Autor Wątek: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?  (Przeczytany 6235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« dnia: Październik 15, 2009, 13:37:06 »
  Może to była kontunuacja usprawnień w grze online, zwłaczcza 10 vs 10, lub może znaczące poprawki w czuciu akcji gry. A może była to watpliwa przyjemność z gry jako Southampton - lecz Fifa 10 z pewnością kusiła mnie ostatnio. I jako całościowy produkt FIFA 10 jest trudna do pobicia. Lecz po weekendzie gry w PES2010 , szybko stało się oczywiste, że na boisku - czyli tam gdzie sprawy są najważniejsze, oczywiście - PES jest po prostu najbardziej satysfakcjonującą i dającą radość grą piłkarską.

Trzeba być ostrożnym, gdyż nie graliśmy jeszcze online. Gra online nie jest jeszcze gotowa i nie będzie prawdopodobnie do następnego tygodnia, kiedy to ma nastąpić premiera. Dla mnie jest to bardzo ważne. Oferta z minionego roku bardzo mnie zawiodła - chcesz zagrać 2 vs 2 z kolegą w jednej drużynie ? Powodzenia - zabiło to dla mnie grę. Czy Konami poprawiło to w tym roku ? Przekonamy się o tym niebawem. Lecz jeśli nadal będziemy mieli do czynienia z lagami i całym tym bałaganem to syrena FIFY będzie słyszana coraz głośniej.
Lecz na boisku sprawy wyglądają bardzo, bardzo dobrze. Regularni gracze doświadczą jak satysfakcjonujący jest nowy PES 2010 i niezwykle ekspresywny. Fizyka piłki jest szczególnie zachwycająca ale podania z pierwszej piłki i celnie wyważone dośrodkowania są bardzo przyjemne. 40 jardowe wrzutki w stylu Le Tissier są możliwe i gra zachęca i nagradza do wykonywania niekonwencjonalnych zagrań.
360 stopniowa kontrola - mniej reklamowana niż w przypadku FIFY lecz pierwszy raz w serii - robi również różniće. Początkowy dyskomfort jest szybko nagrodzony większą kontrolą na boisku, z duża przestrzenią na improwizację w celu stworzenia miejsca na dośrodkowanie.
Gra toczy się troszkę wolniej niż w 2009 ale nadal znacznie szybciej niż w FIFIE. Typowy mecz w PES'a przypomina ostatnie derby Manchesteru 4-3 niż monotonne tempo z FIFY. Tak, jest to całkowite odwrócenie historycznych trendów. Lecz FIFA 2001 lub cokolwiek, nie było tak atrakcyjne jak najnowszy PES.
Gra wygląda na trochę łatwiejszą niż wcześniej. Grałem na fabrycznych ustawieniach i wygrałem Lige Mistrzów bardzo gładko - pokonując w dwumeczu Manchester United 8-0 - wykorzystując prostą taktykę prostopadłych podań i dośrodkowań z użyciem podwójnego przycisku. Czy ten poziom trudności był zamierzony czy nie to regularni gracze powinni zacząć od poziomu trudności co najmniej profesjonalnego.
Co jeszcze ? Zatem Konami wkońcu zainwestowało w wygląd gry. Licencjonowana muzyka i ładnie wyglądające menu ? Tak, nowego PES'a dzieli przepaść w porównaniu do poprzedników. Licencja Ligi Mistrzów jest centralnym punktem gry i menu w grze daję wystarczającą dużo zachęt aby rozpocząc własną kampanię. Może w przyszłym roku uzyskamy puchar Johnstones Paint ? Kolejnym miłym aspektem jest zachowanie publiczności np. podczas zdobycia bramki na wyjeździe. Zachowanie trybun jest dużo bardziej realistyczne jest pewien, że wybicie piłki z linii bramkowej zostanie nagrodzone brawami.
Mamy również tryb Community, nowy dodatek do serii. Kwintesencją tego trybu jest zachowanie historii spotkań rozgrywanych z przyjaciółmi. Niestety na chwilę obecną dotyczy to tylko rozgrywek offline i bezużyteczne dla osób wystarczająco starych aby mieszkać z dala od swoich kumpli.
Zatem, 48 godzin jakie spędziłem z PES 2010 dały mi wiele satysfakcji. Trzymam kciuki za tryb online, gdyż jeśli chodzi o sprawy na boisku to wygrany jest oczywisty. Zakończyłem swoją recenzję FIFA 10 mowiąc, że PES musi to wszystko zrobić. Więc, po weekendzie z PES'em 2010 jest bardzo pewny tego, że udało mu się tego dokonać. Przykro mi, że musieliście wątpić w swojego starego przyjaciela.

<>Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2009, 13:45:48 »
Dzięki ..troche późno no ale jest ;>ciekawe kto z Polski ma dojście do końcowej wersji pesa..chciał bym ujrzeć jakiaś mini recenzje i porónanie do dema..no ale co będzie to będzie
pozdto
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 15, 2009, 14:45:09 »
głośno już mówią, że oczekują pięknej i czystej gry online. Może się doczekamy online, który zadowoli wszystkich  :)

szpilek666

  • Gość
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2009, 14:53:04 »
głośno już mówią, że oczekują pięknej i czystej gry online. Może się doczekamy online, który zadowoli wszystkich  :)
Do Konami musi wreszcie trafić, że sprawny on-line to de facto kupione "oryginały"... bo przy łączach 2 czy 6-megowych zgrać grę to nie problem.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2009, 14:55:54 »
online to dla mnie priorytet i mam też nadzieje że w końcu zagram bez lagów ,bo moja żonka ma dosyć wysluchiwania przekleństw i wyzwisk w strone monitora kiedy to przegrywało sie mecze dzięki zjebane..mu online przez konami !
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2009, 15:02:47 »
Wszyscy na to czekamy.Jak nie będzie można grac online w Pes 2010 to bede bardzo żałował,ze zamówiłem.A jak to wyglądało rok temu?.W lidze wszyscy narzekali czy było dobrze?

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2009, 15:35:56 »
ja tak samo ostatnio coś ten newsman jest strasznie spóźniony


Man UTD FOREVER

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2009, 15:37:29 »
ja tak samo ostatnio coś ten newsman jest strasznie spóźniony

Zima go zaskoczyła;) hmm czy to już zima??:P

To macie coś od wujka Serka; )

Twarzyczki + statystyki zawodników Man UTD /Man City  w pes 10

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

A tutaj macie coś pikantniejszego :) Meczyki Pro Evolution Soccer 2010 - Napoli vs Genoa - Brasile vs Argentina -Juventus vs Barcellona

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Ps. Po prawej macie inne meczyki min. Celtic - Barca
Pozdrawiam

Poprawieni Bramkarze ? M a s a k r a :(

Na Ostro ;)

To samo co w linku tylko że YT :)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2009, 15:56:41 wysłana przez serkowski »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 15, 2009, 15:50:04 »
ja tak samo ostatnio coś ten newsman jest strasznie spóźniony

nie spóźniony tylko zapracowany. Każdy z was widzi newsy, ale nikt już nie przetłumaczy, albo co gorsza wrzuci na jakieś badziewne tłumaczenie.

Widzisz jakiś nowy news, przetłumacz go i daj mi na PW na forum a odrazu go wstawie

Proszę nie dawać linków do gamezilli - ten portal nie wyraża na to zgody, aby cokolwiek było kopiowane

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 15, 2009, 15:55:15 »
nie spóźniony tylko zapracowany. Każdy z was widzi newsy, ale nikt już nie przetłumaczy, albo co gorsza wrzuci na jakieś badziewne tłumaczenie.

Widzisz jakiś nowy news, przetłumacz go i daj mi na PW na forum a odrazu go wstawie

Proszę nie dawać linków do gamezilli - ten portal nie wyraża na to zgody, aby cokolwiek było kopiowane

Linka zamieściłem potwierdzając że było to kilka dni temu , to jest tylko jedna osoba od newsów ? :)

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 15, 2009, 15:57:28 »
Linka zamieściłem potwierdzając że było to kilka dni temu , to jest tylko jedna osoba od newsów ? :)

tak jedna osoba, każdy odpowiada tak jak ty jak cię prosiłem o pomoc - nie mam czasu lub nie chce mi się lub za darmo nie bede nic robił

szok nie?

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 15, 2009, 15:58:53 »
Na tym stanowisku powinien być ktoś odpowiedzialny i ktos kto ma własnie czas na to żeby być na bieząco z newsami ze świata Pes 2010.Mówie tylko,że newsy sa spóźnione a ty Maciek mówisz,że tłumaczenia są do du*y i żeby takich rzeczy nie wstawiać.To juz same chęci się nie liczą?.Przecież nie moge dać tego na główna strone jako news...A jak wyśle na pw to i tak pojawi się później.Korzystam ze stron angielskich i mam ciekawe źródła i po prostu gdy coś zobacze to nie będe się dzielił tym na forum w formacie notatki czy artykułu,tylko poprostu powiem chłopakom co ciekawego i tyle...Może powinniście zrobić nabór na newsmena?.Napewno by sie przydał. ;)

Offline wojtekk5

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 893
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 15, 2009, 16:00:50 »
na tym filmiku co jest powyżej jest komentarz włoski i takiego będe słuchać dopuki nie wyjdzie polski bo angol mi sie znudził albo bede słuchał hiszpańskiego,niemieckiego,francuskiego lub włoskiego !!!!
[size=24]★ CAMPIONI ★ D'ITALIA ★[/size]

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 15, 2009, 16:01:09 »
Na tym stanowisku powinien być ktoś odpowiedzialny i ktos kto ma własnie czas na to żeby być na bieząco z newsami ze świata Pes 2010.Mówie tylko,że newsy sa spóźnione a ty Maciek mówisz,że tłumaczenia są do du*y i żeby takich rzeczy nie wstawiać.To juz same chęci się nie liczą?.Przecież nie moge dać tego na główna strone jako news...A jak wyśle na pw to i tak pojawi się później.Korzystam ze stron angielskich i mam ciekawe źródła i po prostu gdy coś zobacze to nie będe się dzielił tym na forum w formacie notatki czy artykułu,tylko poprostu powiem chłopakom co ciekawego i tyle...Może powinniście zrobić nabór na newsmena?.Napewnoby sie przydał. ;)


wiesz, nie ma co wstawiać na forum czegoś, czego się czytać nie da...

każdy kto chce być newsman`em wystarczy, że do mnie napisze. Dużo było takich newsów, ale mło ludzi się zgłaszało.
Do tej pory zawsze nasze newsy były pierwsze na rynku polskim, ale ostatnio ze względu na sprawy osobite nie mialem czasu tak pisać

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 15, 2009, 16:04:37 »
Ale czy mój wpis był nie zrozumiały?.Przepraszam,ale pare mieśięcy temu napisałem na pw do ciebie czy kogoś innego z adminów,że mógłbym się tym zając i do tej pory nie dostałem odpowiedzi...Tak samo z wczorajszą prośbą cisza...

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 15, 2009, 16:06:12 »

wiesz, nie ma co wstawiać na forum czegoś, czego się czytać nie da...

każdy kto chce być newsman`em wystarczy, że do mnie napisze. Dużo było takich newsów, ale mło ludzi się zgłaszało.
Do tej pory zawsze nasze newsy były pierwsze na rynku polskim, ale ostatnio ze względu na sprawy osobite nie mialem czasu tak pisać

Może problem tkwi w tym że osoba odpowiedzialna za newsy ma za mało stron gdzie może te newsy znaleźć , ja dziennie klikam sobie po mojej zakładce  Stronki PES :) jest ich troszku ;) na niektórych to tylko filmiki odpalam bo nie wiem nawet co za litery ludzie piszą ;)

Pozdrawiam

Ps. newsman  się stara i chwała mu za to ...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 15, 2009, 16:09:38 »
Newsman to ja, ja pisze te newsy w 99% - znam jak wiesz serkowski większość stron  o pesie ale sam nie jestem w stanie tłumaczyć ( mściciel tłumaczy z ang na polski). Sam wiesz, że prosiłem cię o pomoc :) i wiesz co mi powiedziałeś...

ktoś kto chce pomoc, nie ma problemu.... proszę na PW dawać przetłumaczone newsy z linkiem do źródła i od razu daje na stronę

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 15, 2009, 16:16:22 »
Tak i będzie to jako By Maciek dziękuje :)

Podałem raz ręke i mnie olano tak sie nie robi.

że co??

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 15, 2009, 16:18:11 »
Newsman to ja, ja pisze te newsy w 99% - znam jak wiesz serkowski większość stron  o pesie ale sam nie jestem w stanie tłumaczyć ( mściciel tłumaczy z ang na polski). Sam wiesz, że prosiłem cię o pomoc :) i wiesz co mi powiedziałeś...

ktoś kto chce pomoc, nie ma problemu.... proszę na PW dawać przetłumaczone newsy z linkiem do źródła i od razu daje na stronę

Wiem wiem Maciek , klikamy do siebie nie od dziś , ja co mogę to zawszę zapodam , trsozku tu troszku tam :) Na osobę która odpowiedizalna na newsy się nie nadaję bo wiem że dziś będe miał multum wolnego czasu ale jutro ani minuty , więc nie porywam się na robotę na którą nie będę miał czasu ... Poszukajcie ludzi , na pewno znajdzie się kupa ludzi co będzie chętnych do zostania Newsmanem:) Co jak co ale Newsman na Pesleague to jednak duża pokusa dla młodzieży :)

Pozdrawiam ...

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 15, 2009, 16:18:19 »
Nic już zapomnijmy w ogóle o tej rozmowie...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2010 – Jak mogłem kiedykolwiek w Ciebie wątpić ?
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 15, 2009, 16:18:19 »