Autor Wątek: Bany - nowa (stara) kara  (Przeczytany 12349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:16:19 »
po co w ogóle z nim dyskutujesz :/
JetLi - coś ci nie pasuje?
 to dowidzenia ...
nikt nikogo nie trzyma na siłę


zaraz ci belze napisze, że tak teraz tak pisze a jak to ble ble ble ble........ :)

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:22:43 »
Jak zawsze z braku konkretów sprowadzanie dyskusji do poziomu przedszkolaków - nie pasuje do widzenia  ;D

P.S. - gdzie tych lig przybywa? Gdzie ta blisko setka osób na mircu?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:23:36 »
Jak zawsze z braku konkretów sprowadzanie dyskusji do poziomu przedszkolaków - nie pasuje do widzenia  ;D

P.S. - gdzie tych lig przybywa? Gdzie ta blisko setka osób na mircu?


a kiedy była setka osób na mircu (PTA).... hehe najlepiej sobie dopowiedzieć

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:46:49 »
po co w ogóle z nim dyskutujesz :/
JetLi - coś ci nie pasuje?
 to dowidzenia ...
nikt nikogo nie trzyma na siłę

Dyskutuje bo to jest dział dyskusja. Czyli jak sama nazwa wskazuje miejsce gdzie należy dyskutować. Tylko dyskusję trzeba umieć prowadzić a nie tak jak maciek unosić się za każdym razem.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2009, 12:49:08 »
Dyskutuje bo to jest dział dyskusja. Czyli jak sama nazwa wskazuje miejsce gdzie należy dyskutować. Tylko dyskusję trzeba umieć prowadzić a nie tak jak maciek unosić się za każdym razem.

jest tylko jeden warunek - do dyskusji trzeba mieć partner... a po twoich postach nic nie wnoszących...zadecydowałem, że moja dyskuja z tobą nie ma dalszego sensu...więc teraz możesz prowadzić monolog

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 01, 2009, 13:04:43 »
Sorki, monolog Ty prowadzisz w każdej z dyskusji bo to co napiszesz pierwsze jest święte i nic tego nie zmieni. Tak jest za każdym razem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 19:14:41 wysłana przez JetLi »

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 01, 2009, 13:06:27 »
Z takiej decyzji niezadowoleni mogą być tylko ci co lubią coś przeskrobać lub mają już coś na sumieniu, a pozostali powinni być zadowoleni, bo taka akcja na pewno poskutkuje. Starsi bywalcy na pewno pamiętają jakie problemy sprawiały rozrabiaki i środki jakimi ich zwalczano. Cieszę się, bo widzę, że z czasem jest coraz więcej pozytywnych opinii. Powoli rośnie grupa ludzi chcących się bawić kulturalnie i uczciwie.

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 01, 2009, 21:32:25 »
doszedlem do wniosku , ze i tak nawet jak beda zasady ktore nie pasuja gracza i tak zostana tutaj tylko sie podporzadkuja bo patrzcie : nie ma takiej drugiej polskiej strony z liga pes , na zadnej innej stronie nie ma wyzwan , nie ma ytylu pucharow , turniejow.Po prostu jestescie najlepsi i tak bylo , jest i bedzie! Na wieki wiekow AMEN
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 02, 2009, 17:18:15 »
Witam , walka z uciekinierami , walka z tymi co się zapisują do ligi i po paru porażkach rezygnują , walka z tymi co sprawiają kłopoty to wszystko tak , lecz nigdy bym nie zmienił zasad w trakcie trwania sezonu to jest podstawowe złamanie jakiś przyjętych społecznie norm a może nawet coś więcej .Sytuacja jest taka jakbym w rozpoczętym meczu prowadząc 3:0 musiał grać mecz od początku bo admin zmienił tradycyjne zasady . Dlaczego tak piszę? bo mnie też teraz to obejmie a chciałem zagrać sobie kiedyś w pucharze ligi w której jeszcze nie osiągnąłem zbyt dużych sukcesów , traktowanie i wrzucanie wszystkich do jednego wora też chybą nie może być sprawiedliwe niektórzy nie moga dograć sezonu bo mają różne wypadki losowe i muszą zrezygnować - jestem rozczarowanym takim podejściem nie tędy droga , może niebawem znowu zobacze newsa na stronie głównej ze wspaniałym pomysłem że wszyscy co mają chodź jedno strzeżenie już  w lidze nie zagrają ? nie oczekuję żadnego faworyzowania  ale w moim odczuciu i jakby inni się zastanowili to jest  błąd . Pozdrawiam .

Tak jak napisał jeden z kolegów z pes 4 uczono nas zawsze że PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ , niestety pesleague a raczej admini czują się tak pewnie , że tworza kolejne precedensy niczego nie można być pewnym , ich siła jest w tym  że jest to jedyna tak naprawdę liga w Polsce i nie ma żadnej alternatywy w tej chwili , oj żeby się nie przejechali takim postępowaniem .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 20:19:33 wysłana przez Gattuso »

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 02, 2009, 19:15:43 »
Tristan to już nigdy nie zagramy razem wyzwania?  :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 20:38:08 wysłana przez JetLi »

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 02, 2009, 22:07:38 »

ich siła jest w tym  że jest to jedyna tak naprawdę liga w Polsce i nie ma żadnej alternatywy w tej chwili , oj żeby się nie przejechali takim postępowaniem .

Chyba wiem Trist o czym piszesz. Oj szykuje nam się wielka konkurencja dla pesleague i to z bogatymi nagrodami. Nareszcie ktoś robi coś porządnego z systemem takim jak na pesleague a nie jak w innych upadłych już ligach podawanie wynikow na forum.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 03, 2009, 01:23:35 »
Chyba wiem Trist o czym piszesz. Oj szykuje nam się wielka konkurencja dla pesleague i to z bogatymi nagrodami. Nareszcie ktoś robi coś porządnego z systemem takim jak na pesleague a nie jak w innych upadłych już ligach podawanie wynikow na forum.

OCB? znowu coś mieszasz , daj spokój ...

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 03, 2009, 02:09:23 »
Może nie mam tu już za wiele do gadania, ale niesamowicie szanuje ludzi, którzy trzymają ligę w kupie i dalej ją rozwijają. Naprawdę nie jest to łatwe, choć niektórym się tak wydaje. Po prostu porządek musi być. Najsłuszniejsze decyzje w dużym społeczeństwie mogą wywoływać małe absurdy, które trzeba przyjąć z pokorą, bo nie dogodzi się wszystkim...

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 03, 2009, 09:10:03 »
OCB? znowu coś mieszasz , daj spokój ...

Pewnie o tej samej powstającej lidze co Ty. Nie ściemniaj...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 03, 2009, 10:47:21 »
Są pewne granice, które gracze przekroczyli...dlatego taka decyzja, która jest nie odwołalna. Kary na pewno nie dotkną osób odpowiedzialnych, którzy chcą się bawić pięknem piłki. Myśle,że wyczyszczenie środowiska z ludzi, którym się wydaje, ze to dla nich kręci się cały swiat, bo moga robić co się podoba i nikt się do nich nie doczepi uzdrowi lige :) A gracze będa mogli cieszczyc się grą a nie pisaniem postów na forum.


Dlaczego prawo działa wstecz?? bo tak... uczymy się na błedach...i niszczymy zło w zardoku, żeby sytuacja sie nie powtórzyła w następnym sezonie.

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 03, 2009, 11:55:23 »
Wczoraj zostałem odbanowany dziś znowu mnie ktoś zbanował - mam pytanie dobrze się bawicie?i to ma być prawo?istne widzimisię -  niezły rozpiździel , pomiatanie graczami , jakieś KURIOZUM czystej wody . Czy teraz ktoś uwierzy że to ma doprowadzić do porządlu? - wątpię ... pokaz ogromu władzy , bezładu , braku jakiegokolwiek profesjonalizmu, harmonii , organizacji i porozumienia, no i oczywiście brak jakiejkowiek KONSEKWENCJI podejmowanych decyzji i ich regulowania . A to zdanie chyba sobie gdzieś zapiszę jakże mnie ono ujęło i jakże idealnie oddaje to co niektórzy z adminów wyprawiają :


Dlaczego prawo działa wstecz?? bo tak... uczymy się na błedach...i niszczymy zło w zardoku, żeby sytuacja sie nie powtórzyła w następnym sezonie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 12:01:14 wysłana przez Gattuso »

Offline vivi27

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location: Poznan
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2006r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:01:27 »
Osoby, które zrezygnowały z rozgrywek ligowych objęte zostają banem dożywotni, tzn. że już u nas nie zagrają.Przepis dotyczy również tego sezonu

takie pytanie mam do Ciebie Macku : jesli ktos zrezygnowal po skonczeniu rozgrywek,rozegraniu wszystkich meczy, to czy powinien byc tak samo traktowany jak ktos kto rezygnuje po paru meczach??? Wedlug mnie nie - chce poznac Twoje zdanie...Jeszcze jedno kara za to w Pes4 byla blokada do konca roku - gracze zostali odbanowani , a teraz cichaczem ktos ich znow zblokowal - czemu???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 12:03:33 wysłana przez vivi27 »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:03:26 »
takie pytanie mam do Ciebie Macku : jesli ktos zrezygnowal po skonczeniu rozgrywek,rozegraniu wszystkich meczy, to czy powinien byc tak samo traktowany jak ktos kto rezygnuje po paru meczach??? Wedlug mnie nie - chce poznac Twoje zdanie...

jezeli ktos zrezygnował z ligi po rozegraniu wszytkich spotkań... tzn nie wyraził checi gry w nowym sezonie gra sobie dalej we wszytkich rozgrywkach jakie chce. Kara ta dotyczy osób, które zapisały się do ligi i zrezygnowały z niej podczas trwania sezonu, bo miały takie widzi misie

Offline vivi27

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location: Poznan
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2006r.
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:04:28 »
to czemu ktos Trista zablokowal skoro go odblokowalem wczoraj??? bo kara sie zakonczyla...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 12:07:49 wysłana przez vivi27 »

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:21:44 »
Są pewni ludzie dotyczy to starszych graczy którzy pracują i niejedno krotnie dojeżdżają do pracy po kilkadziesiąt kilometrów a na dodatek wystawia się naraz dużo meczy więc rezygnują bo naraz zagranie dużo meczy jest to kłopot a grać by chcieli propozycja nie banować lecz ulepszyć rozgrywki mam na myśli zmniejszyć ilość rozgrywania meczy w tygodniu wtedy jeśli ktoś zrezygnuje karać tak jak zaczeliście teraz  ale bez kar do tyłu Maciek warto by o tym pomyśleć niektórzy gracze którzy mają tak dotkliwe kary włożyli w tą grę i te rozgrywki dużo swojego serca w tworzeniu całej tej karuzeli

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bany - nowa (stara) kara
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 03, 2009, 12:21:44 »