Autor Wątek: Końcowy Gameplay w pes2010  (Przeczytany 15116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 11, 2009, 16:40:57 »
fifa jest dla tych co w pesa nie potrafią grać więc dajcie chłopakowi spokój i niech gra z mlodszą siostrą w fifke .
FIFA jest dla tych co mają PS3 lub Xboxa  :D

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 11, 2009, 16:42:01 »
Czemu zawsze zasłaniacie się Fifą ? czy ja coś tutaj piszę o fifie ? chyba sami byście chętnie chcieli w nią pograć ? Piszę to co widzę na filmikach , sami sobie na siłę wmawiacie jaki ten pes cudny, na filmikach nie widzać jak wygląda gra ? no albo jesteś ślepy lub zapatrzony na maksa, nikogo nie chcę skierować na Fifę , ty grasz w Pes ja w fifkę ok , szanuję fanów pes-a , tylko czemu zawsze się zasłaniacie fifą ? Ja poprostu stwierdzam fakty że pes10 będzie słabą grą jak jego poprzedniczki 08-09

Ps. Real gdzie napisałem że filmiki pochodzą z oficialnej strony ?

kto mówił że nie gra w fife  gram ale ona mi się nie podoba tak jak pes  owszem jest świetna

uspokój się już  nie wysyłaj więcej filmików i nie mów  " ci bramkarze to debile "  i nie komentuj wstrzymaj się z  tym  jeszcze 13 dni wiec spoko ............

siadaj spokojnie na fotelu włącz konsole i graj w fife i nie napinaj się  ja zrobię to samo tylko wieczorem  ;D


Man UTD FOREVER

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 11, 2009, 16:42:19 »
FIFA jest dla tych co mają PS3 lub Xboxa  :D

Bo mają wybór , a ty nie więc grasz w pes-a ;) R1 i byle do przodu :) , jaka napinka ? jacy debile ? ludzie gdzie co ? kiedy ?

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 11, 2009, 16:44:44 »
fifa jest dla tych co w pesa nie potrafią grać więc dajcie chłopakowi spokój i niech gra z mlodszą siostrą w fifke .

Tez znam jeden smieszny tekst na temat upodoban w wirtualnych kopankach na sezon 2009/2010, a dokladnie mowiac Twojego Ukochanego-Od-Tego-Sezonu-Realu:

Real Madryt jest jak tampon. Każda pi*da go potrzebuje.

ha ha ha , to sie teraz wszyscy usmialismy wiec wrocmy do tematu.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 11, 2009, 16:56:08 »
Ogarnijcie sie po kolei jak zawsze wszystko wiedzący fani jednego i drugiego prawda jest taka że Pes jest za bardzo Arcadowy a FIFA to piekna kobieta ale wytapetowana i sztuczna FIFA jest git ale nie mógł bym grać w nią tyle co w Pro Evo mam Xoxa grałem w FIFE 08-09 i 10 ale co z tego można pokopać ale i tak po premierze Pro Evo bd grał w pesa FIFA bezapelacyjnie jest grą bardzo dobrą i tu nie ma wątpliwości ale dla mnie pod przykrywką zbyt wiele jej brakuje by odrazu mieszać z błotem pRo Evo które jeszcze jeszcze nie wyszło..i co wy macie do filmiku Anglia-Brazylia ? dla mnie nie jest najgorzej a jest dobrze no po za bramkarzami ale jeżeli bym sie uprał mógł bym wam pokazać tysiące bramek podobnych z tego meczu i takie same zachowanie bramkarzy więc dla mnie to jest na 0 ...koszulki twarze stadiony i ta murawa wygląda świetnie animacje też na wysokim poziomie gdyby własnie nie ten Arcadowy styl ale moim zdaniem to przez silnik który tak jest zrobiony i nawet jak by gra była wolniejsza to i tak coś by z tego zostało dlatego na okrągło krytykuje Konami i EA za męczenia tych silników EA to juz kompletnie jak FIFA 11 będzie na tym samym silniku to naprawdę ..nie mówie o FIFIE PC oczywiście ;D:D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 11, 2009, 17:08:26 »
Ludzie... macie problemy.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 11, 2009, 17:22:26 »
Ludzie... macie problemy.

Jeden mądrze powiedział :) Brawo

szpilek666

  • Gość
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 11, 2009, 17:34:12 »
FIFA i PES ... Gówna miodem nie przyprawisz... więc już samo porównywanie tytułów jest nie na miejscu, a co dopiero mówienie o wyższości. PES to symulator piłki nożnej, a FIFA to coś co jest dobre, ale dla osób zaczynających z piłką nożną w elektronicznym wydaniu...albo nie oczekujących za wiele od życia ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 11, 2009, 17:35:29 »
Jeden mądrze powiedział :) Brawo


zauważ że zawsze od ciebie albo od innego fana fify się zaczyna więc daj spokój.

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 11, 2009, 17:35:47 »
Jak przeczytałem te pierdoły, które tutaj wypisujecie to .. aż mi się śmiać zachciało :) Co kogo do jasnej ciasnej obchodzi to że fifa to whooo i czad albo pes to ultras itp.. raz napisana opinia i gitesik :D nie ma się o co kłócić . ;) Fakt że Fifa na konsole to dobra gra. Za to na PC to PES jest dobry ;) I raczej nikt tego nie zmieni ;) nie porównujmy konsoli i PC bo to jest jak by porównywać .. Pegazusa z Game Boyem ;) pozdro dla Fanów Fify na konsole i PES'a w ogóle ;)
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 11, 2009, 17:41:15 »
FIFA i PES ... Gówna miodem nie przyprawisz... więc już samo porównywanie tytułów jest nie na miejscu, a co dopiero mówienie o wyższości. PES to symulator piłki nożnej, a FIFA to coś co jest dobre, ale dla osób zaczynających z piłką nożną w elektronicznym wydaniu...albo nie oczekujących za wiele od życia ;)

Powiedział co wiedział , chwalmy pes-a w niebiosa , jeżeli dla was realistyczną rzeczą jest dochodzenie w meczu non stop do strzałów w okolicach 30 metra , wypluwanie 100 % piłek przez bramkarzy , bramkarzy wyglądający na lekko nie do widzących ,piękne z wrzutki trafiające co do centymetra do zawodnika , co strzał to piłka leci w bramkę , gra wygląda jakby miała już zakodowane wydarzenie na boisku , TAK WYGLĄDA REALISTYCZNA PIŁKA NOŻNA ? Jeden z drugim będzie się dopier... do Fifki , tam nie jest tak łatwo dojść do strzału z okolic 25-30 metra , tam pressing to pressing a nie jak to jest w pes ( wbiegnięcie na obrońcę ) tam przy strzale piłka nie leci w bramkę za każdym razem , są sytuację gry z zamiast w bramkę walisz w aut , tam nie pograsz R1 i jazda , więc jeden z drugim niech mi nie wciska pierdół że pes to realistyczna gra

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 18:23:07 wysłana przez serkowski »

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 11, 2009, 17:46:03 »
Wiem że poprzez edycję statystyk można zmienić gameplay, ale czy za ich pomocą można go spowolnić ?

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 11, 2009, 18:51:17 »
Zedytowałem statystyki Barcy i realu w PES 2008 i z arcade'ówki gdzie padało średnio 5 bramek na mecz zrobiłem grę w której klarowna sytuacja bramkowa jest rarytasem. Jest to bardzo niedopracowane i nieproporcjonalnie rozłożone, jednak piłkarze nie biegają już jak roboty, a gra toczy się przeważnie w środku pola...
Jednym słowem: spowolnić gameplay w PES'ie się da, jednak trzeba na to trochę czasu.

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 11, 2009, 18:55:15 »
Powiedział co wiedział , chwalmy pes-a w niebiosa , jeżeli dla was realistyczną rzeczą jest dochodzenie w meczu non stop do strzałów w okolicach 30 metra , wypluwanie 100 % piłek przez bramkarzy , bramkarzy wyglądający na lekko nie do widzących ,piękne z wrzutki trafiające co do centymetra do zawodnika , co strzał to piłka leci w bramkę , gra wygląda jakby miała już zakodowane wydarzenie na boisku , TAK WYGLĄDA REALISTYCZNA PIŁKA NOŻNA ? Jeden z drugim będzie się dopier... do Fifki , tam nie jest tak łatwo dojść do strzału z okolic 25-30 metra , tam pressing to pressing a nie jak to jest w pes ( wbiegnięcie na obrońcę ) tam przy strzale piłka nie leci w bramkę za każdym razem , są sytuację gry z zamiast w bramkę walisz w aut , tam nie pograsz R1 i jazda , więc jeden z drugim niech mi nie wciska pierdół że pes to realistyczna gra

Pozdrawiam

Jesteś dzieciaku żenujący. Gdzie widziałeś w demie PES'a "R1 i jazda" ?
Gdzie widziałeś superdokładne wrzutki ?
Jesteś fanboy'em FIFy i taka jest prawda, co dadzą Twoje wywody ? wszyscy nagle zaczną grać w FIFę ?

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 11, 2009, 19:03:05 »


Nie ośmieszaj się , macie co po nie którzy bardzo mały zasób słów , tylko dzieciak i dzieciak , znasz mnie ? Nie , więc wypraszam sobie tak płytkie komentarze

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 11, 2009, 19:07:44 »
Powiedział co wiedział , chwalmy pes-a w niebiosa , jeżeli dla was realistyczną rzeczą jest dochodzenie w meczu non stop do strzałów w okolicach 30 metra , wypluwanie 100 % piłek przez bramkarzy , bramkarzy wyglądający na lekko nie do widzących ,piękne z wrzutki trafiające co do centymetra do zawodnika , co strzał to piłka leci w bramkę , gra wygląda jakby miała już zakodowane wydarzenie na boisku , TAK WYGLĄDA REALISTYCZNA PIŁKA NOŻNA ? Jeden z drugim będzie się dopier... do Fifki , tam nie jest tak łatwo dojść do strzału z okolic 25-30 metra , tam pressing to pressing a nie jak to jest w pes ( wbiegnięcie na obrońcę ) tam przy strzale piłka nie leci w bramkę za każdym razem , są sytuację gry z zamiast w bramkę walisz w aut , tam nie pograsz R1 i jazda , więc jeden z drugim niech mi nie wciska pierdół że pes to realistyczna gra

Pozdrawiam




Stary uspokój się w końcu , ile ty masz lat  ja nie mogę ...... żyjemy w wolnym kraju jak on uważa że pes jest bardziej realistyczny niż fifa to nie gra  a ty mu daj spokój

ja nic do ciebie nie mam , lubisz fife graj w fife proste


Man UTD FOREVER

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 11, 2009, 19:11:30 »
Mam wrażenie, że się tu pozabijacie w obronie własnych gier :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 11, 2009, 19:13:57 »

Stary uspokój się w końcu , ile ty masz lat  ja nie mogę ...... żyjemy w wolnym kraju jak on uważa że pes jest bardziej realistyczny niż fifa to nie gra  a ty mu daj spokój

ja nic do ciebie nie mam , lubisz fife graj w fife proste

OK , tylko czemu słyszę non stop płytki tekst DZIECI , to teksty od pesowców są zaczepne , kto gra w fife dzieciak , a jak piłeczkę odbijesz to już hieny cię zjedzą ....


Offline szymo07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2009r.
  • MANCHESTER UNITED
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 11, 2009, 19:16:25 »
Uspokójcie się:) . Nie ma sensu się kłócić . Każdy gra w to co mu się podoba . W pełną wersję Pesa nikt z was nie grał więc nie wiemy jak jest, za to fifa to dobra gra , grałem w demo u kumpla - jest widowisko, są emocje . Żałuję ze nie mam konsoli ale cóż... życie :P . Z niecierpliwością czekam na Pesa i mam nadzieję że nie zawiedzie moich jak i waszych oczekiwań

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 11, 2009, 19:18:58 »
OK , tylko czemu słyszę non stop płytki tekst DZIECI , to teksty od pesowców są zaczepne , kto gra w fife dzieciak , a jak piłeczkę odbijesz to już hieny cię zjedzą ....



najlepiej to  nie zwracaj uwagi serkowski  ;). mi to zwisa i powiewa  czy ktoś jest fanem fify czy pesa obie gry są dobre

i nie będę komentował  tylko dlatego że obejrzałem 2 głupie filmiki nie grałem w full nie ma po co się odzywać


Man UTD FOREVER

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Końcowy Gameplay w pes2010
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 11, 2009, 19:18:58 »