Autor Wątek: GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010  (Przeczytany 1654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010
« dnia: Sierpień 12, 2009, 12:30:02 »
Podczas gdy WEB zapełnił nas ekscytującymi informacji o PES 2010, PesGaming stara się być bardziej ostrożne. GamingAcess jest pomiędzy nimi dwiema. Z jednej strony, słyszeliśmy bardzo wiele dobrych słów o PES 2010 i jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem. Z drugiej strony lubię grać w World of Warcraft, Crysis Wars zatem multiplayer jest bardzo ważną częścią gry.

W związku z występującymi teleportami w PES2009, jedyną rzeczą jaką słyszałem o PES 2010 jest to, że jest grupa za to odpowiedzialna. Co to znaczy ? Mam na myśli to, iż skoro zrobiło się najgorszego multiplayera w historii piłek kopanych, to dlaczego nikt nie mówi co w tej kwestii zostało poprawione ?

Pamiętam moich przyjaciół grających w FIFE 96 na PC, i ta gra (poprzez modem i linie telefoniczne... ) działała lepiej niż PES 2009. Bez urazy, ale jak długo środowisko GamingAccess nie dostanie w swojej ręce kilku dobrych artykułów na temat multiplayeru w PES 2010, jesteśmy nadal podekscytowani, ale zastanawiamy się, kto w internecie (poza PESGaming i GamingAccess) rozmawia o trybie multiplayer w PES 2010.

W każdym razie, tutaj macie oryginalny artykuł z PESGaming:

"Kilka miesięcy temu wyraziłem swoją dezaprobatę dla tych co wychodzą z gry podczas meczu online i w tym tygodniu chciałbym powtórzyć swoją opinię. Mam zamiar użyc Fify 09 jako przykładu, gra online w tej grze działa bez zarzutu więc ludzie nie mają wymówki w postaci złego połączenia jako powodu do wyjścia z gry.

Nie ma nic bardziej frustrującego niż zdobycie gola dającego prowadzenie w końcówce meczu lub prowadzenia 5-1 przeciwko komuś - kiedy to osoba postanawia wyjść z gry. Sprawia to, że zastanawiam się dlaczego Ci ludzie grają online kiedy mają zamiar wyjść z gry kiedy będą przegrywać i myślę, że robią to dlatego by mieć duży procent wygranych meczy - prezentują następującą opinię "Kto się przejmuje meczami których nie wygrałem tylko wyszedłem ? Nie Ja !". Z mojego doświadczenia, w 5 meczach online, w których uzyskałem prowadzenia lub wygrywałem, w 3 przypadkach z 5 przeciwnik wyszedł z gry. Dlatego jestem pełen szacunku dla osób, którzy mimo niekorzystnego rezultatu potrafią zagrać mecz do końca.

Rozmyślałem jak rozwiązać ten problem wychodzenia z gry podczas meczy online. Wierzę, że można to rozwiązać w prosty sposób poprzez zapisanie w historii takiego meczu jaka przegraną 5-0. W ten sposób nawet jak ktoś będzie przegrywal 4-0, będzie miał powód by grać dalej i próbować zdobyć bramkę (aby poprawić bilans bramkowy) i starać się nie stracić więcej. To rozwiązanie nie zadziała w sytuacji, gdy ktoś będzie przegrywał większą liczbą bramek niż 5, ale takie sytuacje są raczej rzadkie  

źródło: GamingAccess.com

Offline Gipsu22

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2009r.
  • FC CHELSEA LONDYN FOREVER !!
Odp: GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2009, 15:15:10 »
ciekawe co z tego wyjdzie

Offline Tranceformer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2007r.
Odp: GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2009, 11:57:15 »
Jak nic to dalej bede gral w 6 :D Dla mnie On-LINE to podstawa tej gry.

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:14:03 »
co prawda to prawda może poprawią online ale nie aż tak ze będzie cud miód :p w tym roku chciałem kupić so pes'a 2010 ale jednak nie kupuję bo chciałem kupić tylko ze względu na grę online i tak jak by poprawili online mam za słabego neta :]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: GamingAccess ciągle zaniepokojone trybem online w PES2010
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2009, 12:14:03 »