Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Konsole

PES 2010 na PS3 (opinie , pomoc , Option File)

<< < (10/12) > >>

AdissJuve:
Ja nie patch-uje gry. Stroje dla Chelsea i Arsenalu sam zrobiłem w Edit ;)

AdissJuve:
Już mam PES 2010 na PS3 ;)

SITO:
To swietnie teraz bedziesz wymiatal:)

Duracel1974:
Na REJESTRACJA lub LOGOWANIE jest sporo Option File na PS3. Jeżeli ktoś przetestuje któreś z nich niech napisze tutaj o swoich wrażeniach. Do tej pory nie ma chyba nigdzie polskiej ligi, ale może się mylę.

Jeżeli ktoś ma jakiś najlepszy option file na PS3 niech zamieści linka.

Obywateli posiadających PES10 na PC czy X360 uprasza się o rozpisywanie na temat tych wersji na stosownych do tego wątkach. Ten jak chyba wyraźnie jest napisane w tytule dotyczy wersji PS3 więc wypadało by nie zaśmiecać go wywodami na temat wersji PC czy X360 z czystej grzeczności czy kultury najzwyczajniej.

SITO:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENa REJESTRACJA lub LOGOWANIE jest sporo Option File na PS3. Jeżeli ktoś przetestuje któreś z nich niech napisze tutaj o swoich wrażeniach. Do tej pory nie ma chyba nigdzie polskiej ligi, ale może się mylę.

Jeżeli ktoś ma jakiś najlepszy option file na PS3 niech zamieści linka.

Obywateli posiadających PES10 na PC czy X360 uprasza się o rozpisywanie na temat tych wersji na stosownych do tego wątkach. Ten jak chyba wyraźnie jest napisane w tytule dotyczy wersji PS3 więc wypadało by nie zaśmiecać go wywodami na temat wersji PC czy X360 z czystej grzeczności czy kultury najzwyczajniej.

--- Koniec cytatu ---


Prosze bardzo o to link do tych patchy:)I mozecie sprawdzac:)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej