Autor Wątek: Złamana noga Wasilewskiego  (Przeczytany 11673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:02:31 »
A Ja w środe gram swój pierwszy mecz w lidze i aż strach wyjść na boisko  :'( :'( :'(
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline wesoly79

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.02.2009r.
  • `W życiu piękne są tylko chwile...`
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2009, 20:31:42 »
przeciez powinnien za to byc wykastrowany albo co najmniej na rok zdyskwalifikowany ...
"W życiu piękne są tylko chwile ... "

Offline TheGiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.08.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2009, 22:31:06 »
Oto szczyt głupoty pewnego polskiego internauty..sami sprawdzcie, wypowiedź z portalu onet.pl:

z całą pewnością stwierdzam iż faulu nie było, oglądałem powtórki w zwolnionym tempie wasyl za symulowanie powinnien wyleciec z boiska a ten biedny młody chłopak powinnien sie odwołac od tej czerwonej kartki nie róbmy z polaków ofiar losu mało wam po II wojnie swiatowej?
Pozdrawiam

~ekspert , 31.08.2009 21:37

Mam propozycje.. połammy mu nogi i sprawdzmy czy dalej bd tak śpiewał co? 0 szacunku dla wasyla! 0 poczucia humory, bo uważam że to mial być żart.. idiota jednym słowem


Ronaldinho_Gaucho

  • Gość
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:01:50 »
To jest ogolnie naprawde załosne zachowanie Witsela coprawda wiem ze nie łatwo cofnac nogi w rygorze walki,ale jednak widoczne jest ze on jeszcze wyprostował noge i chciał nadepnac Wasyla, nie twierze ze chciał zrobic to co zrobił ale jednak i tak zawieszenie musi byc.
P.S Miałem podobna sytuacje tyle ze mnie nadepnieto nie w akcji, ale kiedy lezałem na ziemi po faulu, jak tak patrze to widze ze ze mna mogło to samo byc,tyle ze nie było to kopniecie mocne no i niezbyt dokładne

Offline manio3

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 169
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2008r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:37:39 »
Oglądałem ten mecz na żywo i na początku jak to zobaczyłem to aż mi się słabo zrobiłem tego czarnucha to chcieli zabić normalnie

STOP RASIZMOWI !!!

Ja mam pytanie dlaczego nie krzyczycie tak na Golika który mógł skończyć mu kariere tylko na Witsela, było minęło i dajcie sobie spokój.

WISŁA KRAKÓW FAN

Offline Perganson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:48:19 »
Gdzieś wyczytałem ciekawą opcję kary, a mianowicie żeby Witsel został zdyskwalifikowany do momentu powrotu Wasyla na boisko..
Szczerze rozważyłbym taką karę..

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:52:00 »
Dla mnie to jest oczywiste że za taki faul powinna być dożywotnia dyskwalifikacja , to nie tylko dlatego że z faulował naszego rodaka , na przyszłość by zawodnicy mieli do siebie szacunek a nie zachowywani się jak LUDOŻERCY na boisku

Pozdrawiam

Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 01, 2009, 10:34:51 »
Gdzieś wyczytałem ciekawą opcję kary, a mianowicie żeby Witsel został zdyskwalifikowany do momentu powrotu Wasyla na boisko..
Szczerze rozważyłbym taką karę..

Tez tak uwazam z dlugo kara powinna byc do czasu powrotu poszkodowanego do pelnej sprawnosci.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:54:40 »
Komisja ligi Belgijskiej zawiesiła Witsela do 23 listopada na dodatek zapłaci 2500tyś. Euro kary.
W sumie to dobra kara, Witsel ma 20 lat jest talentem, a solidna nauczka da mu do zrozumienia.
Tak na marginesie to chyba się nie da biegnąć na prostych nogach ? A Witsel w biegu nadepnął Polakowi w biegu prostą nogą. Musiał to zrobić mocno bo noga nie łamie się w taki sposób od takiego sobie nadepnięcia.
Marcin jesteśmy z Tobą  :'( :)
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 01, 2009, 20:59:12 »

To rentgen nogi Wasyla. Moim zdaniem kara jest zbyt łagodna, Wasyl do końca życia może nie zagrać w noge a tego skur.... tylko do listopada zawiesili i jeszcze śmiesznie niską kare mu dali 2.500 euro. Normalnie zajeb... gnoja. Sory za przekleństwa ale się troszku wnerwiłem.

Offline Karol_654

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Radecznica
  • Wiadomości: 125
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 05, 2009, 12:57:37 »
Dyskwalifikacja Witsela skrócona!

Komisja Dyscyplinarna Belgijskiego Związku Piłki Nożnej skróciła z jedenastu do ośmiu spotkań dyskwalifikację Axela Witsela za faul na Marcinie Wasilewskim. Komisja przychyliła się do odwołania złożonego przez Witsela i jego klub Standard Liege.

Poza długością kary zmniejszono także nałożoną na Witsela grzywnę - z i tak już śmiesznej kwoty 2500 tysiąca euro do 250 euro.

Belgijska federacja zdecydowała także, że dokumenty dotyczące zdarzenia nie zostaną przekazana UEFA i FIFA. Oznacza to, że piłkarz nie będzie musiał pauzować w czterech meczach Standardu w Lidze Mistrzów!

Jak napisano na stronie internetowej Standardu, komisja zmniejszyła wymiar kary, bowiem "nie mogła jednoznacznie potwierdzić celowości tak brutalnego zagrania".

Trudno nie skomentować tej skandalicznej decyzji Belgów. Za chamski, bezmyślny faul, który na rok przerwał karierę Wasilewskiego, 20-letniemu pomocnikowi Standardu wymierzono tak niewielką karę. Jakie są faktyczne przyczyny skrócenia dyskwalifikacji? Z pewnością ważne jest to, że Witsel jest uważany za jednego z najzdolniejszych piłkarzy w Belgii, wielki talent i w jego kraju nie jest traktowany na specjalnych prawach.

Wasilewski będzie musiał pauzować co najmniej do marca 2010 roku. 20-letni Witsel na posiedzeniu komisji dyscyplinarnej ponownie przeprosił obrońcę reprezentacji Polski.

źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 05, 2009, 15:13:28 »
To jest po prostu niesmaczne >:( >:( Dlaczego UEFA i PZPN nic nie robią w tej sprawie... Przecież ten szczyl zrobił tyle złego... :( :( :(
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 06, 2009, 10:39:02 »
I przez tego Witsela teraz się najpewniej do rpa nie dostaniemy bo Wasyla w składzie najmocniej brakuje !!!
Piszę poprawnie po polsku.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Złamana noga Wasilewskiego
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 06, 2009, 10:39:02 »