Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1434098 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3320 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:44:28 »
Cytuj
No dobra a na jakiej podstawie można mówić ,że Manchester United jest lepszy od Realu ?

Na żadnej, tak samo jak nie można mówić bezpodstawnie o tym, że to Real jest lepszy. Mecz bezpośredni pokazałby różnice między tymi zespołami ale narazie się na to nie zanosi, chyba, że w sezonie 2011/2012 w Lidze Mistrzów się spotkają.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3321 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:46:12 »
No dobra a na jakiej podstawie można mówić ,że Manchester United jest lepszy od Realu ?


Pisał już o tym wcześniej Ned.
" border="0
" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3322 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:48:15 »
Na żadnej, tak samo jak nie można mówić bezpodstawnie o tym, że to Real jest lepszy. Mecz bezpośredni pokazałby różnice między tymi zespołami ale narazie się na to nie zanosi, chyba, że w sezonie 2011/2012 w Lidze Mistrzów się spotkają.

Mam nadzieję ,że się spotkają !!!

"Ribeiro: Neymar wybiera Real Madryt"

Edit

Pisał już o tym wcześniej Ned.


No wiem. Ale jak mógł użyć słowa słabszy ?
Wiem ,że zachwile mi tu wyjedzie ,że słowo słabszy nie oznacza słabszy ale trudno. Jeśli tak uważa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 11:52:23 wysłana przez RobSoN#HM »

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3323 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:29:32 »
Cytuj
A z Malagi się robi drugie City.

nie zapominaj o PSG oni tez zaczynaja sie bawic w szejka. Ale M. City nikt nie dorowna milionowy kwoty, wymienianie polowy skladu, ale PSG, i Malaga jak najbardziej ciekawe co z tego bedzie. Malaga narazie o LE moze powalczyc

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3324 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:33:27 »
Cytuj
Jakby w każdej innej lidze grały w większości równie mierne zespoły co w PD

Sam ostatnio byłem przekonany, że liga hiszpańska jest daleko za angielską, ale to Barca i Real są tak mocne, aniżeli inne drużyny słabe. Poziom w Anglii jest bardziej wyrównany, Premier League jest bardziej atrakcyjna, ale to nie znaczy, że jest lepsza piłkarsko, jako liga tak...

Zrobiłem małe zestawienie bezpośrednich spotkań:
W ostatnich trzech sezonach w pucharach, doszło do 15 bezpośrednich strać, 25 mieczów, między drużynami z Anglii i Hiszpanii.

-Drużyny z Hiszpanii zanotowały: 8 zwycięstw.
-Drużyny z Anglii zanotowały: 7 zwycięstw.
-W meczach między tymi drużynami padło : 10 remisów.

 Wywalczenie awansu do następnej rundy:
-Drużyny z Hiszpanii: 5 krotne awansowały do następnej rundy pucharów.
-Drużyny z Anglii: 2 krotne awansowały do następnej rundy pucharów.

 Finały miedzy tymi drużynami:
-Drużyny z Hiszpanii zanotowały: 3 zwycięstwa
-Drużyny z Anglii zanotowały: 0 zwycięstw

 Bramki:
-Drużyny z Hiszpanii strzeliły: 35 bramek - 20 jako gospodarz, 8 jako gość, 7 w finałach.
-Drużyny z Anglii strzeliły: 31 bramek -  20 jako gospodarz,  9 jako gość, 2 w finałach

Podsumowanie:
                            
                             M    Z     R     P     Bramki
Hiszpania               25    8     10     7    35:31  
Anglia                   25    7     10     8    31:35

Racing ma się wzmacniać
Miał...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 15:05:50 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3325 dnia: Lipiec 09, 2011, 14:48:20 »
Sergio - ciekawe zestawienie... Czasami sobie tak myślę, jakby tak utworzyć jedną ligę, z kilkoma najlepszymi zespołami z najsilniejszych lig: Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji, itd. mecze dom/wyjazd... Ojjj, BARDZO ciekawy jestem, jak by to się wszystko ułożyło w tabeli...! Gdzie by był Real, gdzie FCB, gdzie MAN.UTD. albo ACM...
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3326 dnia: Lipiec 09, 2011, 16:44:07 »
Cytuj
Arsenal to ci co strzału na bramkę z Barcą nie oddali??

Bo Real oddał wiele więcej w LM, i to nawet na własnym boisku. Nie? Przypomnę tylko, że Arsenal potrafił przynajmniej prowadzić grę na swoim terenie. Kiedy to ostatnio udało się Realowi? Kiedyś tam wygrali 4:1, ze trzy lata temu chyba. Potem już nie. Arsenal przegrał z Barceloną u siebie 2:6? Zgadnij, komu się to udało.

Cytuj
Premier League jest bardziej atrakcyjna, ale to nie znaczy, że jest lepsza piłkarsko,

Ostatnio przeżywa kryzys, to fakt i nie boję się tego przyznać. Jak na dłoni widać, że nierzadko angielskie zespoły, gdy wychodzą na terytorium neutralne, że tak to ujmę (europejskie puchary), tracą swoją całą waleczność i nieustępliwość i zaliczają takie żałosne występy jak MU w ostatnich finałach LM. Nie wiem dlaczego, ale czerwoni nie potrafią grać z Barceloną w finałach (poza PZP sprzed dwudziestu lat), bo co dziwniejsze, w półfinale całkiem niedawno Blaugranę wyeliminowali.
Z tego, co przedstawiłeś, Sergio można podważyć tylko liczbę zwycięstw (niebezpośrednio, chodzi mi tu o półfinał Chelsea - Barcelona)
I tak, sądzę że Chelsea jest w tym momencie jedyną drużyną w Europie, która jest w stanie nawiązać równą walkę z Katalończykami - nie dlatego, że jej piłkarze mają jakieś nieprawdopodobne umiejętności (choć przyznaję, są bardzo dobrzy), tylko dlatego, że są zwyczajnie nieustraszeni.
Boję się, że Premiership będzie drugą Serie A - mniej zorientowani fani pewnie nie pamiętają, że jeszcze niedawno cała piłkarska Europa trzęsła portkami przed Milanem czy Juventusem.

Cytuj
Dalej będziesz pisał, że "to takie cieniasy", "Manchester lepszy" itp.

No k_rwa. Napisałem tylko, że United uważam za drużynę lepszą, bo zdobyła więcej trofeów w ostatnim czasie i lepiej prezentowała się na arenie międzynarodowej, a to niepodważalne fakty. Nigdzie nie wspomniałem, że Real jest ogólnie słaby, bo to wciąż jedna z najlepszych drużyn na kontynencie.

Cytuj
Sergio - ciekawe zestawienie... Czasami sobie tak myślę, jakby tak utworzyć jedną ligę, z kilkoma najlepszymi zespołami z najsilniejszych lig: Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji, itd. mecze dom/wyjazd...

Kiedyś G14 chciało stworzyć coś takiego na znak jakiegoś protestu, ale nie wyszło. Cóż, skoro to miałaby być liga, równie dobrze można spekulować, że angielski lew wreszcie by się obudził.

Cytuj
A tak dla twojej wiadomości to Primera Division przez IFFHS została uznana najlepszą ligą świata!!

Sorry, ale nie będę traktował poważnie rankingu, w którym argentyńska i brazylijska liga znajdują się na podium

Cytuj
Valencia,Villarreal,Sevilla(Atletico)

To te papierowe straszaki, które potem i tak Barcelona i Real miażdżą? Nie pamiętam dokładnych wyników (jak komuś bardzo zależy, mogę poszukać), ale czy to nie w minionym (ewentualnie poprzednim) Villareal został dosłownie zmiażdżony przez Barcelonę, a Sevilla przez oba najlepsze kluby w Hiszpanii? Rzeczywiście, elita.

Cytuj
Racing ma się wzmacniać

Racing to akurat chyba szejk opuścił (okazało się, że chciał drożej odsprzedać klub koledze i tylko dlatego go nabył) i z tego co słyszałem to drużynie z Santanderu bliżej do bankructwa niż do wielkich transferów.

Cytuj
po prostu ma lepszych piłkarzy

Jestem tylko ciekaw, na której pozycji, nie licząc Cristiano Ronaldo i Casillasa. Zresztą, trochę dziwny jesteś. Jeszcze jakiś czas temu wykorzystywałeś każdą możliwą okazję, by mieszać Real z błotem, a teraz wynosisz go pod niebiosa. Przy okazji porównań z kilkoma innymi klubami można na swój klub kadzić, ale gdy zestawia się go z Manchesterem United, nagle okazuje się wzorem cnót wszelakich? Ano fakt, mówimy przecież o klubie, o którym kiedy wygrał KMŚ mówiono, że wcale najlepszy na świecie nie jest, a nawet gdy jest drugi, wiele osób widzi go znacznie niżej.

Cytuj
i gra lepiej w piłkę.

Co zresztą pokazuje w LM od jakichś... siedmiu lat, kiedy to nie licząc minionego sezonu po raz ostatni nie przynieśli fanom wstydu? (chociaż z tym to bym dyskutował, bo odpadli frajersko i to jeszcze z Monaco)

Cytuj
Mecz bezpośredni pokazałby różnice między tymi zespołami

Ostatni raz grali ze sobą wiosną osiem lat temu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Real był wtedy naprawdę galaktyczny i drużyną najlepszą na świecie, ale ostatecznie wyeliminował ich Juventus. Gdyby Królewscy wygrali z United, przyznałbym się do błędu, bo robię to zawsze kiedy się mylę. Na razie jednak na pojedynek się nie zanosi, więc opieram się na innym obiekcie porównawczym - dość rzetelnym zresztą, obojętnie jakby to nie godziło w waszą godność.
Zresztą, skoro Real jest klubem lepszym, to dlaczego od dłuższego czasu widzi Old Trafford jako stadion X-lecia? Bazar, na którym wszyscy piłkarze są na sprzedaż? Nie wspominam tu tylko o transferach dokonanych, ale także o żałosnych próbach (pogłoskach) podkupienia Rooneya, Naniego, Vidicia czy Ferdinanda. Ostatnio nawet coś o Rafaelu słyszałem.

Cytuj
Wiem ,że zachwile mi tu wyjedzie ,że słowo słabszy nie oznacza słabszy ale trudno.

Ejże, chwila. To ty masz tu problem ze zrozumieniem znaczenia tego słowa. Czyżbym miał do czynienia z kolejnym fanem Pereza i jego ruchów na rynku transferowym, a nie Realu? Ile można?

Cytuj
albo ACM...

Milan dopiero jakiś czas temu wygrzebał się z kryzysu (zresztą nie do końca). Jednakże tę drużynę stać nawet na finał przyszłorocznej LM. W ogóle bym się nie zdziwił, gdyby do tego doszło. No ale znając życie do finału zakwalifikuje się Barcelona, o ile nikt wcześniej jej niespodziewanie nie wyeliminuje i być może po raz kolejny United, pie_doląc cały sezon w ostatnim jego meczu...
" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3327 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:02:45 »
Po przeczytaniu tego mam się śmiać czy płakać ?

Wiesz czemu Real i Barca miażdża rywali takich jak Villareal i Sevilla czy A.Madryt ?
Bo są od nich o dużo dużo lepsi.
Patrz np. ile Manchester United wygrał (jeżeli wygrał) z Tottenhamem ?  4:0 ?

Ale wiem wiem wiem Real jest słabszy od Manchesteru...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 17:04:27 wysłana przez RobSoN#HM »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3328 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:13:29 »
Po przeczytaniu tego mam się śmiać czy płakać ?

Było tak fajnie jak było zimno i padało, ale teraz słońce świeci. Nienawidzę opałów, dostaję promieniami po twarzy nawet przez zasłonę, a muszę się jeszcze z tobą użerać, kiedy mi się nie chce. Niesamowite przeżycie, szkoda tylko że obrosło już w rutynę. Wracając do twojego pytania, myślisz chyba że jesteś panem sytuacji i wygrywasz w dyskusji, zasłaniając się nierzetelnymi z zasady rankingami śmiesznego IFFHS i tym mocarnym argumentem sprowadzasz mnie pod ścianę, twierdząc że niektóre "fakty" są "faktyczniejsze" od innych, więc nad swoją tępotą możesz jedynie płakać. Chyba żeś wesołek, albo uważasz że śmiech to zdrowie. Rób więc co zechcesz.

Ja płakać mogę tylko nad swoją ślepotą, bo dawniej pod względem normalności i wiedzy stawiałem cię na równi z Sergiem, Pawlodarem, Ukassiu, Lukaszqiem, Iriusem czy świętej już pamięci na tym forum RealMadrytFanem albo cubem.

Cytuj
Bo są od nich o dużo dużo lepsi. Patrz np. ile Manchester United wygrał (jeżeli wygrał) z Tottenhamem ?  4:0 ?

Brawo, k_rwa! Właśnie doszedłeś do słusznych wniosków! Niezmiernie mi tylko szkoda, że niestety nie jesteś świadom tego, że strzelasz sobie teraz w łeb, bo pomogłeś mi wyjść na moje, niejako stwierdzając, że United mają znacznie trudniejszą ligę niż Real i przekładanie zdobytych punktów w lidze nad zdobyte trofea i dyspozycję w LM jest idiotyczne.
" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3329 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:25:42 »
Brawo, k_rwa! Właśnie doszedłeś do słusznych wniosków! Niezmiernie mi tylko szkoda, że niestety nie jesteś świadom tego, że strzelasz sobie teraz w łeb, bo pomogłeś mi wyjść na moje, niejako stwierdzając, że United mają znacznie trudniejszą ligę niż Real i przekładanie zdobytych punktów w lidze nad zdobyte trofea i dyspozycję w LM jest idiotyczne.

Tak tylko Real z Tottenhamem wygrał 4:0... :)


Manchester United vs Tottenham 2:0 i 0:0 w lidze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 17:32:28 wysłana przez RobSoN#HM »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3330 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:32:34 »
Skończcie
czy świętej już pamięci na tym forum RealMadrytFanem

cały czas tu jestem ;)


Dyskusja bez sensu PL jest lepsza i ciekawsza od PD, nie oglądam żadnego meczu PD oprócz Realu i nieraz Barcy a w PL chętnie obejrzę nawet starcie średniaków bo chociaż będą emocje i walka, w lidze angielskiej nikt nie odpuszcza i nie cofa do defensywy(chodzi mi o stanie 8 graczami w polu karnym przez 90% meczu) w starciach z MU czy Chelsea. W Hiszpanii na porządku dziennym jest niewychodzenie z połowy w starciach z Realem i Barcą albo nawet wystawianie rezerw przeciwko tym ekipom (Malaga w meczu z Realem 7:0) Co do tego kto jest lepszy Real czy MU nie wiadomo, dawno te zespoły nie grały ze sobą a takie suche porównywania są do bani, jeśli chodzi o sukcesy międzynarodowe to niestety Real może w ostatnich latach tylko zazdrościć MU
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3331 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:46:49 »
Cytuj
Tak tylko Real z Tottenhamem wygrał 4:0...

Jasne, wygrał. Z debiutantem LM (najlepszym w historii, notabene), drużyną cholernie niedoświadczoną, z łamagą na bramce. Tego podważał nie będę, wiadomo że puchary europejskie i liga to dwa różne światy, chyba że postanowisz nieco wbrew sobie znowu się wkopać i stwierdzić, że Real jest c_ujowy. No i dodam, że jak się zachwycać Realem, to wspomnę o tym, że z LM całkiem niedawno eliminowały go już Lyon czy Roma (z Włoch to jeszcze Juventus, ale to wcześniej, wtedy gdy Carroll zawalił dwumecz MU z Milanem, ale Czerwoni przynajmniej zwykle odpadali po konfrontacjach z późniejszymi mistrzami), a także Arsenal i Liverpool. Szczególnie dwumecz z tymi ostatnimi był popisem potęgi Białych, tylko 0:4 na Anfield... Normalnie bym tego nie wypominał, ale skoro już wjeżdżasz na temat konfrontacji Anglia-Real...

United zwykle z Tottenhamem wygrywali. Wielu pamięta chociażby wielki comeback, kiedy to bodajże ze stanu 0:3 zrobiło się 5:3. Jeśli już o Spurs mowa, to po ostatnich GD odnoszę wrażenie, że tym mianem powinno się określać starcia "Kogutów" z Arsenalem.

Cytuj
cały czas tu jestem

A, to miło. Może mnie jeszcze pamiętasz z mojej poprzedniej aktywności na tym forum (głównie początek 2010 r.), może nie. Potem miałem dosyć długą przerwę, bo najpierw w_rwiłem się po mundialu, a potem ktoś zmienił mi hasło, albo po prostu skrypt forum sprawił mi niemiłego psikusa. Wracając napotkałem kilka nowych twarzy, m.in. Mario, Creatiego, reddevila, Lewego czy Ukassiu, myślałem że RealMadrytFan skasował konto, a ty jesteś jednym z "nowych". Wybacz niezorientowanie.

Cytuj
Skończcie

Bardzo bym chciał, ale ilekroć piszę coś, co mogło by już zakończyć dyskusję (w sumie ze względu na brak pojedynków bezpośrednich już moja wzmianka o ostatnich sukcesach była do tego wystarczająca), ktoś jeszcze nieudolnie próbuje kontratakować.
" border="0

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3332 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:51:07 »
Żeby się nie zbłaźnić odwracasz kota ogonem :). Sam sobie strzeliłeś w łeb. Co mnie interesuje przeszłość ? Ja mogę powiedzieć... To ile razy Real wygrał LM ?    
5:3 ? to to samo co 2:0.
Zresztą koniec dyskusji nie odpisuje ci bo szkoda czasu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 17:53:17 wysłana przez RobSoN#HM »

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3333 dnia: Lipiec 09, 2011, 17:55:17 »
Heh:) ja też czasem zaglądam, tylko nie chcę mi się odpisywać/komentować bzdurnych wypowiedzi użytkowników w wieku 11-14 lat, bo po prostu... nienawidzę osób w tym wieku, a może inaczej nienawidzę takich gnojków, którzy pól dnia przesiadują przed kompem i dodatkowo uważają się za "kibiców" jakichś drużyn...a niestety na tym forum stanowią oni większość(ale nie tylko tu). Ponadto nie gram w najnowszego PESa ani poprzednie wersje(obecnie). Mam nadzieje, że w tym roku to się zmieni.

Sry z taki mały offtop, raczej nie fatygujcie się, żeby odpisać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2011, 17:58:01 wysłana przez cube »

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3334 dnia: Lipiec 09, 2011, 18:07:44 »
Cytuj
Żeby się nie zbłaźnić odwracasz kota ogonem

Czytasz ty w ogóle to, co napiszę? Przecież cały czas nawijam o tym samym.

Cytuj
Co mnie interesuje przeszłość ?

Chyba sporo, skoro wyciągasz zza pazuchy rankingi IFFHS oparte na przeszłości (no kto by pomyślał?), wspominasz też o spotkaniu Realu z Tottenhamem, które mamy za, a nie przed nami. I kto tu się błaźni? Potem przyjdzie taki Lewy i dziwi się, że czasami widać wyższość płynącą z moich postów. Sorry, aż takich pierdów pisać nie potrafię. Te mniejszego kalibru już mi się kilka razy zdarzyło (np. kiedyś myślałem, że Keane nie wystąpił w finale LM na Camp Nou, bo go Ferguson nie wystawił do kadry meczowej).

Cytuj
To ile razy Real wygrał LM ?

Wygrał ją pięć razy (łącznie dziewięć), kiedy (o ile się nie mylę) nie startowały w niej jeszcze zespoły angielskie. Ale to był Puchar Mistrzów. Ligę Mistrzów wygrali - o ile niczego nie pominąłem - trzy razy, ostatni raz dziewięć lat temu. United dwukrotnie, ale w finale byli 4 razy (Real tylko 3, zresztą finał PM sprzed 30 lat przegrał z angielską drużyną), a co do ostatniej dyspozycji - nie muszę się chyba powtarzać. Załamuje mnie jeszcze to, że ja wspominałem o dokonaniach z ostatnich kilku lat, żeby było rzetelniej i obiektywniej, a ty wyciągasz na ladę całą, ponad stuletnią historię klubu.

Cytuj
bo po prostu... nienawidzę osób w tym wieku, a może inaczej nienawidzę takich gnojków, którzy pól dnia przesiadują przed kompem i dodatkowo uważają się za "kibiców" jakichś drużyn...

Na manusite siedzi jeden gość z rocznika '97, bardzo w porządku człowiek. Spotkałem się też z kilkoma wartościowymi osobami w podobnym wieku, ale na forum nie mającym nic wspólnego z Pesem i piłką nożną. Rozumiem jednak doskonale, o co ci chodzi.

Cytuj
5:3 ? to to samo co 2:0.

A czy ja się rozpływam nad rozmiarami zwycięstwa, czy pośrednio podkreślam atrakcyjność i zaciętość ligi angielskiej? Zresztą nawet większość fanów hiszpańskich drużyn twierdzi, że Premiership jest bardziej wyrównana, jedynie ty i jeszcze garstka osób stoi d_pą do prawdy.

Cytuj
Zresztą koniec dyskusji nie odpisuje ci bo szkoda czasu.

Ja nie mogę, skąd się biorą tacy ludzie? Ale spoko, nie narzekam, przynajmniej będę miał spokój. Ubolewam tylko nad losem świata, skoro składa się on po części z osób, które nawet przyparte do muru twierdzą, że zawsze mają rację.
" border="0

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3335 dnia: Lipiec 09, 2011, 18:41:11 »
Idź sobie tutaj: REJESTRACJA lub LOGOWANIE, i pisz o tej "wyższości" United a nie tutaj ludzi denerwujesz swoim wielkim filozofowaniem!!

Heh:) ja też czasem zaglądam, tylko nie chcę mi się odpisywać/komentować bzdurnych wypowiedzi użytkowników w wieku 11-14 lat, bo po prostu... nienawidzę osób w tym wieku, a może inaczej nienawidzę takich gnojków, którzy pól dnia przesiadują przed kompem i dodatkowo uważają się za "kibiców" jakichś drużyn...a niestety na tym forum stanowią oni większość(ale nie tylko tu).

No nie wszyscy ludzie w wieku 11-14 lat pół dnia siedzą przed kompem!! A w ogóle ktoś zabrania komuś kibicować jakiejś drużynie??...O ile mi wiadomo każdy może kibicować komu chce!!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3336 dnia: Lipiec 09, 2011, 18:44:28 »
Te, świeżak, wstrzymaj się z jakimikolwiek opiniami personalnymi, bo wierz mi, że trzy dni na forum cię do nich nie upoważniają.

No i nie ja po raz kolejny zrobiłem z Old Trafford stadion X-lecia, ani też nie podważałem faktów.

Cytuj
Idź sobie tutaj:

Mam tam od jakiegoś czasu najwięcej postów (no ale po co to sprawdzać?), a sam ze sobą nie będę rozmawiał. Od spraw dotyczących stricte MU mam manusite, co jest zresztą logiczne.

Cytuj
No nie wszyscy ludzie w wieku 11-14 lat pół dnia siedzą przed kompem!! A w ogóle ktoś zabrania komuś kibicować jakiejś drużynie??...O ile mi wiadomo każdy może kibicować komu chce!!

Uderzył w czuły punkt, co?
" border="0

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3337 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:19:26 »
Cytuj
Jestem tylko ciekaw, na której pozycji, nie licząc Cristiano Ronaldo i Casillasa. Zresztą, trochę dziwny jesteś. Jeszcze jakiś czas temu wykorzystywałeś każdą możliwą okazję, by mieszać Real z błotem, a teraz wynosisz go pod niebiosa. Przy okazji porównań z kilkoma innymi klubami można na swój klub kadzić, ale gdy zestawia się go z Manchesterem United, nagle okazuje się wzorem cnót wszelakich? Ano fakt, mówimy przecież o klubie, o którym kiedy wygrał KMŚ mówiono, że wcale najlepszy na świecie nie jest, a nawet gdy jest drugi, wiele osób widzi go znacznie niżej.
Krytykowałem Real za jego defensywną grę z Barceloną,za minimalizm kibiców,którym wystarcza 0-0 na własnym stadionie,krytykowałem buractwo Mourinho.
Cytuj
Co zresztą pokazuje w LM od jakichś... siedmiu lat, kiedy to nie licząc minionego sezonu po raz ostatni nie przynieśli fanom wstydu? (chociaż z tym to bym dyskutował, bo odpadli frajersko i to jeszcze z Monaco)
Napisałem wcześniej,że chodzi mi o poprzedni sezon,a nie kilka poprzednich,przepraszam jeśli mnie źle zrozumiałeś.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3338 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:48:40 »
Cytuj
Napisałem wcześniej,że chodzi mi o poprzedni sezon

W poprzednim sezonie Real również osiągnął mniej niż United. Nie zdobył mistrzostwa, zaszedł nieco bliżej niż Czerwoni, wygrał jedynie puchar krajowy (pierwsze trofeum Królewskich od czasu objęcia Barcelony przez Guardiolę, który od tego czasu zdążył zdobyć 9 pucharów, albo przynajmniej coś koło tego).
" border="0

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3339 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:50:44 »
Real i Barca to dwie najlepsze drużyny Europy obecnie i nie chodzi mi teraz o statystyki z kilku poprzednich sezonów,bo i Inter wypadłby lepiej od Realu.
Chodzi mi o to co drużyny te obecnie prezentują na boisku,dla ciebie Manchester jest lepszy i szanuję to.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3339 dnia: Lipiec 09, 2011, 23:50:44 »