Dział Ogólny > PES 2009

Wasze kariery w BAL

<< < (5/6) > >>

pawlodar_10:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA ja grałem 8 sezonów Babilanya CF  :D
Pozdro

--- Koniec cytatu ---

Jakim cudem ??? ??? :) Ja gram w Śląsku bo nie chciałem na razie przechodzić do Juve (dopiero pierwszy sezon, a ja nie chcę siedzieć na ławce)

09RADEK09:
Ja pierwsze 2 sezony grałem w Chievo Verona zdobyłem przez 2 sezony 2 mistrzostwa kraju i wygrałem puchar uefa(ligę europejską) wygrałem mistrzostwa świata następnie miałem tranfer do Juventusu Turyn zdobyłem wszystko co możliwe z reprą tak samo aż zakończyłem karierę.

Shakur77:
Jak sie sprawdza swoja wartość? Nie mylic z zarobkami ;)

Quaresma.pl:
Chłopacy nie wiem na jakich wy poziomach gracie że odrazu do Romy  ;D Żart

Ja grałem na początku w Napoli. Było zarąbiście, 13 razy najlepszy gracz w 1 sezonie. Grałem tam 3 sezony i bygrałem z nimi 2 razy lige, puchar uefa i Lige mistrzów. Potem przeszedłem za grubą kasę do Juve. Siedziałem 2 sezony zdobyłem Lige i byłem najlepszym graczem i strzelce LM  ;D
Potem przyszła kolej na zmiane ligi. Chelsea londyn  ;D Wygryzłem podstarzałego drogbe ze składu. Wygrałem wszystko co było możliwe ale dostałem oferte z Realu!! No i uległem  ;D HALA MAdRID! Po 2 sezonach w Madrycie znudziło mi się i nie grałem dalej. Musiałem formata walnąc i po BaL  ;D

Nata-Pata19:
No to tak najpierw gra w reprezentacji Polski i 62 gole a potem kupił mnie Celtic Glasgow 4 sezony i aż 84 bramy w Celticu i kupił mnie Real Madryt 2 sezony i 47 goli w Realu i kupiła mnie Legia Warszawa na 6 sezonów 104 gole !!!! no i obecnie gram połowę drugiego sezonu i na razie 4 gole w Manchester United  8)

Chcesz żebym Ci pomógł ?!Pisz !!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej