Autor Wątek: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)  (Przeczytany 10647 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 04, 2009, 19:08:07 »
Nie kumacie chyba paru rzeczy - nikt nowy nie bedzie opiekunem w sensie  "nowy" ktory juz kiedys nie byl adminem...Marynarz jak mialby czas dawno by wrocil - jesli nie ma czasu po co ma wracac skoro bylby nawet mniej niz ja  - poprawic jesli sie myle...Na  Tristana nigdy zarzad sie nie zgodzi...Ankieta jak dla mnie bezsensu bo raczej nic nie zmieni...

A da się pracować dla nas mniej niż Ty? Gdyby marynarz nie wyraził woli nie byłby brany pod uwagę w ankiecie. A ankieta ma sens i zmieni wiele. Być może dostaniemy opiekuna, ktory będzie cos dla nas robił. Poświęci nam trochę czasu. Z pełnym szacunkiem ale Ty vivi na opiekuna nadajesz się tak jak ja na kościelnego. Pojawiasz się raz na tydzień i zamiast wteduy coś dla nas zrobić to zagrasz sobie jedno, dwa wyzwania i uciekasz. Taka jest niestety przykra prawda. Porwałeś się na to bez przemyślenia za co się bierzesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 20:06:05 wysłana przez JetLi »

Offline Flaqson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2006r.
    • SLIZG
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 04, 2009, 19:51:44 »
nowego opiekuna nie bedzie, jeżeli ktoś dodatkowy zostanie przydzielony to bedzie to osoba dotyczas spraawująca role admina....jest duże prawdopodobieństwo, że bede to ja


nie chcę Cię urazić ani nic ale trochę bezsensownym by było gdybyś Ty był adminem w pes4 skoro nie grasz już w tą grę,nie siedzisz na launcherze ani nic...to powinna być osoba która jest często dostępna,zna większość,nie jest wulgarna...i trochę nie rozumiem czemu niby nie może być to ktoś kto wcześniej nie pełnił tej funkcji (z góry dziękuję za wyjaśnienie).ja zagłosowałem na MArynarza (stara gwardia) oraz Trista (jest często)-sądzę że dobrze by sobie poradzili we dwójkę

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:12:13 »

nie chcę Cię urazić ani nic ale trochę bezsensownym by było gdybyś Ty był adminem w pes4 skoro nie grasz już w tą grę,nie siedzisz na launcherze ani nic...to powinna być osoba która jest często dostępna,zna większość,nie jest wulgarna...i trochę nie rozumiem czemu niby nie może być to ktoś kto wcześniej nie pełnił tej funkcji (z góry dziękuję za wyjaśnienie).ja zagłosowałem na MArynarza (stara gwardia) oraz Trista (jest często)-sądzę że dobrze by sobie poradzili we dwójkę

to ze nie gram w tą gre nie znacza, ze nie moge się wami zająć, patrz pes2008 jakos byłem opiekunem a jak byli gracze wszytko chodziło. Przecież ktoś z was napisał najlepszym opikunme bedzie osoba obiektywna kto nie gra w ta gra.

apropo marynarza nie wiem czy wy czytacie co pisze - on jak wróci ma zaklepana funkcje admina(musi wyrazić tylko chęć). A jako opikun wygenerowałoem wam osanio puchar uefa i co się stało pamiętasz...

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:22:34 »
Zgadzam się w rzeczy samej , teraz będziesz takim samym adminem jak wtedy.Znowu zrobisz zapisy do rozgrywek do których zgłosi się 5 osób i to tylko Twoja wina , ani nie ma Cię na launcherze ani nie pofatygujesz się rozesłać info na gg .To ma być robota? bądź poważny ,ale dalej idź w zaparte powo.

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:29:49 »
Ligę tworzą gracze. Nie zarząd. Tak ciężko choć raz ustosunkować się do ich wielkiej prośby? Niby jest Pes4 ale w sumie to go nie ma. Bo jak ma być jak nie ma kogoś kto nami by się zajął.

Offline szulu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2005
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2005r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:32:21 »
jeszcze raz powtarzam szulu na admina !! >:(
zulu15dg

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:38:19 »
Zgadzam się w rzeczy samej , teraz będziesz takim samym adminem jak wtedy.Znowu zrobisz zapisy do rozgrywek do których zgłosi się 5 osób i to tylko Twoja wina , ani nie ma Cię na launcherze ani nie pofatygujesz się rozesłać info na gg .To ma być robota? bądź poważny ,ale dalej idź w zaparte powo.


dokładnie zgadzam się z tobą...jestem za a nawet przeciw... szkoda tylko, że teraz bedzie nie parzyście

P.S. a do jakich rozgrywke zgłosiło sie 5 osób które ja robiłem... a poza tym gracze zagladaja na forum i czytaja newsy a nie ja rozsyłam. A pozatym nie musisz odpowiadac bo wypadłes...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 20:40:05 wysłana przez maciek_pl »

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:07:40 »
Zgadzam się w rzeczy samej , teraz będziesz takim samym adminem jak wtedy.Znowu zrobisz zapisy do rozgrywek do których zgłosi się 5 osób i to tylko Twoja wina , ani nie ma Cię na launcherze ani nie pofatygujesz się rozesłać info na gg .To ma być robota? bądź poważny ,ale dalej idź w zaparte powo.
Heh... Bez urazy, ale kiedy skończy Ci się bateryjka? :P

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:15:59 »
Zając bez urazy również co chcesz wnieść swoim postem w tej dyskusji? obrazić mnie? bo na pewno nic merytorycznego nie napiszesz bo o ile mi wiadomo ponad 2 lata nie odwiedzałeś launchera?:| jak tak każdy będzie się podłączał do dysputy żeby zabrać głosu dla głosu to klękajcie narody....

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:18:32 »
Zając bez urazy również co chcesz wnieść swoim postem w tej dyskusji? obrazić mnie? bo na pewno nic merytorycznego nie napiszesz bo o ile mi wiadomo ponad 2 lata nie odwiedzałeś launchera?:| jak tak każdy będzie się podłączał do dysputy żeby zabrać głosu dla głosu to klękajcie narody....


laucher a co to??? hihihihihi przecież siedzimy na mircu :p

Offline Vieczor94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Mikołów
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2007r.
  • live is live..;]
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:19:38 »
jednego nie rozumiem;( skoro gracze uważają te osoby za wzorowych kandydatów do opiekunów to dlaczego nie dasz im szansy? Proszę Cię bądź człowiekiem i zrozum nas. My chcemy osobę która się nami "zaopiekuje". Zgadzam się z Tristem:) a jeszcze jedno. Z każdym można się dogadać po dobroci i każdemu można dać jeszcze jedną szanse. Wczoraj rozmawiałem z Robseem i wytłumaczyłem mu że nie warto się przezywać. Przyszli by nowi opiekunowie gracze dostali by jeszcze jedną szanse. To tak jak w drużynie piłkarskiej... przychodzi nowy trener, gracze dostają nową szanse!

PS. po co od razu gadki typu "Ty wypadłeś'? Jest potrzebna kłótnia? To pomału wygląda jak w naszym rządzie!
PES całym moim życiem... jestem z nim całym sercem..;]

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:20:41 »
Dokładnie , chce być adminem pes 4 a nie wie że gracze siedzą na launcherze:) no nic więcej w tym temacie , gracze mili nie zdziwię się jak Maciuś będzie adminem  będzie nakazu gry na mircu:| dobra już się nie włączam .Pozdro Zajac fajnie że w ogóle jesteś;]

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:21:03 »
Z tego co mi wiadomo to IRC jest oficjalnym komunikatorem ligowym, a launcher komunikatorem pomocniczym. Chyba, ze coś się zmieniło jak mnie nie było...

Offline Vieczor94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Mikołów
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2007r.
  • live is live..;]
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:23:07 »
Mi wiadomo że gracze siedzą na luncherze:) a Nie na mircu ;p więc coś jest nie tak!
PES całym moim życiem... jestem z nim całym sercem..;]

Offline vivi27

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location: Poznan
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2006r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:27:07 »
Z tego co mi wiadomo to IRC jest oficjalnym komunikatorem ligowym, a launcher komunikatorem pomocniczym. Chyba, ze coś się zmieniło jak mnie nie było...

Zajac nie da sie grac w Pes4 na Mircu i nikt z graczy pes4 tam nie bedzie siedzial  - co maja sie laczyc manualnie i grac na rosterach o statach 99?? Wrzucucie juz wszyscy na luz...

Offline JetLi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2008r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:30:51 »
Vivi widzę, że zaciekle bronisz swojej pozycji. Ale pisząc tylko to żadna obrona. Chcesz sie bronic to coś rob.

Offline vivi27

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location: Poznan
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2006r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:33:15 »
Vivi widzę, że zaciekle bronisz swojej pozycji. Ale pisząc tylko to żadna obrona. Chcesz sie bronic to coś rob.

Nie nabijaj sobie licznika postow komentarzami nic nie wnoszacymi do dyskusji...ignore...

Offline zajac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Nowe Miasto nad Wartą
  • Wiadomości: 1860
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.09.2005r.
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:36:12 »
Sory, gg jest podstawowym komunikatorem przecież. Z Launcherem moim zdaniem jest za dużo problemów, zwłaszcza z identyfikacją gracza. Chyba, że się coś zmieniło, ale jeżeli nie to może zrobić się tam niezły bałagan. A gadu-gadu jest pewne. Dlatego w regulaminie widnieje wpis, że to gg najbardziej ufamy.

EDIT: Oczywiście wypowiadam się tu jako gość, a nie Chuck Norris. ;)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:43:59 »
Nie nabijaj sobie licznika postow komentarzami nic nie wnoszacymi do dyskusji...ignore...

CZEPIACIE SIE IVIEGO A SAMI CO ROBICIE??? CHECIE ABY KOŁO WAS KTOS SKAKAŁ A SAMI:

- 1 LIGA - 5 OSOB ZREZYGNOWĄŁO
- 2 LIGA - 4 OSOBY
- 3 LIGA - 6 OSOB
- UCHAR UEFA PRZERWANY BO PRZEZ 3 TYGODNIE  ŻADNA PARA NIE ZAGRAŁA MECZY
- PL CO RUNDA CONAJMNIEJ PO 4 WALKOWER


I TO WSZYTKO DLA GARSTKI OSÓB, ŻAl

I DZIWICIE SIĘ, ZE NIKT WAM CZASU NIE CHCE POTWIERDZAĆ. INNE LIGI DAWNO SIE NA WAS WYPIEŁY I MAJA WAS W DUPIE A NIE DOSC ZE MY WAS ZOSTAWILISMY LIGE TO JESZCZE **** CIAGLE PROBLEMY.CIAGLE TE SAME PROBLEMY, WYZYWACIE SIE, OSOBA TRISTAN ZASYPUJACA NAS EMILAMI PROSZACA O STANOWSIKO ADMINA...CZY TOP MY ZNISZCZELISMY MARYNARZA MARCONTIEGO cZY JUZIO PELE(KTÓRYCH BARDZO SZANUJE)KTORZY POSWIECILI WAM CZAS, CZY TYLKO WASZE BUNTOWANIE- ONI ODESZLI BO W KONCU ADMIN NIE BEDZIE SIEDZIAŁ 24 NA DOBE TYLKO POWINNO GENEROWAC ROZGRYWKI!!!! OSOBY KTÓRE POSWIECIŁY WAM CZAS ZOSTAJA NISZCZONE PRZEZ WAS SAMYCH... TERAZ ATAKI NA VIVIEGO...CO CHWILA PRZEWIAJA SIE OSOBU DIEGO KUBY I INNYCH I MECZNE WAS... NIE DAJE WAM DO MYSLENIA ZE CIAGLE KTO SIE DO WAS DOTKNIE JEST NAJGORSZY?? CIAGLE PROBLEMY..   NIE PO TO WAM ZOSTAWILISMY LIGE ABY CIAGLE SIE WAMI ZAJMOWAĆ... JAK WAM SIE NIE PODOBA NIECH KTOS Z WAS ZAŁOZY LIGE I NICH JA PROWADZI....!!!JEST WAS GRUPKA A TRZEBA WAM POSWIECIC CZASU NIZ CALEJ LIDZE PES2009 OGARNIJCIE SIĘ.... BO POWOLO TO WSZYTKO ZACZYNA DENEROWOWAĆ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 21:50:00 wysłana przez maciek_pl »

Offline Vieczor94

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Mikołów
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2007r.
  • live is live..;]
Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:52:22 »
CZEPIACIE SIE IVIEGO A SAMI CO ROBICIE??? CHECIE ABY KOŁO WAS KTOS SKAKAŁ A SAMI:

- 1 LIGA - 5 OSOB ZREZYGNOWĄŁO
- 2 LIGA - 4 OSOBY
- 3 LIGA - 6 OSOB
- UCHAR UEFA PRZERWANY BO PRZEZ 3 TYGODNIE  ŻADNA PARA NIE ZAGRAŁA MECZY
- PL CO RUNDA CONAJMNIEJ PO 4 WALKOWER


I TO WSZYTKO DLA GARSTKI OSÓB, ŻAl

I DZIWICIE SIĘ, ZE NIKT WAM CZASU NIE CHCE POTWIERDZAĆ. INNE LIGI DAWNO SIE NA WAS WYPIEŁY I MAJA WAS W DUPIE A NIE DOSC ZE MY WAS ZOSTAWILISMY LIGE TO JESZCZE **** CIAGLE PROBLEMY.CIAGLE TE SAME PROBLEMY, WYZYWACIE SIE, OSOBA TRISTAN ZASYPUJACA NAS EMILAMI PROSZACA O STANOWSIKO ADMINA...CZY TOP MY ZNISZCZELISMY MARYNARZA MARCONTIEGO cZY JUZIO PELE(KTÓRYCH BARDZO SZANUJE)KTORZY POSWIECILI WAM CZAS, CZY TYLKO WASZE BUNTOWANIE- ONI ODESZLI BO W KONCU ADMIN NIE BEDZIE SIEDZIAŁ 24 NA DOBE TYLKO POWINNO GENEROWAC ROZGRYWKI!!!! OSOBY KTÓRE POSWIECIŁY WAM CZAS ZOSTAJA NISZCZONE PRZEZ WAS SAMYCH... TERAZ ATAKI NA VIVIEGO...CO CHWILA PRZEWIAJA SIE OSOBU DIEGO KUBY I INNYCH I MECZNE WAS... NIE DAJE WAM DO MYSLENIA ZE CIAGLE KTO SIE DO WAS DOTKNIE JEST NAJGORSZY?? CIAGLE PROBLEMY..   NIE PO TO WAM ZOSTAWILISMY LIGE ABY CIAGLE SIE WAMI ZAJMOWAĆ... JAK WAM SIE NIE PODOBA NIECH KTOS Z WAS ZAŁOZY LIGE I NICH JA PROWADZI....!!!JEST WAS GRUPKA A TRZEBA WAM POSWIECIC CZASU NIZ CALEJ LIDZE PES2009 OGARNIJCIE SIĘ.... BO POWOLO TO WSZYTKO ZACZYNA DENEROWOWAĆ...

słuchaj my się go nie czepiamy tylko chcemy dla niego pomocnika:)
więc może ustąpisz i przydzielisz tą funkcje Tristowi albo marynarzowi:)
PES całym moim życiem... jestem z nim całym sercem..;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Prośba do zarządu Pesleague.pl o nowych opiekunów PES4:)
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2009, 21:52:22 »