Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433017 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kiss < 33

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Liczy Sie Tylko Manchester United i Cska Moskwa!!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #840 dnia: Marzec 10, 2010, 22:42:25 »
hauauhauhauhauha 1:1 parodia


Moje opowiadanie o Bordeaux - REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #841 dnia: Marzec 10, 2010, 22:44:41 »
Przepraszam, jednak nie. Żałoba złapała mnie dopiero w momencie, w którym przeczytałem post powyżej... Czułem, że Lyon wywiezie awans. Potrafią grać.

PRIDE OF LONDON !

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #842 dnia: Marzec 10, 2010, 22:46:17 »
i co teraz koniec? czemu to tak boli

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #843 dnia: Marzec 10, 2010, 22:46:50 »
Tylko SEZONOWCY realu nie popelniajce samobojst ha ha ha ha ;D

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #844 dnia: Marzec 10, 2010, 22:48:31 »
Jedna wiara, jeden ....Nie będę dokańczał.Nie no trochę szkoda ,co prawda jestem Kibicem Barcelony ,ale liczyłem na finał Barcelona vs Real :(
" border="0
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #845 dnia: Marzec 10, 2010, 22:49:56 »
Zobaczymy ilu teraz jest prawdziwych kibiców Realu.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #846 dnia: Marzec 10, 2010, 22:52:03 »
No cóż, niestety, myślałem, że będzie wspaniały tryumf na swoim stadionie, ale niestety się przeliczyłem...

hauauhauhauhauha 1:1 parodia
Nie szczekaj ;) To nie forum dla psów :)
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline Pantone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.03.2010r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #847 dnia: Marzec 10, 2010, 22:54:25 »
Jedna wiara jeden klub 1/8 AZ PO GROB !!! VeB

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #848 dnia: Marzec 10, 2010, 22:55:43 »
Jedna wiara jeden klub 1/8 AZ PO GROB !!! VeB
Nie napinaj się ;)
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #849 dnia: Marzec 10, 2010, 23:00:27 »
Tylko SEZONOWCY realu nie popelniajce samobojst ha ha ha ha ;D
Jeżeli ktoś tutaj jest sezonowcem to tylko ten kto zaczyna pisac na ten temat

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #850 dnia: Marzec 10, 2010, 23:03:04 »
No i stało sie to czego sie nie spodziewałem ...niechlubna tradycja trwa nadal  :(  teraz dzieci neo i inne hieny będą sie pastwić naszym nieszczęściem ...ale nie załamujcie sie MADRITAS ! Real ma młody skład przez rok się zgrają ,zdobędą Mistrza Hiszpanii i w następnej edycji  w pełni ograną drużyną sięgniemy po długo oczekiwany Puchar Europy!!!

na dobre i złe   !!!!!!!!!!!!HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #851 dnia: Marzec 10, 2010, 23:06:13 »
Jeżeli ktoś tutaj jest sezonowcem to tylko ten kto zaczyna pisac na ten temat

Zeby nie bylo zadnych NIE JASNOSCI nie kibicuje kompletnie zadnej druzynie :) czy pierwszo ligowej, czy drugu! Kompletnie zadnej...

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #852 dnia: Marzec 10, 2010, 23:09:39 »
Trzeba przyznać że graliśmy lepiej słupek Higuaina przy strzale do pustej bramki, dobrze bronil Lloris i ch**j w dupe.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #853 dnia: Marzec 10, 2010, 23:15:05 »
Borek powiedzial ze jak nie bedzie finalu real vs barca to bedzie cos zaskakujacego
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #854 dnia: Marzec 11, 2010, 11:56:57 »
Cytuj
ale liczyłem na finał Barcelona vs Real

No nie mów. ;p

Cytuj
teraz dzieci neo i inne hieny będą sie pastwić naszym nieszczęściem ...ale nie załamujcie sie MADRITAS !

Niechęć do danego klubu jest twoim zdaniem objawem noobowstwa, tak?

Cytuj
Trzeba przyznać że graliśmy lepiej słupek Higuaina przy strzale do pustej bramki, dobrze bronil Lloris i ch**j w ****.

Lepiej = skuteczniej. Strzelaliście ślepakami, jak Lisandro w pierwszym meczu i w końcówce rewanżu. Tą sytuację sam na sam, jaką miał Argentyńczyk, ja, choć jestem kiepskim kopaczem, wykorzystałbym. Każdy z was, który umie prosto i mocno / technicznie piłkę kopnąć także.

Cytuj
Borek powiedzial ze jak nie bedzie finalu real vs barca to bedzie cos zaskakujacego

Tak, sugeruj się słowami Borka. Połowa z użytkowników tego forum, która choć trochę zna się na piłce, mogłaby teoretycznie wygryźć z pracy trzy czwarte "ekspertów" Polsatu. Zresztą, tylko Borek coś więcej o tym sporcie wie.

Real nie potrafi grać z Lyonem - drużyną teoretycznie słabszą, tak samo, jak Legia z Odrą.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 12:00:55 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #855 dnia: Marzec 11, 2010, 16:25:24 »
No to good bye Champions League i kolejne 300 mln ::) ::)

Mieliście przewagę, ale co z tego ???  Czy ktoś za 10 lat to będzie pamiętał ??? Ludzie będą pamiętali 6 lat z rzędu (a może i więcej) koniec LM na 1/8 i tego wam współczuję...

Z drugiej strony jednak teraz się będziecie skupiać tylko i wyłącznie na lidze, ale sezon temu też skupialiście się na lidze i jak było każdy pamięta :) :) Pozdro chłopaki.. jutro będzie lepszy dzień :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #856 dnia: Marzec 11, 2010, 16:45:20 »
Nie jestem zaskoczony, ale jest mi bardzo przykro, nie jest miło słuchać co rok tej samej śpiewki i docinek innych na temat Realu....

Ale niestety od 5-6 lat Real to europejski średniak, na poziomie takich klubów jak Celtic, OM, HSV itd. Można nas porównać do Wisły Kraków(samo to już daje do myślenia) We własnej lidze to i Krakowianie są dobrzy, a w LM nawet nie grają...jednak Ekstraklasa<La Liga, a więc awans do LM Wisły=Przejście 1/8 Realu...smutne ale to prawda:(

kto jest winny?? Nie wiem, Kaka? Higuain? A może Casillas czy wreszcie Pellegrini?? jedyne co mnie nie przekonuje u tego trenera to pomysł na grę, niby z Sewillą wszytko super.... ale LM to coś innego i czy on tak na prawdę rządzi tym klubem i ustala skład?? Hmmm Perez zapowiadał, Raul na ławkę-siedzi, dużo Hiszpanów w pierwszej "11" : Casillas, Albiol Ramos, Alonso, Arbeloa, Wychowankowie będą grac: Casillas, Granero, Arbeloa...Będą gwiazdy: Ronaldo, Kaka, Benzema... No i co z tego mamy?? Na siłę gra Granero, bo wychowanek, chociaż powiedzmy szczerze, na LM się nie nadaje, nie gra na swojej pozycji...gra Kaka, który owszem ma przebłyski, ale VdV prezentuje sie od niego często lepiej w te 20 min na które wchodzi..

Mówicie za rok wygramy, za roki sie uda, zawodnicy co roku przepraszają kibicow za kolejne upokorzenia, tylko po co?? po co to wszystko, jak kazdy wie, ze wychodzi co wychodzi i od kilku lat nic sie nie zmienia, za rok w cale nie bedzie lepiej, bedzie to samo...Nie potrzebne sa rewolucje, kolejne transfery, kolejne milione pompowane w ten klub....moze rok bez LM w ogóle zmusilby do zastanowienia sie, do czego to wszystko prowadzi?? Jesli nawet wygramy lige, to nie bedziemy lepis od innych krajowych mistrzow, przeciez oni tez zdobedo trofeum, tylko sukcesy na tle miedzynarodowym daja podstawe zeby zaliczac jakis zespol do najlepszych, a my tych sukcesow nie mamy, nie mozemy wracac do lat, w ktorych nie we wszystkich krajach gralo sie w pilke, kiedy real nie mial sobie rownych, albo do czasow kiedy mielismy wspanialego Zidane'a..TO JUZ BYLO I NIE WROCI!!!

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #857 dnia: Marzec 11, 2010, 17:05:52 »
Nie jestem zaskoczony, ale jest mi bardzo przykro, nie jest miło słuchać co rok tej samej śpiewki i docinek innych na temat Realu....

Ale niestety od 5-6 lat Real to europejski średniak, na poziomie takich klubów jak Celtic, OM, HSV itd. Można nas porównać do Wisły Kraków(samo to już daje do myślenia) We własnej lidze to i Krakowianie są dobrzy, a w LM nawet nie grają...jednak Ekstraklasa<La Liga, a więc awans do LM Wisły=Przejście 1/8 Realu...smutne ale to prawda:(

kto jest winny?? Nie wiem, Kaka? Higuain? A może Casillas czy wreszcie Pellegrini?? jedyne co mnie nie przekonuje u tego trenera to pomysł na grę, niby z Sewillą wszytko super.... ale LM to coś innego i czy on tak na prawdę rządzi tym klubem i ustala skład?? Hmmm Perez zapowiadał, Raul na ławkę-siedzi, dużo Hiszpanów w pierwszej "11" : Casillas, Albiol Ramos, Alonso, Arbeloa, Wychowankowie będą grac: Casillas, Granero, Arbeloa...Będą gwiazdy: Ronaldo, Kaka, Benzema... No i co z tego mamy?? Na siłę gra Granero, bo wychowanek, chociaż powiedzmy szczerze, na LM się nie nadaje, nie gra na swojej pozycji...gra Kaka, który owszem ma przebłyski, ale VdV prezentuje sie od niego często lepiej w te 20 min na które wchodzi..

Mówicie za rok wygramy, za roki sie uda, zawodnicy co roku przepraszają kibicow za kolejne upokorzenia, tylko po co?? po co to wszystko, jak kazdy wie, ze wychodzi co wychodzi i od kilku lat nic sie nie zmienia, za rok w cale nie bedzie lepiej, bedzie to samo...Nie potrzebne sa rewolucje, kolejne transfery, kolejne milione pompowane w ten klub....moze rok bez LM w ogóle zmusilby do zastanowienia sie, do czego to wszystko prowadzi?? Jesli nawet wygramy lige, to nie bedziemy lepis od innych krajowych mistrzow, przeciez oni tez zdobedo trofeum, tylko sukcesy na tle miedzynarodowym daja podstawe zeby zaliczac jakis zespol do najlepszych, a my tych sukcesow nie mamy, nie mozemy wracac do lat, w ktorych nie we wszystkich krajach gralo sie w pilke, kiedy real nie mial sobie rownych, albo do czasow kiedy mielismy wspanialego Zidane'a..TO JUZ BYLO I NIE WROCI!!!
Jak miło czytać takie wypowiedzi :) Realowi potrzebni są piłkarze a nie piłkarze którzy grają tylko za wielkie pieniądze bo mają znane nazwisko...

Offline tyrhen

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Jaworzno
  • Wiadomości: 897
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.03.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #858 dnia: Marzec 11, 2010, 17:16:09 »
Cytuj
"Nie trzeba kupować tytułów, trzeba je wywalczyć. Kiedy piłka jest w grze, futbolowy biznes w stylu Hollywood przestaje się liczyć. W sporcie wszystko jest możliwe, ale nie dla tych, którzy traktują boisko jak finansową giełdę."
                                                                                                   
                                                                                                                                                     dziennik "El Pais"

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #859 dnia: Marzec 11, 2010, 18:06:53 »
Real popełnił zasadniczy błąd w 2003 roku.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy LiGa
« Odpowiedź #859 dnia: Marzec 11, 2010, 18:06:53 »