Autor Wątek: Posty o walkower  (Przeczytany 3023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Posty o walkower
« dnia: Sierpień 25, 2009, 09:28:07 »
Witam,

Temat moze i byl wczesniej walkowany, ale jesli juz to dawno temu.

Chcialbym wyjasnic jedna rzecz, bo regulamin nie jest jasny w tym wzgledzie.

Otoz ostatnio pisalem posty o walkowery z graczem Volker, posty napisalem w terminie, nie dolaczylem tylko screenow dla potwierdzenia mojej prosby. Napisalem ze screeny dolacze pozniej w razie potrzeby. Wczoraj wieczorem admin DEIMIAN7, przyznal mi i Volkwerowi obustronny walkwower tlumaczac ze post bez screenow jest postem niewaznym i zeby sobie zajrzal do regulaminu!!

No wiec zajrzalem do regulaminu i nic nie znalazlem na temat screenow, ich obowiazku wpisywania w poscie oraz nie ma wpisanej zadnej kary, w przypadku, gdy tego screena nei bedzie.

Prosze wiec o wytlumaczenie: O CO CHODZI ? Deimian7 powoluje sie na na nieistniejacy zapis  w regulaminie, czyli to oznacza ze admin ma wladze absolutna i ze regulamin dotyczy tylko graczy? To oznacza ze admin moze interpretowac reagulamin jak mu sie zywnie podoba? To oznacza ze jak czegos nie ma w regulaminie to i tak admini maja regulamin w glowie, albo sami sobie ustajala regulamin na potrzeby wlasne??

Prosze albo wpisac obowiazek wklejania screenow do regulaminu albo zaprzestac takich praktyk!
Prosze rowniez o poprawinie obustronnych walkowerow na moja korzysc, ewentiualnie jesli gracz Volker bedzie dostepny  to moge zagrac z nim te dwa zalegle mecze.


Podnioslem ten temat na foroum, gdzy chce zeb y to bylo raz na zawsze jasne i zeby kazdy gracz tez byl w tym wzgledzie pewien!
POGON SZCZECIN

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:38:27 »
Mecze nie zostaną poprawione na Twoją korzyść. Odpowiedziałem Ci już w temacie w dziale Wakacyjnych Mistrzostw Europy.

Posty z screenami są już u nas od dawien dawna. Pewnie, że mógłbyś dostarczyć screeny w późniejszym terminie, ale nie wtedy kiedy są wpisywane już walkowery, a screenów dalej nie ma. Miałem specjalnie czekać kiedy się zjawisz i poprosić Cię abyś łaskawie pokazał screeny?? W lidze to inna sprawa, bo jest czas na takie rzeczy. Możnaby poczekać z tydzień, abyś udowodnił swoją rację, ale nie w takim turnieju.

Ostatni termin do rozegrania minął w niedziele. W poniedziałek po południu wpisywałem już wszystkie walkowery. Było ich kilkadziesiąt, a w nich kilkanaście takich ggman'ów, którzy nie dostarczyli screenów na czas. Teraz zastanów się ile musieliby czekać pozostali gracze, dopóki wy wkleilibyście screeny.


Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:46:14 »
Deimiana decyzja byl jak najbardziej prawidłowa. Do każdego posta mamy być screen.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2009, 09:59:25 »
REGULAMIN TO REGULAMIN!

Pytalem sie na jakiej podstawie wpisales mi walkowery? Na jakiej podstawie kazales mi zajrzec do regulaminu? Co mialem tam wyczytac? Utwierdzilem sie tylko w tym, ze sam nie znasz regulaminu!

Ja sie trzymam regulaminu. Po co wiec on jest?

Gdybys rozpatrzal walkowery w niedziele poznym wieczorem a nie w poniedzialek, to bylby czas na moja odpowiedz, wiec to moze ja powinienem zapytac Cie kiedy laskawie sie zjawisz i napiszesz ze potrzebne jeszcze sa screeny?

W lidze tez nie ma czasu na takie rzeczy, bo wlasnie przez takie myslenie liga nigdy nie jest na czas uzupelniona i ciagle sa jakies komplikacje.

Skoro to jest "taki" turniej, to powinien byc jakis specjalny regulamin do tego turnieju, cos na czym moglbys sie oprzec wpisujac mi walkowery.

Pozostali gracze, wg. Deiamina , ggmany, tez powinni zglosic apelacje od jego pozal sie Boze 'wyroku".

A na pozostalych graczy inni gracze nie moga patrzyc skoro zostali niesprawiedliwie potraktowani...Zaden gracz nie popatrzy na innych graczy , jesli zostal oszukany i przez to nie moze grac np. w nastepnej fazie rozgrywek... To akurat nie tyczy sie mnie, bo ja nie mialem juz szans na awans..


Prosze innych adminow o wypowiedzenie sie na ten temat.
Prosze rowniez o wyciagniecie konsekwencji wzgledem Deimiana, ktory nie zna regulaminu.
Prosze rowniez, o wyjasnienie tej sprawy raz na zawsze. Czy screeny maja byc w postach czy nie musza. Jak musze to prosze to umiescic w regulaminie.!
POGON SZCZECIN

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:03:11 »
maciek_pl. pokaz mi to w regulaminie! skad niby mialem o tym wiedziec???

kur... ja pier... co to ma byc ? panstwo w panstwie?  na jakiej kur.. podstawie mozecie tak oszukiwac graczy??? raz powolujecie sie na regulamin a raz sami ustalacie co wam pasuje. z jakiej racji ty go maciek_pl popierasz???

wiem z jakiej racji

z takiej racji, ze teraz jest za duzo roboty do wykonania, zeby te wszystkie wyniki poprawic i dlatego ze jeden admin popiera drugiego nawet jesli ten popelni blad.

to jest jakas paranoja. grubszych slow nie bede uzywal, ale nadaja sie tutaj idealnie...

czekam na odpowiedz
NIE MA TEGO W REGULAMINIE WIEC NIE MOZECIE MNIE ZA TO KARAC, SKORO WSZYSTKO ZROBILEM WG REGULAMINU!!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 10:09:32 wysłana przez ggman »
POGON SZCZECIN

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:18:48 »
REGULAMIN TO REGULAMIN!

Pytalem sie na jakiej podstawie wpisales mi walkowery? Na jakiej podstawie kazales mi zajrzec do regulaminu? Co mialem tam wyczytac? Utwierdzilem sie tylko w tym, ze sam nie znasz regulaminu!

Ja sie trzymam regulaminu. Po co wiec on jest?

Gdybys rozpatrzal walkowery w niedziele poznym wieczorem a nie w poniedzialek, to bylby czas na moja odpowiedz, wiec to moze ja powinienem zapytac Cie kiedy laskawie sie zjawisz i napiszesz ze potrzebne jeszcze sa screeny?

W lidze tez nie ma czasu na takie rzeczy, bo wlasnie przez takie myslenie liga nigdy nie jest na czas uzupelniona i ciagle sa jakies komplikacje.

Skoro to jest "taki" turniej, to powinien byc jakis specjalny regulamin do tego turnieju, cos na czym moglbys sie oprzec wpisujac mi walkowery.

Pozostali gracze, wg. Deiamina , ggmany, tez powinni zglosic apelacje od jego pozal sie Boze 'wyroku".

A na pozostalych graczy inni gracze nie moga patrzyc skoro zostali niesprawiedliwie potraktowani...Zaden gracz nie popatrzy na innych graczy , jesli zostal oszukany i przez to nie moze grac np. w nastepnej fazie rozgrywek... To akurat nie tyczy sie mnie, bo ja nie mialem juz szans na awans..


Prosze innych adminow o wypowiedzenie sie na ten temat.
Prosze rowniez o wyciagniecie konsekwencji wzgledem Deimiana, ktory nie zna regulaminu.
Prosze rowniez, o wyjasnienie tej sprawy raz na zawsze. Czy screeny maja byc w postach czy nie musza. Jak musze to prosze to umiescic w regulaminie.!

Stworzyłeś niedawno post, w którym apelowałeś o specjalne traktowanie w lidze pes2010 graczy, którzy są z pesleague.pl, którzy sumiennie rozgrywają swoje mecze itd....Przedstawiałeś siebie jako takiego gracza. Teraz ja się Ciebie zapytam. Czytałeś kiedykolwiek informacje w działach ligowych na temat pisania postów??

Cytuj
Gdybys rozpatrzal walkowery w niedziele poznym wieczorem a nie w poniedzialek, to bylby czas na moja odpowiedz, wiec to moze ja powinienem zapytac Cie kiedy laskawie sie zjawisz i napiszesz ze potrzebne jeszcze sa screeny?

Gdybym powpisywał walkowery w niedziele późnym wieczorem to skróciłbym termin rozgrywania meczy do kilku godzin. Przypominam...mecze można było rozgrywać do niedzieli włącznie!

Cytuj
W lidze tez nie ma czasu na takie rzeczy, bo wlasnie przez takie myslenie liga nigdy nie jest na czas uzupelniona i ciagle sa jakies komplikacje.

Liga rozgrywana jest przez kilka miesięcy. W postach pisanych w pierwszych kolejkach,  w wyjątkowych sytuacjach można poczekać na screeny kilka dni, ale jak już mówiłem...nie w turnieju.

Cytuj
Prosze rowniez o wyciagniecie konsekwencji wzgledem Deimiana, ktory nie zna regulaminu.

To ja bym wyciągnął konsekwencje względem Twojej osoby. Nie ma rozgrywek, po których byś nie siał zamętu na forum.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:19:03 »
od kiedy grasz u nas? nie wiesz, że w każdych rozgrywkach posty wpisujemy do dnia poprzedzajacego dzień zakończenia rozgrywek oraz post musi być udokumentowany screnem.

Więc z takiej racji Demi wpisal wo jest to oczywiste i w każdym temacie nie bedzimy przyklejac wątku.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:24:21 »
gram od lutego 2009.

post zostal napisany w terminie

a to ze nie wkleilem screena bylo spowodowane tym , ze akurat w tym momencie nie moglem tego zrobic. Czytalem regulamin i nie bylo tam nic co nakazywaloby mi wkleic screena od razu. Trzymalem sie regulaminu. I za to zostalem ukarany? Gdzie bylo napisane ze post musi byc udokumentowany screenem?  Gdzie jest to napisane, ze w screen tez musi byc w terminie???? NIGDZIE

a wy mnie za to kazecie... To wasz blad i teraz wstyd sie wam do tego przyznac
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:40:22 »
Dla zarządu temat zamknięty - zasada pokazywania screena przy poście obowiązuje nie od dziś. Każdy o tym wie i należy się do niej dostosować. Wszytko w tym temacie

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2009, 10:51:51 »
NIKT MI O TYM NIE POWIEDZIAL, SAM NIE POTRAFILEM SOBIE TEGO WYMYSLEC, ZE TAK MUSI BYC.

A W REGULAMINIE TEGO NIE BYLO!!! Po co jest ten regulamin?

UKARALISCIE MNIE NIESLUSZNIE I MAM O TO DO WAS ZAL.

PRZYZNALIBYSCIE SIE DO BLEDU I NIE BYLOBY PROBLEMU.

JESTESCIE PANSTWEM W PANSTWIE , REKA REKE MYJE, a graczy macie za nic..

pewnego progu nie przekroczycie, nie staniecie sie nigdy strona profesjonalna, jesli takie praktyki beda kontynuowane.

Non stop sa niedomowienia. regulamin jest niejasny  - chyba tylko po to, zebyscie mogli decydowac i czuc sie jak bogowie na tej stronie.


POGON SZCZECIN

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2009, 11:46:45 »
Przy starcie rozgrywek zamieszczana jest informacja w news'a przypominajaca o takim obowiazku i jest to obowiazujaca zasada a nie wymysl. Dla jasnosci ta niepisana ale zawsze oglaszana regula zostala dopisana do regulaminu dla janosci. Ale to ze bylaby wczesniej wpisana do regulaminu a nie oglaszana w news'e o starcie rozgrywek to i tak by nic nie zmienilo, bo przeciez nie czytalem tego news'a. A do regulaminu bys zajrzal po fakcie i bylibysmy w tym samym miejscu.

Mysle ze nasz regulamin w porownaniu do innych stara sie jak najbardziej jasno i klarwonie okreslic postepowanie w jak najwiekszej liczbie sytuacji.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2009, 12:12:10 »
msciciel ,czytalem trzy razy twoja wypowiedziec i nie zrouzmialem. to znaczy ze dopisales teraz do regulaminu te zdanei ktorego brakowalo? czy moze dopisales do newsa ? regulamin nie jest idealny i kazdy o tym wie. a prawo nie powinno dzialac wstecz
POGON SZCZECIN

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2009, 12:36:19 »
Dlaczego wyrzuciliscie moja ankiete?
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2009, 12:44:52 »
Dlaczego wyrzuciliscie moja ankiete?

ja to ty
ty to ty
kto jest głupi ja czy ty


już wiesz dlaczego została wyrzucona?

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2009, 12:48:59 »
ja to ty
ty to ty
kto jest głupi ja czy ty


już wiesz dlaczego została wyrzucona?


jestes zenujacy maciek_pl
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 25, 2009, 13:16:00 »
jeżeli robisz coś to niech to ma ręce i nogi. Zrobiłeś ankietę, gdzie wszytkie opcje wychodzą dla ciebie. Czy to nie jest żenujące?

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 25, 2009, 13:22:20 »
msciciel ,czytalem trzy razy twoja wypowiedziec i nie zrouzmialem. to znaczy ze dopisales teraz do regulaminu te zdanei ktorego brakowalo? czy moze dopisales do newsa ? regulamin nie jest idealny i kazdy o tym wie. a prawo nie powinno dzialac wstecz

Dla jasnosci dopisalem do regulaminu. Wczesniej bylo w news'e.

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2009, 13:32:23 »
maciek_pl - przywroc ankiete, i podpisz sie pod nia, napisz ze cos ci nie pasuje.. daj innym ocenic sytuacje.. na razie to zamiatasz pod dywan niewygodne dla ciebie rzeczy..  

napisz w ktorym miejscu opcje sa pode mnie?? daj ocenic i wyrobic sobie opinie graczom..



msciciel - jak bog mi swiadkiem w newsie tez nie bylo takiego zapisu. jesli teraz nie dopisales tego to do dzis tego nie ma...

dzisiaj newsman napisal to odnoscie fazy grupowej ME.. zapewne po moich postach o walkower, wczesniej tego nie bylo!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2009, 13:35:20 wysłana przez ggman »
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 25, 2009, 13:48:55 »
ja pisałem newsy bo niektóre rzeczy są logiczne.... ale jak widać nie dla wszytkich

PS. Czy mam teraz pisać, że nie wolno grać reką? bo w regulaminie nie ma

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2009, 14:19:22 »
To się w głowie nie mieści co się dzieje ostatnio na forum.Ciągle jakieś kłótnie,awantury,ciągły spam,nabijanie postów.Ja to zazdroszczę adminom cierpliwości,no bo jak można znosic ciągle jakieś żale?!
Kurdę ggman no przecież maciek_pl napisał ci że mecze nie zostaną poprawione na twoją korzyśc i powinieneś to zrozumieć i zaakceptowac.
Przecież świat się nie kończy na tym że ktoś przegra mecz...
nie gram w sieci i nie wiem dokładnie co tam się działo ale jeżeli ggman masz jakieś zażalenia to powinieneś udowodnic właśnie screenami że zostałeś pokrzywdzony,no bo napisałeś tak:proszę o to abym nie był winny bo nie jestem
to tak samo jakbym był podejrzany o kradzież samochodu,którego nie ukradłem i na komendzie powiedziałbym:jestem niewinny bo jestem niewinny...a zamiast tak mówić to prawidłowo należałoby powiedziec że mam alibi i możecie sprawdzić...
no i ggman ty tak powinienes zrobić..dac screeny aby w razie czegos nie było nieprzyjemnosci,,,
sorki,że sie wtrącam...pozdro

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Posty o walkower
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 25, 2009, 14:19:22 »