Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1418604 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #500 dnia: Październik 29, 2009, 17:33:37 »
Guti ostatni dobry mecz(na swoim poziomie) zagrał chyba w 2002 roku. Wydaje mi się że teraz gracze Realu niewiedzą ze trzeba w każdym meczu zapie**ć.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #501 dnia: Październik 29, 2009, 18:33:19 »
I na jego maniery narzekasz?:> Idź i zagraj lepiej! "żal."
widze że lubisz wyrywać tekst z wątku i pastwić sie nad nim  :) miłej zabawy życze  ;)
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #502 dnia: Październik 29, 2009, 18:40:33 »
widze że lubisz wyrywać tekst z wątku i pastwić sie nad nim  :) miłej zabawy życze  ;)
Pastwić się? Najpierw narzekasz na maniery Gutiego, a następnie sam pokazujesz, że niezbyt się od niego różnisz. :)

PRIDE OF LONDON !

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #503 dnia: Październik 29, 2009, 18:43:21 »
Pastwić się? Najpierw narzekasz na maniery Gutiego, a następnie sam pokazujesz, że niezbyt się od niego różnisz. :)
różnie sie tym od Gutiego ,że jestem anonimowy i żadne dzieci ze mnie przykładu nie będą brały, no i jeszcze tym że nie zarabiam milionów euro za udawanie piłkarza  :)

P.S GułA prosze Cię nie prowokuj mnie do jakiś bezsensownych konwersacji,uważałem Cię za jednego z rozsądniejszych na tym forum ,chyba że ponabijamy sobie troche postów  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 18:50:06 wysłana przez RAUL_7 »
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Death1234

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #504 dnia: Październik 29, 2009, 18:43:44 »
dokładnie, ja już pisałem to x razy i na pw nawet.....ehh są ludzie i.....
no dobra, jak coś nie tak to prosze to dla siebie zachować ja sie wypowiadam tak jak myślę ale powiem szczerze że nie za długo myśle nad tym co napisze.
I myślę że mam racje co do tego że Real bez ronaldo gra słabo, co z tego że grali w rezerwowym składzie ??? to nic nie daje do tłumaczenia, a Jak Manchester United zremisował z Romą 1-1 (to stary mecz ale manchester United Grał tak jak by w składzie z rezerw)...

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #505 dnia: Październik 29, 2009, 18:47:32 »
Widac ze nie za dlugo myslisz ;D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #506 dnia: Październik 29, 2009, 18:49:50 »
no dobra, jak coś nie tak to prosze to dla siebie zachować ja sie wypowiadam tak jak myślę ale powiem szczerze że nie za długo myśle nad tym co napisze.
I myślę że mam racje co do tego że Real bez ronaldo gra słabo, co z tego że grali w rezerwowym składzie ??? to nic nie daje do tłumaczenia, a Jak Manchester United zremisował z Romą 1-1 (to stary mecz ale manchester United Grał tak jak by w składzie z rezerw)...


Nie wiem jak wy ale ja nic nie zrozumiałem ;D
Widać że nie za długo zastanawiasz się nad tym co piszesz :D

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #507 dnia: Październik 29, 2009, 18:52:32 »
Ja pier**e wjeba**i jak piz*y i ch**j z tym. Oby więcej niebyło takich przykrości.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #508 dnia: Październik 29, 2009, 19:20:43 »
Ja pier**e wjeba**i jak piz*y i ch**j z tym. Oby więcej niebyło takich przykrości.
i tym miłym akcentem kończymy wątek przegranego meczu 0-4 z .....niepamiętam nazwy :)
...i szafki :D :D

Z kim gracie następny mecz w lidze ??? ???

i przechodzimy do tematu pod tytułem Getafe ! ostatnio są na fali ,wczoraj w pucharze króla pokonali Espanyol 2-0 a tydzień temu w lidze z Athleticiem Bilbao też 2-0 ,także biorąc pod uwage poważną "zadyszkę" Realu zapowiada się ciekawy mecz .
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #509 dnia: Październik 29, 2009, 20:25:32 »
Może Pepe znów wynajdzie w sobie zdolność Taekwondo? :) Real teraz powinien rozgnieść Getafe, żeby choć w najmniejszym stopniu się zrehabilitować.

PRIDE OF LONDON !

kuba19934

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #510 dnia: Październik 29, 2009, 22:42:35 »
Może Pepe znów wynajdzie w sobie zdolność Taekwondo? :) Real teraz powinien rozgnieść Getafe, żeby choć w najmniejszym stopniu się zrehabilitować.
getafe nie mozna rozgniesc, to naprawde dobra druzyna zawsze stawiała opor najlepszym...zreszta ta sa derby

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #511 dnia: Październik 30, 2009, 13:32:49 »
Getafe jest bardzo silne i może sprawić niespodziankę ;) ;)  I oby sprawiło
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy Puchar!
« Odpowiedź #512 dnia: Październik 30, 2009, 15:12:41 »
José María Gutiérrez (Guti ) nie został powołany na mecz z Getafe  :) oficjalnie mówi się że musi zaleczyć kontuzje ,choć sam Guti twierdził że jest gotowy do gry na 100% - czyżby himeryczna gwiazdeczka miała dostać "klapsa" za skandaliczne zachowanie i gre poniżej krytyki w ostatnim meczu ?? ;D do składu nie zostali powołani także :Drenthe i Metzelder ,którzy w ocenie pomeczowej otrzymali noty zerowe ,oprócz tych trzech panów nie zagrają : CR9 i Garay z powodu kontuzji.

Może Pepe znów wynajdzie w sobie zdolność Taekwondo? :) Real teraz powinien rozgnieść Getafe, żeby choć w najmniejszym stopniu się zrehabilitować.
jedyną rehabilitacją dla nas kibiców Królewskich byłaby wygrana u siebie 5-0 z Alcoron i przejście do nastepnej rundy Pucharu Króla .

P.S.dzisiaj mija 15 rocznica od debiutu Raula w barwach Realu jego sukcesów długo by można wymieniać i nadal gra na światowym poziomie!!!!!!!!!!!! zabawne jest to że pomyślałem sobie iż niektórzy na tym forum nie mają tyle lat co on gry w piłke w Realu
! HALA ReAUL !
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #513 dnia: Październik 31, 2009, 14:36:03 »
Najprawdopodobny składzik

Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa; Lass, Xabi Alonso; Higuaín, Kaká, Marcelo; i Benzema.

Z Higuainem na skrzydle
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 22:37:32 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #514 dnia: Październik 31, 2009, 18:04:33 »
Arbeloa lewa obrona Ramos prawa cos czylem ze tak wkoncy bedzie zobaczymy

" border="0

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #515 dnia: Październik 31, 2009, 20:13:52 »
posty można k**a edytować wielokrotnie, to po pierwsze, po drugie jak znasz tekiego piłkarza jak "Hiquain" to pozdrowienia....

+ dla naszych za chęci i walkę w 10, ale jednak nie jest najlepiej, GD coraz bliżej....
Bramki:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #516 dnia: Październik 31, 2009, 22:45:35 »
posty można k**a edytować wielokrotnie, to po pierwsze, po drugie jak znasz tekiego piłkarza jak "Hiquain" to pozdrowienia....

+ dla naszych za chęci i walkę w 10, ale jednak nie jest najlepiej, GD coraz bliżej....
Bramki:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=29bd3fa4e46464a06b6379a0d7e71a9b&amp;action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded

Co ty sie tak wszystkiego czepiasz wyluzuj o szczegóły sapiesz odrazu nieznam tekiego piłkarza wiesz tylko sie pomyliłem

Co do meczu brawo dla Higuaina jest w dobrej formie
czepiasz sie ze ktos wstawia z strony artykuły co ci to przeszkadza , ze post pod postem ty pewnie nigdy tak nienapisałes
muwisz ze masz watpliwosci ze jestem prawdziwym fanem Realu a tutaj ty prawie tylko sie czepiasz wszystkich za to co napisza zamiast przedewszystkim pisac o Realu to mysle ze ty bardziej sie interesujesz by kogos skrytykowac niz Realem
Samo sie nazuca
aha i sory za jakies błedy jesli sie dopatrzyłes

Co do meczu brawo dla Higuaina jest w dobrej formie.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2009, 22:50:42 wysłana przez MaticSergio »

" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #517 dnia: Listopad 01, 2009, 15:42:24 »
GD coraz bliżej....


A obie drużyny nie są w "najlepszych" formach.. :-\ :-\ Szkoda tego remisu wczoraj :'( :'(
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #518 dnia: Listopad 01, 2009, 16:13:16 »
niestety nie oglądałem meczu z Getafe i dlatego nie będe komentował przebiegu meczu ,ale sam wynik może cieszyć i fakt ,że wygrali 2-0  w dziesięciu  po tym jak sędzia wyrzucił Albiola z boiska.Po remisie Barcy tracimy do nich jeden punkt . Następny fakt który mnie cieszy to brak powołania Gutiego na wtorkowy mecz z Milanem.Wykluczyć trzeba możliwość jakiejś kontuzji bardziej jest to kara za wydarzenia w ostatnim meczu P.Króla i jest to dowód na to ,że trener nie będzie tolerował kaprysów "gwiazdy" która nie prezentuje niczego co mogło by pozwolić na grę w Realu .Jeśli ta sytuacja się utrzyma i Guti nie wyciągnie wniosków podejrzewam ,że zostanie sprzedany w zimowym okienku.Cieszy też powrót Ruda Van Nisterloy'a który jest bardzo dobrą opcją na ostatni kwadrans gry,bo na cały mecz na razie nie jest przygotowany raczej . Oto kadra na Milan :

Bramkarze: Casillas, Dudek i Adán;
Obrońcy: Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Drenthe i Albiol;
Pomocnicy: Gago, Kaká, Lass, Xabi Alonso, Van der Vaart, Diarra i Granero;
Napastnicy: Raúl, Benzema, Higuaín i Van Nistelrooy.

Kontuzjowani: Cristiano Ronaldo i Garay.
Nieobecni decyzją trenera: Guti i Metzelder.
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 03, 2009, 15:05:58 »
                       Ciekawostką jest ,że w oficjalnych występach Real nigdy nie pokonał Milanu na San Siro  :o
                                       jak będzie dzisiaj ? Mam nadzieje że to będzie ten pierwszy raz  ;D
Nie oszukujmy się to AC Milan będzie faworytem w tym pojedynku. Nie jesteśmy oczywiście bez szans – w końcu poprzednio to my byliśmy faworytem i co z tego?Teraz trzeba pokazać kto naprawdę jest numero uno w tej grupie !
Jeżeli przez 90 minut będą walczyć, biegać, grać z sercem i wręcz wypruwać z siebie flaki na boisku, to ja zaakceptuję każdy wynik.

                                   



                                                              !!!HALA MADRID!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2009, 15:10:56 wysłana przez RAUL_7 »
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy MeCz z Getafe LiGa!!!
« Odpowiedź #519 dnia: Listopad 03, 2009, 15:05:58 »