinacyjnie podaniam. Gra zygzakiem jest łątwa do opanowania i praktycznie kazdy potrafi to robić jednak są tacy któzy choćby ze względu na honor nei chcą tego robić. Tak a gram wg. mnie jest niezgodna z punktem regulaminu dotyczącego godnego reprezentowania ligi.

a ja cię całkowicie popieram, nieznoszę takich noobków
Glory glory Man United,
Glory glory Man United,
Glory glory Man United,
As the reds go marching on on on!

Offline Ivanek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2008r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2008, 19:08:41 »
Karwocha, może najpierw dowiesz się co to znaczy zwrot "noob" a potem zaczniesz go używać?

Offline lopu

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 257
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2005r.
  • Chc? uwierzy?! PS. Kto wierzy w UFO?
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 07, 2008, 20:11:08 »
Ale Wy jesteście beznadziejni. Kolega, który założył temat, dostał dzisiaj lanie i dlatgo tak pisze. Grałem Romą z Tottim w ataku oraz Vuciniciem i Baptistą więc gra zygzakiem tym trio nie jest taka łatwa, tym bardziej na klawie. A dla wiadomości kolegi większość rgaczy gra właśnie na padach a nie na klawie. Poza tym mówisz, że większość wślizgów to kartki, ja sie nie zgadzam, ponieważ gram ostro często korzystam z wślizgów i jakoś kartek nie dostaje. Oczywiście jeśli tniesz od tylca to red musi być. Nadmienię, że kolega w dwumeczu dostał 3 redy. Tyle ode mnie (uwielbiam zygzak :)))) kolegę wkręcałem w murawę jak młodego :)))))

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2008, 20:25:45 »
miłąme to pisac juz dawno tylko mecz z toba to przyspieszył ;D a redy były rpzeciwstawienie m sie zygzakom. Gdyby nie lepsze saty Romy byłby ciekawy mecz  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 20:30:44 wysłana przez jaros2009 »

nasza klasa ,fotka it

budzikwn

  • Gość
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2008, 21:06:23 »
zamknijcie ten watek! i tak kazdy bedzie robil co chcial , gral w zasadzie

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 08, 2008, 03:32:14 »
jest wiele rzeczy ktore sa noobowskie zauwazylem ze grajac w esl chyba najbardziej noobowska liga pro kazdy napierdziela brazylia i barca i kazdy biega od lini do lini zostawiajac obrone w tyle sa jeszcze takie strzaly 80% ja biegniesz na rzut rozny i ostatniej chwili posylasz pilke kolo slupka co robi bramkarz to juz zostawie bez komentarza ale czy mamy winic graczy za taka gre raczej tutaj dupy dalo konami bo gracz chce tylko wygrac a w jakim stylu to juz ocenia inni wiedzialem ze beda posty tego typu nawet pisalem o tych bugach jeszcze grajac w demo tej gry ale podziekujmy za to konami JEDNAK NAJBARDZIEJ SKILLA MOZNA POKAZAC W TURNIEJACH I PUCHARACH PESLEAGUE GDZIE LOSUJESZ IRAN CZY INNA PADAKE I ZACHODZISZ JAK NAJDALEJ BO JUZ MNIE MECZY UGANIANIE SIE ZA ETO CZY MESSIM A DO GRONA DOLACZYL JESCZE PAN KAKA ........

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:29:50 »
Wiele rzeczy w PESie jest nie zgodne z futbolem.
Idąc twoim tokiem myślenia to trzeba byłoby zakazać połowy rzeczy, np zakazać atakowania bramkarza gdy ten wybija "5" do pierwszego obrońcy, czy zakazać ustawiania niestworzonych formacji z czterema napastnikami itp.

Nic z tego nie jest niezgodne z futbolem.

Offline SEBAKLEJ

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 240
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2007r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 08, 2008, 16:44:55 »
stary temat jak swiat  bo eto ronaldinho i mesi  bo barca  inter itp   dajcie spokoj  grac nalezy dalej i tyle dla mnie 09 to totalna porazka katastrofa zamiast gry jest meka ale coz trzeba rok brzebolec- moze cos wyjdzie lepszego za rok- hejka pozdro-

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2008, 17:16:16 »
no dokladnie temat jak kolo zawsze wracamy pierwszej mysli ze 2009 jest zpier..... no ale raczej mysle ze za rok bedzie to samo trzeba za rok zagrac we fife to sie wtedy oczki konami otwora ze gracze juz ich olewaja bo narazie to przez te wszystkie lata wyrobili se taka marke ze mozna pro kupowac w ciemno ale nie od czasu 2008

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Stop NOoWEMU STYLOWI GRY
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2008, 17:16:16 »