Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Demo

podanie na wybiegniecie

<< < (2/2)

FokuSmok:
no o to mi chodzi zależy jeszcze jak kto ma ustawione sterowanie i te gurne podania nie są dokładne jak 09 ;)

Fabii:
Dzieki witek21 !!  :D bardzo sie przyda  :)

czerwono-czarny:
O własnie...Też miałem o to spytać.raz nie wystarczy a jeszcze Wiciu nie próbowałem 2x,ale spróbuje.

Ps nie zgodze się z tobą co do tego,ze nie ma czasu na kliknięcie 3x...Nie wiem czy wiesz,ale przy dośrodkowaniu jest tak:

1x-Normalne dosrodkowanie

2x-Bliżej słupka(krótsze)

3x-Po ziemi ;) trzeba miec szybka raczke ;p,ale zwodów nie umiem robic żadnych n demie Pes 2010 mam analoga,ale tym drugim(prawy) nie da się, a szkoda,ze nie mozna własnie nim robic tricków...

ps.Acha chłopaki a jak dośrodkowywac takie długie do partnera?...Bo mi rzadko się udaje bo zazwyczaj kurcze albo ją podcina albo gdzie indziej leci...Tak juz jest?

szpilek666:
Spróbuje, dzięki ;)
1. No lepiej trochę, ale w tej serii podanie na dobieg to tylko do skrzydeł i to przy bardzo szerokim ustawieniu piłkarzy.
2. Polecam L1 + 3 x Kółko przy wychodzeniu z kontrą co daje bardzo pożyteczny przerzut... lub L1+Kółko co daje piłkę na "długi" słupek.
3. R2+L1+trójkąt też fajny sposób podania, bo po ziemi podaniem na dobieg nie ma się co trudzić w tej wersji gry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej