Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

PES 2010 na PS3 (opinie , pomoc , Option File)

<< < (9/12) > >>

sprewell8:
mam nadzieje ze niebawem wyjdzie jakis patch z bundesliga na ps3 :) Bo bez bayernu to nie ma po co pesa kupowac ...

jak ktos bedzie cos wiedzial prosze dajcie znac tutaj

priball:
Witam!
Świeżak jestem i właśnie z pytaniem chciałbym się zwrócic. Otóż po udanych bojach w PES 2009 na PS 3 (patche instalowane wg. porad z netu ) przerzuciłem się na PES 2010. Oczywiście te patche z PES 2009 zostały na dysku konsoli ,ponieważ mamy w listopadzie z kumplami planowane rozgrywki , a nie każdy ma już nową odsłonę PES. Teraz pytanie , czy żeby zainstalowac patcha dla PES 2010 muszę usunąc te wcześniejsze dla 2009 ? Trochę szkoda , ale jeśli to konieczne .....Pozdrawiam licząc na (jak zwykle ) fachową poradę.

SITO:
Moim zdanie nie musisz tego usowac, przecierz mozesz jak bedziesz gral w 2010 to samo ci zrobi savedata z 2010 i tam wszystko pozniej zmieniasz:) Ale nie wiem do konca.

priball:
Dzięki za zainteresowanie tematem !!! Zaryzykowalem i wgrałem tego patcha ( 10 minut to nie jest aż tak wielkie poświecenie ) Jest ok i działa. Liga angielska i hiszpańska wygladaja teraz zawodowo. Jednak ten patch nie wprowadził zmian jesli chodzi o reprezentacje narodowe. Sam utworzyłem stroje dla : Rosji , Belgii , Serbii , Danii , Ukrainy i Izraela. Już wcześniej miałem na konsoli loga reprezentacji i firm sportowych ,wiec problemu nie było. Czeka mnie jeszcze dużo pracy , ale satysfakcja gwarantowana ! Gdyby był jakiś patch na PS3 , który uaktualniał by nielicencjonowane reprezentacje narodowe to jestem zainteresowany. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego pykania w PES 2010. ;)

SITO:
Wlasnie tez szukam takiego patcha, ale jak dotad nic z tego:(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej