Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 29350 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 25, 2009, 14:41:36 »
o [cenzura] co za pajace z tej barcelony....najwieksze pipy swiata.....fuksem do finalu i jeszcze maja go wygrac....haha dokladnie piter jezdzil ich tak ze z Manchesterem przegrali a ten tu pierdoli mi tu...teraz tez dostana....i prosze Was nie piszcie ManU bo to jest dla nich obrazliwe jak juz to Man Utd

Death1234

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 25, 2009, 14:47:24 »
o **** co za pajace z tej barcelony....najwieksze pipy swiata.....fuksem do finalu i jeszcze maja go wygrac....haha dokladnie piter jezdzil ich tak ze z Manchesterem przegrali a ten tu daj spokoji mi tu...teraz tez dostana....i prosze Was nie piszcie ManU bo to jest dla nich obrazliwe jak juz to Man Utd
pozdro dla kibiców ManU sory Man Utd  :D :D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 25, 2009, 14:56:52 »
w kompromitujących porażkach z Mallorcą i Osasuną, Barcelona już byłam mistrzem i wychodzili na te spotkanie piłkaże tacy jak Pinto, V.Sanchez, Cáceres, Pedro, Jeffren, Muniesa. Może Ronaldo dobrze zagrał w tych meczach ale w reprezentacji to mu nieidzie i jakoś mają przy sobie piłkarzy słabszego formatu a nie Rooneya, Berbatowa, Scholsa czy Andersona to już tak dobrze niegra strzelili w 6 bramek z tego 4 Malcie i Ronaldo ani razu jeszcze niestrzelił a awans się oddala i jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie ;D
 
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Death1234

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 25, 2009, 15:00:42 »
w kompromitujących porażkach z Mallorcą i Osasuną, Barcelona już byłam mistrzem i wychodzili na te spotkanie piłkaże tacy jak Pinto, V.Sanchez, Cáceres, Pedro, Jeffren, Muniesa. Może Ronaldo dobrze zagrał w tych meczach ale w reprezentacji to mu nieidzie i jakoś mają przy sobie piłkarzy słabszego formatu a nie Rooneya, Berbatowa, Scholsa czy Andersona to już tak dobrze niegra strzelili w 6 bramek z tego 4 Malcie i Ronaldo ani razu jeszcze niestrzelił a awans się oddala i jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie ;D
 

widać ze nie oglądasz meczy Man united bo piszecz ostatnie zdanie jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie Ronaldo nie potrafi to jesteś śmieszny serio nie oglądasz meczy ..

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 25, 2009, 15:08:05 »
widać ze nie oglądasz meczy Man united bo piszecz ostatnie zdanie jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie Ronaldo nie potrafi to jesteś śmieszny serio nie oglądasz meczy ..
Jemu chodziło o grę w reprezentacji a nie w ManU. Ja się z nim zgadzam bo w Portugalii to on szału nie robi, ale w klubie gra znakomicie.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 25, 2009, 15:14:31 »
Potem kompromitujące porażki z Mallorcą i Osasuną. I nie uwierzę, że te mecze opuścili, bo gdy drużyna jest o krok od mistrzostwa gra bardzo zacięcie.

Oni nie byli krok od mistrzostwa tylko te mistrzostwo już mieli w kieszeni
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 25, 2009, 15:17:56 »
widać ze nie oglądasz meczy Man united bo piszecz ostatnie zdanie jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie Ronaldo nie potrafi to jesteś śmieszny serio nie oglądasz meczy ..

Chodziło mi o jego gre w kadrze gdzie niemają jakiś wybitnych partnerów właśnie typu Rooney czy "Rudy kat Polaków" to juz tak dobrze niegra
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 25, 2009, 15:20:38 »
Co do wzrostu, to nie trzeba być wysokim, żeby dobrze walczyć bark w bark.
I tu na przykład podaję Teveza :) A co do wczesniejszych zdań 100% racji ;) Friter widzę że się dogadujemy :D

PRIDE OF LONDON !

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 25, 2009, 15:32:32 »
Kuba jesteś super :) Za wszelką cenę próbujesz udowodnic wyższosc Barcy nad MU i Messiego nad Ronaldo, jednak widzę, że koledzy pozbawili Ciebie argumentów :) Messi po prostu jest dużo słabszy, braków nie można usprawiedliwiac niskim wzrostem, małą siłą... Ronaldo jest dojrzalszym, bardziej rozwiniętym, silniejszym, PO PROSTU LEPSZYM piłkarzem. I to chyba w każdym calu. Nie mogę sobie przypomniec jakiejkolwiek "dziedziny" piłki nożnej, w której Messi przewyższałby CR7. Friter napisał o jeszcze jednej ważnej umiejętności. Poderwanie zespołu w trudnych momentach. Kiedy nie idzie Barcelonie, Messi nie robi NIC. Poza tym poziom ligi hiszpańskiej w tym sezonie jest żenujący i Messi może zajeżdżac rywali pokroju Almerii, Osasuny czy Valladoid. Ale dwumecz z Chelsea pokazał co jest wart Messi w starciu z klasowym zespołem. Albo raczej czego nie jest wart.

PS. Nie jestem kibicem Arsenalu, mam taki nick z braku pomysłu, a po EURO 2008 podziwiałem Cesca i dałem sobie taki nick.

To by było na tyle. Pozdrawiam :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline patryk10ronni

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 25, 2009, 15:38:27 »
Jemu chodziło o grę w reprezentacji a nie w ManU. Ja się z nim zgadzam bo w Portugalii to on szału nie robi, ale w klubie gra znakomicie.
Że co? znakomicie? On strzela bramke z wolnego i to tyle z jego występów,czasem tam pomacha nogami w miejscu i tyle! Oglądam z kolegą mecze Manu bo jest fanem tego zespołu i widze jego gre;)Ale i tak uważam go za znakomitego piłkarza tylko nie plećcie bzdur;/ Popatrz co robi Messi jedno podanko prostopadłe i brameczka albo objedzie 3 bez machania nogami i trafi gola..:) Wiem,że zaraz guła powie,że z takimi słabymi druzynami,ale popatrz na chelsea vs barca drugi mecz,to obroncy chelsea sie od niego odbijali przy niektórych akcjach... i messi nie jest pipką tylko skromnym człowiekiem i ŚWIETNYM piłkarzem!VeB!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 25, 2009, 15:48:26 »
ale powołują się że Ronaldo poderwał zespół ze słabiutkim Porto oraz z dziećmi Wengera to tez jest słaby argument nawet Evra powiedział że gdzy grali za Arsenalem czuli ze grają przeciwko dzieciom ;D a co do premier lague to też niejest taka zajebista iga co roku Liverpool Chelsea Manchester i Arsenal są w pierwszej 4 i tylko zamieniając się miejscami co niewyklucza że to niejest w tym momencie najlepsza liga świata
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 25, 2009, 16:08:57 »
popatrz na chelsea vs barca drugi mecz,to obroncy chelsea sie od niego odbijali przy niektórych akcjach...
Hahahahahahahahhahahaha ! Friter, dołączysz? ;D A co do tego że Messi jest pipką, miałem na myśli o to że fizycznie.

PRIDE OF LONDON !

Offline patryk10ronni

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 25, 2009, 16:13:10 »
Hahahahahahahahhahahaha ! Friter, dołączysz? ;D A co do tego że Messi jest pipką, miałem na myśli o to że fizycznie.
Ej ..;/ Ty podlizujesz sie koeldze:) ahahahaaaa mnie to bardziej śmieszy... nie wiedziałem co miałes na myślii.. [cenzura] człowiek..

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 25, 2009, 16:16:31 »
Kuba jesteś super :) Za wszelką cenę próbujesz udowodnic wyższosc Barcy nad MU i Messiego nad Ronaldo, jednak widzę, że koledzy pozbawili Ciebie argumentów :) Messi po prostu jest dużo słabszy, braków nie można usprawiedliwiac niskim wzrostem, małą siłą... Ronaldo jest dojrzalszym, bardziej rozwiniętym, silniejszym, PO PROSTU LEPSZYM piłkarzem. I to chyba w każdym calu. Nie mogę sobie przypomniec jakiejkolwiek "dziedziny" piłki nożnej, w której Messi przewyższałby CR7. Friter napisał o jeszcze jednej ważnej umiejętności. Poderwanie zespołu w trudnych momentach. Kiedy nie idzie Barcelonie, Messi nie robi NIC. Poza tym poziom ligi hiszpańskiej w tym sezonie jest żenujący i Messi może zajeżdżac rywali pokroju Almerii, Osasuny czy Valladoid. Ale dwumecz z Chelsea pokazał co jest wart Messi w starciu z klasowym zespołem. Albo raczej czego nie jest wart.

PS. Nie jestem kibicem Arsenalu, mam taki nick z braku pomysłu, a po EURO 2008 podziwiałem Cesca i dałem sobie taki nick.

To by było na tyle. Pozdrawiam :)
nic nie probuje udowodnic bo nie ma co udowadniac - jesli sadzisz ze w tym sezonie ronaldo jest epszy od mesiego to nie mam pojecia dlaczego.
koledzy wcale mnie nie pozbawili argumentów tylko nie chce mi sie kłócic o to kto lepszy , bo mam wazniejsze sprawy na głowie  8)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 25, 2009, 16:19:56 »
Ej ..;/ Ty podlizujesz sie koeldze:) ahahahaaaa mnie to bardziej śmieszy... nie wiedziałem co miałes na myślii.. **** człowiek..
Nie podlizuję się... Friter ma takie same zdanie jak ja, i dlatego pytam czy dołączy do wyśmiewania "odbijania się obrońców Chelsea od Messiego". :)

koledzy wcale mnie nie pozbawili argumentów tylko nie chce mi sie kłócic o to kto lepszy , bo mam wazniejsze sprawy na głowie  8)
Czyżby jęczenie jaki to Messi genialny? :>
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 16:21:32 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 25, 2009, 16:29:45 »
Cytuj
Czyżby jęczenie jaki to Messi genialny? :>
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
radze wam nie kłóccie sie i zrobcie cos pozytecznego
boisko zweryfikuje - jesli wygra barca tzn ze wygrała najlepsza druzyna,grajaca najładniejsza pilke bede sie cieszył jesli wygra manchester trudno - byli SKUTECZNIEJSI pogratuluje

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 25, 2009, 16:31:01 »
::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
radze wam nie kłóccie sie i zrobcie cos pozytecznego
boisko zweryfikuje - jesli wygra barca tzn ze wygrała najlepsza druzyna,grajaca najładniejsza pilke bede sie cieszył jesli wygra manchester trudno - byli SKUTECZNIEJSI pogratuluje
Majonezik :D

PRIDE OF LONDON !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 25, 2009, 16:34:27 »
Leo szuka gry kombinacyjnej, Ronaldo najprostszej drogi do bramki ;D  Ronaldo bez swojego uderzenia byłby średniakiem ale Nani nawet jak prowadzą piłke to Ronaldo ją naparza z laczka a Leo pieści ;D
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 25, 2009, 18:48:07 »
Leo szuka gry kombinacyjnej, Ronaldo najprostszej drogi do bramki ;D  Ronaldo bez swojego uderzenia byłby średniakiem ale Nani nawet jak prowadzą piłke to Ronaldo ją naparza z laczka a Leo pieści ;D

Nieźle mnie rozbawiłeś. Czy piłkarzy się docenia za to jak pieszczą piłkę (Ohh!)? Nie! Docenia się ich za osiągnięcia, umiejętności. Nie wiem jak do was przemówic, ale gra w lidze angielskiej gdzie zespoły typu Stoke, Fulham, Middlesbrough itd. murują bramkę w 9 (1 napastnik na środkowej linii) wymaga dużo większych umiejętności. Umiejętnosc wymieniania podań z kolegami na małej przestrzeni. Dobre dośrodkowania, strzały, drybling, gra głową. We wszystkich tych aspektach Cristiano BIJE NA GŁOWĘ Messiego. Messi może się równac jedynie w umiejętności wymieniania podań z kolegam (wchodzenie do bramki przeciwnika - taktyka Barcelony). Tak więc Messi jest nikim przy Ronaldo i nie piszę tego z jakiejś nienawiści albo czegoś innego. Nie lubię ani Manchesteru ani Barcelony, więc mogę ocenic obiektywnie. Messi po prostu nie tyle, że nie zasługuje, on po prostu nie ma umiejętności dzięki, którym mógłby zdobyc Złotą Piłkę.

Może Ronaldo dobrze zagrał w tych meczach ale w reprezentacji to mu nieidzie i jakoś mają przy sobie piłkarzy słabszego formatu a nie Rooneya, Berbatowa, Scholsa czy Andersona to już tak dobrze niegra strzelili w 6 bramek z tego 4 Malcie i Ronaldo ani razu jeszcze niestrzelił a awans się oddala i jakoś niepotrafi wziąść cięzaru gry na siebie ;D

Słuchaj tyle się mówi o porażkach Portugalii na wielkich imprezach. A co osiągnęła Argentyna? A jeśli Messi jest taki wspaniały to dlaczego nie poderwał Argentyny w meczu z Boliwią (6-1) ??? Odpowiedzcie sobie sami.

a co do premier lague to też niejest taka zajebista iga co roku Liverpool Chelsea Manchester i Arsenal są w pierwszej 4 i tylko zamieniając się miejscami co niewyklucza że to niejest w tym momencie najlepsza liga świata

A w hiszpańskiej nie przypadkiem Real i Barcelona zamieniają się pozycjami 1 i 2 ??? A nie przypadkiem za nimi bardzo bardzo często czai się Valencia, Villarreal i Sevilla ???
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 25, 2009, 18:54:08 »
Nieźle mnie rozbawiłeś. Czy piłkarzy się docenia za to jak pieszczą piłkę (Ohh!)? Nie! Docenia się ich za osiągnięcia, umiejętności. Nie wiem jak do was przemówic, ale gra w lidze angielskiej gdzie zespoły typu Stoke, Fulham, Middlesbrough itd. murują bramkę w 9 (1 napastnik na środkowej linii) wymaga dużo większych umiejętności. Umiejętnosc wymieniania podań z kolegami na małej przestrzeni. Dobre dośrodkowania, strzały, drybling, gra głową. We wszystkich tych aspektach Cristiano BIJE NA GŁOWĘ Messiego. Messi może się równac jedynie w umiejętności wymieniania podań z kolegam (wchodzenie do bramki przeciwnika - taktyka Barcelony). Tak więc Messi jest nikim przy Ronaldo i nie piszę tego z jakiejś nienawiści albo czegoś innego. Nie lubię ani Manchesteru ani Barcelony, więc mogę ocenic obiektywnie. Messi po prostu nie tyle, że nie zasługuje, on po prostu nie ma umiejętności dzięki, którym mógłby zdobyc Złotą Piłkę.

Słuchaj tyle się mówi o porażkach Portugalii na wielkich imprezach. A co osiągnęła Argentyna? A jeśli Messi jest taki wspaniały to dlaczego nie poderwał Argentyny w meczu z Boliwią (6-1) ??? Odpowiedzcie sobie sami.

A w hiszpańskiej nie przypadkiem Real i Barcelona zamieniają się pozycjami 1 i 2 ??? A nie przypadkiem za nimi bardzo bardzo często czai się Valencia, Villarreal i Sevilla ???
**** nie sie kłocic a tym bardziej cie obrazac ale jestes ograniczony jesli chodzi o wiedze piłkarska
sory ale taka prawda
Cytuj
Messi może się równac jedynie w umiejętności wymieniania podań z kolegam (wchodzenie do bramki przeciwnika - taktyka Barcelony).
smiech na sali, wiesz jakie trzeba miec umiejetnosci technicze aby tak zrobic?
Cytuj
Tak więc Messi jest nikim przy Ronaldo i nie piszę tego z jakiejś nienawiści albo czegoś innego
smiech na sali
Cytuj
Messi po prostu nie tyle, że nie zasługuje, on po prostu nie ma umiejętności dzięki, którym mógłby zdobyc Złotą Piłkę.
smiech na sali
Cytuj
A co osiągnęła Argentyna?
smiech na sali
a kto wygrał IO 2008?

« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 19:03:20 wysłana przez kuba19934 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 25, 2009, 18:54:08 »