Autor Wątek: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!  (Przeczytany 3249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« dnia: Luty 26, 2009, 14:37:45 »
PES 2010: Tryb Community powraca do łask...
AUTOR: whan   


Jak donosi szwedzki blog allsvenskanpes, Pro Evolution Soccer 2010 (PC,X360,PS3) zostanie najprawdopodobniej uzbrojony w niezwykle interesujący tryb Community, znany dotąd jedynie z wersji gry wydawanej na konsolę Playstation 2.

Community Mode jest ukłonem w stronę graczy, którzy swoją pasję do PES’a dzielą z bratem/współlokatorem/dziewczyną lub po prostu dużo grają z przyjaciółmi. Pozwala on na stworzenie i zapisanie kilku profilów graczy, a następnie rozgrywanie pomiędzy nimi pojedynczych meczów, turniejów, lig czy nawet konkursów rzutów wolnych (!).

Statystyki każdego meczu są zapamiętywane przez konsolę/pc, po rozegraniu kilkudziesięciu spotkań nasza baza danych staje się dość pokaźnym źródłem informacji o rozegranych spotkaniach. Oprócz standardowych statystyk, jak wyniki meczów, strzelcy itp.- pojawią się również takie dane jak procent celnych strzałów na bramkę czy ranking najczęściej wybieranych drużyn. Podobny tryb znalazł się także w PES 2009, jednak w mało atrakcyjnej wersji single player.

Z pewnością cieszy fakt, iż po latach KONAMI wreszcie zaczęło liczyć się głosem fanów serii, którzy od dawna domagali się wprowadzenia takich trybów jak Become a Legend (zadebiutował w ub roku), World Tour czy też Community. Lepiej późno niż wcale...
 

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2009, 14:47:45 »
No, ale nie będzie niestety trybu Ligi Mistrzów :(
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline ¤★WiślaK★¤

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 851
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.02.2009r.
  • Wisła Kraków duma Polaków!
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2009, 14:52:02 »
jak to ligi mistrzów nie bedzie?  to po co wogóle robili ją w 9?
Wiecie cos jeszcze na temat nowego pesa?
WISŁA&BARCA
LEGIA I (S)REAL TO STARE KURWY!!!

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2009, 14:54:09 »
kurde liga mistrzow jest na 4 lata w pes

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2009, 15:04:04 »
No, ale nie będzie niestety trybu Ligi Mistrzów :(
skad masz takie informacje...lepiej niech tez gameplay zmienia...

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2009, 15:25:52 »
będzie liga mistrzów konami ma wyłączność na 6 lat o ile dobrze pamiętam a z tym ze konami się liczy z opinia graczy to się ni zgodzę become powstały w odpowiedzi na panów z ea rozwiązanie z tymi danymi to były w pes 5 na ps2 z racji tego ze to gówno pes 9 sprzedało się jeszcze lepiej niż panowie z konami myśleli [podajże 48mln egzemplarzy]  nie sadze ze doczekamy się jakiś większych zmian wręcz jestem przekonany ze skok będzie niewielki

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2009, 16:31:58 »
Sorki, że wprowadziłem w błąd.. :(

Ale jak wchodziłem ostatnio na wikipedię to było jeszcze napisane, że Konami posiada prawa na UEFA Champions League tylko na tą wersję gry (PES 09) i w kolejnych wersjach tego trybu gry nie zobaczymy. A teraz wchodzę i jest napisane, że jednak dostali licencję na cztery lata. Także jeszcze raz sorry
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline ¤★WiślaK★¤

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 851
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.02.2009r.
  • Wisła Kraków duma Polaków!
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2009, 15:21:39 »
WIECIE COŚ JESZCZE???????
WISŁA&BARCA
LEGIA I (S)REAL TO STARE KURWY!!!

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2009, 16:40:51 »
ja chcialbym zeby dali bundeslige moze byc taka jak w pes 5 mysle ze powinni do tego wrocic bo teraz to pes ma pelna licencje tylko eredivise i ligue 1
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2009, 00:30:28 »
aby pes byl godny pisania go jako PES to musi miec miejsce prawdziwa  rewolucja. ligi, tryby, piekna grafika,licencje ? pff... w pesie to sie liczy . Jednak w PES powinien miec dobry gamplay aby pisac ten skrot z wielkich liter

nasza klasa ,fotka it

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2009, 13:17:07 »
Fotorealzim ruchów i mi się śni po nocach, swoboda w rozgrywaniu akcji, brak cyborgów - eh.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 18, 2009, 13:31:44 »
PES 2010: Kształt rzeczy, które (być może) nadejdą...
autor: whan    

Sezon ogórkowy trwa w najlepsze, a do premiery kolejnej części serii Pro Evolution Soccer pozostało jeszcze siedem długich miesięcy... Jednak już dziś zagraniczne blogi podają pierwsze, jak na razie niepotwierdzone informacje na temat najnowszej kopaniny sygnowanej marką KONAMI. Redaktorzy odnowionego winninelevenblog, przygotowali krótką listę zmian, które prawdopodobnie zobaczymy w PES 2010. Źródłem poniższych wieści (bądź plotek) są ponoć ludzie z branży gier video.

    * Do prac nad PES 2010 zaangażowano 200 dodatkowych osób (informacja ta zdaje się być pewną - kilka tygodni temu serwis IGN.com informował, iż japoński developer poszukuje programistów, którzy wspomogą tworzenie m.in serii PES).
    * Nowy engine graficzny.
    * Powróci pełna licencja na Liga BBVA (hiszpańska primera division).
    * Tryb Community (więcej o nim w tym newsie).
    * Odświeżony tryb Master League.
    * Jednym z celów KONAMI jest pozyskanie licencji na UEFA Europa League (od nowego sezonu puchar ten zastąpi UEFA Cup).
    * Mówi się o trybie online 10 vs 10. Moim zdaniem mało prawdopodobne, KONAMI powinno skupić się w pierwszej kolejności na stworzeniu godnego uwagi i sprawnego trybu 1vs1, a dopiero potem brać się za cele w tym momencie raczej nieosiągalne...

Oczywiście nie są to sprawdzone informacje i nie wiadomo jakie będą miałby przełożenie na rzeczywistą wersję, która ukaże się na rynku pod koniec październi

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 18, 2009, 15:28:01 »
powinni usprawnić tryb online i zrobić żeby kiwki nie były takie łatwe jak w tej części żeby kiwanie nie opierało się tylko na Strzałkach no i wiadomo niech stworzą gameplay od nowa bo ten jest spier*****

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 18, 2009, 15:32:42 »
powinni zatrudnic niektórych ludzi z tego forum - popracowali by oni nad grafiką w grze ;)

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 18, 2009, 16:13:46 »
powinni zatrudnic niektórych ludzi z tego forum - popracowali by oni nad grafiką w grze ;)

Tak np.DoMManu,czy iMQs (ja nie mam szans niestety ;D).

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2009, 16:22:08 »
No, ale nie będzie niestety trybu Ligi Mistrzów :(

PES dostał w prezencie prawa do Ligi Mistrzów w nagrodę za najlepsza piłkę...

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2009, 16:41:42 »

    * Powróci pełna licencja na Liga BBVA (hiszpańska primera division).
  
    * Jednym z celów KONAMI jest pozyskanie licencji na UEFA Europa League (od nowego sezonu puchar ten zastąpi UEFA Cup).
 
wreszcie patchmakerzy beda mieli mniej roboty ;D :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 17:13:50 wysłana przez pes2009pl »
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 19, 2009, 14:50:35 »
Ta gra musi powstac praktycznie od nowa zeby przypominala chociaz w połowie wersje, ktore powstały na ps 2.
grafika-  w sumie mnie to nie interesuje moze byc jak jest.
drybling- pes zawsze polegał przeciez na dryblowaniu strzałkami. Mi sie tam drybling podoba w tej części wolalbym jednak zeby wrócił zwód skos+R2 jak to było w pes6 czy pes5. Ale coś co programisci konami musza koniecznie usprawnic to bieg sptintem. Jest on strasznie nierealistyczny. Najlepszymi zawodnikami mozna wręcz okrążac obrońców przeciwnika i jest to na pewno najlatwiejszy sposób w dojsciu do sytuacji podbramkowej (niestety). Gdzie te czasy kiedy uzycie sprintu w srodku pola skazywalo praktycznie na stratę piłki....
gra w obronie- co tu dużo pisac. W pes 2009 jest to najwieksza porazka. Ja wiem ze konami tworząc pesy chce aby grano ''radosny football". Pamietam jak kupiłem pes 6, ile sie wkur.... na to ze napastnicy przenikają, mnostwo pinball itd. Boze jak ja bym chciał żeby to wróciło :D W pes 2009 pojecie "gramy na 0 z tyłu", albo "bronimy wyniku" to praktycznie strzelanie sobie w głowę. Reakcja obrońców w tej grze jest zerowa. Jedynym sposbem zabrania piłki jest chyba to ze przeciwnik na nas wpadnie, chociaż nawet wtedy nie ma 100 % pewnosci ze odbierzemy piłkę. Przecinanie podań tez do najłatwiejszych nie należy. Po kilku miesiącach grania doszedłem do wniosku ze większą przyjemnośc daje zagrac na 0 z tylu, niż strzelanie bramek. Większą sztuka jest zabranie piłki eto`o w pojedynku 1 na 1, niż ogranie dryblingiem całej obrony i strzelanie z przewrotek :D Gra w obronie to jest chyba pierwsze za co konami musi sie wziąśc bo to jest najwiękzsa porażka w historii pesa.
strzały- ja bym zostawił tak jak jest, bo jeszcze coś spierd.... i bedzie jak w pes 6, ze 30m gerrard, lampard i 8/10 wpada w okienko ......
podania- tez nie jest źle tylko w tej cześci nie opłaca sie grac podaniem :D
gra bramkarzy- mi się podoba. Tylko muszą wrócic do opcji z mozliwością manualnego przełączania. Aha i żeby ten jeba... pierwszy słupek krył.....
Konami ma mnóstwo pracy. Jeżeli zmiany będą kosmetyczne względem obecnego pesa to ja dziękuje i kupuje FIFE ^^

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 19, 2009, 16:36:29 »
bayern jak narazie najlepsza odpowiedz na to co powinni zmienic ;) i sie absolutnie z toba zgadzam :P chociaz podania sa za lekkie czesto i mnie strasznie wkurzaja... No i ta gra nie sprawia radosci jak nawet adebayorem moge wszystkich rozpier.... i strzelic gola...
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

Offline levic

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 83
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.05.2007r.
Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2009, 20:12:08 »
Ja tez widze w tej grze sporo błedów.Mówie od razu ze gram tylko on line.Nie wiem jak gra dziala z komputerem.Bramkarz prawie w ogole nie broni pierwszego słupka.Bardzo wolno rozpoczyna akcje do kontry.Powinnien duzo szybciej wyrzucac pilke.Jest bardzo niepewny.Podawanie niem to ryzyko bo nieraz debil podaje pilke przeciwnikowi.
Obrona jak napisal Bayern ma bardzo słaba reakcje.Biegniesz zawodnikiem straci pilke i duren biegnie jeszcze 2 - 3 metry zanim sie skapnie ze nie ma juz pilki.Wtedy stanie i tez uparciucha ciezko ruszyc.Wkurza mnie przelaczanie zawpdnikow.Czesto mam tak ze nie przelacza mi tego co jest najblizej pilki tylko jakiegos Gamonia co jest dalej bez sensu zupelnie bo wtedy trace czas na przelaczanie wlasciwego.Wkurza mnie rowiez ten zwod ale ZIDANEA piruet.RObie kiwke krzyzykiem i czesto Oni go sami robia przez co trace pilke.
Nie raz mialem taka sytuacje ze jak komus pilke podajesz to zawodnik automatycznie do niej biegnie przejmuje pilke a nieraz jest tak ze gra Cie zrobi w konia i zawodnik do pilki niepobiegnie i Ty sam musisz i ciezko wtedy w pike ucelowac zawodnikiem.
I  w ogole ta gra jest zalagowana.Duzp wieksza szanse wygrania ma ten co hostuje.
Wg mnie ta gra on line jest zjebana maksymalnie.PES 6 byla duzo duuuzo lepsza.Gdybym byl szefem KONAMI bym wyrzucil z roboty tych ludzi co robia ta gre,To jest smiech na sali.Niech w koncu zrobia gre dzialajaca dobrze on line.Zajmuja sie gownami a gra on line zchodzi na psy.Zastanawiam sie czy nie dac sobie spokoj z ta gra bo za duzo sie wkurzam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PIERWSZE INFORMACJE O PES2010!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2009, 20:12:08 »