Autor Wątek: Wywiad z Seabass na Gamescom  (Przeczytany 13830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wywiad z Seabass na Gamescom
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 23, 2009, 23:06:31 »
Pewnie ze jest sie czego czepnąc ale dla wielu Fifa jest idealna mimo to nadal nie poprawili wyglądu np cieszynek po strzelneniu bramki biegaja na skos a patrza sie w dół (taki przykład) nic do ładu ale to daj spokoja..
a nie zauważyliście że np w tym filmiku Juve Chelsea wszyscy z Chelsea wyglądają z góry tak samo? praktycznie nie można rozróżnić kto biegnie w pEsie odrazu widać kto jest przy piłce nie wiem czemu może  tylko jak mam takie odczucie?

Co do cieszynek to musiales widziec filmiki w ktorych gracz po strzeleniu gola nie sterowal strzelcem - normalnie po strzeleniu gola jednym analogiem mozesz biegac strzelecem gola we wszystkich kierunkach a drugim oraz roznymi kombinacjami wszystkich klawiszy cieszyc sie na dziesiatki sposobow(np. jak stracisz gola i gosciu biegnie przez 10s z reka przystawiona do ucha "w Twoim kierunku" to mozna dostac bialej goraczki;) ).

Jezeli chodzi o kamere to z tego co pamietam jak jeszcze gralem w PES 2009 to faktycznie od razu widac kto prowadzi pilke. Jak sie przesiadlem do fify to kamera przy ktorej jest swietny przeglad pola jest dosyc oddalona(suwakami mozna ustawic sobie kamere jak tylko sie chce) i na poczatku troche ciezko rozpoznac zawodnika ktory nie ma charakterystycznych wlosow czy koloru skory(podkreslam ze na poczatku). Ale po pewnym czasie jak sie pogra to nie ma juz z tym zadnego problemu, rozpoznaje sie nawet zawodnikow po posturze ciała :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Wywiad z Seabass na Gamescom
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 24, 2009, 08:08:45 »
Kumam ;) bo grałem w konsolową FIFĘ ale te kombinacje do cieszynek to wiesz  jedno ale jak juz jest powtórka bramki to nie zawsze ładnie wychodzi ale tak jak pisałem to taka bzdura...co do kamery to niew iem czy chciał bym grać z inną kamerą mimo tego że można ustawić nie wiem jak to by wyglądało ale tak czy siak w tych sprawach przeważa raczej Pro Evo ..^
pozdro
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Wywiad z Seabass na Gamescom
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 24, 2009, 09:21:50 »
ale tak jak pisałem to taka bzdura...

Raczej nazwalbym to ciekawostką umilającą grą ;) jeszcze wracajac do tej kamery to jak gram u siebie na tv 26' cali to bylo tak jak pisalem (siedze w odleglosci jakies 1,5 m od ekranu), natomiast gdy czasami jest wolna chata to podlaczam konsole pod 42' w goscinnym (2 m od ekranu) i wtedy  latwiej kogos rozpoznac i w ogole niezly efekt jest. Moze wplyw ma tez to ze zazwyczaj przy kompie siedzi sie 40-50 cm od ekranu.

Tak czy siak to sa szczegoly bo to gameplay bedzie nas trzymal na dlugie godziny a nie to czy jestem w stanie rozroznic Riere i Benayouna od razu  :D mam nadzieje ze konami wyda gre taka zebym chociaz co jakis czas mial dylemat czy odpalic sonke z fifa 10 czy pes 2010 na kompie. Jezeli nie to dalej bede gral w PES 6 z kumplem ktory nie gra na padzie i w FIFA 10 z reszta (jak do PES 6 powrzucalem koszulki HD, boiska, pilki itp itd to jeszcze niezle mozna pograc  :) mimo ze hidden'y(strzaly z pierwszej po dlugim- przyp. od red. :D) moga doprowadzic do wscieklosci jak ktos to dobrze opanuje).
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Wywiad z Seabass na Gamescom
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 24, 2009, 10:07:23 »
no to wiadomo jak bym mial projektor ze 100' ekranem to też bym rozpoznał ;) no ale wiadomo o co chodzi i fifa i Pes mają swój Styl..nie dobrze że pro Evo zaczyna ten styl troche zmieniać ale powinno być dobrze w tym roku ..
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wywiad z Seabass na Gamescom
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 24, 2009, 10:07:23 »