Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 29348 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 26, 2009, 16:33:16 »
Friter sam sobie przeczysz pisząc że Messi niepoderwał drużyny choć ma obok siebie świetnych piłkarzy
Skład Argentyny w meczu z Boliwią:
Argentyna: Carrizo - Zanetti, Demichelis, Heinze, Papa, Rodriguez (56. Di Maria), Mascherano, Gago, Gonzalez (68. Angeleri), Messi, Tevez (75. Montenegro). playmakera Riguelme tu niewidze ani żadnego oprócz Teveza, Gago którzy mogliby podać dobrze piłke i gdzy niema mu kto podać nic niepomoże tak jak Ronaldo gdzy niema właśnie swoich asów z Manchesteru w kadze gra przeciętnie. Napewno sa to najlepsi pilarze w swoich drużynach klubowych i narodowych.

Argentyna jest lepszą reprezentacją

Ranking Fifa
 
1   Hiszpania   
2   Włochy   
3   Niemcy   
4   Holandia   
5   Chorwacja   
6   Brazylia   
7   Argentyna   
8   Czechy   
9   Portugalia   
10   Turcja   
11   Francja   
12   Rosja   
13   Rumunia   
14   Kamerun   
15   Anglia   



Akurat co do Riquelme to wiem, że nie grał z Boliwią (ten mecz oglądałem, bo nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje naprawdę ;D ;D) I nie próbuj nawet usprawiedliwiać Argentyny, że przegrali 6-1. Argentyna grało słabo, choć wystawiła jak się wydawało naprawdę dobry skład. Mascherano, Demichelis, Zanetti, Heinze, Rodriguez, Papa, Gonzalez to ogólnie dobrzy zawodnicy, potrafiący celnie dograć jeżeli twierdzisz inaczej to się nie znasz. Messi nie może wziąć całej odpowiedzialności, ale jako najlepszy piłkarz w kraju ( niektórzy sądzą, że na świecie też) jest szczególnie narażony na krytykę. On nie umie poderwać drużyny i już to wielokrotnie udowadniał.
Sam sobie teraz zaprzeczyłeś. Napisałeś, że w Argentynie Messiemu nie ma kto podać, a potem piszesz że to dobra reprezentacja. Argentyńczycy nie mają złych zawodników, ale gwiazdki nie chcą błyszczeć...
Zasłanianie się rankingiem FIFA jest żałosne. To jest niesamowicie przewalony ranking i każdy kibic (nawet nie mówię że koneser) o tym wie. Kamerun i USA jest w nim wysoko bo przewyższają rywali na swoim kontynencie. Ogólnie na świecie nie mają nic do powiedzenia. Czechy też nie wiem co robią tam tak wysoko, przecież na MŚ i ME grali bardzo słabo.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 26, 2009, 16:38:43 »
Mascherano,Zanetti, Hainze, Demichelis,Gago, Papa czy nawet Lucho to piłkarze głównie defensywni może oprócz Lucho a Tevez to niejest playmaker. A co powiesz o radzeniu sobie z presją Ronaldo szczególnie w tamtym sezonie?? ile bramek strzelił w LIDZE chelsea Liverpool czy Arsenal juz o przestrzelonym karnym w finale LM niepowiem co prawda strzelił gola z gry ale kiedy presja była duza zawiódł i tylko nieszczęście Terrego który się wyje**ł jak Beckham to chelsea by miała puchar. Brazylia - Portugalia 6:2
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 16:43:17 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 26, 2009, 16:46:39 »
Mascherano,Zanetti, Hainze, Demichelis,Gago, Papa czy nawet Lucho to piłkarze głównie defensywni może oprócz Lucho a Tevez to niejest playmaker.
Zaraz, zaraz mówimy o celnym podaniu piłki, czy o stylu gry??
A co powiesz o radzeniu sobie z presją Ronaldo szczególnie w tamtym sezonie?? ile bramek strzelił w LIDZE chelsea Liverpool czy Arsenal juz o przestrzelonym karnym w finale LM niepowiem co prawda strzelił gola z gry ale kiedy presja była duza zawiódł i tylko nieszczęście Terrego który się wyje**ł jak Beckham to chelsea by miała puchar
Nie masz się już do czego przyczepić to piszesz o tym. Ronaldo w karnych normalnie jest niezawodny, często egzekwuje karne i się nie myli. W finale LM to nie było nie radzenie sobie z presją tylko zwyczajny nie fart. Messi z Recreativo w 30 kolejce też nie strzelił, każdemu się zdarza. Najlepsi przestrzelali karne. Przeżywanie co by było gdyby zostawmy innym. Takie spekulacje niczego nie wnoszą. Cris przeważnie nie zawodzi w meczach o stawkę i tym się różni od Messiego. Gdy nad Lionelem poświęci się ciut więcej uwagi zaczyna się gubić. Tak jak w dwumeczu z Chelsea czy półfinale zeszłej edycji LM z Man Utd.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 16:49:11 wysłana przez Friter »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 26, 2009, 16:53:34 »
ale to juz zdanie wielu dziennikarzy i ekspertów (niemówie tutaj o Szczesnym i tego typu kolesiach) że Ronaldo nieradzi sobie z presją w ważnych meczach. Ronaldo niestrzelił w FINALE w FINALE. A niepowiesz że ci defensywni piłkarze mają taki przegląd pola jak Deco, Danny czy Riquelme lub choćby Bataglia

a ch**j mnie to obchodzi kto jest lepszy nielubie ani Barcy ani Manchesteru w avateze widać kogo lubie (lubie Messiego) ale gdzie sa kibice Barcy tak zostawić swoją gwiazde nieładnie ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 17:02:18 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 26, 2009, 17:04:26 »
Bo Ty jako jedyny podjąłeś się "mission impossible" udowodnienia wyższości Messiego nad Ronaldo. Gratulacje, że ktoś chociaż próbuje :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 26, 2009, 17:50:51 »
Omg, obejrzyj czasem mecz swoich ulubieńców :>

Dlaczego myślisz, że nie oglądam meczy Barcy ???
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline robrunek123

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: St. Malanowo
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
  • Zebrahaed 4ever!!! més que un club
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 26, 2009, 18:30:43 »
Moje zdanie jest takie Messi to w tym roku najlepszy piłkarz świata i nie ma wątpliwości według mnie gra mi się jego lepiej podoba bo potrafi ograć rywala bez zbędnych sztuczek tak jak robi to ronaldo czy kiedyś ronaldinho. Finał będzie dla Barcy, bo siła fizyczna to nie wszystko przede wszystkim liczy się technika, kontrola nad piłką i rozegranie a w obronie to sprawa jest taka aby zlikwidować dobrą grę CR7. Jak??? Proste wystarczy że wyjdzie zbyt pewny siebie a potem trzeba go wytrącić z równowagi. Najlepiej go kilka razy zatrzymać czystem wślizgiem i gość załatwiony. Bo Cris jest dużo słabszy psychicznie i nie wytrzyma takiego spotkania, a reszta ManU nie jest w tak dobrej formie.

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 27, 2009, 13:56:18 »
Będę kibicował Barcelonie z trzech powodów:
- Henry (chciałbym, żeby zdobył Ligę Mistrzów - należy mu się, jako genialnemu piłkarzowi)
- Barcelona gra ładną piłkę (poza momentami, kiedy nie gra ładnej piłki ;))
- Co tu dużo kryć, nie przepadam za ManU:)

Mam jeszcze takie małe życzenie, żeby Hleb wszedł na boisko i się wygłupił np. nie trafił na pustą bramkę z 5 metrów albo strzelił samobója :D

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 27, 2009, 13:57:44 »
A ja proponuje poczekać do 23:00 wtedy będzie wszystko jasne  ;D Jedno jest pewne to będzie mecz sezonu dla jednej jak i dla drugiej drużyny  ;)

Offline Cooler

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Chodzież WLKP
  • Wiadomości: 328
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2009r.
  • Coool
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 27, 2009, 14:15:38 »
stawiam 2;1 dla ManUtd  pierwsza trafi barca i odpusci a Manchester zatakuje
Man Utd 4 Ever :P
Rooney The Best :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
[size=20]Lockerz.com Rozdaje Zaproszenia[/size]

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 27, 2009, 14:19:12 »
Będę kibicował Barcelonie z trzech powodów:
- Henry (chciałbym, żeby zdobył Ligę Mistrzów - należy mu się, jako genialnemu piłkarzowi)
- Barcelona gra ładną piłkę (poza momentami, kiedy nie gra ładnej piłki ;))
- Co tu dużo kryć, nie przepadam za ManU:)

Mam jeszcze takie małe życzenie, żeby Hleb wszedł na boisko i się wygłupił np. nie trafił na pustą bramkę z 5 metrów albo strzelił samobója :D
Każdy może kibicować komu chce ;D ;D
Moje zdanie jest takie Messi to w tym roku najlepszy piłkarz świata i nie ma wątpliwości według mnie gra mi się jego lepiej podoba bo potrafi ograć rywala bez zbędnych sztuczek tak jak robi to ronaldo czy kiedyś ronaldinho. Finał będzie dla Barcy, bo siła fizyczna to nie wszystko przede wszystkim liczy się technika, kontrola nad piłką i rozegranie a w obronie to sprawa jest taka aby zlikwidować dobrą grę CR7. Jak??? Proste wystarczy że wyjdzie zbyt pewny siebie a potem trzeba go wytrącić z równowagi. Najlepiej go kilka razy zatrzymać czystem wślizgiem i gość załatwiony. Bo Cris jest dużo słabszy psychicznie i nie wytrzyma takiego spotkania, a reszta ManU nie jest w tak dobrej formie.
Akurat muszę Cię kolego zmartwić. Mówisz o formie Man Utd, ale zapominasz kto nie wygrał spotkania ligowego od 3 kolejek. O Messim kłócić się znowu nie będę, wystarczy przeczytać moje poprzednie posty. Technika, kontrola nad piłką i rozegranie- te cechy posiada również Man Utd. Plus dochodzi siła fizyczna jaką można pogrążyć rywala.
Cris to zawodowiec, wie że musi sam uważać. Zresztą śmieszni jesteście mówiąc, że Ronaldo jest słaby psychicznie powołując się wciąż na jeden mecz. Najlepszy psycholog nie jest w stanie poznać wytrzymałości psychicznej zawodnika (człowieka) po jednym meczu. Ale, wy to wiecie i już!!!! Śmieszy mnie taka gadka.
Dobra nawet jeżeliby nie daj Boże Manchester schodził pokonany to i tak pozostanę ich fanem. I zdania kto jest lepszy, Messi czy Ronaldo nie zmienię.
Pozd(R)o

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 27, 2009, 14:25:16 »
Jeden mecz??? a ile w tym i w tamtyn sezonie Cris strzelił bramek w lidze Chelsea Arsenalowi i Liverpoolowi ile strzelił w tym roku strzelił w reprezentacji ???

Ale jeszcze raz powtarzam to są najlepsi iłkarze w obydwu klubacz a Ronaldo według wszystkich plebiscytów jest najlepszczym pilkarzem sezonu 2008\2009 a w tym to się zobaczy ;D

A co do meczu to myśle ze na nieszczeście moze wygrać Manchester bo Barca będzie miała wybitnie kulawą obrone(bez Alvesa, Abidala, Milito, Margueza(?))
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 14:27:40 wysłana przez RealMadrytFan:) $$$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 27, 2009, 15:14:48 »
Jeden mecz??? a ile w tym i w tamtyn sezonie Cris strzelił bramek w lidze Chelsea Arsenalowi i Liverpoolowi ile strzelił w tym roku strzelił w reprezentacji ???

Ale jeszcze raz powtarzam to są najlepsi iłkarze w obydwu klubacz a Ronaldo według wszystkich plebiscytów jest najlepszczym pilkarzem sezonu 2008\2009 a w tym to się zobaczy ;D

A co do meczu to myśle ze na nieszczeście moze wygrać Manchester bo Barca będzie miała wybitnie kulawą obrone(bez Alvesa, Abidala, Milito, Margueza(?))
Nie ma już na co patrzeć w tym sezonie bo sezon się kończy. Debilizmem jest ocenianie gry zawodnika na podstawie goli. Ale jak już nalegasz to dobra.
Bramki Ronaldo w meczach z ważnymi rywalami w lidze (Arsenal, Chelsea, LFC)

Arsenal:
5 Maja 2009
11' Cristiano Ronaldo
61' Cristiano Ronaldo

13 Kwietnia 2008
Cristiano Ronaldo (PG) 53'

3 Listopada 2007
82' Cristiano Ronaldo

Liverpool
14 Marca 2009
Cristiano Ronaldo (PG) 23'


23 Marca 2008
Cristiano Ronaldo 79'

Chelsea
21 Maja 2008
26' Cristiano Ronaldo

Czy siedem bramek to mało?? Biorąc pod uwagę fakt że działo się to w przeciągu tylu lat to średnio wychodzi niewiele. Dwie bramki wpadły z karnego. Udowadnia to, że Ronaldo ma dosyć mocne nerwy. Jeżeli nadal twierdzisz inaczej to napisz ile jedenastek Cris nie strzelił. Przeważnie trafia karne i nie tylko w meczach z tymi rywalami. W finale miał pecha. W reprezentacji ogólnie na 63 mecze strzelił 22 gole. Messi w 36 meczach zdobył 12 goli. Jak łatwo sobie wyliczyć średnią, Ronaldo ma 0,34920635 bramki na mecz, a Messi 0,(3). Jak widzisz średnia goli w reprezentacji za tobą nie przemawia. Mimo, że jak stwierdziliśmy Argentyna dysponuje lepszą kadrą, aniżeli Portugalia. W klubie lepszą średnią bramek ma Messi, ale tylko dlatego że w Barcy gra stosunkowo krótko. Nie zapominajmy też, że liga hiszpańska jest gorsza od angielskiej.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 15:17:21 wysłana przez Friter »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 27, 2009, 15:26:44 »
Z jedym się zgodze CR7 jest bardziej dojrzałym piłkarzem niz messi zaczol grać na wysokim poziomie 2 lata wszcześniej niz Messi i jest bardziej obyty w meczach o stawke bo jakby niepatrzeć dzisiaj jest pierwszy mecz Messiego o naprawde wysoką stawke ;D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 27, 2009, 15:31:08 »
Dlatego jestem pewien, że poradzi sobie z presją. ;D ;D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 27, 2009, 15:33:07 »
Dlatego jestem pewien, że poradzi sobie z presją. ;D ;D

prawda;D a Mesi się zobaczy;D

<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 27, 2009, 17:49:53 »
Kto wygra Ten wielki Finał ,ja Osobiście jestem za manchesterem i zawsze będę  już 7 latek mija odkąd jestem FANEM Manchesteru

        Kto wygra ??






REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 17:52:05 wysłana przez ★Aveiro★ »


Man UTD FOREVER

Offline elkaes_lodz

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 584
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 27, 2009, 17:54:54 »
ŁKS albo Milan

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 27, 2009, 17:57:57 »
phii


Man UTD FOREVER

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 27, 2009, 17:59:36 »
Ja jako 15-sto letni kibic Chelsea mam wielki dylemat. A to z tego względu, że Barca wygrała poprzez oszustwo w półfinale. Marzył mi się rewanż za ubiegły finał. Natomiast za Manchesterem od dziecka jakoś nie przepadam. Ale to chyba im życzę dzisiaj szczęścia i mam nadzieję, że pokażą dzisiaj i udowodnią wszystkim że Barca to mięczaki. Pozdrawiam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 27, 2009, 17:59:36 »