Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433526 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1480 dnia: Czerwiec 30, 2010, 14:39:36 »
Cole teraz pier**li Anglię i Anglików więc kto wie, ale na ch**j kupować 30 letniego bocznego obrońce?
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1481 dnia: Czerwiec 30, 2010, 15:24:20 »
Piłkarzy przyszłościowych mamy:Canales,Igła,Benzema,Marcelo..potrzeba kogoś takiego kto od razu będzie grał w pierwszej11.Poza tym trudno jest znaleźć dobrego i do wyciągnięcia lewego obrońcę,a Cole,jest jednym z lepszych na swojej pozycji,a mi nikt inny nie przychodzi do głowy kto mógłby grać na tej lewej obronie-może Kolarov

Muszę przyznać racje ;) No i zna filozofię Mourinho
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1482 dnia: Czerwiec 30, 2010, 15:41:14 »
a Silva oficjalnie w City.....
nie powiem, że od dawna podoba mi się jego gra ale mamy Kakę(miejmy nadzieje, że zacznie coś u nas grać)

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1483 dnia: Czerwiec 30, 2010, 16:11:47 »
Silva idealnie pasowałby do schematu Pellego,do Mou już nie tak bardzo,jednak szkoda,że odszedł do Anglii,przez to chyba znów sezon będzie taki jak poprzedni.Mam nadzieję,że chociaż Atletico,zatrzyma Kuna.A to wszystko przez złe zarządzanie klubami,jeszcze nie tak dawno Deportivo grało w LM,Valencia walczyła o mistrza jak równy z równym,ostatnio jakiś arab kupił Malage,może zrobi drugie Fuhlam.

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1484 dnia: Czerwiec 30, 2010, 23:54:58 »
Piłkarzy przyszłościowych mamy:Canales,Igła,Benzema,Marcelo..potrzeba kogoś takiego kto od razu będzie grał w pierwszej 11.
Poza tym trudno jest znaleźć dobrego i do wyciągnięcia lewego obrońcę,a Cole,jest jednym z lepszych na swojej pozycji,a mi nikt inny nie przychodzi do głowy kto mógłby grać na tej lewej obronie-może Kolarov

Fabio Contreao jest dobry zawodnik, najepiej wypadl z tej calej Portugalii na mundialu jego mozna kupic
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1485 dnia: Lipiec 01, 2010, 00:22:04 »
no więc tak, skrzydła powiedzmy, że są: Ronaldo, Di Maria, od biedy Marcelo na ławce
na prawą obronę jest na razie Ramos i Arbeloa, jak przyjdzie Maicon, to mamy sprawę załatwioną od razu i w środku obrony(Pepe, Ramos, Albiol, Garay), lewa obrona u nas kuleje, Marcelo ma dobre mecze, ale przeważnie jego gra do przodu przyćmiewa braki defensywne, ten Kolarov to poza atomowym uderzeniem nic specjalnego, nie kupować go! Coentrao-ryzyko, że będzie jak z Benzemą, Arbeloe mamy ale prawonożny piłkarz, jak dla mnie niech gra na prawej obronie, bo jak będzie sie włączał, to jednak tej pewności w lewej nodze może brakować, Cole? w sumie ok, ograny, doświadczony, szybki, bo chyba innych opcji nie ma?

Środek pola- trzeba dopasować kogoś do Alonso, nie wiem co z tym Lassem, podobno ta jego choroba to coś poważniejszego, Gago i M. Diarra, do pierwszego składu raczej się nie nadają, z resztą, chyba nie takiego gracza szuka Mourinho, zdecydowanie kreatywnego środkowego pomocnika...kandydaci? Gerrard, jakoś nie bardzo mi pasuje, ale wierzę Mourinho, Fabregas-marzenie:D, ja po cichu to licze na Schweinsteigera:) jak wiem, że Niemiec itd, że w Realu oni się nie sprawdzają(chociaż Metzelder, to nawet nie miał kiedy) ale podoba mi się jego gra, silny, szybki, kapitalne uderzenie. doskonałe podanie, nie takiego szukamy??

Atak i oczywiście bramka jest OK:)

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1486 dnia: Lipiec 01, 2010, 02:32:31 »
"ten Kolarov to poza atomowym uderzeniem nic specjalnego, nie kupować go!"

Dla mnie te 3,4 mecze na MS nie są wyznacznikiem jego umiejętności.Kolarov trzyma formę od 2-3 lat na wysokim poziomie, nie bez powodu Mourinho chciał go w tamtym roku do Interu. Teraz nieco gorzej, ale i całe Lazio dawało ogromnie dupska. Na pewno na tej pozycji jest bardzo mało piłkarzy, którzy mogliby do Realu dojść, więc jakby pojawiła się opcja wyciągnięcia Kolarova, to ja bym się nie zastanawiał  w każdym aspekcie Kolarov>Marcelo.Jednak jeżeli jest tak sama szansa powalczenia o A.Cola to trzeba pierwsze ją spróbować wykorzystać...

A co do Contreao to pamiętam go z tamtego roku z  Toulon'u, i o ile mnie pamięć nie myli to grał w ataku,a myślę,że taki Marcelek na obronie wystarczy :P.Dalej się będę upierał,że nam trzeba gracza od zaraz(Cole :P),a Contreao może przyjść jako uzupełnienie,za rozsądną cenę-tylko i wyłącznie.A za lat kilka może by już pomykał w pierwszym składzie. :)

A co do Lassa,to nie było,żadnego oficjalnego potwierdzenia o jego problemach.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1487 dnia: Lipiec 01, 2010, 14:45:28 »
ale coś się dzieje nie tak z tym chłopakiem, zwykły spadek formy?? miał kapitalne pół roku, radził sobie z presją, co się słało? czyściutko odbierał piłkę, biegał cały mecz, walczył, a ostatnie mecze? faule, błędy, gdzieś tam coś czytałem o tej chorobie jego, ale to może tylko plotki...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1488 dnia: Lipiec 01, 2010, 14:54:10 »
Wiem,ale postaw się na jego miejscu gość wymiata na defensywnym pomocniku,a Pelle ni stąd ni zowąd go ustawia po prawej stronie,gdzie widać,że nie może się odnaleźć.Brakowało mu motywacji,a jak wiemy Mou potrafi tak naprowadzić piłkarza,że ten co mecz będzie grał na 110%,że nawet taki E2 może biegać w obronie.

A przecież na początku sezonu był jeszcze ten stary dobry Lass...na pewno kontuzje też mu nie pomagały.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1489 dnia: Lipiec 01, 2010, 20:15:05 »
chorobę oficjalnie potwierdzono przez francuzów bo przez nią nie pojechał na MŚ, problem jest taki że teraz niema z nim kontaktu od czasu kiedy wyjechał na urlop, nie odbiera telefonów od kolegów, Realu. Czytałem że już w tej rundzie sobie odpuszczał treningi, Mourinho mówił że to jest pomocnik niezbędny w jego projekcie, no ale trzeba zapi**ać na treningach

Teraz transfer Cola jest coraz bardziej prawdopodobny

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1490 dnia: Lipiec 02, 2010, 18:02:34 »
Teraz transfer Cola jest coraz bardziej prawdopodobny
Wierzysz w to?:P

PRIDE OF LONDON !

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1491 dnia: Lipiec 02, 2010, 19:08:18 »
Wierzysz w to?:P

Sam na siebie wydał wyrok, w Anglii już go nie chcą widzieć

Kibice odpowiedzieli na jego telefoniczny opis - "Jeśli tak nienawidzisz Anglii, to wyp...laj gdzie indziej".
Tysiące kibiców w całym kraju zaczęło nawoływać do maksymalnego uprzykrzenia życia Cole'owi podczas meczów Premier League w nadchodzącym sezonie.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1492 dnia: Lipiec 03, 2010, 07:50:37 »
cole napewno odejdzie,watpie ze jest tak mocny psychicznie
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1493 dnia: Lipiec 04, 2010, 00:29:21 »
Pedro Leona trafi do Real Madryt, Królewscy są już dogadani z Getafe za 23-letniego pomocnika mają zapłacić 10 mln euro, transfer został oczywiście uprzednio zaakceptowany przez Mourinho który wraca z urlopu 14 lipca. Wtedy sprawa Leona zostania dogadana być może że piłkarz zostanie od razu wypożyczony do Getafe ale to już zależy od "The Special One"
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1494 dnia: Lipiec 04, 2010, 15:42:55 »
Jak można było oddać taką legendę???
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1495 dnia: Lipiec 04, 2010, 19:52:40 »
Pewnie o Raula w Schalke

Felix Magath, szkoleniowiec Schalke 04, potwierdził, że klub z Gelsenkirchen zainteresowany jest pozyskaniem legendy Realu Madryt, Raula. - Rozpoczęliśmy już negocjacje z jego menedżerem - powiedział w niedzielę Magath.

- Negocjacje nie będą łatwe. Raul dostał już kilka konkretnych ofert, choćby z Anglii - oznajmił trener Schalke.

Sprawa transferu Raula powinna rozstrzygnąć się do końca lipca. Wciąż natomiast nie wiadomo czy Real zechce puścić za darmo piłkarza, który ma z madryckim klubem kontrakt ważny jeszcze przez rok.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1496 dnia: Lipiec 04, 2010, 20:01:49 »
ha już wiem....

Jak można było oddać taką legendę???

Real go nigdzie nie oddawał,Raul sam ma zdecydować,gdzie,ile,kiedy będzie grał...Czy jak Real próbowałby trzymać Raula na silę,odrzucając oferty innych klubów to zachowałby się w porządku?
Dostał wolną rękę,właśnie dlatego,ze jest legenda...

P.S I tak nie odejdzie :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1497 dnia: Lipiec 04, 2010, 21:40:40 »
Myślałem, że Raul chce zakończyć karierę w Realu :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1498 dnia: Lipiec 04, 2010, 21:47:27 »
czas pokaze jak sie potoczy sytuacja Raula w Madrycie.
" border="0" border="0

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1499 dnia: Lipiec 04, 2010, 22:46:51 »
Po powrocie z urlopu czyli 15 lipca (dokładnie w moje 30 urodziny   :)   ) Raul "Żywa Legenda Realu" podejmie decyzje czy opuści klub z Madrytu czy nie.Wybór zależy tylko od niego samego ! i jaki by nie był każdy musi go uszanować ze względu na to co osiągnał dla Realu ! każda jego decyzja powinna byc przyjęta z szacunkiem .. osobiście widział bym go w Madrycie do końca swojej kariery,pełniącego role zmiennika który potrafi poderwać zespół w końcówkach meczy i zmienić wynik na naszą korzyść,motywującą do gry na pełnych obrotach reszte drużyny ,bo to właśnie potrafi robić!! zawze z poświęceniem dla drużyny w meczach i na treningach ,po zwyciestwach i porażkach ..zawsze ten sam Raul i to w nim cenie najbardziej !

co by nie było na zawsze w moim sercu Raul Gonzalez Blanco!!!!!!!!!!
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #1499 dnia: Lipiec 04, 2010, 22:46:51 »