Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142734 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3920 dnia: Styczeń 01, 2012, 00:14:49 »


a to moja jedenastka :) Szczęśliwego Nowego Roku
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2012, 00:19:30 wysłana przez PortoFan »
" border="0

Offline João

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Radom
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3921 dnia: Styczeń 01, 2012, 00:25:29 »
SZCZESLIWEGO!!!!!!!!! :D :D :D ;) :D :D  :P  ;D :D ;D

Offline Robdrey

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3922 dnia: Styczeń 01, 2012, 15:28:59 »
Wyjaśnij mi najpierw, dlaczego staczający się z sezonu na sezon Casillas, który gra bardzo dobrze tylko w kadrze ma być lepszy od najlepszego według statystyk bramkarza PD - Valdesa i van der Sara. Chciałbym też wiedzieć, z jakiej cholery jednym z dwóch najlepszych środkowych obrońców na świecie ma być Hummels, który jest gorszy od co najmniej połowy nominowanych, a w dodatku jeszcze od takich graczy jak Terry, Ferdinand, Pepe czy Jones.

Pytam tylko z ciekawości. Jak odpowiesz, możemy rozmawiać.
Czyli gowno wiesz, te nominacje nie wbieraja najlepszych na swiecie a najepszch w okreslonym czasie
.Casillas? kto tak powiedzial, ksiadz? Ty widzisz staczajacego sie Ikera. nom statystyki odzwierdziedlaja klase bramkarz...w c.uj. no popatrz co za hipokryta z jednej strony gada o statystykach a z drugiej wkleja jakiegos Persiego nie CR.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3923 dnia: Styczeń 01, 2012, 19:43:51 »
Czyli gowno wiesz, te nominacje nie wbieraja najlepszych na swiecie a najepszch w okreslonym czasie
Najlepszych w Europie (tu się wcześniej pomyliłem) w określonym czasie. Najlepszych, a nie najprzystojniejszych czy najsprawniejszych w pukaniu szwagierek.
Czyli na jedno wychodzi.

Cytuj
Ty widzisz staczajacego sie Ikera.
Nie tylko ja.

Cytuj
nom statystyki odzwierdziedlaja klase bramkarz...
Odzwierciedlają to przecież wyniki z FMa, bo puszczone gole i procent strzałów obronionych w ogóle, nie? Valdes również dostał trofeum Zamorry (nie pierwszy raz zresztą) za darmo. Równie przypadkowo Casillas został ostatnio najczęściej pokonywanym bramkarzem w historii El Clasico. Sam twierdzisz, że nominacje dotyczą najlepszych piłkarzy w danym okresie czasu. Jeżeli Casillas ma wygrać nagrodę za dawną, świetną formę, to ja żądam możliwości głosowania na Buffona i Petra Cecha.

Cytuj
w c.uj. no popatrz co za hipokryta z jednej strony gada o statystykach a z drugiej wkleja jakiegos Persiego nie CR.
Ten jakiś Persie również miał wysoką średnią bramek na mecz, coś koło jednego. I tak dobry sezon zepsuły mu kontuzje, przez które opuścił większą część meczów. Ba, w pewnym momencie (nie wiem czy na koniec sezonu, nie sprawdzałem) gole najczęściej zaraz po Messim strzelał Javier Hernandez (obliczono to na podstawie prostego wzoru - liczba minut spędzonych na boisku : liczba strzelonych bramek), nie żaden Ronaldo. Równie dobrze mogłem wstawić do swojej drużyny strzelca 63 bramek w ostatnich 70 spotkaniach Bayernu albo zdobywcę 17 bramek w jednym sezonie LE. Możliwości było sporo, nie panował żaden moralny przymus głosowania na kogoś, kto kaleczy w 9 na 10 spotkaniach z dobrymi drużynami. Zresztą do tej pory udał mu się chyba tylko finał LM w Moskwie.

Ponadto nie ukrywam, że w moim wyborze pewną rolę odegrała sympatia do jednego i antypatia do drugiego, ale ja przynajmniej mam jaja, by to przyznać. W przeciwieństwie do chociażby ciebie.
" border="0

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3924 dnia: Styczeń 02, 2012, 04:54:44 »

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3925 dnia: Styczeń 02, 2012, 15:15:10 »
Nie chce mi się skopiować więc napisze
Van Der Sar(C) - Dani Alves - Pique - Hummels - Marcelo - Nani - Xavi - Silva - Bale - Cavani - Van Persie
Trener: Jurgen Klopp
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Robdrey

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3926 dnia: Styczeń 03, 2012, 19:37:27 »
Cytuj
Najlepszych, a nie najprzystojniejszych czy najsprawniejszych w pukaniu szwagierek.
Czyli na jedno wychodzi.
Po uj to piszesz, napisałem gdzieś, że jest inaczej ? Czy po prostu chcesz zrobi z kogoś debila, bo tak ?

Nie, nie wychodzi na jedno. Gdyby tak to po co byłoby głosowanie na najlepszego piłkarza ? bo przecie nikt od niego(Messi) nie jest lepszy. Ale to nie znaczy, że ktoś o gorszych umiejętnościach(Sneijder) nie może zaprezentować się lepiej przez pewien tajemniczy okres czasu.

Cytuj
Nie tylko ja.
Ty i ksiądz.

Cytuj
Odzwierciedlają to przecież wyniki z FMa, bo puszczone gole i procent strzałów obronionych w ogóle, nie? Valdes również dostał trofeum Zamorry (nie pierwszy raz zresztą) za darmo. Równie przypadkowo Casillas został ostatnio najczęściej pokonywanym bramkarzem w historii El Clasico.
Tak, to bramkarz odpowiada jedynie za bramki. Nie ma tu nic do rzeczy, że tu wychodzi też styl gry danej drużyny, to że Real gra bardziej bezpośrednią piłkę, że jest już większe prawdopodobieństwo, że Valdes straci jakąś bramkę po podaniu od partnera z drużyny aniżeli po strzale przeciwnika. Po prostu miliard podań na własnej połowie, robi swoje.

Cytuj
Sam twierdzisz, że nominacje dotyczą najlepszych piłkarzy w danym okresie czasu. Jeżeli Casillas ma wygrać nagrodę za dawną, świetną formę, to ja żądam możliwości głosowania na Buffona i Petra Cecha.
Ale dlaczego dawną świetną formę? Zajebał jakiś ważny mecz ? Choć fajnie wiedzieć, że fan drużyny z męskiej ligi, regularnie śledzi mecze Realu.

Cytuj
Ten jakiś Persie również miał wysoką średnią bramek na mecz, coś koło jednego. I tak dobry sezon zepsuły mu kontuzje, przez które opuścił większą część meczów.
Nie twierdzę, że nie. Ot co Złoty But > średnia Persiego.

Cytuj
Ba, w pewnym momencie (nie wiem czy na koniec sezonu, nie sprawdzałem) gole najczęściej zaraz po Messim strzelał Javier Hernandez (obliczono to na podstawie prostego wzoru - liczba minut spędzonych na boisku : liczba strzelonych bramek), nie żaden Ronaldo.
Callejon ma obecnie tą średnią lepszą od Messiego, nie żaden Ronaldo, Hernandez...

Cytuj
Zresztą do tej pory udał mu się chyba tylko finał LM w Moskwie.
IMHO nawet tam dobrze nie zagrał, ale nie zamierzam mu odbierać to co jego, przez Barcelonę. Facet strzelił najwięcej bramek w sezonie z pośród wszystkich grajków w Europie(liczę też tego wolnego z Pepsem) i za to po prostu mu się należy.

Cytuj
Ponadto nie ukrywam, że w moim wyborze pewną rolę odegrała sympatia do jednego i antypatia do drugiego, ale ja przynajmniej mam jaja, by to przyznać. W przeciwieństwie do chociażby ciebie.
Tak Nederlandzie, masz wielkie owłosione jajska. Ja nie, bo twierdzę, że moje wybory są jedynymi prawidłowymi w pełni obiektywne, wprost się tym szczycę. Przytocz mi gdzie, jak, w którym miejscu ?
A jak nie, to nie pierd*l dla samego pierd*leni, bo takie dowartościowywanie swojej osoby względem czyjejś, wygląda na niesmaczne. Nie. Po prostu jest niesmaczne.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3927 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:00:19 »
Tak Nederlandzie, masz wielkie owłosione jajska. Ja nie,
:D :D :D :D :D :D

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3928 dnia: Styczeń 03, 2012, 20:50:01 »
@UP
Co twoja wypowiedz wniosła do tematu?

Reprezentant Hiszpanii Xavi Hernandez czwarty raz z rzędu został uznany najlepszym rozgrywającym w rankingu Międzynarodowego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS). W pierwszej trójce znaleźli się też Lionel Messi i Andres Iniesta.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3929 dnia: Styczeń 03, 2012, 21:21:52 »
A Messi tam za co ? Niedługo wygra na najlepszego obrońce. Parodia jakaś.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3930 dnia: Styczeń 03, 2012, 21:47:17 »
Przecież wiadomo, że Messiego tam wybrali tylko dlatego, że gra w Barcelonie. Oni tam mają układy, widzieliście przecież ile tam jest tych powiązań w UEFA. Masakra... Gdzie jest Xabi Alonso!? Anderson z United czy Joao Moutinho z Porto!? Tylko Messi, Xavi, Iniesta albo Iniesta, Xavi, Messi. Szkoda, szkoda no ale jak ma się układy w UEFA to tak jest! Hala Madrid!

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3931 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:00:25 »
A Messi tam za co ? Niedługo wygra na najlepszego obrońce. Parodia jakaś.
jakbyś oglądał mecze Barcy to byś wiedział przecież Messi jest cofnięty niemal do pomocy i świetnie radzi sobie w rozgrywaniu.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3932 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:35:13 »
Cytat: Robdrey
Po uj to piszesz, napisałem gdzieś, że jest inaczej ?
Jakbyś zgadł.

Cytuj
Nie, nie wychodzi na jedno.
Wychodzi, bo dosłownie przed tym, co zacytowałeś, napisałem "najlepszych w Europie w danym czasie". Jako, że nagrody przydziela się za grę właśnie w danym czasie, a nie za potencjał - owszem, jak najbardziej na jedno wychodzi.

Cytuj
Gdyby tak to po co byłoby głosowanie na najlepszego piłkarza ?
To pytanie należało sobie postawić już rok temu, kiedy okradziono Sneijdera. Nie wiem, po co odstawiać cały ten cyrk, skoro i tak wiadomo, kto wygra i że nikt spoza najlepszego klubu w Europie nie ma najmniejszych szans na tryumf (no, z jednym wyjątkiem).

Cytuj
bo przecie nikt od niego(Messi) nie jest lepszy.
Na jego pozycji nie, ale wszyscy zapomnieli, że na boisku tych pozycji jest kilkanaście i na każdej z nich gra przeciwnik o zbliżonej klasie do Messiego - ale oczywiście musi być słabszy, skoro nie strzela tylu goli.

Cytuj
Ale to nie znaczy, że ktoś o gorszych umiejętnościach(Sneijder) nie może zaprezentować się lepiej przez pewien tajemniczy okres czasu.
Był najlepszy w danym okresie czasu. Inna sprawa, że uznano, że bycie bodaj najważniejszym piłkarzem drużyny, która wygrała LM i jednym z najlepszych piłkarzy MŚ (moim zdaniem najlepszym zaraz po Forlanie) nie wystarczyło na zgarnięcie prestiżowej nagrody, a blamaż z Niemcami na Mundialu wystarczył.

Cytuj
Callejon ma obecnie tą średnią lepszą od Messiego, nie żaden Ronaldo, Hernandez...
Przecież mówiłem o poprzednim sezonie. Wiem, nie nadmieniłem tego, uznałem że zrozumiesz.
A ten Callejon to czasami nie gra tyle co Lindegaard? Pytam z ciekawości, bo kojarzy mi się z takim zawodnikiem, który wchodzi głównie na mecze pucharowe ze słabeuszami albo takie o pietruszkę.

Cytuj
Tak, to bramkarz odpowiada jedynie za bramki.
Nie. Nie moja wina, że Real ma słabą obronę, a gdy lekką ręką podziękowano Hierro, tak od siedmiu lat w Madrycie szuka się porządnego duetu środkowych obrońców i chyba jeszcze przez chwilę się poszuka. Nie chodzi tu tylko o statystykę puszczonych bramek, ale też o procent strzałów obronionych - a w tym lepszy jest Valdes, który moim zdaniem również nie ma jakiejś wybitnej linii defensywnej przed sobą. Taki na przykład Dani Alves, choć świetny, to bardziej z niego gracz ofensywny niż defensor. Chociaż z drugiej strony, bardzo szanuję Puyola. Głośne nazwiska, fakt. A co, Real ma ciche?

Cytuj
Ale dlaczego dawną świetną formę?
Imo był kiedyś lepszy, tyle. Może zrobi się z niego drugi van der Sar, który około trzydziestego roku życia powoli tracił formę, ale pod koniec kariery wystrzelił wyżej niż kiedykolwiek wcześniej.

Cytuj
Nie twierdzę, że nie. Ot co Złoty But > średnia Persiego.
Już na samym początku napisałem, że sympatia do jednego i antypatia do drugiego również miały wpływ na moją decyzję - w żadnym razie się z tym nie kryłem. A tak na marginesie, to gdy przyjdzie przydzielić nagrody piłkarzom, pewnie o tym Złotym Bucie się zapomni.

Cytuj
i za to po prostu mu się należy.
Nie twierdzę, że nie.

Cytuj
Tak Nederlandzie, masz wielkie owłosione jajska. Ja nie,
Nie warto się chwalić albo delfinem w spodniach, albo przeprowadzoną kastracją. Może chcesz o tym porozmawiać?

Cytuj
Przytocz mi gdzie, jak, w którym miejscu ?
Masz do mnie pretensje, że wybrałem van Persiego zamiast Ronaldo. Nie odpowiedziałeś za to ani Pawłodarowi, dlaczego Oezil > Iniesta (ja dodałem jeszcze Silvę), ani mi, dlaczego Hummels > Pique i Vidić oraz dlaczego Casillas > Valdes i van der Sar.

No i przyczep się do Palacio i jego linii ataku - Cavani i Aguero.

Cytat: Palacio
A Messi tam za co ?
Miał sporo asyst, ale nie zmienia to faktu, że nazwanie go rozgrywającym zakrawa o kpinę. No i wiem, że Barcelona obecnie rządzi itepe, ale naprawdę mogli się wysilić na nominowanie kogoś spoza piłkarzy grających w tej drużynie.

Cytat: Pikachu
Przecież wiadomo, że Messiego tam wybrali tylko dlatego, że gra w Barcelonie.
Święta racja. Messi dobrze radzi sobie w pomocy, ale nominacja jego osoby do nagrody najlepszego rozgrywającego, kiedy jest napastnikiem, jest po prostu żałosna. Nie mogli tam na przykład Silvy lub Nasriego dać?

I zanim błyśniesz jakąś zajebistą odpowiedzią spod kolorowego dywanu, jaki to ja jestem głupi, bo nie zrozumiałem - tak, wiem że ironizujesz.

Cytat: Gap
jakbyś oglądał mecze Barcy to byś wiedział przecież Messi jest cofnięty niemal do pomocy i świetnie radzi sobie w rozgrywaniu.
Phil Jones ma najlepszy ciąg na bramkę ofensywną od czasów Lucio (jeśli chodzi o środkowych obrońców), więc za rok może się spodziewać nominacji do nagrody za najlepszego napastnika.
" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3933 dnia: Styczeń 03, 2012, 22:47:53 »
Anderson z United

Nie przeginasz pały?

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3934 dnia: Styczeń 03, 2012, 23:10:53 »
Cytuj
Przecież wiadomo, że Messiego tam wybrali tylko dlatego, że gra w Barcelonie.
Święta racja. Messi dobrze radzi sobie w pomocy, ale nominacja jego osoby do nagrody najlepszego rozgrywającego, kiedy jest napastnikiem, jest po prostu żałosna. Nie mogli tam na przykład Silvy lub Nasriego dać?

I zanim błyśniesz jakąś zajebistą odpowiedzią spod kolorowego dywanu, jaki to ja jestem głupi, bo nie zrozumiałem - tak, wiem że ironizujesz.

Nie doceniasz mnie, nawet nie miałem zamiaru odpisywać na mój wpis. Sam uważam to za przegięcie pały, że Messi jest nominowany jako rozgrywający. Ale kto to wybiera? Równie dobrze ostatnio jak oglądałem spotkania United to Rooney rozgrywał piłkę wiec czemu nie on ?

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3935 dnia: Styczeń 04, 2012, 16:05:05 »
Phil Jones ma najlepszy ciąg na bramkę ofensywną od czasów Lucio (jeśli chodzi o środkowych obrońców), więc za rok może się spodziewać nominacji do nagrody za najlepszego napastnika.
A czy tutaj była nominacja za najlepszego pomocnika nie ! chodzi o rozgrywającego a nim może być nawet obrońca i nie zgodzę się że to Phil Jones ma najlepszy ciąg na bramkę ze wszystkich obrońców według mnie nim jest Pique ale nie mogę tego ocenić bo przecież nie oglądam wszystkich lig świata.


Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3936 dnia: Styczeń 04, 2012, 19:49:31 »
Cytat: Gap
według mnie nim jest Pique

Kiedy ostatnio widziałeś Pique ciągnącego piłkę na bramkę jak Lucio? Co nie zmienia faktu, że jak już się tam znajdzie to wie co z futbolówką zrobić.

Cytat: Ned
Messi dobrze radzi sobie w pomocy, ale nominacja jego osoby do nagrody najlepszego rozgrywającego, kiedy jest napastnikiem, jest po prostu żałosna

Jakby nie patrzeć Xavi również nie jest typowym rozgrywającym. No ale ta sama organizacja przyznała tytuł najlepszego bramkarza Casillasowi, więc?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3937 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:03:50 »
Moment moment. Pawlodar ty uważasz, że Iker na tą nagrodę nie zasłużył ?

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3938 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:10:59 »
Bo dla przykładu ja tak uważam.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3939 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:17:03 »
Czemu tak uważacie ? :)
Może inaczej. Kto miałby zgarnąć tą nagrodę ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3939 dnia: Styczeń 04, 2012, 20:17:03 »