Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

podanie na wybiegniecie

(1/2) > >>

witek21:
gdzieś czytałem na forum ze jest problem z podaniem na wybiegnięcie a
mianowicie mówiliście ze jest ono całkowicie niepotrzebne (niefunkcjonalne) bo i tak zagrana piłka
to "kartofel"  i nic się z niej nie da zrobić

dziś dokonałem epokowego odkrycia hehe (beka)
naciskając 2x podanie na wybiegniecie piłka zagrana jest o niebo lepiej :)

nie wiem co będzie jak nacisnę 3x bo nie sprawdzałem ale to raczej zbyteczne bo w grze nie ma czasu na ciągłe naciskanie podania na wybieg bo na piłę odbiorą

ps. nie piszcie jak ktoś o tym wiedział ze: przecież wszyscy o tym wiedzą bo są ludzie co nie podejrzewają co kryje się pod guziczkiem naciskając 2x podanie na wybieg

zresztą to samo jest z wrzutką naciskając 1x wysoka wrzutka, 2x niska, 3x po ziemi

piszcie niżej jak pomogłem:)

FokuSmok:
hehe dzięki tego mi brakowało a da sie te podanie prostopadłe żeby wyszło mianowicie PAD:L2+2xKwadrat ;)

witek21:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEhehe dzięki tego mi brakowało a da sie te podanie prostopadłe żeby wyszło mianowicie PAD:L2+2xKwadrat ;)

--- Koniec cytatu ---

chodzi ci o podanie na wybiegniecie górą??  ja stosuje L1+ ▲ (podanie na wybiegniecie) - co do L1 to u ciebie L2 bo ja wole grać na padzie górnymi czyli L1 i R1 niż L2 i R2

ja nie stosowałem tego co ty tam napisałeś

FokuSmok:
ja sie pytam bo normalnie nie moge bo tak podawałem w pesie 09 ;)

flex:
jak nie mozesz, podanie na dobieg gora to poprostu [przycisk przelaczania zawodnikow w obronie+ podanie na dobieg dolem]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej